cholesten advance
5 září, 2018
Kategorie: Doplňky, Ostatní

Cholesten – zdravá hladina cholesterolu (recenze + diskuze)

Problémem dnešní doby jsou různé zdravotní komplikace, které vycházejí z celkově nezdravého životního stylu. Hlavně ve spojení se stravováním. Poměrně výrazným rizikem bývá vysoká hladina cholesterolu.

Kromě úpravy stravy a dostatku pohybu je proti tomuto riziku možné bojovat i jinak. Pomocí produktu Cholesten, který je určený právě pro zajištění zdravé hladiny cholesterolu. Naše recenze vám tento produkt blíže představí.

Hned na úvod uveďme, že spadá do kategorie volně prodejných doplňků stravy. Pořídit si ho může každý bez nutnosti navštívit lékaře. Tedy bez nutnosti mít takzvaný recept.

 

Za vysokou hladinu cholesterolu může být špatná životospráva – kouření, nadměrné pití alkoholu a tučné jídlo.

cholesten recenze✅ Aktuálně sleva 30%

✅ 60 kapslí

✅ Dávkování: 1 kapsle denně

✅ Doprava ZDARMA od 2 a více kusů

Přejít do obchodu

 

Cholesten a jeho základní charakteristika

Jak bylo zmíněno, Cholesten je produktem, který má pomoci udržovat zdravou hladinu cholesterolu v těle. Tato látka je přitom v lidské těle poměrně důležitá, jelikož je potřební hlavně při zpracování tuků, při tvorbě různých vitamínů, stejně jako podporuje tvoru buněčných membrán.

Přílišné množství je velkým problémem, protože může způsobovat srdečně-cévní onemocnění. Cholesten tak přímo snižuje rizika plynoucí z možného nemocnění cév a srdce.

Produkt je vhodný jak pro osoby, které mají s vyšším cholesterolem problémy, tak i pro osoby, kteří chtějí jít cestou prevence a snaží se jeho množství v lidském těle redukovat na přijatelnou míru.

Podle hodnocení uživatelů je třeba zmínit i další věc související s charakteristikou. Ta se týká rychlého působení. Mnoho spokojených uživatelů shodně uvádí, že po začátku konzumace jim cholesterol výrazně klesl už v obdobní 1 – 2 měsíců. Kdo navíc svou snahu podpořil pohybem a lepší stravou, toho výrazné výsledky skutečně pozitivně překvapily.

 

Co vše Cholesten obsahuje?

Hlavním unikátem je jeho přírodní složení. Zatímco různé konkurenční doplňky stravy a léky na vysoký cholesterol mohou sázet na sílu chemie, Cholesten jde cestou jinou. Ten ji nevyužívá a jde výhradně přírodní cestou.

Nejenom, že je to dobrá volba s ohledem na sílu účinku, ale je to dobrá volba i s ohledem minimální zátěž pro lidské tělo, i s ohledem na minimalizaci možných vedlejších účinků, které může klasická chemie mít. Základem jsou tři složky.

Aktivní látky v 1 kapsli
Červená fermentovaná rýže (Monascus purpureus) extrakt (obsahuje 10 mg Monakolinu K) 250 mg
Rybí olej MEG-3TM (obsahuje Omega 3 DHA – min. 22mg a Omega 3 EPA – min. 4,8mg ) 200 mg

 

Červená fermentovaná rýže

U nás není červená fermentovaná rýže zase až tolik známá. Přitom v Japonsku jde o poměrně běžnou součást místní stravy. Jejím unikátem je fakt, že obsahuje speciální kvasinky s názvem Monascus purpureus. Ty v rýži působí na to, že vznikají látky označené pojmem monakoliny.

Ty se následně stávají do těla. Tím nejprospěšnější je specifický monakolin K, který výrazně přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu. A to už v celkem malé dávce, která činí 10 mg. Přesně toto množství obsahuje jedna tableta doplňku Cholesten.

 

DHA omega 3

Pod zkratkou DHA se skrývá kyselina dokosahexaenová, která patří do skupiny omega 3, tedy do skupiny takzvaných nenasycených mastných kyselin. Ty jsou všeobecně vnímány jako kyseliny zdravé a pro naše tělo velmi prospěšné.

I proto je najdete v každé kapsli, a to ve formě klasického rybího oleje. V tom je obsaženo minimálně 22 mg kyseliny DHA. I ta má svůj podíl právě na snižování hladiny špatného cholesterolu.

 

EPA omega 3

I pod touto zkratkou se skrývá kyselina spadající do kategorie nenasycených, tedy do kategorie ega 3. konkrétně je to kyselina eikosapentaneová, která má také poměrně velké zastoupení právě v rybím oleji. A jelikož Cholesten, je základem jeho složení také EPA. Konkrétní hodnota je minimálně 4,8 mg v jedné kapsli.

Pokud se máme v naší recenzi podívat i na doplňkové složky, je třeba říci, že tento doplněk stravy obsahuje kromě prospěšných látek i několik doplňků, které se podepisují a jednoduchém dávkování. Jde o látky, ze kterých jsou vyrobené jednotlivé tablety. Příkladem je třeba želatina, modifikovaný škrob, nebo sacharóza. Co součástí složení není, to je v poslední době hodně diskutovaný lepek.

cholesterol

 

Výhradně certifikované suroviny a kvalitní výroba

Kladem není jenom přírodní složení samo o sobě. Je třeba uvést i to, že na výrobu Cholestenu jsou užívány jenom certifikované suroviny. Co to znamená? Že nepocházejí z různých pohybných zdrojů, ale z jasně určených míst. Certifikace je spojena také se správnými metodami získávání určitých látek.

Díky tomu je zaručeno i to, že obsahy prospěšných látek jsou v každé kapsli stejné a nemají nijak výrazné odchylky. To podporují i jednotlivé výstupní kontroly, které jsou zaměřeny jak na složení konkrétní kapsle, tak jsou zaměřeny také na jednotlivé šarže, které jsou porovnávané s předchozími.

Cholesten je samozřejmě vyráběn v certifikovaných a různými orgány pravidelně kontrolovaných závodech. Zde jsou plněny všechny bezpečnostní požadavky s ohledem ne složení tohoto doplňku stravy, stejně jako nechybí výroba v souladu s analýzou a kontrolou kritických bodů výroby – v souladu s takzvaným HACCP.

 

Užívání je velmi jednoduché

Jak jsme výše nastínili, kladem daného doplňku stravy je také jeho jednoduché užívání. To proto, že je distribuován ve formě tablet. Ty mají přesně dané složení, díky kterému lze zajistit lidskému tělu potřebný příděl důležitých látek, bez různého odměřování, nebo složitého dávkování.

Stačí pouze konzumace 1 tablety denně, která je onou doporučovanou dávkou, která se podepíše a výsledku, který je spojený právě s udržením normální hladiny cholesterolu.

TIP: rada profesionála

 

stačí 1 tableta denně

pravidelné užívání srovná cholesterol do zdravých hodnot

bez vedlejších účinků

 

Tabletu je vhodné konzumovat kdykoliv během dne, s přihlédnutím k tomu, aby se jednalo po dobu po hlavním jídle. Zapít by se měla dostatečným množstvím vody, čímž se zaručí, že se dostane kam má. Tedy do žaludku, kde se začne rozpouštět. Vzhledem ke svému složení je Cholesten určený i k dlouhodobému užívání v řádech měsíců, stejně jako v řádech let.

 

Existují rizika?

Pokud je dodržováno doporučené denní dávkování, tak vzhledem k přírodnímu složení nijak výrazné vedlejší účinky ani rizika nehrozí. Zároveň je nutné přihlédnout k aktuálnímu zdravotnímu stavu a k lékům, které jsou kromě daného potravinového doplňku užívány.

V první řadě je třeba říci, že Cholesten není vhodný při léčbě hypolipidemiky. Tedy těmi léky, které slouží taktéž ke snižování hladiny cholesterolu.

Další rizikovou skupinou mohou být jedinci s intolerancí statinů, nebo osoby, které mají problémy s játry, ledvinami, nebo mají svalové poruchy. Ty by měly vhodnost užívání nejprve konzultovat s lékařem. Pokud se jedná o zdravotní problémy spíše menšího rázu, neměl by Cholesten ani přinášet nežádoucí účinky, ani by neměl nijak ubližovat.

V případě rizikových skupin je vhodné i po souhlasu lékaře pozorovat různé nestandardní jevy a projevy lidského těla.

Zdravé hodnoty cholesterolu v krvi podle zahraniční studie.

 

Kolik Cholesten stojí?

Recenze produktu Cholesten je u konce. Nyní se podívejme i na to, kolik za tento přírodní doplněk stravy zaplatíte. Jeho standardní a doporučená cena činí 459 Kč. Problémem však není využít různých slevových akcí, které nabídnou možnost úspory ve výši 30 procent. Tím se dostáváme na částku 319 Kč za jedno balení.

Při online nákupu je třeba počítat také s dopravným, které vyjde jenom na 39 Kč. Při nákupu dvojice balení však může být doprava zcela zdarma.

Cholesten cena

1 balení stojí 319 ,-

1 dávka po slevě 5,31 ,-

při zakoupení více balení doprava ZDARMA a částka za dávku se snižuje

 

Přejít do e-shopu

 

Jedno balení obsahuje celkem 60 kapslí. Vzhledem k doporučovanému užívání jedné kapsle denně to znamená výdrž na dva měsíce. V přepočtu stojí jedna doporučená dávka 7,65 Kč před slevou a 5,31 Kč po slevě. To je částka, která není nijak výrazná. Zvláště když se přihlédneme k tomu, že zdraví je v souvislosti s našimi životy to nejcennější, co máme.

 

Jaké jsou ohlasy na Cholesten? + diskuze!

Na internetu můžete najít spoustu recenzí, které jsou z 98% kladné. Uživatelé jsou spokojení, protože Cholesten dokázal jejich hladinu cholesterolu srovnat do zdravých hodnot a už s tím nadále nemají problémy. Zde se můžete podívat na některé recenze. Samozřejmě budu rád, když se zapojíte do diskuze a vyjádříte svůj názor, jak Cholesten funguje či nefunguje.

cholesten zkušeností lidí

“Děkuji za skvělý český produkt! Ani jsem neočekávala takové výsledky. Jsem naprosto spokojená. Po roce denního užívání Cholestenu (současně se nepřecpávám tuky) mi klesla hodnota z 5,9 na 3,2. S radostí doporučuji Cholesten ve svém okolí.” Jarmila

“Ze stresů mi vyjel cholesterol na 8 mmol.Začala jsem užívat Cholesten a po 3 týdnech krevní rozbor ukázal hodnotu 5,4 mmol a určitě bude klesat dál.Jsem nadšena z dosavadních výsledků.Mám ještě zvýšený cukr a dcerka problémy s močovými cestami,a proto jsme objednaly Diaben a Urixin.Moc děkuji této firmě,že pomáhá člověku přírodou a že má v tom úspěch.” Kristýna

“Zatím nejlepší přírodní přípravek, který na trhu existuje..Cholesten jsem zkrátka riskla a vyplatilo se to. Dnes mě moje paní doktorka pochválila,jaké mám výsledky. Před užíváním jsem měla cholesterol 7,5 a nyní po měsíci užívání hladina klesla na 5,1, což je úžasné. Rozhodně si zakoupím další balení a všem vřele doporučuji.” Anabelle

“Se zvýšeným cholesterolem a tuky v krvi jsem se potýkala delší dobu /pár let/. Byla na odběrech krve a úplně všechny hodnoty byly OK.Podotýkám, že jsem nedržela žádnou dietu. Udělám menší přestávku v užívání a po 3 měsících ho opět nasadím. Navíc se cítím výborně po těle a připisuji to cholestenu. Za mne je to jednička mého zvýšeného cholesterolu a tuků v krvi. Díky.” Jindra

Účinně snižuje hladinu cholesterolu v krvi

Přijatelná cena, rychlé dodání a doprava zdarma

cholesten heureka

Přejít do e-shopu

Spokojenost
Účinnost
Rate this post
1 komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *