KetoFIt
22 září, 2018
Kategorie: Doplňky, Hubnutí, Jídlo, Proteinová dieta

Proč začít hubnout s KetoFit dietou? 5 důvodů + recenze!

KetoFit dieta je jedinečný způsob, jak snadno, rychle a bez stresu zhubnout. Vyvinuto speciálně pro ženy.” Jedná se o slogan, na který narazíte, když půjdete na oficiální stránky KetoFit.cz. My už víme, že proteinová dieta je skvělý způsob, jak se zbavit nadbytečných kil a dostat tělo do kondice.

V tomto článku se konkrétně podíváme na tuto firmu. Podíváme se na několik faktorů, podle kterých se snad rozhodnete, jestli KetoFit dietu vyzkoušet a  úspěšně zhubnout. Jedná se tedy o komplexní recenzi, a proto budeme rádi, když vaše zkušenosti popíšete a zapojíte se do diskuze!

KetoFit recenze

Přejít do obchodu

Na co se v článku zaměříme?

 • představení firmy
 • kolik je možné s dietou zhubnout a za jak dlouho
 • chuť nabízených produktů
 • cena
 • celková recenze Ketofit diety
 • moji osobní zkušenosti
 • zkušenosti jiných uživatelů z celého internetu

Proteinová dieta ve zkratce

Proteinová dieta funguje na principu vyřazení sacharidů (cukrů) z běžné stravy. Proč je to potřebné a bez dodržování tohoto jednoduchého kroku nemůžete pořádně zhubnout?

Jde o to, že tělo bez přísunu cukrů, začne “požírat” vlastní tukové zásoby, protože organismus musí z něčeho čerpat energii! Tomuto procesu se říká tzv. ketóza.

Tip: V tomto článku nechci rozebírat znovu, co to je proteinová dieta, protože na stránkách máme již jeden článek, který se tomuto tématu věnuje.

Při ketonové dietě se musíte zaměřit na kvalitní zdroje bílkovin. Co tedy můžete zařadit do jídelníčku?

 • libové maso včetně ryb
 • neslazené jogurty
 • tvaroh
 • sýry (gouda, mozarella, niva a další)
 • vejce

ketonová dieta a bílkoviny

 

Ketonová dieta pomáhá mírnit projevy narkolepsie – bohužel na českém internetu informací o této problematice moc není. Kdo ale umí dobře anglicky, tak se můžete podívat na článek, který se ketogenní dietou a narkolepsií zabývá.

KetoFit

Stejně jako mě, tak věřím, že i mnoho z vás zcela jistě potěší, že KetoFit je česká značka. Všechna jídla vymýšleli odborníci z naší země tak, aby byla zdravá a nutričně dostatečná pro potřeby člověka. Tak, aby člověk nestrádal, a když se najedl, tak měl pocit sytosti a spokojenosti.

Při přípravě jídel se využívá lokálních surovin a v nabídce tak můžete najít zdravé koktejly, polévky, omelety, kaše a také chuťovky (prostě něco dobrého na zub).

 

KetoFit je způsob jak regulovat svoji tělesnou hmotnost a zhubnout bez Jo-jo efektu!

 

Všechny jídla v nabídce si potrpí na vysoký obsah bílkovin, vitamíny, minerály, Omega 3 a 6 mastnými kyselinami. Naopak zde došlo k dostatečnému snížení sacharidů, aby mohla probíhat tzv. ketóza.

V začátcích se konzumují pouze jídla KetoFit, ale postupem času začnete do jídelníčku zařazovat i jiné potraviny. Důležité je, aby všechno bylo zdravé, čerstvé a pestré.

 

5 důvodu, proč začít s keto dietou!

 • Rychlá redukce tukových zásob (rychle zhubnete)
 • Kvalitní jídla s rychlou přípravou
 • Pravidelnost jídel
 • Super chuť některých produktů
 • Přiměřená cena

 

Jaké proteinové produkty má KetoFit v nabídce?

Oproti jiným proteinový dietám, tak KetoFit nemá žádné hotové jídla (maso, zelenina), což je možná škoda, ale přesto je z čeho vybírat. KetoFit totiž sází na opravdu instantní jídla, které si připravíte rychle doma i na cestách.

Vyzdvihnout musím hlavně nabídku příchutí proteinových nápojů – má nejvíce příchutí na trhu v ČR. Všechny produkty sázejí na rychlost, dobrou chuť a lehkost.

Po konzumaci můžete jít pracovat, či sportovat a nemáte potřebu spát jako je tomu u těžkých jídel. Pojďme se na jednotlivé produkty, kde si ukážeme všechny klady a zápory.

 

Proteinové koktejly

ketofit recenze

Přejít do obchodu

 

Ideální možnost pro všechny, kteří nemají dostatek času na přípravu vlastních jídel. Jedná se o rychlý zdroj kvalitních bílkovin a vlákniny. 1 porce je 30 gramů proteinového prášku, který můžete smíchat s vodou či mlékem – dokáže zasytit na 2 – 3 hodiny.

Výhodou je i fakt, že proteinový nápoj je jako plnohodnotné jídlo a můžete ho zařadit do redukčního jídelníčku místo snídaně, svačiny, oběda, anebo večeře! Po konzumaci máte pocit zasycení a nepotřebujete již nic dalšího jíst.

Skvělá chuť a rychlá příprava

Cena od 29 ,-

Náhrada plnohodnotného jídla

16 příchutí – každý den můžete mít jinou

Jaké příchutě máte na výběr?

Banán, broskev, černý rybíz, hruška, grep, espresso, jablko, karamel, kokos, lesní jahoda, limetka, lískooříšková, malina, mandarinka, mango, pomerančový džus, pistácie, švestka, vanilka, višeň a citronáda.

Příprava proteinového nápoje: Do šejkru nejdříve nalijte 100 ml vody a přidejte půl tabletu libovolné příchutě. Nechte tabletku rozpustit (pro rychlejší rozpuštění doporučuji tabletku rozdrtit) a přilijte 240 ml polotučného mléka a 30 gramů proteinového prášku. Pořádně protřepejte a můžete konzumovat. Vůbec to není složité, ne?

 

Proteinové omelety

proteinová omeleta

Komu by ráno nechutnala omeleta, ještě když si můžete vybrat z netradičních příchutí? Při výrobě bylo použito pouze kvalitních proteinů, která vám usnadní redukční dietu. Samozřejmě omeletu si můžete připravit také k obědu, anebo večeři.

Příprava omelety není nic složitého! Stačí do misky nalít 160 ml plnotučného mléka a přisypat 32 gramů (2 odměrky) proteinového prášku. Směs pořádně promíchejte a můžete nalít na pánev. Po pánvi doporučuji rozetřít lžíci oleje, anebo másla. Stačí 3 – 5 minut a omeleta je hotová!

 

Při konzumaci produktů KetoFit jste zasyceni na 2-3 hodiny a nic dalšího nemusíte jíst. Proto se jedná o snadný způsob, jak zhubnout!

 

Jaké jsou příchutě omelet?

 • pórková se sýrem
 • čabajková
 • žampionová

Podívejte na zkušenosti s KetoFit ometou:

Pórková se sýrem

ketofit omeleta zkušenosti

Čabajková

ketofit omeleta

Cena od 39 ,-

Rychlý příprava a skvělá chuť

Opět se jedná o plnohodnotné jídlo

Proteinové polévky

proteinová dieta - ketofit polévky

Polévky buď budete milovat, anebo nenávidět. Z hlediska nutričních hodnot je ale skvělým zdrojem bílkovin, vlákniny a tuků. Na výběr nemáte pouze 1 variantu – v nabídce je celkem 5 možností (čabajková, rajská, žampionová, sýrová s pórkem a poslední smetanová s houbami).

 • čabajková
 • rajská
 • sýrová s pórkem
 • žampionová
 • smetanová s houbami

Opět zde platí, že zasycení polévkou je na 2-3 hodiny. Když si to spočítáte, tak na den budete mít 4-5 proteinových jídel, které se můžete poskládat, jak sami budete chtít a jak vám to bude chutnat.

Cena od 49,-

Opět rychlá příprava

Na výběr více druhů

K přípravě polévky použijte 200 ml vody, anebo mléka a zalijte směs polévky. Promíchejte a nechte 3 minuty odstát – poté můžete polévku konzumovat.

 

Proteinové kaše

Kaši osobně moc nemusím, ale podle recenzí na internetu jsem poznal, že je mnoho lidí, kteří mají kaši rádi. Nejradši se samozřejmě dělá ráno jako snídaně, ale někdo to zařazuje také místo svačin. Na výběr máte celkem 2 příchutě:

 • krupičková kaše
 • čoko kaše (pro mě lepší varianta)

Snadná a rychlá příprava

1 porce vychází na 49 ,-

 

“Chuťovky” proteinové diety KetoFit.cz

proteinová čokoláda

Moje nejoblíbenější sekce a věřím, že když to vyzkoušíte, tak vaše bude taky! KetoFit myslel i na ty, kteří mají rádi sladké a nedokáží si život bez sladkých dobrot představit. Vše je samozřejmě přizpůsobené proteinové dietě! Na co se můžete těšit, respektive, jaká je nabídka?

 • čokoláda
 • kakao
 • palačinky
 • čokoládový puding
 • a tyčinky všech druhů (arašídová, ovocná, čokoládová, mléčná, kokoso-banánová)

U všech produktů máte vypsané i maximální dávkování tak, aby ketóza nebyla narušena! Proto se držte doporučeného dávkování a v žádném případě dávkování nepřekračujte. Když jste pouze v udržovací fázi, tak samozřejmě můžete.

 

Zkušenosti s KetoFit dietou

Osobní zkušenost s KetoFit dietou upřímně mám pouze z 1 poloviny. Vyzkoušel jsem pouze 3 příchutě koktejlů (kokos, lískový oříšek, pistácie), čabajkovou omeletu, proteinové palačinky a kokosovo-banánovou tyčinku.

Kdybych měl hodnotit jako ve škole, tak všechno až na čabajkovou omeletu by dostalo za 1! Skvělá chuť, konzistence i pocit nasycení (jak uvádějí na webu 2-3 hodiny, tak mi to přijde stejně). Co se týče čabajkové omelety, tak tam už hodnocení bude horší a to dvě mínus – prostě mi nesedla. Pojďme se podívat také na další zkušenosti již jiných lidí z celého internetu.

ketofit diskuze

“Dobrý den, jelikož mi na mém vzhledu odjakživa záleželo a moc ráda jím. Prošla jsem si za svůj život mnoha dietami (je mi 42roků). Tím pádem už na mě zabírá málo co. Tělo si vždy po čase na úpravu jídelníčku zvyklo, pravidelně sportuji, nadváhu nemám a tak je to s každým kilem dolů stále obtížnější. Nedalo mi to a Ketofit diet jsem si objednala. Koupila jsem si 2týdenní kúru, kterou jsem dodržovala a za necelý měsíc i s udržovací dobou jsem měla dole 5kg. A hlavně, všichni to poznali! Večer jsem se vždy těšila na teplou omeletu se zeleninou a také díky ní mi nedělalo problém to vydržet. Můžu jen doporučit! V mém okolí je spousta kamarádek, které vyzkoušely ( dokonce i jeden můj kolega) a všichni s úspěchem!” Baruna

“Produkty hodnotím kladně. Užívám tyto produkty teprve třetí den a zatím vše v pohodě zvládám. Hlady netrpím a dokonce si i pochutnám.” heureka.cz

První dieta, co opravdu funguje a to už jsem jich v životě vyzkoušela strašně moc…”

 

Kde KetoFit produkty koupit?

Produkty KetoFit můžete zakoupit pouze na oficiálních stránkách přímo od výrobce. Díky tomu máte jistotu, že všechny produkty budou originální, nezávadné a brzo u Vás doma.

Přejít do obchodu

5/5 - (1 vote)
1 komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *