fitness motivace
17 srpna, 2015
Kategorie: Hubnutí, Pohyb

🏋️Fitness motivace, máš na to nebo ne?

Pozoruji, že hodně lidí má problém s motivací k hubnutí. Bojí se začít, hledají fotky před a po, vzdávají to, a to se mně osobně nelíbí. Proto píšu tento článek, abych Vám dodal potřebnou motivaci k zhubnutí a cestě k perfektní postavě. Doufám, že se Vám nějaký tip zalíbí a pomůže. Proč? Protože motivace, nás žene vpřed. Bez ní člověk nic pořádně nedokáže a neudělá.

 

Cvičte ve dvojici

Znáte to přísloví “Ve dvou se to lépe táhne”? Tak u cvičení, hubnutí to platí 2x tolik. Jestli nemáte dostatečnou motivaci a vůli, tak zkuste někoho přesvědčit ať jde do toho s Vámi.

Může to být někdo z rodiny a v nejlepším případě kamarád/ka.

Je fajn cvičit s někým, kdo chce to samé co vy. Za prvé při cvičení není taková nuda a v druhém případě můžete spolu probírat jídelníčky, diety, cviky a vzájemně se podporovat.

Hudba je klíčem k úspěchu?

Bez sluchátek a mobilu do posilovny ani nevkročím. Správná hudba mě při cvičení dokáže nakopnout a motivovat k větším výsledkům, hlavně ta agresivnější.

Všimli jste si, že při filmu Rocky, máte pocit, že se vám chce něco dělat a makat na sobě? To je správně! Takový písničky si do mobilu uložte a až vejdete do “fitka,” tak si je pusťte.

Ve většině fitness centrech hrají svoji hubnu, uznávám někdy to není špatné, ale není to úplně ono. Každý má trochu jiný styl. Pro inspiraci zde máte jeden FITNESS PLAYLIST.

 

Najděte si vzor

Nejlepší příkladem je podle mě Arnold Schwarzenegger. Téměř pro všechny kulturisty je něco jako bůh.

Hltají o něm všechny informace,  jídelníčky, tréninkové plány až po suplementaci.

Najděte si také někoho kdo má za sebou výsledky a rozdává důležité postřehy, které můžete využít.

arnold

Hodně lidem pomáhá motivace k hubnutí pomocí fotek > před a po. Poté vědí, že je to možné a reálné, že to není jen hloupá reklama.

Nejlepší řešení je, když někdo z Vašich blízkých má hubnutí úspěšně za sebou. Promluvte si s danou osobou a ta by Vám měla dodat potřebnou motivaci.

 

Posměšky a urážení

Ač je to drsné, tak podle mě největší motivací pro člověka jsou urážky a posměšky. Člověk přirozeně nemá rád, když je vystaven urážkám a útokům.

Vyvolá to ve vás stres a chcete s tím něco udělat, je to zcela přirozené. Tohle vlastně není tip, ale měl jsem pocit, že bych to měl zde také připomenout.

Rate this post
1 komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.