Recenze na Good Night drink (GNdrink) – přírodní nápoj k lepšímu spánku

Good Night drink je přírodní nealkoholický nápoj určený k lepšímu usínání a spánku. Podle oficiálních stránek má také odbourávat stres a celkově zklidňovat smysl. Na úvod je také potřeba říct, že se nejedná o lék na spaní! Je to pouze přírodně bylinný nápoj, který si může objednat každý na jejich oficiálních stránkách bez jakéhokoliv lékařského receptu! Dost bylo řečí, pojďme se podívat na tento produkt podrobněji.

V dnešní recenzi se podíváme na “zoubek” nápoje Good Night Drink. V článku se dozvíte, jaká byla moje zkušenost s tímto produktem, a také zkušenosti ostatních uživatelů. Dále také výhody a případně i nevýhody produktu, pokud tu nějaké budou. 

Pro účely recenze jsem objednal 24 ks GN drinku (o mém spánku se také nedá říct, že by byl kvalitní, tak jsem to chtěl zkusit).

 

Co podle výrobce by nám měl Good Night Drink přinést?

Na stránkách výrobce se můžete dočíst, že GN drink má několik pozitivních efektů na náš život. Které to jsou?

 • rychlejší a lepší usínání
 • hlubší spánek
 • snížit stresové napětí
 • před spaním zklidnit mysl
 • vstávání bez pocitu únavy

good night drink

Zajímavosti o produktu

Co o GN drinku ještě nevíte:

 1. Vyroben z bylinek, které pozitivně ovlivňují kvalitu spánku.
 2. Obsahuje lehce perlivou alpskou vodu – vyroben v Rakousku.
 3. Určený pro každodenní užívání – nemůže vzniknout závislost.
 4. Bez konzervačních látek.
 5. Bez umělých barviv a příchutí.
 6. Bez umělých sladidel

Kde můžete koupit Good Night drink za nejlepší cenu?

⭐ Přírodní bylinný nápoj pro lepší spánek

⭐ Při zakoupení 24 ks a více – DOPRAVA zdarma

 

Složení Good Night drinku

Jak už bylo napsáno výše, jedná se o přírodní bylinný extrakt, kde základem je chmel a meduňka lékařská. Chmel se v tradiční medicíně používá při problémech se spánkem, kdy ještě stačí příroda a nemusí se uchylovat k moderní medicíně – práškům.

Meduňku lékařskou, používali již naše babičky na zklidnění mysli a odbourání stresu. Používá se při neklidu a nejčastěji se konzumuje v podobě vylouhovaného čaje ve večerních hodinách. Usínání je rychlejší a spánek hlubší. To vše je smícháno s čistou alpskou vodou.

Celé složení GN DRINKU:

 • extrakt meduňky 0,08%
 • extrakt chmele 0,02%
 • voda
 • fruktóza
 • oxid uhličitý
 • kyselina citronová
 • aroma
 • regulátor kyselosti: citrát sodný

Nespavost podle dostupných statistik postihuje 15% populace – v ČR je toto číslo vyšší.

Meduňka lékařská je veřejně známa svými zklidňujícími účinky. Konzumují se listy, které se nejdříve suší a poté louhují jako čaj. Velice často se  používá při bolestech hlavy, protože bylo dokázáno, že má pozitivní vliv při migrénách.

Uvolňuje křeče v žaludku, zmírňuje projevy menstruace, uklidňuje mysl a pomáhá nám ulehnout do postele. Víte, co je na tom nejlepší? Meduňka v obchodech není ani tak drahá, ale pokud máte zahradu, můžete si pár lístků vypěstovat doma! Shrnutí, 7 benefitů meduňky lékařské!

 1. pomáhá při nespavosti
 2. odbourává nadměrný stres a psychickou zátěž
 3. úspěšně pomáhá snižovat krevní tlak
 4. dokáže eliminovat bolest hlavy
 5. prevence na astma
 6. pozitivní vliv má i na revmatické otoky
 7. navozuje pocity pohody a klidu

meduňka lékařská

Chmel (Humulus lupulus) budete znát spíše se spojením piva, protože se jedná o hlavní látky při výrobě. Skrývá ale daleko více benefitů, které si můžete dopřát i v jiné formě, než je právě zmíněné pivo! Již staří Římané a Řekové věděli o pozitivních účincích chmele.

V lékařství si ho oblíbili kvůli tomu, že podporuje spánek. Jiní zase kvůli tomu, že je močopudný a pomáhá zklidňovat žaludeční potíže.

Chmel byl zkoumaný i v několika studiích, kde se zjistilo, že pracovníci při sběru chmele byli často ospalí a někteří i spali. Proto se došlo k závěru, že chmel má sedativní účinky.  V jiné studii opět došlo k testu s chmelem. Ženám při večeři bylo podáváno nealkoholické pivo.

Bylo prokázáno, že ženy měly daleko lepší kvalitu spánku, než ženy, které pivo nepily. Nutno říct, že studie byla provedena na malém počtu “subjektů” a proto to berte s rezervou. Opět si dáme shrnutí, 9 benefitů, které může způsobit konzumace chmelu.

 1. působí sedativně (zklidňující účinky)
 2. navozuje pocit spánku
 3. tlumí křeče
 4. snižuje horečku
 5. podporuje trávicí procesy v těle a zklidňuje trávicí potíže
 6. uvolňuje napětí hladkého svalstva
 7. protibakteriální účinky
 8. močopudný – nachází své místo při detoxikaci
 9. omlazující efekt na vlasy (lesknout se a tolik se nelámají)

chmel a zdraví

Co způsobuje nespavost a co to vlastně je? 💡

Nespavost (insomnia) je porucha spánku, při které neúnosně dlouho usínáte, anebo se velice často probouzíte. Člověk, který touto nemocí trpí, se nazývá “insomniak.”

Jedná se o celosvětový problém, který trápí vysoké % lidí. Je nutné zmínit, že nespavost je problémem především moderního světa, paradoxně v zemích 3. světa lidé spí průměrně daleko lépe! Může za to především stres a hektická doba, ve které se nyní nacházíme. Tlak na výsledky, úspěch, vztah a peníze jsou v dnešní době enormní. Jde tak trochu o začarovaný kruh, protože aby se jedinci dařilo, tak musí mít dostatek energie. Při poruchách spánku to ale téměř nelze. Podíváme se, jaké jsou příznaky nespavosti?

 • nevyspalost
 • únava (časté usínání na nevhodných místech)
 • porucha soustředění a paměti
 • výkyvy nálad
 • zhoršení výsledků ve škole a práci

Existují celkem 3 typy insomnie:

 1. Přechodná insomnie – Přechodná insomnie ve většině případech trvá pouze krátkou dobu, z pravidla do jednoho týdne. Jedná se o nespavost kvůli dočasnému stresu, který může představovat zkoušku ve škole, deadline v práci, úmrtí v rodině, stěhování a další stresové situace. Tyto situace pokud trvají krátkou dobu nemusíte řešit, stačí si například uvařit čaj z meduňky, anebo si dát Good Night drink.
 2. Akutní insomnie – Akutní insomnia už je větší problém. Trvá nejméně 1 týden a pokračuje až do 1 měsíce. Pokud máte pocit, že tento “jev” se týká zrovna vás, tak je čas vyhledat odborníka, který zjistí, co dále. V tomto případě může být řešením také Good Night drink.
 3. Chronická insomnie – No, chronická insomnie patří mezi ty nejhorší. Buď vzniká organickým poškozením, anebo sekundárním vlivem (například dlouhodobou depresí). V tomto případě je opravdu nutné, vyhledat pomoc odborníka.

přičiny nespavosti

 

Pro koho je GN drink vhodný?

Na oficiálních stránkách se můžete dozvědět o 5 skupinách, pro které je GN drink určený. Dle mého názoru se jedná spíše o marketingový tah, protože tento nápoj může ve skutečnosti zařadit do svého života úplně každý, kdo má se spánkem jakékoliv problémy (dlouhé usínání, časté probouzení, “lehký spánek”)

 

Good Night drink je skvělý na cesty letadlem, pokud máte strach a chcete se vyspat!

Věřím, že každý si rád odpočine a dobře se vyspí bez zbytečného vstávání uprostřed noci. Probudit se na první pokus a nebýt unavený. To je cesta k tomu, být produktivní a hlavně zdravý.

 1. Studenti – Mezi hlavní cílovku patří zajisté studenti. Zvládat učení a zároveň i koníčky, kterých je v mnoha případech více, než je možná zdrávo, je náročné. Myslet na každou zkoušku, referát a domácí úkol může občas člověku zabrat a právě proto u mladších lidí (dětí) ve školním věku dochází k rozvinutí nespavosti a špatných “spacích návyků.”
 2. “Stresáci” – Lidé ve stresu zajisté patří mezi vhodné adepty na Good Night Drink. Stres nenechá tělo odpočinout, tělo je stále připravené něčemu čelit a proto ve večerních hodinách, nemůžete usnout. Meduňka lékařská obsažená v GN drinku může stres zmírnit, a vy si tak dopřejete dlouhý a kvalitní spánek.
 3. Cestující – Mezi další skupinu patří cestující. Je jedno, jestli trávíte dlouhé hodiny ve vlaku, autobuse, anebo letadle. Všichni víme, že v dopravních prostředcích není lehké usnout a právě pro tyto potřeby je zde Good Night drink. Ten vám pomůže zapomenout na brečící dítě, které je 2 sedadla od vás. Osobní zkušenost mám z letadla, kde 5 hodinový let do Egypta, byl vlastně příjemný “šlofík.”
 4. Sportovci – Být úspěšný ve sportu může dát tělu pořádně zabrat. Proto je nutná regenerace, kdy tělo zahájí léčivé procesy, které jsou nezbytné, jestli má tělo fungovat na 100%. K regeneraci dochází nejvíce v období spánku, proto i sportovci by tento fakt neměli přehlížet.
 5. Lidé, kteří mají problémy se spánkem – Takových lidí jsou miliony po celém světě. Nebudeme zde řešit, jaký je jejich původ nespavosti. Někdy i přírodní cesta umí udělat zázraky!

ospalost

 

Návod k použití

Nápoj si dopřejte cca 30 až 45 minut předtím, než si půjdete lehnout. Příjemně vás unaví a budete chtít více spát. Můžete si ho ale dopřát i v průběhu dne, pokud pociťujete stres a chcete se trochu uklidnit.

👍 vypít 30 až 45 minut před spánkem

Co se týče chuti, tak ta není vůbec špatná! Osobně nevím, k čemu bych to přirovnal, možná z toho cítím trochu kaktusový džus. Věřte mi ale, že s vypitím nebudete mít problém.

Shrnutí celého článku v bodech

👉 Přírodní bylinný extrakt s alpskou vodou

👉 Vyrobeno v Rakousku

👉 Uvolní tělo i mysl, navodí pocit relaxace

👉 Bez obsahu konzervantů, barviv a umělých přísad

👉 Pro studenty, sportovce, cestovatele, “stresáky” a nespavce

👉 Pro hlubší spánek, rychlejší usínání a lepší probouzení

Výhody produktu dle mého názoru

✅ přírodní, dobře chutná

✅ pomáhá mi usnout a méně se budím, než dříve

✅ v pohodě chuť


Kde Good Night Drink koupit?

Zakoupit nápoj Good Night drink můžete na e-shopu GNdrink.eu za cenu 39 ,-/ 1 plechovka. Občas se také můžete s tímto nápojem setkat na některých letištích a obchodech se zdravou výživou. Zatím jde ale pouze o štěstí, proto doporučujeme nákup přímo z oficiálního e-shopu.

Na výběr je více variant:

6 plechovek = 234 Kč

12 plechovek = 468 Kč

⭐ Doporučujeme: 24 plechovek = 936 Kč (u této varianty máte navíc poštovné ZDARMA – plechovka má trvanlivost minimálně 2 roky, takže to určitě stihnete vypít)


5 tipů, jak zlepšit spánek

1. Zapomeňte na světlo

Přítomnost světla snižuje produkci melatoninu, což je hormon, který hraje klíčovou roli při spánku. Proto 1 hodinu před spaním vypněte své mobilní telefony, televizi a počítač. Pokud to z nějakých důvodů nelze, nastavte si noční režim, který situaci zlepší.

2. STOP stimulantům

Za problémem se spánkem v mnoha případech stojí stimulanty. Nemáme na mysli přímo drogy, ale volně dostupné stimulanty. V průběhu dne to chce omezit kofein (káva, Coca Cola), nikotin a cukr. 2-4 hodiny pře spánkem omezte tyto věci úplně.

3. Správná matrace

Ke kvalitnímu spánku lidské tělo potřebuje i vhodné podmínky. Jednou z podmínek je i matrace, na které by se nemělo šetřit. Rád bych poskytl radu, jakou matraci si koupit pro lepší spánek, ale to bohužel nejde. Každému vyhovuje něco jiného, a proto bude nejlepší, když navštívíte obchod zaměřený na matrace a budete zkoušet.

4. Správná místnost

Lidé, kteří mají trvalé problémy se spánkem, hledají všechny možnosti, jak si ho zlepšit. Jedním z nich je i správná místnost. Ano, i taková “věc” může ovlivnit kvalitu spánku. Správný pokoj na spaní by měl být tmavý (rolety, anebo závěs na oknech) a dobře větraný. Spánek je totiž při nižších teplotách kvalitnější a snazší!

5. Doplněk stravy (nápoj)

Problém se spánkem může vyřešit i přírodní doplněk stravy, který je volně dostupný na trhu. Jedním z nich je i Good Night drink, kvůli kterému jsme sepsali tuto recenzi.

 

Nejčastější otázky a odpovědi

1. Je GN drink bezpečný?

Ano, díky tomu že GN drink má přírodní složení, tak jeho konzumace je 100% bezpečná.

2. Pomůže mi GN drink lépe spát?

Nic nelze říct s jistotou, ale podle složení (meduňka lékařská a chmel) by Vám měl produkt usnadnit usínání a zlepšit kvalitu spánku.

3. Můžu řídit po vypití plechovky?

Řídit motorová vozidla zajisté můžete. GN drink je přírodního složení a tudíž se nejedná o žádné sedativum.

4. Jsou tu nějaké nežádoucí účinky?

Ne, žádné nežádoucí účinky u tohoto produktu nehrozí.

 

Hodnocení produktu z mého pohledu

9/10 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

S produktem jsem spokojený více, než jsem čekal. Rychlejší usínání a hlubší spánek je na 1, když to budeme brát z pohledu známkování ve škole. Chuť také skvělá, hlavně když je plechovka nachlazená! Jediné co mi trochu vadí, je cena, která se při každodenním užívání vyšplhá na vysokou částku. Jak se říká “za kvalitu se platí.”

Zkušenosti jiných lidí

good night drink zkušenosti

Naposledy aktualizováno 1 ledna, 2022, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *