5 prosince, 2016
Kategorie: Hubnutí, Ostatní

Boardstar

Jestliže se snažíte žít zdravě, tak určitě víte, že zdravý životní styl začíná vždy v kuchyni. Kvalitní, čerstvá, pestrá a vyvážená strava je v tomto směru alfou i omegou. Ale druhou a téměř stejně důležitou roli v tomto směru hraje sport, jsou to dva nerozlučitelní kamarádi. Proto jsem se rozhodl sepsat tento článek a dát zajímavý tip. Jedná se o web boardstar.cz, který nabízí nejširší nabídku snowboardů v České republice.

Celkově zde najdete 356 snowboardů všech velikostí, designů a druhů (freeride, freestyle a další)! Samozřejmě zde najdete i další potřebné vybavení, jako jsou snowboardové boty, vázání, helma, brýle a oblečení.

Dále je tu také široký výběr bot, batohů, hodinek, peněženek a dalších doplňků. V létě se naopak můžete těšit na skateboardy a danému příslušenství.

Nakupte přes tento odkaz s kódem “boardstark1216” a získejte 10% slevu na vše!

Hledáte slevový kód do jiného obchodu? Najdete je na www.kuponik.cz

Proč se věnovat snowboardu?

Když vynechám hlavní bod, a to že snowboardování je super sport a zábava, tak se také při něm pekelně hubne a tvaruje postava! Při hodině aktivního snowboardování spálíte od 450 do 650 kcal, což je ještě lepší, než v případě lyžování, které je ale bez pochyby také účinné a hlavně zábavné. Možná se ptáte, proč se na snowboardu hubne rychleji? Je to dané tím, že oproti lyžím zapojíte více svalů, a to konkrétně svaly zádové, břišní, hýžďové a nohy. Je to prostě větší fuška stát hodinu na snowboardu, než na lyžích (není to myšleno útočně).

SNOWBOARD NITRO 16 MYSTIQUE WMS

Nabídka snowboardů

Jak už bylo zmíněno výše, tak nabídka snowboardů je opravdu unikátní. V nabídce naleznete snowboardy vše možných značek a vybere si každá kapsa. Cena snowboardů začíná na 2800 korun a nemusíte se bát, že koupíte nekvalitní prkno. Boardstar se zaměřuje na profesionální výrobce snowboardů, kteří mají zkušenosti s výrobou kvalitních snowboardů. Proto tu také nenaleznete moc těch komerčních a nekvalitních snowboardů. Na výběr je z několika značek:

 • Burton
 • Nitro
 • Gravity
 • Lib tech
 • Ride
 • Rossignol, Palmer, Rome, DC, GNU, Option, Salomon, F2, Endeavor, Nidecker a Santa Cruz

Nakupte přes tento odkaz s kódem “boardstark1216” a získejte 10% slevu na vše včetně už zlevněného zboží!

Proč jsou některé tak levné?

Cena snowboardů se skládá z několika částí, do kterých málokdo vidí. Cenu tvoří především technologie a použité materiály, protože snowboard se nyní neskládá jen z topolového dřeva, ale zahrnuje další materiály. Může se jednat o drahý, ale lehký karbon, díky němuž je prkno lehčí a také pevnější. Pokračovat může třeba kevlarem, z kterého se vyrábí některé produkty pro armádu a policii. Materiál je neskutečně silný a odolává tlaku. Mezi další prvky v ceně prkna patří rok výroby, značka a design.

Související obrázek

Začátečník?

Jste začátečník ve světě snowboardů a nevíte, jaké si vybrat prkno? Nevadí, díky šikovnému řazení na e-shopu budete přesně vědět, jaké si koupit. Jestliže ale furt nemáte jasno, tak vám snad pomůže následující manuál “Jak si vybrat snowboard?”

Freeride

Jedna se o snowboardy určené k bezstarostné jízdě na upravených sjezdovkách. Prkno je ve většině případech dlouho po váš nos, nebo lehce nad. Je těžší, než například freestylový snowboard, což vám zaručí dobrou přilnavost ke sněhu a rychlejší sjezd. Není vhodné pro triky kvůli jeho váze.

Freestyle

Freestylové snowboardy jsou určené spíše pro pokročilejší jedince, kteří už mají jízdu v malíčku a snaží se přejít na triky (skoky, tyče, boxy a dále). Prkna se vybírají zpravidla menší pro lepší ovladatelnost a váhu, která hraje velikou roli. V těchto prknech jsou většinou materiály, které se snaží stlačit váhu co nejvíce dolů.

Allmountin

Tyto prkna jsou určeny především začátečníkům a pokročilým, díky všestrannému využití. Zvládají jízdu po upravené sjezdovce, prašanu a i nějaký ten trik ve snowparku. Vhodné pro lidi, kteří nevědí, jakým směrem se mají vydat.

Nakupte přes tento odkaz s kódem “boardstark1216” a získejte 10% slevu na vše! Platí do konce prosince.

                                     SNOWBOARD GRAVITY MADBALL

 

Termoprádlo

Boardstar má v nabídce také několik desítek kusů termoprádla, které je téměř nezbytné u zimních sportů. Slouží k udržení tepla a odvodu potu. Normální trička mají vlákna, která absorbují pot, ale vlákna v termoprádle dokáží pot odpařit do vzduchu. Díky tomu budete v suchu a teple. Je na výběr z těchto značek:

 • Burton
 • Under Armour
 • Nugget
 • Analog
 • 686

Co dalšího naleznete na Boardstar?

Boty, hodně bot…

Když pomineme ty stovky snowboardů pro obě pohlaví včetně příslušenství. Tak zde naleznete skoro 1500 bot pro každodenní užití – tenisky, skate boty, kotníkové, zimní a sportovní! V nabídce jsou zastoupeny téměř všechny značky, na které narazíte jinde. Počínaje Nike, Adidas, Vans, DC, Circa a končí Volcomem.

VANS OLD SKOOL BOTY

Široká nabídka batohů

Boardstar se specializuje také na nabídku batohů, kterých tu naleznete něco kolem 1000, a další přibývají. Jsou tu jak školní batohy, tak také letní “tašky na provázku.”

VANS BENCHED WMS TAŠKA

Doprava zdarma

Menší konkurenční výhodu vidím v dopravě zdarma nad 900 KČ. V tomto sortimentu není problém nakoupit za tolik peněz, anebo se domluvit s někým dalším a nakoupit za dva.

Výprodej

Nezapomeňte na sekci výprodej, kde naleznete produkty se slevou až 80%! Jedná se ve většině případech o doprodej starých kolekcí anebo produkty v jedné velikosti. Každopádně zde můžete narazit na pěkný kousek a ještě uplatnit slevový kupón!

Slevový kupón

Na webu boardstar je možné relativně často uplatnit slevový kupón (kód). Kupón můžete uplatnit i na zlevněný produkty a tak stlačíte cenu ještě níže. Bohužel jsou jen časově omezeny, ale zkusím to tu udržovat aktualizované, takže vždy zde najdete slevový kupón, jestli bude dostupný. Pro měsíc prosinec 2016 je to tento – “boardstark1216

Rate this post

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *