TOP tipy pro silnou a dlouhou erekci!

Přestože spontánní rychlovka s partnerkou je vítaným zpestřením vztahu, tak vám asi neprojde provozovat to tímto stylem věčně. Ženy zkrátka touží být milovány a sex na pár minut je tak opravdu pouhým zpestřením, nikoliv návodem na dlouhodobý spokojený sexuální život.

Musíte se snažit mnohem více a dnes tady pro vás máme ty nejdůležitější tipy, jak se k takovému dlouhému milování propracovat. Mnoho z toho nemůžete změnit ze dne na den, ale řadu věcí také změnit lze. Budete překvapeni, nakolik to zlepší vaše psychické rozpoložení a tím také chuť na sex a sexuální výdrž.

Přestaňte kouřit a omezte konzumaci alkoholu

Kouření je jedna z hlavních příčin impotence u mužů. Cigarety negativně působí na kardiovaskulární systém a cévy. Erekce je přitom spojená se schopností organismu dostatečně prokrvit penis. Pokud si poškozujete cévy kouřením, ty se zužují a průtok krve je nižší, než by bylo potřeba. Pokud kouříte, zbavit se tohoto zlozvyku je první věcí, kterou byste měli udělat.

Nadměrná konzumace alkoholu je další na seznamu, která má podobné následky jako kouření. Zaděláváte si na poškození cév, vysoký krevní tlak a samozřejmě také na problémy s erekcí. Nejhorší je v tomto směru tvrdý alkohol.

Odborníci se shodují, že nejméně vhodnou variantou pití alkoholu je opít se jednou týdně po pracovním týdnu do němoty. Naopak pravidelná konzumace 2 – 4 dcl vína denně na večer, může být zdraví prospěšná.

Kouření zhoršuje erekce

Stravujte se zdravěji

Konzumace nezdravých potravin a absence ovoce a zeleniny ve stravě jsou dalším faktorem, který se neblaze projevuje na celkové kondici vašeho organismu.

Zařaďte proto do jídelníčku více ovoce i zeleniny, vyhýbejte se tučným a těžkým jídlům s vysokým obsahem špatného cholesterolu.

Z masa jsou ideální třeba plody moře. Ryby obsahují zinek, který zvyšuje produkci testosteronu, což vede k delší a silnější erekci, a tedy k lepší sexuální výdrži.

Zaměřte se na předehru

Předehra je v sexu důležitá pro celkové nabuzení, a tedy také pro silnou a dlouhou erekci. Pokud s vaší partnerkou máte tendenci předehru vynechávat, trpí tím celý sexuální akt.

Jeho kvalita bude zkrátka mizerná.

V případě partnerky je předehra důležitá také pro přirozenou lubrikaci vagíny před samotným pohlavním stykem.

Chcete větší výdrž a vášnivější sex?

Začněte předehrou.

Předehra také:

  • dodá chuť na sex
  • zvyšuje vzájemnou atraktivitu partnerů

Omezte masturbaci a užívejte si více sexu

Chcete-li mít kvalitní sexuální život, musíte se pro partnerku také trochu obětovat. Nedostatečná erekce a z toho plynoucí problémy při sexuálním styku totiž mohou být způsobeny také příliš častou masturbací.

Pokud pak dojde na sex s partnerkou, jednak tolik nevydržíte a je také nižší produkce ejakulátu. Snižuje se rovněž pocit uspokojení z vyvrcholení což může nadále ovlivňovat váš sexuální chtíč a tím zase zpětně erekci. Je to tak trochu začarovaný kruh.

Zároveň pokud často masturbujete, tak dát si s partnerkou „druhé kolo“ se může stát nemyslitelné. Hlad po sexu je zkrátka nižší.

Pro erecta, přípravek pro maximální erekci

Přejít do obchodu

Jedinečný český přípravek na podporu erekce bez vedlejších účinků a receptu! Účinek již po 60 od užití tablety, která zkvalitňuje erekci a prodlužuje sex.

✅ Česká výroba

✅ Bez receptu

✅ Jeden z nejsilnějších přípravků na trhu

✅ Možnost zakoupit více balení a snížit si cenu

Můžete si také přečíst celou recenzi na ProErecta.

Sex je v podstatě fyzická aktivita, tak trochu cvičení. Pokud omezíte fyzicky méně náročnou masturbaci, a naopak si začnete užívat s partnerkou více sexu, který je fyzicky rozhodně náročnější, váš krevní oběh bude pravidelně stimulován a vy po čase nebudete mít problém dosáhnout erekce, kdykoliv dostanete chuť na sex.

Dostaňte se do formy

Může se to zdát jako klišé, ale není tomu tak. To vám ostatně mohl napovědět již předchozí tip. Přestaňte proto vysedávat u počítače, když nemusíte, a najděte si čas na fitko.

Pokud se stydíte, cvičte doma, cvičte v přírodě, máte-li možnost.

Hlavně se ale hýbejte!

Pravidelné cvičení

  • zvyšuje průtok krve ve vašem těle
  • zvyšuje vaši výdrž

Když si dáte hodně do těla, máte někdy pocit, že zvládnete cokoliv. Fyzická aktivita totiž vyplavuje endorfiny, tzv. hormony štěstí, a cítíte se po cvičení zkrátka dobře. To také přispívá k odbourávání stresu a zvyšuje chuť na sex.

Méně stresu, více spánku

Nadměrný stres uvolňuje adrenalin, a to pro vaši sexuální výkonnost není dobré.

Není to dobré k dosažení erekce a už vůbec není dobré podléhat stresu dlouhodobě z hlediska zdravotního.

Určitá míra stresu v životě je běžná, ale je důležité nenechat se jím ovládnout třeba tak, že bude ovlivňovat váš sexuální život.

Naučte se proto relaxovat, hodit problémy za hlavu a naučte se neupírat si kvalitního spánku.

Lidé s nedostatkem spánku mívají špatný sexuální život, protože jsou dlouhodobě neustále unavení. Nedostatek spánku může vést například k:

  • hormonálním poruchám = tzn. také k poruchám erekce
  • zvýšenému riziku onemocnění srdce a cév
  • zhoršenému metabolismu, nabírání na váze

Zkuste změnu sexuální pozice

Kámasútra nebo film pro dospělé vás mohl inspirovat k experimentům. Faktem však je, že některé sexuální pozice zvyšují riziko zranění, protože je penis v nepřirozené pozici. To také nepůsobí příznivě na průtok krve do penisu.

Zkuste nějakou dobu praktikovat výhradně pozice, kde je váš penis v komfortní poloze. Kvalitnější erekce lze také dosáhnout u těch sexuálních pozic, kde budete nahoře a partnerka dole.

Absolvujte preventivní prohlídku

Když nic nepomáhá, zajděte si na preventivní prohlídku k vašemu lékaři. Zvlášť v případě, že jste tam již dlouho nebyli. Nemusíte se hned svěřovat se svým problémem, ale nechte si udělat standardní testy.

Za malou sexuální výdrží mohou být zdravotní problémy, jako třeba diabetes. Otestováním svého zdravotního stavu rozhodně nic nezkazíte.

Vimax Pills, bude z vás sexuální mašina

Vimax Pills recenze

Vimax Pills

Vimax Pills patří společně s ProErectou mezi nejlepší přípravky na erekci. Jedná se o kanadskou kvalitu a je nutné říct, že za kvalitu se platí. Naštěstí máte možnost zakoupit více balení a tím získat i % slevu, která není malá. Vimax Pills v lékarně nekoupíte, můžete pouze přes oficiálního prodejce pro Českou republiku. Máte tak jistotu, že se jedná o originál a nebude to padělek.

✅ Kandaská kvalita

✅ Extrémně účinný

✅ Bez nežádoucích účinků

✅ Přírodní složení

Recenze na Vimax Pills byla publikováná na našem magazínu pár měsíců zpět.

Naposledy aktualizováno 23 ledna, 2022, autorem Redakce Magazínu

Rate this post

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *