Ochutnávkový balíček keto diety

O ketonové dietě, která je v současné době pravděpodobně nejpopulárnější dietou na světě, jste již jistě slyšeli. Možná vám o ní vyprávěla vaše kamarádka, která díky ní zázračně zhubla přebytečné kilogramy, se kterými léta marně bojovala.

Možná jste na internetu četli rozhovor s některými známými osobnostmi, které ji vyzkoušely a teď ji doporučují.

Keto dieta recenze

www.KetoMix.cz

Pokud i vy jste na vážkách a chtěli byste se o této dietě dozvědět více a také ji vyzkoušet, navštivte stránky KetoMix.

Tento internetový obchod nabízí totiž nejen výhodné balíčky pro ty, kteří dietu drží, ale také speciální balíček pro ty, kteří ji chtějí jen vyzkoušet.

Co je keto dieta?

Mnoho lidí se držení diet obává z důvodu, že mají strach z toho, že v rámci jejich držení budou pociťovat hlad.

Ketonová dieta ale toto riziko rozhodně nepředstavuje, jednou z jejích základních zásad je konzumace pěti jídel denně, tedy snídaně, svačiny, oběda, svačiny a večeře. Rozdíl oproti vašemu běžnému stravování spočívá spíše ve složení těchto jídel.

Jennifer Lopez

S proteinovou dietou hubne také známá zpěvačka a herečka Jennifer Lopéz

 

Keto dieta je totiž dieta založená na zvýšeném příjmu bílkovin a naopak na omezeném příjmu sacharidů. Z tohoto důvodu se jí také někdy říká nízkosacharidová dieta. Většina z nás v naší běžné stravě konzumuje mnohem více sacharidů, než bychom měli, a s toho důvodu pak naše tělo při získávání energie vždy využívá cukr a nikoli tuk.

To je pak důvodem, proč se tuk na našem těle usazuje.

 

Jak přimět naše tělo, aby začalo spalovat tuk?

Ke spalování tuku dojde v případě, že našemu tělu nebudeme dodávat sacharidy. To je také základním principem ketonové diety, namísto nich konzumujeme především proteiny a v řádu několika dní, obvykle tří dní od začátku diety, tak v našem těle nastane ketóza, tedy spalování tukových zásob.

TIP: Potřebujete zhubnout 5 kg a více? Vyzkoušejte keto balíček na 4 týdny.

V porovnání s ostatními dietami tak například nedochází k redukci svalové hmoty. To, zda ketóza v našem těle úspěšně probíhá, se dá zjistit poměrně jednoduchým způsobem – pomocí diagnostických papírků pro diabetiky, které lze zakoupit v každé lékárně.

 

Proč se KetoMix dieta vyplatí?

Dieta KetoMix v sobě ukrývá mnoho benefitů, které u jiných prodejců proteinové diety nedostanete. Výhodou je také její dostupnost – o proti jiným ketodietám je totiž cenově výhodná.

splňují nutriční požadavky

nedostavuje se JoJo efekt

podpora nutričních specialistů zdarma (přes telefon, nebo mail)

začínáte hubnout již po 3 dnech od začátku diety

ZDRAVÍ bezpečná

 

Ochutnávkový balíček

V případě, že vás tento typ diety zaujal a chcete ji vyzkoušet, na stránkách internetového obchodu si můžete objednat speciální balíček, který je určen speciálně pro ty, kteří s ketonovou dietou teprve začínají a chtějí tak ve svém těle nastartovat proces ketózy.

Balíček obsahuje speciálně vytvořené produkty, které kromě toho, že našemu tělu pomohou spalovat tuky, pozitivně působí také na trávicí soustavu, činnost mozku i imunitní systém, protože obsahují optimální dávku živin, vitamínů a minerálů.

proteinový koktejl KetoMix

Balíček obsahuje jedno balení proteinového koktejlu, u kterého můžete zvolit dvě z nabízených příchutí, které vám nejvíce vyhovují. Tento koktejl představuje patnáct porcí, které nahradí běžné jídlo. Dále balíček obsahuje pět čokoládových tyčinek a jedno balení speciálních špaget, tagliatelí a rýže.

Samozřejmostí je také odměrka a šejkr pro usnadnění přípravy pokrmů a příručka, které vám přinese další informace o ketonové dietě společně s rozmanitými recepty, které jsou na ní založeny. Zároveň můžete využít služeb odborné výživové poradkyně.

Cena tohoto ochutnávkového balíčku je 990 Kč, všechny produkty, které obsahuje, byly vyrobeny v České republice a jsou zároveň bezlepkové.

 

Kde koupit ochutnávkový balíček KetoMix za nejlepší cenu?

Ochutnávkový balíček můžete zakoupit na oficiálních stránkách, kde máte také nejlepší cenu a zároveň k objednávce dárek v podobě šejkru, manuálu a odměrky!

Ochutnávkový balíček s dárkem

dárek: ŠEJKR, ODMĚRKÁ a MANUÁL

✅ od 990 Kč

Co najdeme v balíčku?

  • proteinový koktejl
  • 2x příchuť do koktejlů
  • 5x tyčinka
  • 1x konjakové špagety
  • 1x konjakové tagliatelle
  • 1x konjaková rýže
  • manuál
  • odměrka
  • shaker

Přejít do obchodu

Naposledy aktualizováno 6 září, 2021, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *