Ketonová dieta (KetoMix) na 4 týdny recenze

Období po vánočních svátcích je často spojeno s plánovaním cílů pro nový rok. Mnoho žen, ale nejen žen si jako jeden z těchto cílů vytyčí zhubnutí několika či více přebytečných kilogramů. Aby se toto přání stalo realitou, je potřeba promyšlený plán.

Pokud se obáváte toho, že na vaši představu o ideální váze nestačíte sami, můžete se obrátit na velké množství specializovaných společností, které se problematikou hubnutí zabývají.

KetoMix

1. KetoMix dieta na 7 dní

2. Ketomix dieta na 2 týdny

3. KetoMix dieta na 3 týdny

4. KetoMix dieta na 4 týdny

Jednou z nich je i KetoMix, který na svých stránkách poskytuje odborné poradenství a produkty, které se vztahují k dietě, která je doporučována i mnoha slavnými osobnostmi. S jejich pomocí tak můžete být ještě před letošním létem o několik kilogramů lehčí.

 

Keto dieta recenze

Na světě existují desítky nejrůznějších diet, které nabízejí zhubnutí přebytečných kilogramů v řádu několika málo týdnů. Ne všechny ale zdaleka fungují.

Příkladem diety, která má ale prokazatelné a dlouhodobé účinky, je nízkosacharidová dieta. Pokud se domníváte, že tato dieta spočívá pouze v omezení konzumace sladkostí, jste na hlubokém omylu.

S touto dietou hubne například i česká moderátorka Mahulena Bočanová!

maxulena bočanová zkušenost s Ketomix dietou

 

Sacharidy

Sacharidy jsou totiž podstatnou součástí většiny běžných potravin od pečiva přes těstoviny až po brambory. Všechny tyto potraviny tak musíte v rámci této diety ze svého jídelníčku odstranit. Tato dieta je také známá jako keto dieta.

Slovo keto souvisí se základním principem, na kterém dieta funguje a ke kterému musíme naše tělo dovést, neboť pro něj v současné době bohužel není přirozený.

 

Proč je keto dieta tak účinná?

Pravděpodobně vás napadne otázka, co vlastně v rámci této diety konzumovat, když sacharidy jsou zakázány a tuků se chceme zbavit, Odpověď je velmi jednoduchá – proteiny.

Ketonová dieta spočívá v konzumaci potravin, které mají vysoký obsah bílkovin, za několik málo dní v našem těle začne proces, při kterém k získávání energie tělo začne spalovat tuky, neboť nemá vzhledem k nekonzumaci sacharidů jinou možnost.

nedochází ke ztrátě svalové hmoty kvůli zvýšenému příjmu bílkovin

Tento základní princip této diety se označuje slovem ketóza. Jedním z velkých kladů tak je, že nedochází k žádné ztrátě svalové hmoty, jak tomu někdy bývá u jiných diet.

 

Proč zkusit ketonovou KetoMix dietu?

Důvodů je mnoho!

redukce hmotnosti za krátkou dobu

bez JoJo efektu

proteinové produkty chutnají dobře – v průběhu diety nemusíte hladovět, jako je tomu u jiných diet

dieta je cenově dostupná

výživová poradkyně na telefonu je připravená na Vaše dotazy

 

Balíček na 4 týdny – ideální balíček k vysněné postavě

Již během jednoho měsíce můžete za pomoci ketonové diety zhubnout několik kilogramů (2-10 kg). Pomoci vám k tomu může jedinečný balíček, který obsahuje pět základních jídel na celou dobu čtyř týdnů, tedy celkově sto čtyřicet porcí.

Nemusíte se obávat toho, že by se vám potraviny omrzely, protože balíček obsahuje opravdu širokou a pestrou nabídku možností.

Základem je velké balení speciálního koktejlu, u kterého si můžete zvolit tři různé varianty příchutí, například čokoláda, jahoda, káva, vanilka, banán či kokos.

Kromě tohoto v balíčku najdete palačinky, banánovo-jahodovou a čokoládovou kaši, zeleninovou, sýrovou a rajčatovou polévku, sýrovou a zeleninovou omeletu, puding a housky.

Balíček KetoMix na 4 týdny

V akci za 5390 ,-

✅ 140 porcí proteinových jídel

✅ 4+2 týdny zdarma

✅ shaker zdarma

Všechny tyto produkty jsou v balení v množství představující deset porcí. Dále v balíčku najdete tři balení speciálních těstovin, brožuro o ketonové dietě s mnoha zajímavými informacemi i recepty a také šejkr a odměrku na přípravu jídel.

Cena tohoto balíčku s produkty na celý měsíc je pět tisíc tři sta devadesát korun.

Máte zkušenost s KetoMix dietou? Napište nám vaše postřehy do komentářů a pomozte tam ostatním čtenářům našeho magazínu.

Naposledy aktualizováno 14 září, 2021, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *