express dieta
28 srpna, 2015
Kategorie: Hubnutí, Ostatní, Proteinová dieta

Express Diet Good Nature

Jedná se o 5denní proteinovou dietu od Good Nature. Dieta kompletně nahrazuje normální stravu k redukci tuku. Tím je docíleno extrémně rychlými výsledky, které u jiných diet nedocílíte.

Jak je to možné?

Možné to je hlavně kvůli omezení příjmu sacharidů, tuků, energie a příjmu kvalitních proteinů. Denní příjem obsahuje pouze 850kcal, zatímco normální strava má kolem 2000 kcal.

Ketóza je metabolická změna, u které se energie získává z tuku, místo klasických sacharidů a právě kvůli přijmu kvalitních proteinu, se nezpracovávají svaly, ale uložené tukové zásoby.

Právě při této metabolické změně jsou produkovány ketóny, které v mozku potlačují pocit hladu. Díky tomu, je snadné 5denní dietu vydržet a kvalitně zhubnout.

Jaké jsou výhody diety?

 • zdravé a kvalitní zhubnutí bez jo-jo efektu
 • není nutné cvičit
 • spaluje tuk bez námahy

Co je součástí 5denní proteinové diety?

Součástí balení je celkem 20 proteinových jídel. Celkem to vychází na 4 porce denně, které Vám zaručí dostatečný příjem potřebných látek, živin a minerálů.

 • Rajčatová polévka
 • Sýrová polévka
 • Žampiónová polévka
 • Kuřecí polévka
 • Jablečno-skořicová kaše
 • Vanilkovo-malinová kaše
 • Čokoládovo-malinový koktejl
 • Jahodové smoothie

Na internetu si můžete přečíst express diet recenze od lidí, kteří s tím mají zkušenosti. Většina recenzí je kladných a s dobrým výsledkem. Často, ale můžete narazit na to, že polévka z žampiónů je celkem nepoživatelná a odporná. Zbytek je už v pořádku a některé pokrmy jsou i chutné. Důležité je v průběhu diety dodržovat pitný režim. Udává se, že je potřebné vypít 2-3 litry čisté vody.

5 express dieta

5denní proteinovou dietu od Good Nature můžete výhodně zakoupit zde.

Přejít k objednávce

Přečtěte si kompletní recenzi proteinové diety, kde část je věnována právě i tomuto produktu.

Express Diet recenze

 1. S Express Diet jsem byla velmi spokojena, za 5 dní jsem zhubla 2,5 kg.
 2. Produkt Express Diet je úžasný, jednotlivá jídla velmi chutná, ale cena je dost vysoká. Zhubla jsem 5 kg za těch 5 dní.

Zkušenosti uživatelů podle heureky.cz

express diet 5denní proteinová dieta

Pamatujte, že i po skončení diety to chce zachovat zdravý a hlavně pestrý jídelníček. Nestačí pouze podstoupit nějakou dietu a myslet si, že tím končíte. Neméně důležitý je také pravidelný pohyb, díky kterému dokáže spálit tukové zásoby. Samozřejmě pravidelný pohyb není jen o spálených kaloriích, ale o celkovém zdraví. Prostě, musíte se cítit fit! U nás na webu naleznete desíty článku o zdravém jídle a to včetně receptů (a fotek). Máme také sekci “pohyb,” kde pravidelně publikujeme tipy a triky ohledně sportovních aktivit.

1 komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *