Ketomix recenze - nejlepší ketonová dieta
1 července, 2018
Kategorie: Hubnutí, KetoMix dieta, Proteinová dieta

KetoMix – recenze, zkušenosti a diskuze!

KetoMix.cz, jak už možná na první pohled napoví název, je obchod zaměřující se na proteinovou dietu (keto dietu, ketogenní dietu). Proteinová dieta je způsob stravování, který slouží k redukci tělesné hmotnosti a to bez nutnosti hladovění. Pro zhubnutí prvních kilogramů nemusíte ani cvičit, stačí pouhá změna jídelníčku.

Proteinových diet najdete na trhu několik a každá má svoje klady a mínusy. V recenzi se podíváme, jak je na tom dieta KetoMix a to včetně všech výhod, které dieta nabízí. V článku naleznete také přehled produktů, které má KetoMix v nabídce.

 

Na začátek Vám ukážu benefity KetoMix diety

ketomix dieta

účinná proteinová dieta s kvalitním složením

jídla se skvělou chutí (není to jako u ostatních proteinových diet)

pravidelné slevy

rychlý úbytek tukových zásob

Přejít do obchodu

 

KetoMix neprodává pouze kvalitní produkty, ale také servis. Klienti se můžou spojit s výživovou poradkyní přes telefon, chat, anebo facebookovou skupinou.

Hlavní výhodu vidím v tom, že Vám pomůžou i po skončení diety.

 

Proteinová dieta KetoMix

Ketonová, keto, ketogenní, bílkovinová, Atkinsova – ano to vše jsou synonyma pro proteinovou dietu. Jedná se o dietu, ve které omezíte přísun sacharidů (cukrů) a tuků, tím vaše tělo přejde do stavu zvaný “ketóza.”

 

Co to je ketóza?

Jedná se o stav, při kterém tělo čerpá energii z tuků, namísto obvyklých sacharidů. Tím tělo dokáže rychle spálit vaše tukové zásoby, kterých se pochopitelně chcete zbavit a to i bez nutnosti cvičení nebo těžkých tréninků v posilovně.

 

Ukázka proteinových jídel KetoMix

ukázka proteinových jídel

 

Jak funguje proteinová dieta?

Tato dieta se rozděluje celkem na 3 fáze, které musíte dodržet, aby dieta byla účinná  (respektive, abyste dali dolů přebytečné kilogramy). Jaké to jsou fáze?

 

Fáze – Nastartování.

První fáze patří mezi ty nejtěžší, protože budete muset “vystoupit ze své komfortní zóny.” Co to znamená? Kompletně změnit jídelníček, omezit příjem sacharidů na minimum (maximálně 10 – 50 gramů denně).

Budete muset držet striktní dietu a vyrovnat se změnou jídelníčku. V prvních 3 dnech se připravte, že budete mít neskutečnou chuť na sladké. Tomuto pokušení musíte odolat – případně si vybrat nějakou zdravou a proteinovou alternativu.

V této fázi doporučuji mít pravidelný pitný režim – 2-3 litry denně. Co se týče fyzické aktivity, tak to můžete zkusit, ale zpravidla je organismus unaven a člověk v této fázi nemá vůbec sílu na to jít ještě na 1 hodinu si zacvičit. První fáze trvá 1 až 4 týdny.

 

Fáze – Stabilizační.

Druhá fáze bude spíše stabilizační fází, ve které si zvyknete na změnu jídelníčku a “zžijete” se s dietou. Tato fáze by neměla trvat více, než 3-4 týdny.

Samozřejmě záleží, kolik kilogramů chcete zhubnout. V této fázi by neměl být již problém s fyzickou aktivitou (plavání, chůze, brusle).

 

Fáze – Stabilizační – udržovací.

Poslední fáze je zaměřená na vrácení jídelníčku do normálního stavu. To znamená jídelníček, který bude zdravý, pestrý a založen na pravidelném stravování.

Denně byste měli jíst 4-5x a zpravidla večeře by měla být méně kalorická, než oběd.

Součástí balíčku je i přehledný manuál, kde budete mít komplexní informace (přehled fází, popis redukčních plánů, recepty a také keto jídelníček).

Keto jídelníček slouží k zabránění tzv. JoJo efektu, který by mohl nastat, pokud nebudete dodržovat určitá pravidla.

 

ketomix proteinový koktejl na hubnutí recenze

 

KetoMix – dietní plány

KetoMix nabízí hned několik plánů a to přesně podle vašich představ. Dieta je uzpůsobena tak, abyste neměli v průběhu diety hlad, případně další nepříjemnosti.

Všechny jídla jsou navržena od nutričních specialistů, takže se nemusíte bát, že vašemu tělo bude něco chybět.

Při přípravách mysleli i na vitamíny a minerály, což patří mezi nejčastější otázky. Plány si vybíráte podle toho, kolik potřebujete zhubnout. Jestli si chcete dietu nejdříve vyzkoušet – zjistit, jak jídla chutnají, tak v nabídce mají dietu na 7 dní!

 

Bonusové balíčky

Proteinový koktejl na 2 týdny + 2 dny zdarma = 2202 Kč

Proteinový koktejl na 3 týdny + 3 dny zdarma = 3137 Kč

Proteinový koktejl na 4 týdny + 4 dny zdarma = 4072 Kč

Čokoláda DARK MOCHA 5+1 zdarma = 385 Kč

Konjakové přílohy (5+1 zdarma) = 495 Kč

Vajerky – vegetariánská alternativa masa (3 porce) = 190 Kč

Aktuálně na většinu produktu probíhá sleva!

Chci si vybrat dietní plán

 

Produkty v KetoMix dietě

Pokud si svoji keto dietu chcete poskládat podle vašich představ, tak to také není žádný problém. Jedinou nevýhodou je, že nebude mít takové slevy, jako je tomu u výhodných balíčků.

Mnoho lidí si tak vychutnává proteinové koktejly, které si doobjednávají i po skončení diety.

 

KetoMix proteinové koktejly

Proteinové koktejly budou patřit mezi nejčastější jídlo, pokud si objednáte výhodný balíček.

Jsou rychlým zdrojem kvalitních bílkovin a tuků, které jsou při proteinové dietě důležité.

Příprava koktejlů zabere 1-2 minuty, než jsou připravené ke konzumaci.

Stačí smíchat 1 odměrku proteinového nápoje, ke kterému přidáte i příchuť (jahoda, čokoláda, lesní směs, vanilka, káva, kokos a banán).

KetoMix nemá ochucené keto nápoje, ale mají to zvlášť (až na 1 výjimku).

Výhoda je v tom, že si každý den můžete udělat zrovna to, na co máte aktuálně chuť. Případně si vytvořit svoje kombinace chutných příchutí.

ketomix proteinové koktejly příchutě

 

Proteinové drinky KetoMix bez laktózy

KetoMix myslel i na lidi, kteří patří mezi vegany či mají intoleranci laktózy. Nabízejí totiž i Proteinový bezlaktózový (veganský) koktejl s příchutí čokolády. Tento nápoj je už ochucený – nemůžete si k tomu koupit další příchutě.

 

KetoMix proteinový koktejl bez lepku se slevou

 

Proteinové polévky

Proteinové polévky připomínají polévkové krémy svojí texturou. Jsou jemné a lahodné. Polévkovou směs stačí zalít horkou vodou a rozmíchat.

Polévka je hotová a splňuje všechny parametry ketonové diety.

Většina lidí včetně mě si tyto polévky pochvaluje. Věřím, že budou chutnat i ostatním – pro lepší chuť doporučuji přidat trochu zeleniny.

keto polévka ketomix

 

Proteinové omelety

Opět oblíbené jídlo, co se týče rychlosti přípravy a výsledné chuti.

Proteinové omelety jsou do 5 minut hotové, zasytí na dlouhou dobu a zároveň je to teplé jídlo, které si můžete dopřát k obědu/večeři.

Na výběr máte 2 příchutě keto omelet:

 • sýrová příchuť
 • zeleninová příchuť

Navíc také proteinové palačinky, které jsou vhodné, když si chcete dietu “osladit.”

K omeletě si můžete připravit grilovanou zeleninu, nebo použít svoje vlastní koření. Chilli a provensálské koření dokáží dietu obohatit!

proteinová omeleta KetoMix

 

Co dalšího najdete v obchodě KetoMix.cz?

KetoMix nenabízí jen produkty, které jsme uvedli výše. Po pravdě, toho mají celkem dost. Pokud má být dieta úspěšná, musí lidem chutnat a lidé v KetoMixu si jsou toho vědomi.

 • proteinové tyčinky
 • pomazánky
 • proteinové pečivo
 • proteinové kaše
 • sušené maso
 • proteinové chipsy
 • těstoviny
 • dresinky a omáčky
 • dezerty
 • sladkosti
 • nápoje
 • doplňky stravy

V nabídce naleznete také doplněk stravy, který podpoří hubnutí. C-Carnitine – Spalovač tuků za 230 ,-.

 

Z čeho jsou vyrobeny KetoMix výrobky (produkty)?

Proteinová jídla (polévky, omelety, palačinky, kaše a sladkosti) značky Ketomix jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin.

Co nejčastěji obsahují?

 • syrovátkové proteiny
 • sója
 • vitamíny, minerály a vlákninu
 • fenolové kyseliny (antioxidanty)
 • sušené mléko
 • a velké plus za přírodní aroma!

 

Ketodieta – průběh a doporučení

Začátky diety bývají krušné, ale je potřeba odolat všem lákadlům, které budou kolem vás. A věřte, že se vám bude zdát, že jich je čím dál tím více!

V prvních dnech diety budete pociťovat únavu, která je normální.

TIP: Podívejte se na KetoMix recepty!

Je to díky tomu, že vaše tělo bylo zvyklé na vysoké dávky sacharidů (cukrů) a nejednou je postrádá.

Kdyby se náhodou stalo, že únava by trvala více, než 3 týdny – doporučuji kontaktovat podporu KetoMixu, anebo přímo vašeho obvodního lékaře.

KetoMix spokojená byla i mahulena bočanová

 

*KetoDieta je určená pro všechny, kteří chtějí zhubnout a to jak ženám, tak i mužům. Není určená pro dlouhodobé stravování (fáze 1 a 2), protože tělo minimální přísun sacharidů potřebuje.

Pozor na sacharidy, protože jsou obsaženy v potravinách, kde je asi ani nečekáte. Již malý přísun sacharidů mohou oddálit, anebo narušit ketózu a to by přerušilo vaši dietu. Proto je potřeba dbát na to, co jíme.

Jestli nepatříte mezi nutriční specialisty, kteří si to dokáží ohlídat, tak doporučuji využívat keto jídelníček a ketomix recepty, které vám k objednávce ZDARMA věnuje KetoMix.cz.

ZAJÍMAVOST: Co znamená slovo “keto?” Od slova „keton“ – látky, které si tělo vytvoří ze svých tuků a používá je jako zdroj energie

 

Kdo může hubnout pomocí proteinové diety?

Proteinová dieta je vhodná pro všechny, kteří jsou obézní, mají nadváhu, nebo jsou nespokojeni se svými kilogramy. Začít hubnout pomocí ketózy (ketonové diety), tak mohou ženy i muž ve věku 18 let a více.

ženy

muži

 

Kdo by se měl proteinové dietě vyhnout?

Keto dieta není bohužel určená pro všechny. Jsou tu skupiny, které by dietu neměli podstupovat – většinou lidé s nějakým onemocněním.

Jestli jste uvedeni níže a přesto máte zájem keto dietu vyzkoušet, tak se nedříve poraďte se svým lékařem. Ten Vám řekne možnosti, a jestli pro Vás dieta bude vhodná či nikoliv.

 • cukrovkáři
 • lidé trpící zánětem střev – Crohnova choroba a Ulcerózní kolitida
 • lidé trpící na problémy s játry a žlučníkem
 • těhotné a kojící ženy
 • onkologické onemocnění
 • v případě problémů s anorexií a bulimií

Co na keto dietu říkají odbornící?

Ketonová dieta představuje rychlý a účinný způsob, jak shodit přebytečná kila. Díky zvýšenému množství bílkovin v potravinách se tělo většinou po 2 dnech dostává do stavu ketózy a místo sacharidů, na které je tělo zvyklé, začne fungovat na vlastních tucích. Už po 2 dnech tedy tělo začne hubnout. Stav ketózy je většinou spojen s nárůstem energie a až euforickými stavy. Ketonová dieta tak představuje perfektní začátek pro nastartování nového životního stylu.” Kateřina Kynčlová (výživová poradkyně, odborné znalosti získala na vysoké škole a několika-letou praxí).

 

Výhody keto diety

✔️ bezpečná dieta s výsledky

✔️ jídla obsahují nízká % sacharidů a vysoké množství bílkovin

✔️ dieta nemusí být stereotypní

✔️ nemusíte hladovět – na den si můžete naplánovat až 5 jídel

✔️ tuky, které byste nomálně uložili do tuků, spálíte

www.KetoMix.cz

❌ chuť a textura jídel – čistě osobní pohled (já jsem s jídly neměl problém)

❌ únava v prvních dnech diety

❌ JoJo efekt, když ukončíte dietu a nebudete se držet zdravého a pestrého jídelníčku

❌ nemožnost zakoupení produktů jinde, než na oficiálních stránkách

 

KetoMix zkušenosti a diskuze

Jsme ve finále a na řadu přichází reálné zkušenosti a diskuze.

“Nejdříve bych se rád svěřil s mojí osobní zkušeností, kdy se mi povedlo zhubnout 8 kilogramů za 9 týdnů diety. Jestli je to málo, anebo hodně, to nevím – zhodnocení nechám na Vás. Já byl však s dietou spokojen a to na více “frontách.” Příjemná pro mě byla chuť, cena a výsledky, která mi dieta zařídila.

“Byl jsem taky rád, že jsem si nemusel vařit a vše bylo jednoduché. Musím však podotknout, že už 8-9 týden mi jídla přestávali chutnat a těšil jsem se na klasickou, pevnou stravu. Co piji doposud, jsou proteinové koktejly, které mi naopak chutnají pořád a snad ještě více :)”

 

Zkušenosti zákazníku na Heureka

Heureka KetoMix zkušenosti

 

Budu rád, když se každý z vás, kdo již má zkušenosti, zapojí do diskuze o KetoMixu. Zkušeností reálných uživatelů není nikdy dost.

Nemusíte se bát vypsat vše, tak jak je. Jestli máte třeba i špatnou zkušenost s proteinovou dietou, rádi uvítáme vaše postřehy.

 

Kde můžete KetoMix dietu objednat?

Všechny produkty můžete objednat výhradně na oficiálních stránkách výrobce a prodejce www.KetoMix.cz. Všiml jsem si, že mnoho lidí vyhledává KetoMix slevový kupón.

Ten bohužel není dostupný – slevy už máte přímo na stránkách výrobce.

proteinová dieta - keto dieta

 

1. Jak je to s dopravou?

✅ Doprava je zdarma při nákupu nad 1490 Kč.


2. Za jak dlouho mi objednávka dojde?

✅ Pokud objednávku potvrdíte do 10:00, balíček obdržíte do 3 pracovních dnů.


3. Jak je to s dopravou, pokud objednám do 1490 č?

✅ Můžete využít přepravce GEIS za cenu 85 Kč, nebo zásilkovna za poplatek 50 Kč.


Pokud potřebujete poradit s hubnutím, recepty, jídlem, objednávkou a další dotazy směřujte na podporu, která je online 7 dní v týdnu!

Po – Pá: 8:00 – 23:00 hodin

So – Ne: 10:00 – 23:00 hodin

Tel. číslo: 607 487 417

Můžete se případně ozvat i na email: [email protected]

Přejít do obchodu


 

Použité zdroje:

www.ketomix.cz

cs.wikipedia.org/wiki/Proteinov%C3%A1_dieta

Ketogenní dieta

www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2716748/

www.health.harvard.edu/blog/ketogenic-diet-is-the-ultimate-low-carb-diet-good-for-you-2017072712089

5/5 - (8 votes)
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *