Letní balíček proteinové diety KetoMix “Hubneme do plavek” s 10% slevou právě teď

Léto je v plném proudu a rtuť v teploměrech často převyšuje hranici 30°C. Většina těch, kteří mají možnost, se vydají na koupaliště, anebo “písák.” A někdo na své postavě makal již během zimy a někdo to nechal až na začátek léta.

Pokud patříš do druhé skupiny, tak firma KetoMix.cz připravila balíček proteinové diety s 10% slevou. Balíček obsahuje 81 porcí a vystačí na 16-20 dní podle četnosti jídel, které si dopřáváte.

Zdá se Vám, že 20 dní je málo, že za tu dobu nemůžete zhubnout? Opak je pravdou! Keto dieta patří mezi nejrychlejší diety, které existují a jsou zdraví bezpečné. V článku si ukážeme, co přesně balíček obsahuje, kolik je možné zhubnout a cenu.

 

“KetoMix, zhubni do plavek 2019”

Proteinovou dietu si představíme pouze v krátkosti, protože na webu jsme již publikovali mnoho článků, které se tomuto tématu věnují. Pokud si chcete přečíst detailní informace o proteinové dietě, anebo například přímo o firmě KetoMix, tak doporučuji tyto články:

1. Keto dieta – hotová jídla sebou

2. Jaké mám zkušenosti s KetoMixem? Více v recenzi.

Proteinová dieta je dieta, která spočívá na principu ketózy. To je stav, kte kterému dochází, když tělu odepřete přísun sacharidů (cukrů). Tělo poté nemá zdroj energie, ale i nadále musí fungovat a energii získat jinde. Kde? Z uložených tukových zásob!

Proto proteinová dieta patří mezi nejrychlejší diety bez ohrožení zdraví a JoJo efektu!

Hubnutí s proteinovou dietou ketoMix

Proteinová dieta bez JoJo efektu

 

Co obsahuje letní balíček proteinové diety? AKCE KETOMIX

Balíček od firmy KetoMix obsahuje kompletní dietu na 16 dní, kde budete mít naprosto vše k úspěšnému zhubnutí. To znamená 81 porcí KetoMix jídel, přehledný manuál (v něm najdete princip diety, tipy a triky, jak dietu úspěšně zvládnout), shaker a také mnoho receptů, které si můžete zkusit připravit z KetoMix porduktů.

Na to vše je 10% sleva, což u této diety nebývá zvykem!

Obsah balení:

 • Proteinové tyčinky (16 porcí)
 • Proteinový koktejl (15 porcí)
 • Příchuť ke koktejlu (2×15 porcí)
 • Proteinové palačinky (10 porcí)
 • Proteinový chléb (10 porcí)
 • Proteinová omeleta zeleninová (10 porcí)
 • Proteinová polévka zeleninová (10 porcí)
 • Proteinová kaše čokoládová (10 porcí)
 • Čekankový sirup (350 g)
 • Bionuta lískooříšková čekanková (250 g)
 • Čokoláda Dark 85 % (slazená stévií) (85 g)
 • Manuál s informacemi a recepty
 • Shaker a odměrka zdarma

 

V balíčku si můžete zvolit, jakou příchuť koktejlu chcete. Na výběr je celkem ze 7 příchutí: čokoláda, banán, kokos, vanilka, jahoda, lesní směs a káva. U tyčinek je na výběr ze dvou příchutí, z vanilkové a jahodové.

balíček proteinové diety ve slevě

S dietou KetoMix má pozitivní zkušenost i známa moderátorka a herečka Mahulena Bočanová. Mahulena se o této dietě dozvěděla od své kamarádky kadeřnice, která již díky dietě KetoMix zhubla.

Dříve sice váhu řešit nemusela, ale jak jde věk nahorů, tak to není jednoduché. “Člověk si musí dávat pozor na to, co jí.”

 

Koupit proteinový balíček s 10% slevou

Naposledy aktualizováno 3 prosince, 2020, autorem Redakce Magazínu

4.5/5 - (2 votes)

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *