Proerecta – podpora erekce (recenze + zkušenosti)

Máte problémy s erekcí? Život už není to, co býval? Možná vám pomůže proerecta! Jedná se o prášky pro podporu erekce, které dokáží lépe prokrvit váš penis. Tím zajistí tvrdší erekcí, větší citlivost penisu a také výdrž. V neposlední řadě ProErecta podporuje také chuť na chuť na sex. Váš sexuální život se díky tomu zlepší, což jistě potěší manželku, přítelkyni či milenku.

V této recenzi si ukážeme, pro koho je produkt určen, jaké má složení, jak se správně dávkuje a na závěr také mou osobní zkušenost, včetně zkušeností jiných chlapů. Velkou výhodou je to, že nepotřebujete recept, abyste si produkt zakoupili. Jedná se tedy o prášky na erekci bez předpisu!

Doplněk stravy na pdoporu erekce✅ přírodní doplněk stravy na erekci

✅ silné a účinné složení

✅ stovky spokojených zákazníků

✅ 12 tablet

Slevový kupón ProErecta: PerfektniPostava11 (sleva na 11%)

Chci o tom vědět

Na hlavních stránkách výrobce můžete najít slogan “Už žádný strach ze selhání v posteli.” Pojďme se podívat, jestli je to pravda, anebo pouze prázdné řeči do větru!?

Při nákupu využijte slevového kupónu, který jsem Vám domluvil s výrobcem! Věřím, že se sem ještě vrátíte a poděkujete! 🙂

Podpora erekce certifikované přípravky

V době, kdy vznikl tento článek nabízel e-shop ProErecta.cz pouze 1 doplněk stravy na erekci: ProErecta Klasik. Časem rozšířili svoje působení a vyvinuli nové produkty. Jaká je v tuto chvíli kompletní nabídka doplňků na zlepšení erekce?

  1. ProErecta Klasik
  2. ProErecta Shot
  3. ProErecta Long

ProErecta Klasik

Bylinné tobolky na erekci bez lékařské předpisu. Klasika na podporu erekce s přírodním složením, které podporuje mikrocirkulaci krve. Díky tomu do penisu nateče více krve a penis je tvrdší (připravený na soulož).

Porucha erekce trápí podle dostupných zdrojů až 44% mužů. Proto vyhledávají způsoby, jak zlepšit erekci a jedním z řešeních jsou i tablety ProErecta Klasik. Pokud vsadíte na klasiku, určitě nic nezkazíte. Slabá erekce bude minulostí.

Účinky: pevná erekce, prodloužení soulože a zvýšení libida

Doplněk stravy na podporu erekce s přírodním složenímPřejít do obchodu

ProErecta Shot – to nejsilnější v nabídce

ProErecta Shot je nejnovějším dílem této značky, která stojí za vývojem rychlého shotu. Stačí ho protřepat a vypít. Za 30 minut můžete jít na věc a partnerku zničit. Oddat se skvělému sexu bez omezení. Opět obsahuje pouze přírodní látky: bylinné extrakty a aminokyseliny.

Arginin, citrulin, extrakt z tribulusu, kořene ženšenu, hroznových semen, rhodioly a guarany. Vše ve vysokých dávkách, aby byl zaručený maximální účinek.

Účinky: okamžitá pevná erekce, stimulace libida a prodloužení soulože

proerecta shot recenzePřejít do obchodu

ProErecta Long

Jak na problémy s erekcí v dlouhodobém horizontu? ProErecta Long je pro muže, které už vlastní erekce mnohokrát zklamala a chtějí se dalším “případům” vyvarovat. Tobolky obsahují opět pouze přírodní látky: vitamíny, minerály, aminokyseliny a výtažky z bylin.

ProErecta Long ocení především muži na 50 let, u kterých cévy už nefungují tak dobře, jako “za mlada.” ProErecta Long dokáže roztáhnout cévy a zlepšit průtok krve do penisu. To znamená úspěšné prodloužení erekce a zvýšení erekce. Proto mno homužů označuje konkrétně tento doplněk jako nejlepší prášky na erekci v roce 2020.

proerecta long recenze, složení a užívání

Přejít do obchodu

S čím vám pomůžou tabletky Proerecta?

zlepší prokrvení penisu

zlepší erekci, tvrdost a citlivost penisu

prodloužíte si sex

zlepšuje výdrž

ProErecta složení tablet na erekci

ProErecta je dílem české firmy eMarkest, která má jasně dané sídlo firmy a vy se tak nemusíte bát, že by za produktem stála zahraniční firma, která řeší pouze zisk a na zdraví svých uživatelů neklade až tak velkou pozornost.

Výroba probíhá podle nejpřísnějších výrobních norem a suroviny pocházejí z nejkvalitnějších zdrojů. Když se vymýšlela receptura ProErecty, tak se dbalo na to, aby všechny použité látky měli prokazatelné účinky na erekci a zdraví muže.

Proto vznikl produkt, který obsahuje zdraví nezávadné složky a dohromady tvoří jedinečný přípravek pro podporu erekce, sexuální chuti a výdrže. Pojďme se společně na tyto látky podívat!

Účinná látka 1 tableta
Tribulus extrakt 300 mg
Arginin 250 mg
Citrulin 235 mg
Kakaovník extrakt z bobů 208 mg
Ženšen extrakt 60 mg
Extrakt maky 50 mg
Vitamín E 15 mg

zlepšení erekce - prášky na erekci

Tribulus Terrestris

Tribulus Terrestris, neboli kotvičník zemní je známá bylina, která s často využívá v lékařství, anebo v doplňcích stravy. Nejvíce známá je asi u sportovců, pro svoje pozitivní účinky na tvorbu svalové hmoty.

Kotvičník zemní totiž pomáhá tvořit testosteron, který se u mužů začíná snižovat po dosáhnutí 30 let. Druhou a pro nás ještě více důležitou vlastností je podpora erekce a zvýšení libida. Kotvičník má pozitivní vliv na sexuální život, protože zvyšuje testosteron a tím také podporuje potenci, plodnost, kvalitu erekce a chuť na sex.

Není proto divu, že kotvičník zemní se nachází v téměř každém doplňku stravy pro podporu erekce!

kotvičník zemní fotka

Zvýšení testosteronu pozitivně ovlivňuje tvorbu a zachování svalové hmoty. Pomáhá redukovat tukové zásoby a to především z břišní části a tváří. Také se využívá k léčbě hypertrofie prostaty (zvětšené prostaty).

Maca

Maca peruánská (známá také jako peruánská viagra) se řadí mezi superpotraviny 21. století a není divu. Maca obsahuje kolem 20 aminokyselin, ale také vysoké množství vitamínů, minerálů a stopových prvků. Nás přesto nejvíce zajímá její pozitivní účinek na potenci, který je podpořen kvalitní erekcí, tvrdostí penisu, zklidněním prostaty a stimulací libida.

zvyšuje počet a pohyblivost spermií

napomáhá k udržení svalové hmoty

podporuje erekci a sexuální funkce

maca peruánská prášek - erekce

ProErecta obsahuje extrakt z Macy, který kromě již výše zmíněných účinků. Má pozitivní vliv na funkci mozku – řadí se mezi tzv. brainfood! V neposlední řadě zlepšuje imunitu a to až o 15%!

Arginin a citrulin

Arginin patří mezi aminokyseliny a hojně se využívá především u kulturistů. Arginin totiž podporuje tvorbu oxidu dusného, který dokáže “roztáhnout” žíly a cévy. Tím se zlepší prokrvení celého těla a samozřejmě i penisu. Penis je díky tomu o něco větší, tvrdší a celkově s lepší erekcí!

Arginin i citrulin zvyšují produkci oxidu dusného (NO). Penis se může díky tomu lépe prokrvit, být větší a tvrdší. Celkově vás čeká lepší erekce 😈

Citrulin také patří mezi aminokyseliny a má podobné účinky jako arginin. Unikátní je v tom, že pomáhá urychlit nástup účinků o několik desítek 10%. Mimo jiné stimuluje tvorbu růstového hormonu a testosteronu.

Opět díky tomu budete mít větší chuť na sexuální hrátky a větší výdrž. Bonusem je i lepší tvorba svalové hmoty a ztráta tukových zásob. Když bychom to měli shrnout, tak citrulin prokrvuje celé tělo a také tkáně v penisu.

Kakaovník – extrakt z bobů

Kakaovník pravá je strom, který pochází z oblasti Jižní Ameriky, ale již se rozšířil do celého světa (do tropických pásem). Kakaovník se pěstuje pro jejich ceněná semena, která se využívají k výrobě kakaové prášku a poté i čokolády. Mezi nejvýznamnější producenty kávových bobů patří Ghana, Pobřeží slonoviny, Brazílie a Nigérie. Produkty z kakaa mají povzbuzující účinky a to díky obsahu kofeinu a teobrominu.

Extrakt z kávových bobů pomáhá tělu dodat ztracenou sílu a zlepšit erekci. Využívá se také jako stimulant pro podporu srdce a prokrvení. To opět napomáhá k tomu, aby se do penisu dostalo více krve.

Ženšen – extrakt

Ženšen je velice známá rostlina, která se v Asijských zemích využívá již více, než 5000 let! Postupem času se rozšířil i do západního světa, kde dnes ženšen můžete najít v mnoha doplňcích stravy. Řadí se mezi regenerační tonikum a významný adaptogen. Pro léčivé účinky se využívá pouze kořen, který můžete konzumovat v podobě extraktu, tinktur, prášku, tablet a kapslí.

kořen ženšenu

Užívání doplňků stravy s obsahem ženšenu může posílit imunitu a chrání organismus před vyčerpáním. Hlavním důvodem, proč je v produktu ProErecta je, že zkvalitňuje erekci. Penis je tvrdší a připravený k akci.

Vitamín E

Vitamín E patří mezi nejvýznamnější antioxidanty, které chrání naše tělo před stárnutím buněk a zlepšují imunitu. Vitamín E chrání naše srdce, cévy, oči, kůži a zlepšuje špatné hojení ran!

Vitamín E zlepšuje požitek ze sexuálních hrátek a zvyšuje vzrušenost při styku. “Sex s vitamínem E bude živější a víc si ho užijete – i partnerka!”

Jaké jsou hlavní účinky přípravku ProErecta?

Tvrdá, pevná a stálá erekce
Větší chuť na sex a sexuální hrátky
Prodlužuje délku pohlavního styku
Erekce do 60 minut bez vedlějších účinků
Bez lékařského předpisu

Jak ProErectu správně užívat? + dávkování

Každý lék či doplněk stravy má svůj způsob užívání, ale nebojte se. Dávkování a užívání ProErecty není nic složitého a zvládne to opravdu každý. Pojďme se podívat na doporučení z oficiálních stránek výrobce!

TIP: rada profesionála

doporučenná denní dávka: 1-2 tablety ProErecta a to 60 minut před sexem

– 2 tablety užívejte pouze v případech velmi slabé erekce

– tablety zapijte dostatečným množstvím vody (minimálně 2 dcl vody), tablety se lépe rozpustí a vstřebají

– doporučené denní dávkování nikdy nepřesahujte

– nekonzumujte společně s alkoholem

ProErecta a moje zkušenosti

ProErectu jsem zakoupil proto, že občas mám problémy s erekcí a chtěl jsem to začít řešit. Moje problémy nejsou tak úplně časté a hrozné, přesto mi již několikrát překazily (čtěte sex) “hezky strávený večer” s partnerkou. Řešil jsem to i se svým doktorem, který mi předepsal relativně účinný preparát, který fungoval, ale byl drahý. Proto jsem se rozhodl, že se podívám po nějaké další možnosti.

Přišlo mi, že jsem prohledal všechny recenze, které na internetu můžete najít. Nenápadně jsem to probral i s kamarády u piva a po pár dnech jsem měl jasno. Rozhodl jsem se pro doplněk stravy ProErecta a to z těchto důvodů.

volně dostupný (bez lékařského předpisu)
český výrobce se sídlem v ČR
přírodní, bylinný produkt bez vedlejších účinků
podle recenzí fungoval na většinu uživatelů

Po zjištění těchto bodů, jsem se rozhodl,  že přípravku dám šanci a objednal jsem si na zkoušku 3 balení. Proč rovnou 3 balení? Chtěl jsem produkt opravdu vyzkoušet a je zde i sleva 150 korun každé balení. Objednávku jsem odeslal a už jen čekal, až mi to Česká pošta doručí. Někdo z vás se možná bude divit, ale objednávka mi přišla za 3 pracovní dny. Ne, sranda – tento článek není věnován České poště, ale musel jsem si “rýpnout.”

Tabletku jsem vyzkoušel hned den poté. Byl jsem s přítelkyní na večeři, a když jsme došli na byt, tak “na to došlo.” Již po 40 minutách od užití jedné tabletky jsem začal pozorovat první výsledky. Po hodině už jsem byl kompletně připravený na sex. Penis byl tvrdý a také o 0,5-1 cm větší. Za večer jsme měli celkem 4 styky a tableta fungovala perfektně až do konce. Sám jsem ani takový efekt nečekal a oproti předchozím zkušenostem jsem byl mile překvapen. Dlouhotrvající erekce, která vydržela na 4 styky, bez předčasné ejakulace a k tomu za příznivou cenu. Efekt i po 7 týdnech užívání stejná a ani nemusím navyšovat dávky – stačí mi pouze ta 1 tabletka.

 Jsem rád, že jsem dal na recenze ostatních chlapů a ProErectu vyzkoušel. Osobně ji mohu také doporučit a věřím, že budete spokojení. Schválně mi do komentářů napište vaše zkušenosti – budu rád, za každou zpětnou vazbu! 

Chci také zkusi ProErectu.

Při nákupu zadejte slevový voucher na 11% slevu! – PerfektniPostava11

Zkušenosti jiných uživatelů

proerecta a zkušenosti jiných uživatelů

“Sex je u nás jako u páru seniorů něco jako malá slavnost, proto si ji chci užít vždy na maximum. Proerectu užívám pro prodloužení výdrže, a hlavně pro posilnění ne vždy uspokojivé erekce.”
Luděk T. (z oficiálních stránek)
“Znáte to, únava a erekce nejdou dohromady a unavený penis prostě nestojí. Když mám chuť na sex i přes slabou erekci, povzbudí mě Proerecta, takže se vyhnu selhání z přepracovanosti.”
Michal D. (z oficiálních stránek)
“Po patnácti letech manželství mi sex s manželkou trošku zevšedněl, proto jsem hledal nové stimuly pro vzrušení. S Proerectou zažívám intenzivnější sexuální vjem, co ozvláštňuje náš sex a manželku navíc uspokojuje penis tvrdší, než předtím.”
David H. 34 let (z oficiálních stránek)

Léky na erekci v lékarně

Chci také zkusi ProErectu.

Časté dotazy

Sepsal jsem několik dotazů, které jsem si sám pokládal,  před koupí tohoto doplňku. Část jsem převzal také z oficiálních stránek, kde naleznete dle mého názoru snad všechny odpovědi na vaše otázky!

1. Chci si objednat ProErectu. Potřebuju k tomu lékařský předpis?

Ne, nepotřebujete. ProErecta je volně prodejný doplněk stravy, který lze objednat pouze on-line a to na stránkách oficiálního výrobce.


2. Mohu přípravek užívat společně s alkoholem?

Jak je známo, tak alkohol obecně zhoršuje kvalitu erekce. Proto se doporučuje alkohol s prášky nemíchat – erekce bude lepší a pro tělo rozhodně zdravější.


3. Jak dlouho ProErecta účinkuje?

Pozitivní účinky na erekci lze pozorovat až 24 hodin od užití tabletek.


4. Je mi nad 60 let, bude ProErecta účinkovat?

Tělo je limitováno a hlavně ve vyšším věku. S radostí ale můžeme oznámit, že přípravek funguje i u pánu ve věku 60 – 70. Doporučujeme objednat 1-2 balení na zkoušku a uvidíte sami.


5. Můžete mi objednávku zabalit tak, aby nešlo poznat, co mi posíláte?

Nemusíte se bát! U všech objednávek dbáme na diskrétnost a proto jsou objednávky zabaleny tak, aby nikdo nepoznal, co jste si objednal.

Kde mohu doplněk stravy ProErecta objednat?

Přírodní doplněk stravy ProErecta můžete objednat pouze na oficiálních stránkách výrobce. Pro někoho to může být nevýhoda, já v tom ale vidím několik výhod. Jakých? Máte záruku, že si objednáváte originální přípravek přesně s tím složení, které je uváděno na stránkách.

Bude zachována vaše diskrétnost. Kupujete produkt z “první ruky” a nikdo jiný, kromě výrobce si nepřidává marži navíc! Při koupi ProErecta si můžete vybrat celkem ze 4 variant. Čím více balení nakoupíte, tím větší slevu dostanete.

Přejít do obchodu

Při nákupu využijte slevového kupónu, který jsem Vám domluvil s výrobcem! Věřím, že se sem ještě vrátíte a poděkujete! 🙂

Slevový kupón ProErecta:

PerfektniPostava11 Sleva: 11%

Naposledy aktualizováno 18 března, 2022, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (1 vote)

9 Comments

  1. Souhlasím s Markem, funguje – není co vytknout. Jen jsem si všimnul jedné pozitivní změny. Mám celkvoě více energie a příjde mi, že více nabírám svalovou hmotu. Podle mě za tím bude tribulus, ale nevím. Každopádně super produkt, objednávám znovu. PS: díky za slevový kód, ten se vždy hodí!

  2. Koupil jsem si 2 balení na zkoušku a funguje to dobře. Není to jako léky na podporu erekce na předpis od doktora, ale z volně dostupných asi jeden z nejlepších.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *