dreamly
5 června, 2019
Kategorie: Doplňky, Ostatní

Dreamly = nejlepší prášky na spaní? Recenze + zkušenosti uživatelů

Udává se, že až 45% populace má problémy se spánkem. Dlouhé usínání, náhodné probouzení bez jakéhokoliv hluku a to samozřejmě vede k negativním projevům. Mezi nejčastější problémy samozřejmě patří únava, ale dále také špatná soustředěnost, zapomínání a nulová produktivita.

V minulosti jsem měl problémy se spánkem a bohužel jsem to začal řešit nejhorší cestou. Prášky na spaní, které jsou na předpis je nejjednodušší cesta, jak opět začít spát, ale s vedlejšími účinky.

Naštěstí jsem brzo procitnul a řekl jsem si, že vedlejších účinků již bylo dost a je potřebné to začít řešit jinou cestou. Narazil jsem na Dreamly a další produkty, které mi k tomu pomohly – více v článku!

Nejlepší prášky na spaní

Tohle jsou nejčastější projevy, se kterýma se potýkají miliony lidí na celém světě! Z neznámého důvodu, to hodně lidí přehlíží a nesnaží se vyhledat pomoc.

Možná z důvodu, že si myslí, že se s tím nic nedá dělat. Opak je pravdou! V článku si ukážeme co je spánková hygiena, jak se vyvarovat dlouhému usínání, jaké problémy vám hrozí a také zde naleznete recenzi na český doplněk stravy Dreamly, který patří mezi nejlepší přírodní produkty pro lepší spánek.

Trochu statistiky

 • 45% populace má problémy se spánkem (Lze označit za globální epidemii)
 • Od roku 2008 probíhá událost “Světový den spánku
 • V posteli strávíme cca 1/3 našeho života
 • Člověk, který trpí nespavostí má 7x větší šanci být účastníkem dopravní nehody
 • Primární insomnie (nespavost bez onemocnění) postihuje 1-10%
dreamly prášky na spaní recenze
Přejít do obchodu
💡 Pokud máte problémy se spánkem a trvá to pouze chvíli, tak to není problém. Náš organismus se s tím dokáže vyrovnat. Pokud ale nemůžete spát dlouhodobě, musíte to začít řešit. Dlouhodobé problémy se spánkem mohou způsobit vážné zdravotní komplikace.

Spánková hygiena

Mnoho lidí si myslí, že se to třeba časem zlepší. Bohužel bez naší pomoci se to většinou nezmění. Přitom stačí dodržovat pár pravidel, které vám zaručí lepší spánek!

Říká se tomu spánková hygiena a není to vůbec složité. Ukážeme si pouze nejdůležitější body, které je nutné dodržovat, pokud chcete mít lepší spánek!

Chodit spát pouze v případě pocitu ospalosti.

Nechodit spát přes den.

Vyvarovat se nápojům a potravinám, které zhoršují kvalitu spánku. Káva, cola, zelený čaj, cigarety a alkohol.

Snažte se chodit spát každý den ve stejný čas a ve stejný čas i vstávat (pracovní dny i víkend).

Pro kvalitní spánek větrejte, optimální teplota je 18 – 20°C.

Dreamly

Dreamly jsou české prášky na spaní bez receptu a zcela s přírodním složením. Jedná se o ryze český výrobek, kde máte jistotu, že k výrobě jsou použity ty nejlepší ingredience a nehrozí vám žádné nebezpečí, jako tomu může být u zahraničních produktů.

Dreamly dokáže zkrátit dobu usínání a prohloubit spánek. To znamená, že když se vzbudíte, tak budete mít daleko více energie! Vstávání už najednou nebude takový problém.

Spánek úzce souvisí také s vaší mentální a psychickou pohodou. Známe to každý, bohužel v těžkých stresových situacích se nám spí velice těžko. Dreamly obsahuje také bylinku kozlík, která vás na večer pomůže zklidnit a uvolnit. Díky tomu budete usínat rychleji.

Dreamly složení

Dreamly obsahuje celkem 7 látek a většina z nich jsou právě bylinky, které mají pozitivní vliv na naší psychiku a spánek. Jaké látky to jsou?

 • Mučenka pletní
 • Meduňka lékařská
 • L – tryptofan
 • Kozlík lékařský
 • Šafrán setý
 • Vitamín B3 (Niacin)
 • Vitamín B6

1. Mučenka pletní

Mučenka pletní se využívá již několik století pro její pozitivní vliv na uklidnění organismu. Snižuje stres, pomáhá při problémech s játry a hlavně si využívá u spánkové poruchy. Umí snížit vnitřní neklid, omezit depresi, zlepšit nespavost, ale hlavně nemá sedativní účinky. Ráno když se vzbudíte, tak necítíte únavu a malátnost.

1 tableta Dreamly obsahuje 200 mg účinné látky.


2. Meduňka lékařská

Meduňku lékařskou využívali již naše prababičky, kdy si vařili z meduňky čaj. Ta pomáhá uklidnit mysli i tělo a má pozitivní vliv na kvalitu spánku. Snižuje stres, pocení, přispívá k hormonální rovnováze a Římané používali čaj při problémech se srdcem. 1 tableta Dreamly obsahuje 200 mg účinné látky.

Podle některých zdrojů, vypitím čaje z meduňky hodinu před spaním, si zaručíte krásné sny.

3. L – tryptofan

L-tryptofan je aminokyselina, kterou si naše tělo nedokáže samo vytvořit. Do těla se může dostat pouze stravou, anebo formou doplňků stravy, jako je tomu u Dreamly. Tryptofan se v našem krevním oběhu mění na serotin, který v pozitivním směru ovlivňuje psychiku.

Podporuje lepší usínání a celkovou kvalitu spánku. V jedné tabletě najdete 150 mg účinné látky.


4. Kozlík lékařský

Kozlík lékařský je opět bylinka, kterou využívali už naše prababičky pro jejich léčivé účinky. Kozlík má pozitivní vliv na nespavost, psychické napětí, pocit bušení srdce a používá se také k prevenci mrtvice a mozkových příhod. V Dreamly je použit extrakt z kořene o celkové váze 80 mg.

dreamly sladké sny

5. Šafrán setý

Bylina, která podporuje životní vitalitu a zdraví. Používá se jako přírodní antidepresivum a při poruchách imunity. Dokáže uklidnit po náročném dni ve škole či v práci a má klidný sedativní účinek. Funguje spíše po delším užívání.

V 1 kapsli Dreamly se nachází 100 mg extraktu z květu.


6. Vitamín B3 (Niacin)

Niacin patří do skupiny vitamínů B a je důležitý především k uvolňování energie ze sacharidů. Zmírňuje projevy depresivních stavů, nespavosti a stresu. V 1 tabletě se nachází 8 mg vitamínu b3.


7. Vitamín B6

Nedostatek vitamínu B6 se projevuje neustálou únavou a ospalostí. Při akutním nedostatku se mohou dostavit deprese a úzkostlivé stavy, které vám brání v kvalitním spánku. S jeho dostatkem se nebudete celou noc budit.

Pro koho je Dreamly vhodný?

Dreamly je přírodní doplněk stravy, proto nemusíte mít strach, že zde hrozí zdravotní riziko. Přípravek může užívat každý, kdo má problémy se spánkem. Není vhodný pouze u dětí do 3 let a u těhotných (kojících) žen.

Navíc Dreamly splňuje nejnáročnější výrobní procesy a mají všechny certifikace, které k výrobě a prodeji potřebují. Navíc podle dostupných článků, užívá Dreamly dokonce i majitel.

✅ Dreamly je vhodný pro všechny, kdo má problémy se spánkem.

V čem Vám může pomoci?

rychlejší (lepší) usínání

hluboký spánek

večerní zklidnění a zmírnění stresu

Dreamly obsahuje soubor bylinek, které vám pomůžou usnout a to bez vedlejších účinků! Dokonce můžete očekávat lepší účinky po delší době užívání, nejlepší výsledky pocítíte po 5-10 dnů nepřetržitého užívání.

Problémy se spánkem jsou často spojeny s depresí a úzkostnými stavy. Proto látky  obsažené v produktu Dreamly napomáhají k odbourávání stresu a špatné nálady. Díky tomu budete lépe usínat, spánek bude “tvrdý” a probudíte se s energií.

dreamly balení přišlo v pořádku

Dreamly dávkování a užívání

Užívání není nic složitého. Stačí 2 kapsle nejlépe hodinu před spaním a dostatečně zapít vodou.

💊 2 kapsle 30-60 minut před spaním

Vedlejší účinky a upozornění

 • Není určeno pro: Děti do 3 let, těhotné a kojící ženy
 • Skladování: při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě, po otevření dodržujte datum spotřeby uvedené na obalu. a mimo dosah dětí
 • Upozornění: Dreamly je výživový doplněk, určitě ne náhradou pestré stravy a ani lék, nepřekračujte doporučenou denní dávku
 • Vedlejší účinky a kontraindikace: S užíváním přípravku se nespojují žádné vedlejší účinky*

*Dávkování Dreamly je přizpůsobeno lidskému organismu tak, aby ho naše tělo dokázalo bez problémů zpracovat a zároveň aby to v konečném efektu znamenalo co nejlepší výsledek. Dreamly neobsahuje žádné nebezpečné látky, žádné riziko nežádoucích vedlejších účinků. A pokud byste se také rozhodli, že dávku zvýšíte, bude to naprosto zbytečné, tělo totiž i tak využije jen určitou část a zbytek, který je pro něj již navíc bezpečně vyloučí. A tedy pokud chcete posílit účinek, tak to dosáhnete právě dlouhodobějším užíváním v doporučené stanovené dávce. Léčivé rostliny obsažené v přípravku mají totiž delší náběh účinku (několik dní).

 

Nejčastější dotazy

❓ Co je Dreamly?

Dreamly je přírodní doplněk stravy, jehož výroba probíhá v Česku. Slouží ke zklidnění organismu ve večerních hodinách a lepšímu usínání.


❓ Může být Dreamly nebezpečný?

Ne, nemůže. Skládá se totiž z přírodních surovin, na kterých není možné vytvořit návyk. Žádné vedlejší účinky nemá a k nejlepším výsledkům se dostanete pravidelným užíváním.


❓ Za jak dlouho bude Dreamly účinkovat?

Dreamly je parádní v tom, že první výsledky uvidíte téměř ihned a to i při první zkušenosti. První projevy příjemné únavy se dostavují cca 30 minut po užití.


❓ Pro koho je přípravek určený/vhodný?

Produkt je vlastně určen pro každého, kdo má problémy se spánkem. Často je to spojené s náročnou prací, stresem ve škole, anebo těžkou životní situací. Pravidelné užívání Dreamly vám pomůže se uvolnit a v noci usnout.


❓ V čem je lepší, než prášky na spaní na předpis?

Jednoznačně v tom, že na tomto produktu nemůže vzniknout závislost a nemusíte dávky zvyšovat. Navíc nemá žádné vedlejší účinky.

Zkušenosti s Dreamly

” Dreamly jsem objevila náhodou. Už jsem byla zoufalá, že nemohu pořádně spát. Moc jsem tomu nevěřila, vyzkoušela jsem už všechno možné a tady se mi zdá, že je to ONO. Začínám brát teprve druhou dávku /2 tablety /. Už se nebudím každou hodinu, jsem ráno odpočatá. Doporučuji vřele, na každého to působí jinak.“ Trefilová S.,

“Ve zkouškovém období jsem kvůli stresu měla problémy s usínáním. Čaje ani samotné bylinky nepomáhaly, proto jsem se rozhodla vyzkoušet Dreamly. Líbí se mi, že na rozdíl od léků nezpůsobuje závislost a můžu jej užívat dlouhodobě. Kromě toho, že se mi lépe usíná, mám pocit, že i vstávání je mnohem příjemnější než dřív.” Lucie Lakomá

„Už několik let dělám denní a noční 12ctky, takže asi i díky tomu neustále bojuji s nespavostí. Vyzkoušel jsem už toho spoustu, takže když jsem při brouzdání po internetu objevil Dreamly, moc jsem tomu nevěřil. Ale co už…zkusit můžu. Po prvním vyzkoušení jsem usnul opravdu rychle, ale hlavně jsem spal v klidu a takovým pohodovým spánkem celou noc. Takže jsem dal tomu Dreamly šanci …a ono mě nezklamalo a přináší mi klidný spánek i další noci. Takže za mě doporučuju!“ Zdeněk Otawa

Kde koupit Dreamly?

Dreamly bohužel nemůžete koupit v lékárně, lze to pouze na oficiálních stránkách českého výrobce. Naštěstí doba doručení je krátká a vy můžete očekávat váš produkt již po 2 dnech od objednání. Výhoda spočívá ve 100% bezpečnosti přípravku, který nemůže být padělek.

Právě takové produkty, jako je Dreamly patří mezi nejčastěji padělané doplňky stravy. Vy tak dostanete přesně to, za co si platíte.

www.Dreamly.cz

dreamly recenze

Přejít do obchodu

Způsob objednání:

 1. Nejdříve si zvolíte, kolik balení chcete zakoupit.
 2. Do objednávkového formuláře zapíšete vaše osobní údaje.
 3. Vyberete způsob platby (hotově při převzetí, anebo kartou online). Doporučuji platit kartou, vyhnete se poplatku 29 KČ.
 4. Vyberete způsob dopravy – PPL, nebo Zásilkovna. Osobní zkušenost mám s PPL (Dreamly doručí za 1-2 dny).
 5. Odesíláte objednávku a čekáte.

Zdroje:

www.Dreamly.cz

http://www.denspanku.cz/media/

https://www.internimedicina.cz/pdfs/int/2009/10/08.pdf (porucha spánku)

5/5 - (3 votes)
Zádný komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *