4 tipy, jak ušetřit při nákupu v lékárně Dr. Max?

Troufám si tvrdit, že každý občas v České republice ví, co je Dr.Max. Jedná se o síť lékáren, která v České republice provozuje, více než 400 poboček. S lékárnou Dr. Max se ale můžete setkat také na Slovensku, v Polsku, Srbsku a nově také Rumunsku.

Většina poboček se nachází v obchodních centrech, aby byly lehce dostupné pro všechny. Na nákup potřebuje každý, tak proč to nevzít zároveň i s lékárnou. Výhodou je i otevírací doba, která je většinou od 8 hodin do 20 hodin a to po celý týden, včetně víkendu!

Díky velikosti a obratu, kde se nyní pohybuje Dr. Max, patří tato lékárna k těm nejlevnějším na trhu. Přesto nákup potřebných léků a dalších produktů (dětská výživa, doplňky stravy, dermo kosmetika a další) se může prodražit. V tomto článku si ale ukážeme, jak můžete v lékárně Dr. Max ušetřit nemalé peníze.

4 tipy, jak ušetřit při nákupu v lékárně Dr. Max

1. Zařiďte si kartičku Dr. Max – je plná výhod!

Pro zákazníky, kteří zde nakupují pravidelně je připravený “věrnostní bonus” v podobě zákaznické karty.

Máte 2 možnosti:

a) Registrace kartičky na pobočkách Dr.Max.

b) Online prostřednictvím registračního formuláře na oficiálních stránkách. Po úspěšné registraci vám na email dorazí ověřovací kód, který musíte ukázat na některé pobočce Dr.Maxe. Poté vám vystaví a předají kartu.


Jaké jsou výhody?

1. Sleva z doplatku na recept

Každý držitel věrnostní kartičky může získat až 1/2 z doplatku na léky, které jsou na recept.


2. Slevové kupóny

Pro každého, kdo aktivně nakupuje v lékárně Dr.Max je připravený bonus a to v podobě slevových kupónů. Jedná se tedy o akci, která je individuální a záleží, jak často a kolik peněz v této lékárně necháte. Kupóny vám mohou přijít tištěnou formou, anebo elektronicky.


3. Zvýhodněná cena

Každý měsíc se můžete těšit na vybrané produkty, které budou pro držitele věrnostních karet za lepší cenu. Nabídka se každý měsíc mění.

dr. max karta výhod

2. Akční leták Dr. Max

Mezi další možnost, jak ušetřit při nákupu v lékárně Dr.Max patří jejich akční leták. Leták vám může přijít do schránky, anebo si ho můžete vyzvednout na pobočce. Produkty se pravidelně každý měsíc mění.

3. Mobilní aplikace

Aplikace na mobil je dostupná na nejpoužívanější systémy iOS a Android. Pokud si aplikaci stáhnete, tak budete mít nejlepší přehled o tom, jaké akce zrovna probíhají. Navíc u sebe už nebudete muset nosit “Kartu výhod.”

4. Provádějte nákupy online

Chcete ušetřit a “chytnout” ty nejlepší akce? Musíte se přesunout na internet a nakupovat v e-shopu. Sortiment je opravdu široký a nyní obsahuje téměř 11 tisíc položek. Volně dostupné léky, léky na předpis, doplňky stravy, zdravou výživu, pleny, kojenecké potřeby, zdravotnické potřeby, drogerie a dokonce i něco málo pro zvířata. Čistící prostředky a čínská medicína jsou jen bonus navíc.

A jak je tedy možné ušetřit? Často jsou na stránkách produkty levnější, než je tomu v kamenných prodejnách. Největším tahákem jsou ale akce 1+1, 3 produkty za cenu dvou a další zajímavé akce.

Poštovné je při nákupu na 999 Kč zdarma, anebo za 79 KČ prostřednictvím České pošty, anebo PPL. Svoje zboží si také můžete nechat přichystat na pobočku a bezplatně vyzvednout.

Dr. Max

Naposledy aktualizováno 14 října, 2022, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *