[KETO DIETA] Mix Slim recenze – jaké jsou dietní plány?

Chcete před nástupem letního období mít postavu, za kterou se nebudete stydět? Nedaří se vám zhubnout a vyzkoušeli jste již mnoho dietních programů? Keto dieta MIXSLIM je určena právě pro ty jedince, kteří se bez úspěchu snaží již dlouhodobě zhubnout.

Není třeba vrcholného cvičení ba ani drastického hladovění. Keto dieta MIXSLIM je speciálně vyvinuta proto, aby tělo samovolně spalovalo tuky, a přitom si každý může vybrat z řady chutných proteinových jídel.

Dietní balíček na týden Mix Slim

HUBNUTÍ bez drastické diety a pohybu

dietní plány rozdělených podle týdnů

bez lepku a přidaného cukru

vysoký obsah bílkovin

Přejít do e-shopu

 

Co je keto dieta

Mnozí možná ani neví, co si pod pojmem keto dieta mají představit. Je to dieta, která zahrnuje konzumaci nízkosacharidových a tukových potravin, což vede k rychlejšímu úbytku hmotnosti. Tato strava má mnoho zdravotních výhod, které byly prokázány ve více než padesáti studiích a navíc je součástí lékařských doporučení a může být prospěšná právě pro hubnutí.

Keto dieta zahrnuje tedy stravu s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem tuku, může pomoci snížit hladinu cukru v krvi, pomáhá jedincům, kteří tento druh diety vyzkoušeli, cítit se lépe a mají také daleko větší chuť do života.

 

Co je ketóza

V případě keto diety, a také keto diety MIX SLIM, se člověk setkává s odborným výrazem ketóza.

Ketóza je přirozený metabolický stav těla, ve kterém se místo glukózy stávají hlavním zdrojem energie tuky. Ovšem aby člověk nastartoval a udržel stav ketózy, musí se z jídelníčku buď odstranit, nebo snížit množství potravin s vysokým obsahem sacharidů, zejména obiloviny a škrobová jídla, kam patří rýže, těstoviny, vločky, brambory. Dále pak by se měl člověk vyhnout potravinám a nápojům slazené cukrem, tedy soda, ovocné džusy, vyhnout je třeba se pečivu a potravinám, které obsahují nezdravé tuky. Samozřejmě je důležité nekouřit a nepít alkohol.

Je třeba ale poznamenat, že ketogenní strava neznamená úplné vyloučení sacharidů ze stravy! Důležitá je také energie a ta pro práci těla pochází z jídla, které člověk jí. Hlavními složkami získávanými tělem z potravy jsou tuky, bílkoviny, sacharidy. Lidské tělo tyto složky zpracovává na jednodušší molekuly:

 • sacharidy – na glukózu
 • bílkoviny – na aminokyseliny
 • tuky – na glycerol
 • mastné kyseliny

 

Přínosy keto diety MIXSLIM pro zdraví

Keto dieta MIXSLIM je nízkosacharidová dieta obsahující méně než 20 gramů sacharidů denně, a proto je vysoce účinná.

Výhody ketogenní stravy jsou podobné jako u jiných nízkosacharidových a tukových diet, ale keto dieta je daleko účinnější. Proces hubnutí je v tomto případě výrazně urychlen v důsledku snížení hladiny inzulínu v krvi – hormonu pro ukládání podkožního tuku. Právě roto je keto dieta daleko účinnější, než jsou jiné druhy diet a je to prokázáno také několika desítkami vědeckých studií.

Mixslim.cz banner

Keto dieta MIXSLIM

Všechny produkty keto diety MIXSLIM obsahují minimum sacharidů, cukrů a tuků, ale jsou v nich obsaženy plnohodnotné bílkoviny a vláknina. Jsou to všechno kvalitní potraviny, které jsou vhodné právě pro keto dietu.

Každé takové jídlo je plné vitamínů a minerálů stejně jako živin, které jsou potřebné pro správné fungování těla a přitom ho nezatěžují škodlivými látkami.

Navíc je možné při keto dietě jíst až 5x denně, takže se člověk nemusí obávat, že trpěl hladem.

Produkty keto diety MIXSLIM jsou:

 • bez lepku
 • bez glutamátu
 • bez přidaného cukru

 

✅ Výhody keto diety MIXSLIM

Máte zájem o keto dietu MIXSLIM? Chcete se dovědět něco víc? Chcete vědět, jaké výhody má keto dieta?

Každá dieta určitě nabízí nejmodernější a účinné složení produktů, které zaručeně fungují. Keto dieta MIXSLIM je speciálně vyvinuta tak, aby člověk netrpět hlady. Všechna jídla a produkty keto diety jsou navržena tak, aby tělo samovolně spalovalo tuky. Navíc bez drastického cvičení, které mnohé jedince odrazuje.

 

Rychlost přípravy

Velkým plusovým bodem produktů keto diety MIXSLIM je i to, že všechny produkty lze dobře rozmíchat v shakeru a to s vodou nebo s mlékem a za 2 minuty je koktejl nebo kaše či polévka připravena ke konzumaci.

 

Vysoké množství vitamínů a minerálů

Každé takové jídlo z řady keto diety MIXSLIM obsahuje vyvážené množství vitamínů a minerálů pro lidské zdraví.

Máte raději koktejly, polévky nebo dáváte přednost spíše kaším?

Zhubněte až 15 kg s balíčkem na 8 týdnů.

Keto dieta na 8 týdnů MixSlim

kompletní stravování na 8 týdnů

redukce hmotnosti až 15 kg

Přejít do e-shopu

 

Nemusíte hladovět

Všechna jídla z řady keto diety MIXSLIM jsou nejen chutná, ale každý si zde může vybrat až 5 jídel denně. Kaše různých příchutí, koktejly, polévky, ale také omelety a palačinky jsou v produktových balíčcích, které jistě stojí za zhlédnutí. Výběr je opravdu široký a to nejen co se týká produktů, ale také příchutí.

 

Jaké příchutě nabízí produktová řada keto diety MIXSLIM?

Milujete čokoládu? Nebo dáváte raději přednost banánové příchuti nebo oříškům?

Všechny produkty řady keto diety MIXSLIM mohou mít různou příchuť. Záleží na tom, jaké dává člověk přednost.

V nabídce je příchuť:

 • banánová
 • čokoládová
 • lesní ovoce
 • vanilka
 • mango
 • meruňka
 • jahoda

Tyto příchutě si může každý vychutnat například v podobě výborných a hutných koktejlů nebo skvělých kaší a to samozřejmě s vysokým obsahem bílkovin, vlákniny a nízkým obsahem sacharidů, cukrů a tuků. Každý takový proteinový koktejl či kaše dobře nahradí jakékoliv jídlo.

K obědu nebo také k večeři je možné si zakoupit polévky, na výběr je zde polévka zeleninová, sýrová nebo rajská. Každý jistě ocení jejich snadnou a rychlou přípravu.

 

Keto palačinky a omelety

Mezi produkty řady keto diety MIXSLIM patří také skvělé proteinové palačinky a nadýchané omelety. I tato jídla si může člověk dopřát během keto diety a nemusí mít vůbec žádné výčitky. Samozřejmě, že tyto palačinky a omelety mají vysoký podíl bílkovin a vlákniny.

Všechny produkty jsou bezlepkové, hodí se nejen k obědu, ale i k večeři a jejich příprava je snadná. Stačí obsah sáčku smíchat s mlékem a vylít na pánev.

Dietní palačinky 350g (10 porcí) Mixslim do keto diety

 

Klasické palačinky zná asi každý. Ty z produktové řady keto diety MIXSLIM mají zvýšený obsah bílků a snížený obsah žloutku. Tím zajišťují skvělé a vyvážené jídlo. Také omelety jsou vhodné jako oběd nebo večeře a na výběr je zde například sýrová nebo hřibová omeleta.

 

Má keto dieta ještě nějaké výhody?

Někteří lidé používají keto diety konkrétně ke zvýšení duševní výkonnosti. Studie prokázaly, že ketóza nalačno poskytuje výhody, jako je odolnost proti stresu, psychickému vypětí, ale také lepší odolnost proti nemocem.

Navíc je prokázáno, že ketogenní strava vede ke zlepšení koncentrace a duševní čistoty.

Člověk se pak cítí lépe, je v dobré kondici a to nejen té fyzické, ale i duševní, má lepší náladu a cítí se skvěle.

Keto dieta může také vést k lepšímu trávení, což znamená méně plynatosti, méně křečí a bolesti v břiše a napomáhá také zmírnit příznaky syndromu dráždivého tračníku. Pro některé lidi se to stává nejvýznamnějším přínosem stravy. Ketogenní diety zvyšují i fyzickou výdrž a poskytují přístup k velkému množství energie z tukových zásob, které si tělo stačilo vytvořit.

 

Jak si vytvořit dokonalý jídelníček

S jakým jídlem byste měli začít svůj den?

Pokud máte rádi slaninu a vejce, je to dobrá volba. Člověk nemá pocit hladu a je spokojený.

Keto dieta ale může i tyto potraviny připustit a společně s keto snídaněmi v podobě koktejlů nebo omelet, vytvářejí vyváženou stravu.

Stejně tak je to i s obědem nebo s večeří. Sestavit si může každý svůj jídelníček, který mu bude po všech stránkách vyhovovat.

Koktejly jsou hutné a vhodné i jako svačina, stejně tak i kaše. Dobře zasytí a člověk nemá pocit hladu.

TIP: Mix Slim dieta je v našem srovnání nejlepších KETO DIET

 

Návrh: KETO jídelníček

Pondělí

Snídaně: slanina, vejce, rajčata.

Oběd: kuřecí salát se sýrem feta a olivovým olejem.

Večeře: dietní kaše s ovocem.

Úterý

Snídaně: míchaná vejce s kozím sýrem, rajčaty, bazalkou.

Oběd: koktejl z mandlového mléka, arašídového másla a kakaa s náhražkou cukru.

Večeře: masové kuličky, sýr čedar a zelenina.

Středa

Snídaně: keto mléčný koktejl – například s arašídovým máslem nebo jahodami.

Oběd: krevetový salát s avokádem a olivovým olejem.

Večeře: vepřová žebírka s brokolicí, salátem a parmazánem.

Čtvrtek

Snídaně:  keto mléčný koktejl s příchutí

Oběd: ořechy, celerové tyčinky se salsou a čerstvým guacamole.

Večeře: kuřecí maso v pestové omáčce se smetanovým sýrem a čerstvou zeleninou.

Pátek

Snídaně: dietní kaše

Oběd: zeleninová keto polévka.

Večeře: burger bez housek se slaninou, sýrem a vejcem.

Sobota

Snídaně: houbová omeleta se šunkou a sýrem.

Oběd: šunka, sýr, ořechy.

Večeře: bílé ryby, zeleninový salát a ovoce

Neděle

Snídaně: míchaná vejce se slaninou a houbami.

Oběd: hamburger se salsou, sýrem.

Večeře: dietní kaše s ovocem.

Tento jídelníček je vhodný příklad pro ty, kteří chtějí začít s keto dietou. Pro keto dietu jsou vhodná jídla jako maso, ryby, máslo, vejce, sýr, houby, nízkosacharidová zelenina, ořechy a semena. Každý si ovšem může svůj jídelníček upravit podle svého.

rybí filet se zeleninovým salátem

Výše uvedený příklad je vyzkoušený autorkou recenze a je doporučován. Koktejly a kaše jsou rovněž vhodné jak svačina a to odpolední nebo i dopolední. Záleží samozřejmě na jedinci a na zvolené skladbě diety.

 

Upozornění

Je třeba ale zmínit, že žádná dieta, ani ta nejúčinnější a nejlepší, sama o sobě nemá dlouhodobé účinky na hubnutí a může být nakonec i škodlivá pro zdraví.

Po dočasném úbytku hmotnosti se lidé mnohdy vrátí do předchozího stavu a tak bezpečný a efektivní způsob, jak dosáhnout požadované hmotnosti a udržovat zdraví a dobrou fyzickou kondici je především správný životní styl a strava.

 

Pro koho není keto dieta vhodná

Každý, kdo uvažuje o dietě jako takové, by si měl uvědomit, že ne vždy jde o reálné řešení a to vůči své zdravotnímu stavu.

Keto dieta není vhodná pro ty jedince, kteří mají za sebou například mozkovou příhodu, trpí dnou nebo mají nemocný žlučník.

Žádná dieta se pak nedoporučuje lidem, kteří mají cukrovku.

 

Zkušenosti spotřebitelů a spokojených zákazníků

„Vyzkoušela jsem s kamarádkou už řadu diet, které ale nikdy neměly takový efekt, jaký jsme chtěly, nakonec jsme vyzkoušely keto dietu. Palačinky, ale především ovocné koktejly chutnají opravdu skvěle a výsledek nás mile překvapil. Já mám za 14 dní 4 kila mínus a moje kamarádka dokonce 6.“
Andrea Plánková, Brno
„Moc jsem nikdy nevěřila žádným dietám a spoléhala jsem se jen sama na sebe a na cvičení. Po čase jsem ale zjistila, že jízda na kole a samotný běh mi moc nepomůže a tak jsem na doporučení vyzkoušela keto dietu. Úspěch se dostavil již po prvním týdnu, což mě mile překvapilo a pokračuji tedy dále. Navíc mi koktejly chutnají a společně s polévkami tvoří můj jídelníček kdy, si dopřeji i maso.“
Zdena Šťastná, Kojetín

 

Jaké dietní plány jsou v nabídce?

Dietní plány jsou skvělou volbou pro všechny, kteří nechtějí přemýšlet při výběru proteinových jídel a místo toho přistoupí na kompletní keto balíček.

Druhou výhodou je i CENA. Díky tomu, že kupujete předpřipravené balíčky, tak se s cenou dostanete níže, než když budete každé jídlo kupovat zvlášť.

Keto dieta na týden

Pro lidi, kteří chtějí zhubnout až 4 kg tukových zásob. Ideálně pro nováčky, kteří se chtějí seznámit s keto dietou.

Balíček obsahuje 35 jídel s průměrnou cenou 37 Kč na 1 jídlo.

keto balíček na 1 týden

Keto dieta na 2 týdny

Keto dieta pro ty, kteří chtějí zhubnout až 7 kg přebytečných tuků.

Balíček obsahuje celkem 60 jídel s průměrnou cenou 33 Kč za 1 jídlo.

keto balíček na 2 týdny

Keto dieta na 4 týdny

Zhubněte až 10 kg s balíčkem na 4 týdny. Bez nutnosti hladovět – jídelníček se bude skládat z 5 jídel denně. Nebudete mít hlad, ale stejně budete hubnout. Široká variace produktů.

Celkem 150 jídel s průměrnou cenou 33 Kč za jídlo.

keto balíček na 4 týdny

Keto dieta na 8 týdnů

Největší balíček, s kterým zhubnete až 15 kg. Využijte ketózu naplno!

Celkem 290 jídel s průměrnou cenou 30 kč za 1 jídlo.

Kde keto produkty a dietní plány objednat?

Kompletní nabídku si můžete zobrazit na oficiálních stránkách www.MixSlim.cz. Zde také můžete provést objednávku.

 

 

Nejčastější dotazy

Kolik je možné zhubnout s keto dietou?

Na tuto otázku je těžké odpovědět, protože záleží na mnoha faktorech (pohlaví, výška, nadváha, metabolismus a pohybové aktivity).

Počítejte v rozmezí 3 až 20 kg. Záleží na predispozicích a délce držení diety. Pro redukci vysoké množství tukových zásob zvolte balíček na 8 týdnů.

Je dieta bezpečná?

Ano, keto dieta je bezpečná. Ketóza se zkoumá již mnoho desetiletí a pokud netrpíte nemocí jako je cukrovka, nemáte problémy se srdcem, tak je pro vás dieta bezpečná.

Jak dlouho trvá příprava jídel?

Vedle rychlého hubnutí má Mix slim dieta i další výhodu. Tím je příprava jídel, která je velice rychlá. Každé jídlo připravit maximálně do 2 minut!

Má MixSlim slevový kupón?

Bohužel žádný slevový kupón aktuálně není dostupný. Přesto na mnoho produktů a balíčků je sleva.

 

Závěrečné hodnocení

Keto dieta je rychlý a bezpečný způsob, jak shodit přebytečné tukové zásoby. Výhodou v porovnání s jinými dietami je fakt, že nemusíte hladovět. Jídla jsou bohatá na bílkoviny, které mají vysokou zasycovací schopnost. Navíc můžete jíst až 5 denně.

Produkty MixSlim mají kvalitní složení, neobsahují lepek, přidané cukry ani geneticky upravené potraviny. Proto je to vhodná volba pro lidi, kteří se nesnaží pouze zhubnout, ale koukají i na to, co do svého těla přijímají.

Zhubnout můžete od 3 do 15 kilogramů. Maximální doba držení diety je 8 týdnů. V některých případech můžete navýšit na 12 týdnů.

Naposledy aktualizováno 8 dubna, 2021, autorem Redakce Magazínu

4.7/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *