čekárna na estetické medicíně
11 srpna, 2021
Kategorie: Ostatní

Špičkové centrum estetické medicíny najdete především v Praze, ale i mimo ni

Je pravdou, že Praha je co do koncentrace klinik tohoto druhu jednoznačně na prvním místě, ale centrum estetické medicíny se dá najít také v dalších městech napříč celou republikou. Minimálně všechna krajská města nabízejí obdobné specializované služby, ať už prostřednictvím nezávislých klinik nebo poboček svých pražských sester.

 

Centrum estetické medicíny jako výsledek staletého vývoje specializované chirurgie

Kořeny estetické medicíny sahají hluboko do minulosti a pokusy o zkrášlování lidského zevnějšku se dají zaznamenat už ve starověku.

Je pravdou, že původně byly tyto pokusy vedeny hlavně snahou o zlepšení kvality života po úrazech nebo válečných zraněních, ale na podstatě estetické medicíny to nic nemění.

Dnešní moderní kliniky nabízejí komplexní služby od drobných kosmetických až po rozsáhlé operační zákroky.

Vše pod dozorem zkušených a školených lékařů a za pomoci těch nejnovějších poznatků výzkumů i za použití nejmodernějších technologií, pomůcek a materiálů.

 

Pro koho jsou tyto služby vhodné?

Služeb těchto specializovaných center využívá mnohem víc lidí, než by se mohlo na první pohled zdát. Většině lidí se při slovním spojení plastická chirurgie nebo estetická medicína vybaví hlavně prsní implantáty nebo odstraňování vrásek, ale bylo by nefér tvrdit, že vše, co nabízejí, slouží pouze k provoplánovému zkrášlování.

Estetická medicína pomohla mnoha lidem po těžkých nehodách nebo operacích vrátit se zpět do aktivního života a například velmi často zmiňované transplantace obličeje prováděné jedním z nejznámějších plastických chirurgů světa, doktorem Pomahačem, jsou dobrým příkladem přínosu estetické medicíny i z lékařského hlediska nebo z hlediska přímé záchrany života.

 

Za co zaplatíte a co je zdarma

Téměř všechny tyto kliniky nabízejí vstupní konzultace zdarma a proberou se svými budoucími klienty všechny možnosti, které přicházejí pro řešení jejich problémů v úvahu a nabídnou nejlepší řešení.

Mnohé z nich nabízejí splátkové kalendáře na své zákroky a u některých operací je též možné hradit je ze zdravotního pojištění, pokud se ukáže, že jsou pro vás nezbytné a ze zdravotního hlediska zlepšují kvalitu vašeho života.

 

Základní skupiny zákroků estetické medicíny

Každá klinika má své vlastní dělení zákroků a můžete najít rozdělení na:

  • dermatologii
  • plastickou chirurgii
  • prevenci

Některá pracoviště dělí zákroky podle částí těla:

  • hlava/obličej
  • prsa/dekolt
  • ruce/nohy/hýždě, apod.

nebo na:

  • Laserové zákroky
  • zákroky pro muže
  • gynekologické speciality
  • žilní chirurgii

Jednotlivé procedury se mohou prolínat, protože na jeden typ problému existuje více řešení a záleží na tom, které je pro vás nejvhodnější nebo třeba finančně nejdostupnější.

 

Profesionální přístup je samozřejmostí

Všechna taková centra kdekoli v republice zdůrazňují týmovou spolupráci veškerého personálu, vysokou profesionalitu a odbornost lékařů provádějících zákroky a samozřejmě orientaci na komfort a spokojenost klientů.

Není ojedinělé, že klienti se vrací zpět, pokud jsou spokojeni a chtějí nějaké další zákroky na svém těle, ať už jsou čistě kosmetické nebo jim mají ulehčit život po zdravotní stránce. Mnohé kliniky využívají pro svou propagaci známé osobnosti ze šoubyznysu, protože již dávno není pravda, že každý chce svoji péči o tělo dělat tajně.

Není se za co stydět a současné trendy v této oblasti hovoří jasně.

Uvažovali jste někdy nad využitím služeb centra estetické medicíny?

Jsou vám zákroky, které nabízejí, blízké a určitě byste takovou kliniku využili, kdybyste došli k závěru, že je to potřeba, nebo si to neumíte představit?

5/5 - (1 vote)
Štítky:

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *