KetoDiet recenze
13 ledna, 2020
Kategorie: Doplňky, Hubnutí, Jídlo, Proteinová dieta

Ketodiet recenze + zkušenosti a diskuze uživatelů!

Se začátkem nového roku je často spojeno dávání si nejrůznějších novoročních předsevzetí. Mezi ty nejčastější patří také zbavení se přebytečných kilogramů. Na internetu lze najít mnoho nejrůznějších informací, často poněkud protikladných, které mohou pomoci s redukcí hmotnosti.

Pokud se začnete informovat o dietách, které by vám k vašemu cíli mohly pomoci, zjistíte, že v současnosti jsou oblíbené především takzvané ketonové diety. V recenzi se podíváme na nejznámější keto dietu v ČR – KETODIET.

KetoDiet

Česká značka

Výživové poradkyně ZDARMA

Funčkní proteinová dieta 

TIP: Podívejte se na srovnání nejlepších ketodiet v roce 2021!

Přejít do obchodu

S nimi je úzce spojen i internetový obchod s názvem KetoDiet, který nabízí velké množství produktů, které jsou na principech této diety založeny.

Obchod nabízí i vytvoření osobního dietního plánu, se kterým bude splnění vašeho snu o krásné a štíhlé postavě snadné.

 

Ketodiet obchod

Internetový obchod, který se zaměřuje na ketonovou dietu, je určen pro všechny muže a ženy, kteří chtějí rychle, snadno a efektivně zhubnout.

Naopak tento typ diety není vhodný pro lidi, kteří trpí onemocněním ledvinového systému, jater, srdce, onkologickými onemocněními či jsou po mozkové příhodě.

Dieta se také nedoporučuje v době těhotenství a kojení a osobám mladším osmnácti let.

Proteinové nápoje KetoDiet

Proteinové nápoje do keto diety.

 

Kromě rozmanitých produktů, které jsou pro tento typ diety určeny, obchod nabízí sestavení dietních plánů a na jeho oficiálních webových stránkách se nacházejí také velmi podrobné informace o této nízkosacharidové dietě a jejích principech, magazín s dalšími radami a informacemi o správném hubnutí či recepty na jídla, která lze v rámci dodržování diety využívat a vařit si s jejich pomocí zdravá jídla.

Součástí diet je i profesionální servis v podobě výživových poradkyní a odborných článků (rozhovory, recepty)

Budete mile překvapeni, kolik existuje vyvážených pokrmů s vysokým obsahem bílkovin a zároveň nízkým obsahem cukrů a tuků, která jsou velmi snadná a rychlá na přípravu.

 

Hubnutí za pomoci ketonové diety

Nenapadá vás, co si pod tímto pojmem představit? Nevadí.

Odpověď na otázku, co je keto dieta, není nijak složitá.

Jinými slovy jde o dietu bílkovinovou, jejímž základním principem je stravování založené na vysokém obsahu bílkovin a naopak nízkém příjmu sacharidů.

Z tohoto důvodu je tato dieta známá také pod označením nízkosacharidová dieta.

Podle nejnovějších údajů by průměrný člověk měl zkonzumovat maximálně dvacet pět gramů sacharidů denně, bohužel jich ale běžně v naší stravě přijímáme více než desetkrát tolik.

Jak mít ploché břicho?

Keto dieta slibuje rychlý úbytek tukových zásob i v oblasti břicha.

 

Ketonové diety jsou obecně založeny na skutečnosti, že cukr je pro náš organismus tou nejjednodušší energií, po které naše tělo sáhne vždy, když je to třeba.

Když mu ale tento cukr odepřeme, neboť mu nedodáme sacharidy, bude náš organismus energii čerpat z tukových zásob, a my tak zhubneme.

 

Co to je ketóza?

Tento proces se odborně označuje jako ketóza.

Do stavu ketózy se organismus dostane obvykle během tří dnů od zahájení diety.

Někteří lidé na sobě mohou zpočátku pozorovat určité mírně nepříznivé příznaky ketózy, jako například pocity na zvracení či nevolnost.

Tento typ diety spočívá ve vynechání, nebo alespoň zásadním omezení, všeho, co obsahuje sacharidy.

Bohužel jsou sacharidy podstatnou součástí většiny potravin, které denně konzumujeme, nejen sladkostí či sladkých nápojů, ale také pečiva a dalších výrobků z mouky, rýže, těstovin, brambor i některých druhů ovoce.

✅ Při hubnutí a držení ketonové diety nemusíte hladovět, jako je tomu u jiných diet!

Pozitivní skutečností je, že ketonová dieta je vždy založena na konzumaci pěti jídel denně.

Není se tak nutné obávat pocitů hladu, jak tomu někdy bývá u jiných druhů diet, a zároveň produkty internetového obchodu, které se v rámci diety konzumují, vždy obsahují vyvážený poměr kalorií, živin, vitamínů, minerálů a dalších látek, které naše tělo potřebuje.

 

Výhody ketonové diety

Pro většinu lidí představuje nějaké kilo navíc především estetický problém.

Obezita je ale zároveň i velkým zdravotním problémem a je i jedním z faktorů, které se podílejí na zhoršení kvality života a na jeho zkrácení.

S obezitou jsou totiž spojeny i mnohé zdravotní problémy a civilizační onemocnění, například cukrovka, kardiovaskulární onemocnění či nádorová onemocněn trávicího traktu.

U žen může být navíc spojena i s problémy s otěhotněním a také s problémy psychickými, především s depresemi.

 

Pro ukázku: takto může vypadat jídelníček ve 3. kroku – samozřejmě jsou i další varianty

 

Jídelníček 3 krok

 

Pozitivním a často vyzdvihovaným praktickým dopadem tohoto typu diety je poměrně rychlý úbytek váhy, navíc bez pocitu hladu, neboť hlad vzniká především tehdy, když tělu chybí bílkoviny, což v tomto případě nehrozí. Navíc tělo opravdu ztrácí pouze své tukové zásoby, nikoli svalovou hmotu.

Dodržování ketonové  diety je velmi snadné a zároveň stravování nabízí poměrně širokou škálu výrobků a potravin, které lze podle svých chuťových či osobních preferencí konzumovat.

 

Co může způsobit obezita?

✅ civilizační onemocnění (cukrovka, crohnova nemoc, ulcerózní kolitida, revmatické onemocnění, rakovina, infarkt, deprese)

✅ problémy s klouby

✅ poruchy metabolismu

✅ poruchy spánku

 

Dietní plány aneb jak dlouho se doporučuje dietu držet

Ketonové diety nabízejí několik možností, jakým způsobem a jak dlouho je držet. Internetový obchod nabízí tři základní dietní plány, ze kterých si lze vybrat.

Základní dietní plán Basic, který se drží po dobu třikrát dvou týdnů a je vhodný především pro osoby, které se chtějí zbavit pouze několika málo přebytečných kilogramů.

Dalšími možnostmi jsou dietní plány Medium a Intense, které jsou určeny pro lidi s vyšší nadváhou. Dietní plán Medium se drží v režimu třikrát tři týdny, dietní plán Intense třikrát čtyři týdny.

  • dietní plán Basic (pro zhubnutí pár kilogramů navíc)
  • dietní plán Medium (určené pro lidi s nadváhou)
  • dietní plán Intense (určené pro lidi s obezitou)

Před zvolením konkrétního dietního plánu je důležité zvážit nejen počet kilogramů, o který byste svou váhu chtěli snížit, a v jakém časovém horizontu, ale také například pohybovou aktivitu během dne, například jak fyzicky náročné máte zaměstnání, zda se pravidelně věnujete nějakému sportu či nikoli.

Zde stojí za zmínku, že oproti jiným dietám, v případě nízkosacharidových diet není nutné změnu stravovacích návyků doplnit o pravidelnou fyzickou aktivitu, ketodiety jsou účinné s pohybem i bez něj.

Vybrat svůj dietní plán

V neposlední řadě se při dodržování proteinových diet doporučuje dbát na dodržování pitného režimu, tedy pít alespoň dva až tři litry tekutin denně.

Pro udržení váhy a vyhnutí se případnému jo-jo efektu je také dobré po skončení diety navyšovat příjem sacharidů ve svém jídelníčku jen pomalu a postupně.

 

Dietní produkty a balíčky

Tento internetový obchod nabízí velmi široké spektrum produktů, z nichž jsou pro jednotlivé dietní plány vytvořené balíčky, které obsahují pět denních jídel, tedy snídani, svačinu, oběd, svačinu a večeři.

Jedná se například o nejrůznější nápoje, smoothie, pečivo, polévky, omelety, palačinky, těstoviny, kaše, pudinky, dezerty, tyčinky, chipsy, sirupy, pomazánky či zmrzliny. Naprostá většina produktů je navíc bezlepková.

Z těchto produktů odborníci vytvořili výhodné balíčky, které slouží pro jednotlivé dietní plány.

Pro dietní plán Basic je určen nejprve balíček obsahující 70 nízkosacharidových jídel, který představuje pět jídel denně pro první dva týdny diety a je určen pro první krok diety. Balíček obsahuje široké spektrum produktů různých příchutí, například nápoje, omelety, palačinky, polévky či chléb, které obsahují všechny potřebné živiny, vitamíny a minerály. Cena tohoto balíčku je 3190 ,-.

Druhým krokem pro dietní plán Basic je pak balíček s padesáti šesti jídly, který je určený pro ty, kteří již mírně zhubli a chtějí v hubnutí pokračovat. Cena tohoto balíčku, který kromě proteinových nápojů a polévek obsahuje například i těstoviny či ledovou kávu, je dva 2590 Kč.

 

KetoDiet

 

Pro dietní plán Medium je v prvním kroku určen balíček, který obsahuje sto pět porcí jídel, například proteinové nápoje, polévky, tyčinky, těstoviny, placky, a je určen pro tři týdny dietního plánu. Cena tohoto balíčku je 4690 Kč.

Pro druhý krok dietního plánu Medium je určen balíček s osmdesáti čtyřmi jídly, kromě standardních smoothie či polévek jsou jeho součástí i palačinky, kaše či pudingy. Cena tohoto balíčku je 3790 Kč.

Poslední možnost představují balíčky určené pro dietní plán Intense. První balíček se sto čtyřiceti porcemi na čtyři týdny obsahuje rozmanité spektrum produktů. Nalezneme v něm například proteinové polévky, kaše, smoothie, těstoviny, tyčinky či chléb. Cena balíčku je 5990 Kč.

Následný balíček poté obsahuje sto dvanáct porcí proteinových jídel a jeho cena je 4990 Kč.

 


Přehled všech balíčků

KetoDiet pro začátečníky

Ochutnávkový balíček KetoDiet (10 porcí)

Balíčky BASIC KetoDiet

Balíček BASIC 1. krok (70 porcí)

Balíček BASIC 2.krok (56 porcí)

KetoDiet balíčky jsou v akci!

Balíček MEDIUM KetoDiet

Balíček MEDIUM 1. krok (105 porcí)

Balíček MEDIUM 2. krok (84 porcí)

Balíček INTENSE KetoDiet

Balíček INTENSE 1. krok (140 porcí)

Balíček INTENSE 2. krok (112 porcí)

Na stránkách najdete také KetoDiet recepty!

 

Hodnocení produktů a obchodu

Pokud vás principy ketonové diety zaujaly a chcete se s její pomocí pokusit o snížení vaší hmotnosti, podívejte se na oficiální stránky obchodu. Najdete zde totiž poměrně velké množství referencí a recenze s osobními zkušenostmi lidí, kteří různé dietní plány a balíčky již vyzkoušeli.

Naprostá většina zde uvedených hodnocení je pozitivní, lidé oceňují nejen to, že při dodržování základních principů dieta opravdu funguje, ale také to, že proteinová jídla jsou velmi chutná a vyrobená z kvalitních surovin.

 

Výhody diety podle mého názoru

účinný způsob, jak snížit tukové zásoby v krátkém čase

snižuje špatný cholesterol

nemusíte hladovět díky vysokému obsahu bílkovin

více energie (tuky dodávají více energie, než sacharidy)

 

Navíc je zákazníkům k dispozici výživové poradenství, které jim v průběhu dietních plánů poskytuje nepřetržitou podporu. Kromě hodnocení běžných lidí jsou zde také reference známých osobností, které ketonovou dietu držely, například herečka Tereza Brodská či zpěvačky Jitka Zelenková či Anna K. Produkty internetového obchodu lze navíc zakoupit nejen prostřednictvím e-shopu, ale také na obchodních místech a v konzultačních centrech, která se nacházejí na celém území republiky.

Osobnosti, které mají pozitivní zkušenost s KetoDietou

  • Anna K.
  • Jitka Zelenková
  • Tereza Brodská
  • Martin Dejdar
  • Martin Zounar
“Ke KetoDiet se budu ráda vracet. Je to totiž nejen účinná, ale hlavně zajímavá zkušenost.”
“Musím říct, že je ketodieta jeden z mých největších objevů poslední doby, ale nejdřív vám musím prozradit, jak jsem se k ní dostala.
Ještě před dvěma lety bych nevěřila, že se mi vůbec podaří zhubnout. Zuby nehty jsem zhubla do o velikost menších kalhot a pak už nešlo ani deko. Brzy na to začalo kolem mě hubnout několik mých kamarádů a změny na jejich proporcích se vážně nedaly přehlédnout. Chvíli jsem to přecházela jako protivně úspěšnou kvalitu svých známých, ale nedalo mi to. A když asi po páté zaznělo slovo KetoDiet… rozhodla jsem se do toho jít. Podotýkám, že jsem v tu dobu byla pod dohledem nutriční poradkyně, která zhubla mojí kamarádku o 10 kilo, ale u mě se všechny rady nějak míjely účinkem. ” Natálie Kocábová

Zkušenosti ostatních lidí s produkty KetoDiet

Recenze

 

“Nadváha mě trápila několik let, ale jsem hodně společenský a pohodlný člověk, tak jsem se klidně cpala dál a moc jsem svoje kila navíc neřešila. Pak nastal zlom. V 37 letech jsem začala mít takové problémy se zavodněním a otékáním nohou, že jsem nemohla pomalu ani chodit. To byl první impuls k tomu, začít se sebou něco dělat. Upravila jsem svůj jídelníček a začala se pravidelně hýbat. Kila šla pomalu dolů, ale já jsem chtěla zhubnout víc. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet proteinovou dietu KetoDiet.” Silvie

 

Kde koupit KetoDietu (jednotlivé produky, výhodné balíčky)

Zakoupit dietu můžete pouze na oficiálních stránkách výrobcewww.KetoDiet.cz. Máte jistotu originálního a čerstvého zboží! Pokud máte s dietou zkušenosti, oceníme, když se zapojíte do diskuze pod článkem. Zde Vás také budeme informovat o probíhajících slevách.

Ketodiet - chci zhubnout

Přejít do obchodu

Co říkáte na tuto KetoDiet recenzi? Ohodnoťte recenzi pod článkem!

5/5 - (2 votes)
Zádný komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *