12 listopadu, 2019
Kategorie: Detoxikace, Doplňky

Imunax – podpora imunity pomocí přírodních látek (recenze a zkušenosti)

Imunax je přípravek posilující vaši imunitu od české firmy Advance Nutraceutics. Tato značka je na trhu již 10. rokem. Zakládá si na certifikovaných přírodních surovinách. Na důvěryhodnosti ji také přidává fakt, že její sortiment můžeme nalézt i v lékárnách.

V recenzi se dozvíte, jaké má Imunax složení, cenu, dávkování a na závěr také zkušenosti uživatelů. Pokud již máte zkušenosti s doplňkem stravy Imunax, můžete nám to napsat pod článkem do komentářů a zapojit se tak do diskuze.

Imunax doplněk stravy

Čistě přírodní doplněk stravy

Koncentrované složení, které funguje!

Přírodní podpora Imunity

Aktuálně sleva 30%, cena: 299 KčPřejít do obchodu

 

Imunax na posílení imunity

Imunax tobolky obsahují řadu látek podporujících naši obranyschopnost. Účinné složení působí na náš imunitní systém, pomáhá udržovat zdraví horních cest dýchacích, dále nás chrání proti působení volných radikálů a udržuje vitalitu a energii. Složení přípravku Imunax je tak unikátní, že se látky navzájem podporují v účinosti, mají tzv. synergický efekt.

Tento přípravek můžete brát v rizikovějším období (podzim, vyšším výskytu chřipky), ale také preventivně během celého roku. Pomáhá zvyšovat obranyschopnost organismu, ale i se lépe vypořádat s již probíhající infekcí. Produkt využívá přírodních látek v koncentrovaném množství. Jedna kapsle obsahuje 11 aktivních složek.

Aktivní složky:

 • Echinacea
 • Reishi
 • Rakytník
 • Hlíva ústřičná
 • Ženšen
 • Šišák bajkalský
 • Vitamin C
 • Lactobacillus acidophilus
 • Vitamin B6
 • Kyselina listová
 • Zinek

Kdo by měl Imunax užívat?

Kdo je vyčerpaný a má málo energie

Ten, kdo má problémy s imunitou a je často nemocný

✅ Kdo pojede na dovolenou a nechce být nemocný

✅ Kdo je pod neustálým stresem (stres snižuje schopnost imunitního systému)

 

Imunax složení – popis látek

Echinacea

Jedná se o rostlinu z čeledi hvězdnicovitých, jejíž domovinou je severní Amerika. Také ji můžete znát pod názvem Třapatka. Přisuzují se ji blahodárné účinky na naši imunitu, zvláště na zdraví horních cest dýchacích, což je nejčastější vstupní brána infekce.

Má velmi dobré antivirové a antibakteriální účinky. Lze ji považovat za přírodní antibiotikum. Pomáhá předcházet nemocem, snižovat její symptomy a urychlovat uzdravení.

 

Reishi

Jedná se o houbu, která je ceněná hlavně pro svůj obsah betaglukanů. Využívá se v tradiční čínské medicíně. Betaglukany významně  posilují imunitní systém. Dále snižují cholesterol, mají protinádorové a protizánětlivé účinky a také působí jako prebiotikum.

Prebiotikum pozitivně ovlivňuje střevní mikroflóru, jelikož slouží jako potrava pro ,,hodné‘‘ bakterie (probiotika) v našem střevě. Betaglukany jsou dokázanými imunomodulátory, obecně látkami, co jsou schopné ovlivnit rozsah imunitní odpovědi organismu.

 

Rakytník

Rakytník je rostlina z čeledi hlošinovitých rostoucí v Evropě a Asii. Obsahuje řadu vitamínů včetně vysokého zastoupení vitamínu C. Dále obsahuje vitamíny A, D, F, K a vitamíny skupiny B. Zvyšuje odolnost proti infekcím a stresu. Vykazuje i protinádorové účinky.

 

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná je další houbou ceněnou pro svůj obsah betaglukanů. Výrazně tak ovlivňuje imunitu. Má protivirové, protibakteriální a protizánětlivé účinky. Příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu v krvi.

Obsahuje pleurotin, který je antibiotickou a antitrombotickou látkou. Antitrombotická látka obecně předchází ucpáváním cév tromby.

 

Ženšen

Další rostlinou uznávanou tradiční čínskou medicínou je ženšen. Celkvě ovlivňuje vitalitu a energii. Také napomáhá udržovat stabilní hladinu cukru v krvi (glykémii), což oceňují především diabetici.

Zvyšuje prokrvení, má afrodiziakální účinky a a stimuluje sexuální prožitek. Studie prokázaly působení na oběhový systém a na centrální nervovou soustavu.

 

Šišák bajkalský

Šišák je rostlina rozšířená zejména v Číně, Severní Americe a v Rusku. Působí na kardiovaskulární systém a podporuje imunitu. Užívá se jako součást prevence vysokého krevního tlaku. Doporučuje se užívat během rekonvalescence po prodělání infarktu.

Má také antioxidační účinky. Kořen je bohatý na flavonoidy jako wogonin. V listech a lodyze je obsažen scutellarin. Flavonoidy mají neuroprotektivní účinky. Také působí na harmonizaci menstruace a bolestí s ní spojené.

Má silné antioxidační účinky. Pročišťuje játra i střeva. Má uklidňující účinky a pomáhá tak během psychicky náročného období, zklidňuje spánek a posiluje psychiku.

 

Jeden z nejsilnějších přípravků na podporu imunity nyní s 30% slevou!

Imunax s 30% slevou

Přejít do obchodu

 

Vitamin C

Nebyl by to komplexní přípravek na imunitu, kdyby neobsahoval vitamín C. Člověk není schopen si tento vitamín sám syntetizovat a tak je zcela odkázán na jeho příjem z potravy a potravinových doplňků.

Nejenže působí na imunitu, ale také je to silný antioxidant. Dále se účastní syntézy kolagenu. Jedna kapsle obsahuje doporučenou denní dávku (80 mg). Při tepelném zpracování potravin  dochází k úbytku vitamínu C, proto je vhodné konzumovat čerstvé ovoce, zeleninu a doplňky stravyv nichž je deklarované množství vitamínu C (kyseliny askorbové).

Nedostatek se projevuje zvýšenou kazivostí zubů, nedostatečnou odolností proti infekcím, zvýšenou únavou, žaludečními problémy, anémii, otoky kloubů, v extrémních případech vypadáváním zubů, žaludečními vředy a další.

 

Lactobacillus acidophilus

Lactobacilus je bakterie, která je součástí střevní mikroflóry. Přátelské bakterie, které dodáváme našemu tělu ve formě doplňků stravy, živých jogurtů a podobně nazýváme probiotiky. Tento produkt je unikátně sestaven tak, že obsahuje jak probiotika (bakterii) tak prebiotika (výživu bakterií), což ho činní výrazně účinějším.

Jako plnidlo je obsažen inulin, což je polysacharid – rozpustná vláknina, fungující také jako prebiotikum. Probiotika podporují přirozený metabolismus, imunitu a chrání nás před střevními infekcemi. Přátelské bakterie tvoří ochranný film na stěně střeva a tím brání přemnožení patogenních (nežádoucích) bakterií a následné vyvolání průjmů a zažívacích obtíží.

 

Výhody přípravku Imunax:

Zcela přírodní složení ve vysoké koncentraci použitých látek

✅ Využívá téměř každý, kdo má problémy s imunitou – spokojenost 97%

Ve slevě na oficiálních stránkách probíhá akce 30% sleva

 

Vitamin B6

Vitamin B6 přispívá k normální funkci imunitního systému, snižuje vyčerpání a únavu. Také ovlivňuje nervový systém a psychické zdraví. Je nezbytný pro funkci řady enzymů, které se účastní metabolismu aminokyselin.

Nedostatek vitamínů skupiny B se projevuje zapomětlivostí, komplikovanými záněty, unavitelností a podobně.

 

Kyselina listová

Patří mezi ve vodě rozpustné vitamíny skupiny B. Bohužel se vařením ničí a tak je vhodné doplňovat její příjem v potravinových doplňcích, kde vykazuje vysokou vstřebatelnost. Účastní se krvetvorby, syntézy aminokyselin a řady reakcí v těle.

 

Zinek

Nároky na tento prvek se zvyšují při nachlazení a je proto vhodné doplňovat zinek již při prvních příznacích nemoci. Řada enzymatických systémů v našem těle se bez zinku neobejde. Jeho dotace je nezbytná pro správný vývoj pohlavních orgánů u mužů.

Nedostatek se projevuje pomalým hojením ran, zhoršováním paměti a smyslovými poruchami. Je důležité, aby striktní vegetariáni dbali o dostatečný příjem zinku.

Složení: hlíva ústřičná extrakt, rakytník řešetlákový extrakt, vitamin C (kyselina L-askorbová), želatina, reishi (Ganoderma lucidum) extrakt, Echinacea (třapatka nachová) extrakt 4:1, inulin, šišák bajkalský extrakt, ženšen (Panax ginseng) extrakt, zinek (oxid zinečnatý), Lactobacillus acidophilus, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), kyselina listová

Imunax a zkušenosti uživatelů

Zkušenosti s Imunaxem - heureka

Časté otázky:

 • Jak posílit imunitu?
 • Jaké jsou způsoby posílení imunity u dětí?
 • Jak se projevuje snížená imunita?
 • Jaké jsou vitamíny na oslabenou imunitu?

Jaké jsou příznaky oslabené imunity?

 • únava, ospalost a nechuť cokoliv dělat
 • nechuť k jídlu
 • nadměrné pocení
 • studené končetiny
 • příznaky jako u nemoci (teplota, bolest kloubů a zad)
 • nemoc x krát do roka (nachlazení)
 • pocit zimy / návaly tepla

Co může způsobit oslabená imunita?

 • časté nemoci
 • rány se špatně hojí
 • zvýšená náchylnost ke vzniku onemocnění (infekce, záněty)
 • ekzémy, lupy a vyrážky
 • záněty očí (spojivek a rohovky)
 • mononukleóza
 • zápal plic

 

Velikost balení a dávkování

Velikost balení: 60 tobolek

Dávkování: 1 kapsle 1-3x denně

✅ Užívat nejlépe po jídle a dostatečně zapít vodou

✅ Tento produkt může být konzumován i dlouhodobě

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Neobsahuje lepek.

Skladování:  v suchu a temnu při teplotě do 25 °C

 

Kde Imunax koupit?

Imunax můžete zakoupit na oficálních stránkách, kde je také nejlevnější. Výhoda je i doprava zdarma při zakoupení 2 a více kusů. Pokud to s podporou imunity myslíte vážně, stejně musíte Imunax brát alespoň 2-3 měsíce pro nejlepší účinky. Pokud máte pravidelné problémy s imunitou, užívejte Imunax preventivně.

Doprava: 49 Kč, při objednávce 2 a více produktů doprava ZDARMA

 

Imunax Advance Nutraceutics

Přejít do obchodu

Jistota nového a originálního balení

Množstevní sleva (můžete si objednat společně s někým, anebo na delší dobu do zásoby)

 

Zhodnocení

Firma Advance nutraceutics slibuje vysoce koncentrované extrakty přírodních látek. Všechny suroviny prochází přísnou vstupní kontrolou. Vývoj produktů je založen na nejnovějších poznatcích z vědeckých výzkumů, ale zároveň se inspiruje léčivou silou přírody. Přípravky se vyrábí v České republice dle systému HACCP ve dvou výrobních závodech Česká Třebová a Kopřivnice.

Produktu není co vytknout, účinky můžete pozorovat již po 14 dnech užívání. Je přírodní, bez veledjších účinků a při koupi více baleních do zásoby i za přijatelnou cenu. Pokud máte zkušenosti s doplňkem stravy Imunax, zapojte se do diskuze pod článkem – děkujeme.

5/5 - (3 votes)
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *