Červenec 16, 2018
Kategorie: Doplňky, Hubnutí

Maxulen (recenze a zkušenosti)

Maxulen je přírodní doplněk určený pro muže, kteří trpí na nedostatek testosteronu. Jeho nedostatek se může na muži negativně podepsat v podobě horšího psychického a fyzického zdraví. V dnešní recenzi si ukážeme, jaké negativní vlivy může testosteron způsobit a jak se tomuto problému vyhnout. Dále se také dozvíte, kde Maxulen koupit, složení, účinky, ale také dávkování a reálné zkušenosti uživatelů. Již 1 tableta Maxulenu stačí na to, abyste tento nepříjemný jev dokázali odvrátit, případně alespoň oddálit. Naleznete zde také 300 ,- slevu na první nákup!

Vemte si slevu 300 ,- na první nákup!

Jaké negativní dopady může mít nedostatek testosteronu?

 • zvýšená únava
 • problémy se spánkem
 • úbytek svalové hmoty
 • navýšení hmotnosti – tukových zásob (nejvíce v oblasti břicha a tváří)
 • psychická nevyrovnanost a podrážděnost
 • snížení libida, problém s erekcí
 • nedostatek koncentrace
 • únava
 • bolest kloubů, svalů a problémy s kostmi

Maxulen

Jak vidíte, tak seznam negativních vlivů na nízkou hladinu testosteronu lze označit za „bohatý.“ Na úvod je také nutné říct, že za nízkou hladinu testosteronu nemůžete. Jedná se o proces, který bohužel trápí, čím dál tím více mužů a to po celém světě. Problémy se začínají objevovat nejčastěji kolem třiceti let. Poté můžete čekat nejhorší projevy od 45 let do 60 let.

Kde koupit nejlevnější Maxulen?
Nejlevnější doplněk stravy – Maxulen, můžete zakoupit přímo na oficiálních stránkách výrobce a nyní s 300 ,- slevou na první objednávku. Na co ještě čekáte?

💪 Na první balení máte 300 ,- slevu

💪 Doprava zdarma

💪 Doplněk, který konečně funguje a nestojí majlant

Maxulen obchod

Složení

Maxulen patří mezi přírodní doplňky stravy a jeho komplexní složení se stará o podporu mužského pohlavního hormonu – testosteronu. Mezi hlavní složky přípravku patří látka „Testofen.“ Tato látka dokáže v těle uvolnit pohlavní hormon, která je vázán v bílkovinách a tělo jej doposud nevyužívalo. Jedná se o koncentrovaný výtažek ze semene pískavice řeckého sena. Ukážu Vám, jaké jsou jednotlivé látky v Maxulenu a jaké mají účinky!

Testofen - pískavice řeckého sena

psíkavice - maxulen

Pískavice patří mezi jednoleté bylinky a její vzhled se nedá přirovnat pravděpodobně k žádné rostlině, která se vyskytuje v ČR. Mezi nejcennější část rostliny patří semena (15 – 20 semen na rostlinu). Obsahuje vysoké množství kvalitních bílkovin, olejů, cholinu a saponinů.

Ve středozemí se nejčastěji používá jako koření, ale rostlina má využití i v obřadech a léčbě chorob (nadýmání, kašel, průjem, otrava krve, poruchy jater a ledvin). Mimo všechny tyto pozitivní vlasntosti působí také na celkové zdraví mužů (podporuje potenci a erekci). Více o pískavici.

Hořčík & Zinek
Hořčík (magnézium) patří mezi hlavní biogenní prvky v našem těle. Největší zastoupení má v kostech a kloubech (zbytek ve svalech – cca 25%). Jeho nedostatek se projevuje křečemi, bolestmi kloubů a psychikou podrážděností. Proto je nutné mít v těle dostatek hořčíku – průměrná denní dávka pro dospělou osobu se pohybuje kolem 365 mg.

Zinek patří mezi stopové prvky a stará se o více, než stovko procesů v těle. Je důležitý pro správnou funkci imunity, normálního růstu (vlasů, nehtů, pokožky), reprodukčních orgánů a prostaty. Podílí se také na tvorbě hormonů a celkovém zdraví mužů.

Vitamín B6
Vitamín B6 (pyroxidin) patří do skupiny vitamínů, které jsou rozpustné ve vodě. Poté v organismu z nich vznikají deriváty, které ovlivňují metabolismus aminokyselin a sacharidů. Správná hladina vitamínu B6 slouží k oddálení únavy, podílí se na tvorbě červených krvinek a pomáhá uvolňovat energii z energetických zásob.

Maxulen účinky

💪 podporuje plodnost, erekci a reprodukci

💪 snižuje pocit únavy a vyčerpání (psychického i fyzického)

💪 pomáhá udržet normální hladinu testosteronu v krvi

💪 podporuje normální chod psychického zdraví

💪 podporuje svalový růst a spalování tuků

Maxulen je přípravek, který je určen především pro muže nad 30 let. Proč právě tento věk? Je to kvůli andropauze, která se začíná formovat u mužů právě kolem „třicítky.“ Jak vidíte, tak testosteron se u stará v těle o mnoho procesů a ovlivňuje spoustu funkcí. Pojďme se ale podívat, co to andropauza vlastně je.

Andropauza (mužský přechod)
Že existuje mužský přechod, bylo zjištěno teprve nedávno, ale přitom má podobné symptomy, jako přechod u žen. Přechod začíná kolem třiceti a pokračuje kolem padesáti. Projevuje se neustálou únavou, ztrátou svalové hmoty, poruchy spánku a bohužel také ztráta sexuální chuti a problémy s erekcí.

Pro koho je přípravek určen?

 • pro všechny muže nad 30 let
 • případně pro muže, kteří chtějí navýšit hladinu testosteronu kvůli sportovním výkonům (cvičení, kulturistika)

Kde Maxulen koupit a jaká je cena? + dávkování

Maxulen se prodává pouze na oficiálních stránkách výrobce. Nikde jinde to nekoupíte, ani v Dr.Max či Pilulka. Výhodou je, že na první nákup získáváte 50% slevu! To znamená, že první balení 30 tablet Vás bude stát 298 ,-.

Balení se slevou 50% – 1 tableta (1 denní dávka) – 10 ,-

Balení s plnou cenou – 1 tableta (1 denní dávka) – 20 ,-

Maxulen obchod

Nordic Health (firma, která Maxulen vyrábí) si stojí za výrobkem natolik, že umožňuje první balení vyzkoušet za minimální částku. Dobře totiž vědí, že produkt jako jeden z mála funguje a rádi si zakoupíte i další balení.

Dávkování

Dávkování je velice jednoduché. Konzumujte 1 tabletu denně a to společně s jídlem. Nezapomeňte tabletu dostatečně zapít čistou vodou.

💪 Doplněk je určen pro pravidelné užívání (nejlepších výsledků dosahuje po 3-6 měsících užívání).

❌ Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Maxulen zkušenosti + diskuze!

Na Maxulen jsem narazil při jedné recenzi a to necelé 4 měsíce zpět. Na první pohled mě zaujmulo složení a také pozitivní reakce uživatelů. Řekl jsem si, že to také zkusím, ještě když byla sleva 50% na první objednávku. Na úvod musím zmínit, že do přípravku jsem nešel kvůli problémům s erekcí, ale kvůli tomu, že jsem se cítil vyčerpaný a bez energie. Snažím se žít aktivní život a nechtěl jsem se s tím smířit. Po 3 měsících užívání musím přiznat, že produkt funguje, i když jsem čekal možná větší zázrak. Přesto únava je daleko menší, mám více energie a možná největší změnu pozoruji v posilovně. Svalová hmota se přibývá rychleji a svaly se mi podařilo „vysekat.“

Máte zkušenosti s Maxulenem? Napište nám ji do komentářů, ať je recenze kompletní!

„Dříve jsem patřil mezi pravidelné sportovce a rád jsem se udržoval fit. Kolem čtyřicítky jsem ale začal mít problémy s únavou a dál už jsem nemohl zvládat práci a volnočasové aktivity. Na internetu jsem našel mnoho recenzí na jiné produkty. Pár jsem jich vyzkoušel, ale fungovali pouze dočasně (většinou obsahovali kofein). Nyní jsem vyzkoušel Maxulen a nemám problém zase stíhat oboje – jak práci, tak sport. Dle mého názoru se jedná o takový malý zázrak!“ Martin Chládek, Brno.

Ohodnoť produkt!
product image
Hodnocení autora
1star1star1star1star1star
Hodnocení
no rating based on 0 votes
Značka
Nordic Health
Produkt
Maxulen
Cena
CZK 298 ,- / 598 ,-
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *