ketomix recenze

KetoMix – recenze, zkušenosti a diskuze!

KetoMix.cz, jak už možná na první pohled napoví název, je obchod zaměřující se na proteinovou dietu (keto dietu, ketogenní dietu). Proteinová dieta je způsob stravování, který slouží k redukci tělesné hmotnosti a to bez nutnosti hladovění. Proteinových diet najdete na trhu několik a každá má svoje klady a zápory. V této recenzi se podíváme, jak je na tom dieta KetoMix a to včetně všech výhod, které dieta nabízí (i pár nevýhod). V článku naleznete taky přehled produktů, které má KetoMix v nabídce.

KetoMix neprodává pouze kvalitní produkty, ale také servis. Klienti se můžou spojit s výživovou poradkyní přes telefon, chat, anebo facebookovou skupinou. Hlavní výhodu vidím v tom, že Vám pomůžou i po skončení diety. Takhle by měl servis vypadat!

Proteinová dieta

Ketonová, keto, ketogenní, bílkovinová, Atkinsova – ano to vše jsou synonyma pro proteinovou dietu. Jedná se o dietu, ve které omezíte přísun sacharidů (cukrů) a tuků, tím vaše tělo přejde do stavu zvaný “ketóza.” Jedná se o stav, při kterém tělo čerpá energii z tuků, namísto obvyklých sacharidů. Tím tělo dokáže rychle spálit vaše tukové zásoby, kterých se pochopitelně chcete zbavit, a proto vlastně budete podstupovat tuto dietu.

keto dieta

Koupit ketomix

Jak funguje proteinová dieta?

Tato dieta se rozděluje celkem na 3 fáze, které musíte dodržet, aby dieta byla účinná  (respektive, abyste dali dolů přebytečné kilogramy). Jaké to jsou fáze?

 1. Fáze – Nastartování. První fáze patří mezi ty nejtěžší, protože budete muset “vystoupit ze své komfortní zóny.” Co to znamená? Kompletně změnit jídelníček, omezit příjem sacharidů na minimum (maximálně 10 – 50 gramů denně). Budete muset držet striktní dietu a vyrovnat se změnou jídelníčku. V prvních 3 dnech se připravte, že budete mít neskutečnou chuť na sladké. Tomuto pokušení musíte odolat – případně si vybrat nějakou zdravou a proteinovou alternativu. V této fázi doporučuji mít pravidelný pitný režim – 2-3 litry denně. Co se týče fyzické aktivity, tak to můžete zkusit, ale zpravidla je organismus unaven a člověk v této fázi nemá vůbec sílu na to jít ještě na 1 hodinu si zacvičit. První fáze trvá 1 až 4 týdny.
 2. Fáze – Stabilizační. Druhá fáze bude spíše stabilizační fází, ve které si zvyknete na změnu jídelníčku a “zžijete” se s dietou. Tato fáze by neměla trvat více, než 3-4 týdny. Samozřejmě záleží, kolik kilogramů chcete zhubnout. V této fázi by neměl být již problém s fyzickou aktivitou (plavání, chůze, brusle).
 3. Fáze – Stabilizační – udržovací. Poslední fáze je zaměřená na vrácení jídelníčku do normálního stavu. To znamená jídelníček, který bude zdravý, pestrý a založen na pravidelném stravování. Denně byste měli jíst 4-5x a zpravidla večeře by měla být méně kalorická, než oběd.

Součástí balíčku je i přehledný manuál, kde budete mít komplexní informace (přehled fází, popis redukčních plánů, recepty a také keto jídelníček). Keto jídelníček slouží k zabránění tzv. JoJo efektu, který by mohl nastat, pokud nebudete dodržovat určitá pravidla.

ketomix recenze

 

KetoMix – Dietní plány

KetoMix nabízí hned několik plánů a to přesně podle vašich představ. Dieta je uzpůsobena tak, abyste neměli v průběhu diety hlad, případně další nepříjemnosti. Všechny jídla jsou navržena od nutričních specialistů, takže se nemusíte bát, že vašemu tělo bude něco chybět. Při přípravách mysleli i na vitamíny a minerály, což patří mezi nejčastější otázky. Plány si vybíráte podle toho, kolik potřebujete zhubnout. Jestli si chcete dietu nejdříve vyzkoušet – zjistit, jak jídla chutnají, tak v nabídce mají dietu na 7 dní! Všechny plány:

Ketonová dieta na 7 dní (35 porcí) = 1390 ,- vč. DPH – “Chci se na jídla podívat, jestli se mi to vyplatí a jestli mi to bude chutnat.”

Ketonová dieta na 4 týdny (105 + 5 porcí zdarma) = 5390 ,- vč. DPH “Chci zhubnout do 5 kg.”

A další – více pod “Vybrat dietní plán.”

Dodatečné info: Došlo ke změně cen a nyní jsou některé produkty ve slevě!

Chci si vybrat dietní plán

Pokud si svoji keto dietu chcete poskládat podle vašich představ, tak to také není žádný problém. Jedinou nevýhodou je, že nebude mít slevy, jako je tomu u výhodných balíčků. Někomu chutnají Ketomix koktejly, které si objednávají i po skončení diety. Nejprodávanější příchutí je vanilka a kokos (vanilku můžu opravdu doporučit, chutná totiž skvěle). Co si můžete zakoupit za produkty?

 • Proteinové polévky
 • Proteinové omelety
 • Proteinové palačinky
 • Proteinové kaše
 • Proteinové koktejly
 • Čokolády a zdravé sladkosti

V nabídce naleznete také doplněk stravy, který podpoří hubnutí. C-Carnitine – Spalovač tuků za 230 ,-.

Z čeho jsou vyrobeny produkty značky KetoMix?

Proteinová jídla (polévky, omelety, palačinky, kaše a sladkosti) značky Ketomix jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin. Co nejčastěji obsahují?

 • syrovátkové proteiny
 • sója
 • vitamíny, minerály a vlákninu
 • fenolové kyseliny (antioxidanty)
 • sušené mléko
 • a velké plus za přírodní aroma!

Ketodieta – průběh a doporučení

Začátky diety bývají krušné, ale je potřeba odolat všem lákadlům, které budou kolem vás. A věřte, že se vám bude zdát, že jich je čím dál tím více! V prvních dnech diety budete pociťovat únavu, která je normální. Je to díky tomu, že vaše tělo bylo zvyklé na vysoké dávky sacharidů (cukrů) a nejednou je postrádá. Kdyby se náhodou stalo, že únava by trvala více, než 3 týdny – doporučuji kontaktovat podporu KetoMixu, anebo přímo vašeho obvodního lékaře.

dieta a vůle

*KetoDieta je určená pro všechny, kteří chtějí zhubnout a to jak ženám, tak i mužům. Není určená pro dlouhodobé stravování (fáze 1 a 2), protože tělo minimální přísun sacharidů potřebuje.

Pozor na sacharidy, protože jsou obsaženy v potravinách, kde je asi ani nečekáte. Již malý přísun sacharidů mohou oddálit, anebo narušit ketózu a to by přerušilo vaši dietu. Proto je potřeba dbát na to, co jíme. Jestli nepatříte mezi nutriční specialisty, kteří si to dokáží ohlídat, tak doporučuji využívat keto jídelníček a ketomix recepty, které vám k objednávce ZDARMA věnuje KetoMix.cz.

Co znamená slovo “keto?” Od slova „keton“ – látky, které si tělo vytvoří ze svých tuků a používá je jako zdroj energie

Kdo může hubnout pomocí proteinové diety?

Začít s hubnutím a proteinovou dietou mohou osoby starší 18 let. Je jedno, jestli jste žena či muž. Záleží pouze na tom, jestli chcete zhubnout a jste ochotni pro to něco udělat.

Chci si vybrat dietní plán

Kdo by se měl proteinové dietě vyhnout?

Keto dieta není bohužel určená pro všechny. Jsou tu skupiny, které by dietu neměli podstupovat – většinou lidé s nějakým onemocněním. Jestli jste uvedeni níže a přesto máte zájem keto dietu vyzkoušet, tak se nedříve poraďte se svým lékařem. Ten Vám řekne možnosti, a jestli pro Vás dieta bude vhodná či nikoliv.

 • cukrovkáři
 • lidé trpící zánětem střev – Crohnova choroba a Ulcerózní kolitida
 • lidé trpící na problémy s játry a žlučníkem
 • těhotné a kojící ženy
 • onkologické onemocnění
 • v případě problémů s anorexií a bulimií

Co na keto dietu říkají odbornící?

Ketonová dieta představuje rychlý a účinný způsob, jak shodit přebytečná kila. Díky zvýšenému množství bílkovin v potraivnách se tělo většinou po 2 dnech dostává do stavu ketózy a místo sacharidů, na které je tělo zvyklé, začne fungovat na vlastních tucích. Už po 2 dnech tedy tělo začne hubnout. Stav ketózy je většinou spojen s nárůstem energie a až euforickými stavy. Ketonová dieta tak představuje perfektní začátek pro nastartování nového životního stylu.” Kateřina Kynčlová (výživová poradkyně, odborné znalosti získala na vysoké škole a několika-letou praxí). převzato z oficiální stránek KetoMix.cz

Výhody a nevýhody

✔️ bezpečná dieta

✔️ Česká značka

✔️ jídla jsou chutná bez umělé příchutě

✔️ dieta není stereotypní – na výběr je vždy více příchutí

✔️ nemusíte se o nic starat, máte 5 jídel na den, která jsou rychlá na přípravu

✔️ jídla jsou od nutričních specialistů (obsahují vše, co tělo potřebuje)

❌ chuť a textura jídel – čistě osobní pohled (já jsem s jídly neměl problém)

❌ únava v prvních dnech diety

❌ JoJo efekt, když ukončíte dietu a nebudete se držet zdravého a pestrého jídelníčku

❌ nemožnost zakoupení produktů jinde, než na oficiálních stránkách

KetoMix zkušenosti a diskuze

Jsme ve finále a na řadu přichází reálné zkušenosti a diskuze.

Nejdříve bych se rád svěřil s mojí osobní zkušeností, kdy se mi povedlo zhubnout 8 kilogramů za 9 týdnů diety. Jestli je to málo, anebo hodně, to nevím – zhodnocení nechám na Vás. Já byl však s dietou spokojen a to na více “frontách.” Příjemná pro mě byla chuť, cena a výsledky, která mi dieta zařídila. Byl jsem taky rád, že jsem si nemusel vařit a vše bylo jednoduché. Musím však podotknout, že už 8-9 týden mi jídla přestávali chutnat a těšil jsem se na klasickou, pevnou stravu. Co piji doposud, jsou proteinové koktejly, které mi naopak chutnají pořád a snad ještě více 🙂

Doufám, že se Vám tato recenze líbila a přidávám další zkušenosti jiných uživatelů:

ketomix recenze

Budu rád, když se každý z vás, kdo již má zkušenosti, zapojí do diskuze o KetoMixu. Zkušeností reálných uživatelů není nikdy dost! Nemusíte se bát vypsat vše, tak jak je. Jestli máte třeba i špatnou zkušenost s proteinovou dietou, rádi uvítáme vaše postřehy.

Koupit ketomix

8 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *