Proteinová dieta: myKeto recenze + zkušenosti reálných lidí!

Firmy, co nabízí proteinové produkty, rostou jako houby po dešti. A je pro to racionální vysvětlení, proteinová dieta totiž jednoduše funguje. Do jedoucího vlaku naskočila i česká společnost GOLDIM, která již funguje přes 25 let. Dříve se zabývala vývojem speciálních jídel a potravin.

Později ale přišla s vyváženým redukčním jídelníčkem, u kterého se nedostavuje JoJo efekt a také je zcela zdraví bezpečný. Obsahuje vysoký podíl bílkovin, vlákniny a proto se po celou dobu diety cítíte zasyceni a hubnutí není tak náročné, jako u jiných diet.

myKeto dieta

✅ česká dieta

✅ rychlá redukce hmotnosti

✅ na proteinovou dietu skvělá chuť

V dnešním článku se komplexně zaměříme na myKeto dietu, řekneme si princip proteinové diety, produkty myKeto a také e-shop, kde proteinovou dietu můžete zakoupit.

 

 myKeto dieta

Základem diety je vyřazení sacharidů z vašeho jídelníčku. Přijímat budete pouze kvalitní bílkoviny, tuky a vlákninu, která vás po celý den zasytí. Vy tak nebudete mít hlad, budete hubnout a k tomu jíst skvělá jídla.

Princip spočívá v ketóze, kterou si za chvíli vysvětlíme. Teď Vám zde vypíšu důležité body o myKeto dietě. Věřím, že tuto dietu si oblíbíte stejně jako já!

✅ 100% česká výroba – jídlo vám připraví zlaté české ručičky

✅ proteinová dieta, po které se opravdu hubne

✅ téměř všechny jídla chutnají skvěle (záleží na preferencích)

✅ bez glutamátu, syntetických barviv, dochucovadel a palmového oleje

✅ bez JoJo efektu

✅ jednoduchá příprava – do 5 minut připravíte vše

✅ online podpora v podobě chatu na webu (případně můžete napsat na email, anebo rovnou zavolat)

✅ jídla jsou zdravá, plná vitamínů a minerálů

✅ doprava zdarma nad 1500 ,-

 

myKeto dieta

Přejít do obchodu

 

Výroba myKeto produktů

Věřím, že mnoho lidí ocení fakt, že výroba probíhá v České republice a často i s lokálními surovinami. Jednotlivé látky se tedy nemusí dovážet přes půl světa a tím šetříte planetu! Výrobní procesy a normy jsou zde na nejvyšší úrovni. Nad každým produktem, team GOLDIM expertů přemýšlel stovky hodin, než to vyladili do dokonalosti. A konečně se to povedlo!


Chuť jednotlivých produktů

Dietu budete držet pár týdnů, a proto je důležité, aby proteinová jídla chutnala dobře. Mnoho jiných diet většina lidí nevydrží udržet právě kvůli chuti a to se rozhodli výrobci myKeto diety změnit.

Připravili pro vás proteinová jídla, které nemají “ocas chemie” a je možné je bez sebemenších problémů konzumovat. Čekají vás tedy týdny skvělých jídel, které jsou bohaté na bílkoviny, vlákninu a vy tak v průběhu diety nebudete mít hlad.


Rychlá příprava

Připravovat si jídlo na každý den není vůbec jednoduché. Především, když máte ještě další povinnosti, jako je rodina, škola, práce, přátelé, anebo koníčky. Stojí to čas, peníze a také dávku představivosti. S myKeto dietou toto vše odpadá a vy konečně začnete stíhat vše, co potřebujete.


Hubnutí bez JoJo efektu!

MyKeto dieta může být součástí vašeho jídelníčku, anebo zcela nahradit váš dosavadní jídelníček. Zcela ho nahradit doporučujeme maximálně na 4 týdny kvůli ketóze a zhubnutí prvních kil. Po této době zařadíte do jídelníčku také sacharidy, ale produkty myKeto můžete stále využívat a také to doporučujeme.

Proč? Protože obsahují kvalitní bílkoviny, tuky, vitamíny, minerály a vy tak můžete pokračovat v hubnutí, anebo stav udržovat. Pokud se vrátíte kompletně ke starému jídelníčku, hrozí riziko JoJo efektu.

 

Jak zhubnout do plavek?

 

Podpora při hubnutí

Projít celou dietou můžete být pro někoho náročný proces. Co se mi ale líbí na myKeto, tak je jejich podpora při hubnutí. Pokud nebudete v něčem vědět, můžete se na jejich support obrátit. Buď přímo na webu pomocí online chatu, emailu, anebo telefonicky.


Výhodné balíčky

Doporučuji se podívat do sekce “výhodné balíčky” v e-shopu. Často zde naleznete balíčky, na které je sleva, anebo přidaný dárek (shaker, nějaký produkt zdarma). Každého z nás určitě potěší, když dostane něco navíc.


Dieta je zcela bezpečná

Za dietou stojí firma GOLDIM, která má v oboru výroby potravin zkušeností na rozdávání. V průběhu 25 let dotáhli svoje produkty a výroby do nejmenších detailů. Proteinová jídla jsou tedy nutričně vyvážená a skvěle se hodí pro potřeby proteinové diety (včetně ketózy). Nemusíte se tedy bát, že ohrozíte svoje zdraví! Dieta je od toho, aby člověk začal zdravěji jíst a zhubl nadbytečná kila. Prostě se cítit dobře 🙂

Princip diety – Ketóza

V ketóze v lidském těle dochází k spalování uložených tukových zásob. Co musí člověk udělat, aby se dostal do toho stavu? Je nutné navýšit hladinu tzv. ketolátek v krvi. Dochází k tomu, když vynecháte z jídelníčku všechny sacharidy, které slouží jako palivo pro lidské tělo.

Lidské tělo přišlo o zdroj energie a logicky ho musí nahradit jiným. Už asi víte, kam směřuji, k tukům. Naše tělo začne využívat jako zdroj energie tukové zásoby a tím dochází k jejich rychlé redukci – hubnutí (a to je přece to, co chceme). Tento stav je doporučený držet maximálně 4 týdny.

Nevíte, jestli se vaše tělo již nachází ve stavu ketózy? Kromě toho, že začínáte hubnout, to můžete zjistit i pomocí diagnostických proužků. 50 proužků ketoPhan si můžete přikoupit k dietě za 110 ,- a budete mít klid na duši.

 

Co musím z jídelníčku vyřadit, aby tělo přešlo do stavu ketózy?

V zásadě je to velice jednoduché, stačí vyřadit sacharidy z vašeho jídelníčku. Bohužel častou jsou cukry i tam, kde je nečekáte. Proto se podívejte na nejčastější potraviny, kde je ukrytý cukr.

 • žvýkačky
 • dochucovadla (kečup, hořčice, majonéza)
 • jogurty
 • omáčky
 • ochucené minerálky

 

S čím mi dieta pomůže?

zhubnout přebytečná kila a získat postavu, po které toužíte

získat zdravé návyky ve stravování

snížíte zdravotní rizika spojená s kilogramy navíc (cukrovka, vysoký tlak, cholesterol, cukr v krvi)

proteinová dieta u některých lidí také zlepší kvalitu pleti, vlasů, nehtů a stav celulitidy

 

Jaké proteinové produkty najdete v nabídce?

V nabídce toho mají opravdu hodně a na výběr je vždy mnoho příchutí. Při nákupu doporučuji vyzkoušet toho, co nejvíce. Najít si to, co vám chutná a pravidelně to střídat. Jen tak vás dieta bude bavit a dokončíte to do konce.

 • Proteinové kaše jsou vhodné jako snídaně, protože nastartují váš metabolismus. Obsahují dostatečné množství bílkovin, které pomůžou udržet svalovou hmotu a k tomu dokonale zasytí. Na výběr je celkem 6 příchutí (jablko/skořice, čokoláda, banán, kapučíno, jahoda a mango). Kaše můžete konzumovat od první fáze.
 • Proteinové koktejly si můžete dát kdykoliv v průběhu dne. Na cestách, ve škole, v práci, vždy vás zasytí. Osobně používám jako svačinu, když nemám čas. Vybírat můžete z 10 příchutí (banán, čokoláda, bílá čokoláda, jahoda-vanilka, kapučíno, lesní plody, malina, mango, pińa colada a višeň). 2 příchutě jsou také bez laktózové, takže pokud trpíte intolerancí laktózy, ideální příležitost pro vás. Proteinové koktejly můžete konzumovat od 1. fáze diety.,

myketo polévka hrášková

 • Proteinové polévky patří mezi pomyslný strop firmy myKeto. Polévky mají skutečně výjimečnou chuť a splňuji všechny parametry proteinové diety. Jsou nutričně určené pro 1. fázi diety a na výběr máte celkem z 6 příchutí (hovězí pikantní, hrášková, žampionová krémová, zeleninový vývar, kuřecí thajská s nudličkami, rajská s nudličkami a zeleninová). Opět jsou zde na výběr i polévky bez laktózové.
 • Proteinová hlavní jídla od myKeto mají plnou a vyváženou chuť. Je to náhrada za oběd, anebo večeři. Bohužel na výběr mají pouze 3 jídla (hovězí ragú s kuskusem, bramboráčky a těstoviny s boloňskou omáčkou) a osobně si myslím, že zde by nabídka chtěla rozšířit. Plusem je i snadná příprava, kterou zvládne každý!

 

Recenze myKeto bramboráčků – jsou vážně skvělé! 🙂

myKeto zkušenosti

 

 • Proteinové palačinky a omelety od my Keto jsou vhodné již od 1. fáze diety. Sladkou palačinku si nejčastěji dopřávám jako snídani a omelety především k večeři. Na výběr je jahodová palačinka a poté omeleta (sýrová, žampiónová a zeleninová). Ke slaným omeletám si můžete podusit zeleninu, anebo si ji dopřát syrovou.
 • Proteinové dezerty od myKeto patří mezi moje nejoblíbenější! Bohužel sladké je moje slabina a dříve jsem podle toho také vypadal. Objednat si můžete puding s příchutí bílá čokoláda a kakao – ten doporučuji především! Dále také panna cottu vanilkovou, anebo čokoládovou. Při objednávce 5 dezertů a více dostanete na zkoušku také zdravou kávu Coffee4Slim.

Průměrně člověk do svého těla dostane 4-7x více cukru, než je doporučený denní příjem. Cukr je jedním z problému, proč je tolik lidí obézních a proč nemůžete zhubnout. myKeto dieta Vám pomůže zbavit se cukrové závislosti!

 

Dále prodávají také doplňkové produkty:

 1. Doplňky stravy
 2. Sušené maso (hovězí, hovězí s pepřem, krůtí, krůtí s pepřem, vepřové a opět také variantu s pepřem)
 3. Šejkr
 4. Diagnostické proužky
 5. myKeto kakao
 6. Sladidlo Sunsteva
 7. Růžový kolagen na pleť
 8. Zdravá káva – Coffee4SLim

 

Zkušenosti reálných lidí s myKeto dietou

“Je mi 65 let a ráda bych se podělila o svoji zkušenost s MyKETO a vlila optimismus do žil svých vrstevníků a vrstevnic, kteří chtějí být fit a štíhlí. Já jsem vsadila na MyKETO a rozhodně ho mohu doporučit. Jídla mi chutnají, kila jdou pomalinku dolů a já se cítím zase o pár let mladší a plná energie…Chuťově mi maximálně vyhovuje. Dozvěděla jsem se o něm od své neteře, které jsem si postěžovala, že od určitého věku je boj s přibývajícími kily stále těžší a těžší. Obě jsme maximálně spokojené.” paní Jindra, 65 let (zkušenost převzata z oficiálních stránek).

myketo proměna před a po (zkušenosti)

Chci začít hubnout

“Já bych chtěla moc poděkovat všem z MyKeta. Díky vám mám zpět své sebevědomí. V těhotenství jsem přibrala skoro 40 kg a i rok po porodu mě pořád trápila přebytečná kila, která jsem nemohla pořád shodit. Kamarádka mi doporučila vaše stravování (dieta je pro mě sprosté slovo:-)) a já nevěřící Tomáš to přes počáteční nedůvěru s vaší pomocí a poradenstvím vyzkoušela. Už mám dole 6 kg a cítím se skvěle. Nic mi nechybí a pokrmy jsou výborné. Dokonce se ke mě přidal i manžel a už i ten vidí výsledky a chutná mu. Ujíždíme spolu na bramboráčcích:-D Takže za nás palec nahoru a přejeme hodně spokojených zákazníků:-)” Táňa, 28 let (zkušenost převzata z oficiálních stránek).

 

Pro koho je dieta vhodná?

Proteinová dieta myKeto je vhodná pro všechny, kteří chtějí zhubnout a to bez ohledu na pohlaví.

Muže

Ženy

Výhody diety:

Kvalitní česká výroba

Dieta, která funguje a po které se hubne

V nabídce výhodné balíčky

První výsledky po týdnu

Doprava zdarma nad 1500,-

Nevýhody diety:

 • vyšší cena (vzhledem ke složení je cena adekvátní)

 

Kde myKeto dietu koupit/objednat?

Objednat proteinové potraviny můžete přímo na oficiálních stránkách www.myKeto.cz.

Využijte dopravy zdarma nad 1500 ,- a zkuste dietu držet minimálně 14 dní – uvidíte neskutečné výsledky! Navíc u výhodných balíčků obdržíte k objednávce shaker zdarma na proteinové nápoje.

myKeto dieta balíček se slevou

Přejít do obchodu

*Pokud máte zkušenosti s myKeto dietou, napište nám komentář. Budeme rádi za každou odezvu a ještě pomůžete ostatním v rozhodování.

Naposledy aktualizováno 8 ledna, 2021, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (1 vote)

3 Comments

 1. Mám zkušenosti i s jinými proteinovými dietami, tak mám co srovnávat. Co se týče rychlosti hubnutí, tak je to přibližně stejné, ale myKeto dieta vyniká především chutí. Všechny jídla, co jsem zatím od nich měla, tak byli suprový! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *