victus proteinová dieta recenze
Říjen 3, 2016
Kategorie: Hubnutí, Jídlo

Victus proteinová dieta – recenze!

Dnes se podíváme na zoubek společnosti Victus, která se pohybuje v oblasti redukčních diet a hubnutí už nějaký ten pátek. Jsou zaměřeni na proteinovou dietu, o které píši mnoho článků, kde se dozvíte potřebné informace, co to ta proteinová dieta je a jak se vlastně drží. K tomu mají i eshop s výrobky a potravinami, které k správnému držení diety potřebujete.

Co to je proteinová dieta?

Jedná se o účinnou metodu, jak redukovat tělesnou hmotnost. Funguje na principu výrazném omezení tuků a hlavně cukrů z jídelníčku. Přijímáte tedy jen proteiny (bílkoviny). Dietu můžete znát také pod „obchodním“ názvem – ketogenní dieta. Máte strach, že to bude něco strašného? Nemějte obavy, jídlo je kvalitní a chutné včetně dezertů a zdravých sladkostí, které si můžete bez výčitek dopřát.

victus dieta

Lékařská centra

Victus má celkově 3 profesionálně vybavené lékařské centra (Náchod, Hradec Králové a Olomouc). V těchto centrech máte na výběr zakoupit některé potraviny (velmi malý výběr oproti e-shopu), ale hlavně důležité služby.

 • Výživové poradenství (info o ketogenní dietě, měření krevního tlaku, tetrapolární BIA – měření složení těla,…)
 • Konzultace
 • Proteinová jídla

Navštívit e-shop a podívat se.

Uvedé služby jsou hlavně pro lidi, kteří jsou časově vytíženi, a nebo se nechtějí věnovat hubnutí sami. Bez problému zhubnete, i když se nedostavíte na konzultaci, ale budete dodržovat stravu (koupenou například z jejich webu) a cvičit. Nutno podotknout, že služby jsou na profesionální úrovni, ale tomu samozřejmě odpovídá i cena, která není nejnižší. Velkým plusem vidím v přístupu Victusu, který má ceny všech služeb na webu a nebude z vás „tahat“ peníze až na pobočce.

proteinové jídlo od victus

3 výhody proteinové diety?

 1. Šetří čas! Díky připraveným jídlum neztrácíte čas s přípravou pokrmů.
 2. Hubnete bez jojo efektu.
 3. Nemusíte nakupovat – vše objednáte z pohodlí domova.

Nevýhody proteinové diety?

 • Možnou nevýhodou může být právě vyšší cena jídel. Ale pozor, není to zase takový rozdíl. Jídla z Victusu jsou totiž optimalizována a obsahují pouze to, co tělo potřebuje, respektive sníte toho méně, ale přesto nebudete mít hlad!
 • Není v každém městě.

Zkušenosti lidí

 • victus recenze

  „Musím konstatovat, že jsem našel konečně komfortní a motivační způsob redukce hmotnosti prostřednictvím proteinové diety v centru Victus. Bez větších problémů jsem zhubl 18 kg.“

  Prof. MUDr. Čestmír Neoral, CSc

   

 • NIKI odpovídá:
  „Dietu mám od nich za 16 dní 6 kg dole a úbytek v centimetrech v pase, hrudník, břicho, boky, stehna a pokračuji dál, držely to i mé tři kamarádky jedna za měsíc 10kg, jedna 7 a jedna za tři měsíce 20. Nevím, proč by neměly fungovat proteinové diety, nejdůležitější je samozřejmě pak ta udržovací fáze.“

Navštívit e-shop!

Tip na závěr

Victus je velice účinný a profesionální projekt, který pro 98% lidí funguje.  Doporučujeme zkusit dietu držet aspoň 2 týdny, po této době s největší pravděpodobností uvidíte rozdíly. Cena ačkoliv je vyšší, tak není nijak přemrštěná za služby, které za to dostanete. Prosíme uživatele, kteří mají zkušenosti s toutou dietou, aby zanechali krátký komentář. Děkujeme. Jakou recenzi chcete příště?

5.00 avg. rating (100% score) - 1 vote

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *