Nejlépe vybavené fitness centrum v Ostravě

Fitpark v Ostravě patří mezi nejlépe zařízené fitka v “Ostravě”

Fitness Ostrava

Fit Park je největší fitness centrum v České republice. Nabízí více než 160 strojů ke cvičení na ploše 2 200 m2. Můžete využít i 4 badmintonové kurty.  Na své si přijdou jak zájemci o klasické posilovací stroje, tak i nadšenci do kardio cvičení, kde Fit Park nabízí v kardiozóně více než 60 strojů.

K dispozici je 20 běžeckých pásů, 24 spinnigových kol, desítky rotopedů, elipticalů, orbitreků a dalších strojů. Cvičení je umožněno i lidem se zdravotními omezeními.

FitPark nabízí skupinové lekce, ale i osobní tréninky se zkušenými osobními trenéry, ať už chcete zhubnout, zlepšit kondici či nabrat objem.

Jóga Ostrava

Cvičením jógy se nejen spaluje tuk a posilují problematické partie, jako například záda, ale slouží i k odbourání stresu. Pravidelným cvičením jógy posílíte fyzickou kondici, zpevnítě své tělo, naučíte se správně dýchat a dopřejete si pravidelnou relaxační pauzu jako únik před každodením stresem.

Velkým benefitem jógy je také protahování těla, které se při běžném cvičení často opomíjí, při pravidelném cvičení zvýšíte svoji flexibilitu a rozsah pohybu.

fitpark ostrava

Heat Ostrava

Heat = High Energy Aerobic Training

Jedná se o kondiční chůzi, toto cvičení využívá nejpřirozenějšího lidského pohybu ke spálení až 800 kcal během 50 minut. Zvyšuje kondici, spaluje tuk, vytváří dlouhé a pevné svaly, podporuje lymfatický oběh, což mimo jiné příznivě působí na redukci celulitidy.

Pro cvičení jsou k dispozici stroje značky Maxerrunner. Tento typ cvičení nezatěžuje tolik klouby a páteř, jako ostatní druhy pohybu.

Fitness centrum Ostrava

OTEVÍRACÍ DOBA
Po – Čt: 6:00 – 22:00 hod
Pá: 6:00 – 21:00 hod
So – Ne: 8:00 – 21:00 hod

  1. máje 3236/103
    703 00 Ostrava-Vítkovice

Naposledy aktualizováno 29 září, 2022, autorem Redakce Magazínu

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *