BrainActive recenze
18 října, 2016
Kategorie: Doplňky, Ostatní

Mozkový stimulant

Máme tu krátkou recenzi na BrainActive, což je mozkový a zcela přírodní mozkový stimulant. Znáte to, nemůže si vzpomenout, kde jste nechali klíče, mobil, anebo co jste řekli přímo před chvílí. Stává se to každému, ale zcela normální to není. Tento problém je možné řešit a to více způsoby. Stravou, minerály, vitamíny a pak také dlouhodobým a pravidelným trénováním mozku. BrainActive je zcela legální a bez škodlivých účinků, více v článku!

BrainActive advance nutraceutics doplněk stravy 60 kapslí

BrainActive

Jedná se o přírodní přípravek složený z 13 účinných látek. Každá má trochu jiný účinek, ale ve výsledku dávají kompletní “výživu pro mozek.” Mají zlepšit paměť spolu se soustředěním a snížit únavu.

Proto jsou mozkové stimulanty vyhledávány především z řad studentů, kterým pomáhají splnit úkoly, projekty a naučit se na zkoušky. Uplatnění ale najde u všech profesí, kde je vyvíjen tlak na soustředění a potřebu být neustále ve střehu.

 

Složení přípravku BrainActive

 1. Ginkgo biloba – přispívá k prokrvení mozku a zlepšuje paměť
 2. Bacopa monnieri (Brahmi) – podporuje kognitivní myšlení člověka
 3. Guarana – snižuje únavu a zvyšuje pozornost
 4. Kofein – snižuje únavu a zvedá výkonnost
 5. DMAE – pomáhá v učení, zlepšuje paměť a zlepšuje náladu
 6. Eleutherococcus
 7. Rhodiola rosea  – zlepšuje mentální výkonnost
 8. Schizandra
 9. Cordyceps
 10. Panax ginseng
 11. Ženšen – snižuje únavu
 12. vitamín B5
 13. vitamín B6

Informace o jednotlivých látkách:

 

1. Ginkgo biloba

Ginkgo biloba, nebo-li jinan dvoulaločný je velice starý listnatý strom, ,který pochází z daleké Číny. Číňané již v minulosti jinan používali pro jeho pozitivní účinky na náš organismus. Mezi nejhlavnější pozitivní vlivy patří rozšiřování cév.

Funguje to, jako prevence proti mozkovým příhodám, infarktu, ale také pro nemoci, které jsou spojeny s vysokým věkem. Jedná se o stařeckou demenci, Alzheimerova chorobu a poruchu paměti. Lepší prokrvení mozku zlepšuje paměť, reakční dobu a zlepšuje učení.

 

2. Bacopa monnieri (Brahmi)

Brahmi je malá nenápadná rostlinka a opět s původem z Číny. Patří mezi tradiční ájurvédskou bylinku, která je pro své kladné účinky využívaná již po celém světě. Pomáhá udržet bystrou mysl, zlepšit koncentraci, soustředění a zbavit tělo stresu, kterého je v dnešní době více, než je zdrávo.

Brahmi umí posílit schopnost učení a paměti, proto je také hojně využívaná mezi studenty. Brahmi se vyskytuje téměř ve všech dobrých doplňcích stravy na podporu paměti a koncentrace. A BrainActive není samozřejmě výjimkou.

 

3. Guarana

Guarana patří mezi přírodní zdroje energie, jak fyzické, tak také mentální. Je to možné kvůli látce, která je obsažená v guaraně – Guaranin. Guaranin je velice podobný kofeinu, ale s jedním rozdílem.

Kofein je jednorázový, ale guaranin se v těle rozkládá déle a proto působí i delší dobu (přibližně na 4-6 hodin). A jak na nás vlastně působí? Především dodává energii, bdělost, zlepšuje koncentraci, potlačuje únavu a stimuluje mozkové funkce. Přesně to, co studenti potřebují k složení úspěšné zkoušky a dospělí v stresově náročné práci!

 

4. Kofein

Kofein patří mezi nejvíce užívané stimulanty po celém světě. Mnoho z nás si nedokáže představit, jaké by bylo ráno bez kávy. A proč je kolem toho takový povyk? Kofein, který je obsažen v kávových zrnech dokáže tělo nabudit, zlepšit pozornost, myšlení, ale také zlepšuje funkci paměti.

Proto je využívaný v každé vrstvě, skrz všechny věkové kategorie a není divu. Jedná se o nejlepší palivo pro náš mozek a to téměř bez vedlejších účinků. Účinky kofeinu nejvíce pocítíte, když budete psychicky vyčerpaní a ber energie.

5. DMAE

DMAE obsahuje dimetylaminoetanol, který pomáhá zvyšovat kapacitu paměti. V přírodě se nachází především v mase sardinek a ančoviček. V menší míře se přirozeně nachází v našem mozku, ale pro větší účinek ho musíme dodávat uměle. Funguje také jako prostředek pro zlepšení nálady a zlepšení spánku.

6. Ženšen

Podle dostupných studií se ukázalo, že ženšen pozitivně ovlivňuje naší nervovou soustavu. Po jeho pravidelném užívání můžete očekávat zlepšení nálady, lepší zvládání stresových situací a překonání únavy.

lepší paměť

 

Pro koho je určen?

BrainActive je určen především pro studenty a osoby na 50 let. Ocení to ale každý, kdo potřebuju být neustále ve střehu, zapamatovat si něco a nebýt unavený. Namátkou:

 • studenti střední a vysoké školy (zkouškové, projekty,…)
 • manažeři, lékaři, podnikatelé, učitelé a podobně
 • důchodci

 

K čemu je BrainActive dobrý?

 • zlepšuje paměť a soustředění
 • zlepšuje schopnost učení
 • snižuje stres a pocit únavy
 • více energie

Dávkování

Dávkování je velice jednoduché, protože stačí pouze 1 až 2 tablety denně. Nejlepší je užít tabletu ráno a nejpozději do 18:00 (kvůli kofeinu a guaraně). Tabletu pořádně zapijte a konzumujte nejlépe s jídlem. Produkt není určen jako náhrada pestré stravy, pro děti mladší 15 let a kojící (těhotné) ženy.

Zkušenosti uživatelů

Upravil jsem pouze gramatické chyby a interpunkci – význam zůstal samozřejmě stejný! – admin

“Po velmi krátké době pociťuji zlepšení psychických funkcí a snížení únavy.”

“Opravdu funguje. Lépe se soustředím, pracuji rychleji a člověk se necítí tolik unavený.”

“Možná je to placebo, ale na mně to funguje.”

BrainActive diskuze a zkušenosti

Nejčastější otázky?

1. Je přípravek bezpečný?

Ano, BrainActive je přírodní doplněk stravy a pokud se budete držet doporučeného dávkování, tak je zcela bezpečný. Pouze se u malého % uživatelů může vyskytnout nevolnost, případně bolest hlavy, pokud je dotyčný citlivý na některou z obsažených látek.

2. Pomůžeme mi k lepšímu učení?

BrainActive má díky komplexnímu složení vliv na učení a to samozřejmě v dobrém. Učení půjde lépe, rychleji a více si budete pamatovat.

3. Jaké je dávkování?

1 kapsle 1-2 x denně – nepřekračujte denní dávkování.

4. Kde můžu BrainActive objednat?

Jak už bylo řečeno výše, tak BrainActive je produktem firmy Advance Nutraceutics, takže zakoupit ho můžete na jejich oficiálních stránkách za nejlepší cenu. Navíc máte jistotu, že se nejedná o padělek, ale pravý originál, kde jsou pozitivní účinky jasné!

brainactive nejlepší nootropikum

5/5 - (1 vote)

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *