22 listopadu, 2016
Kategorie: Doplňky, Hubnutí

SuperSlimFit recenze

SuperSlimFit patří mezi poslední přípravky na hubnutí firmy Harmoline. A jako u dvou předešlých produktů – FatBlocker a Carb blocker, jsem se rozhodl sepsat krátkou recenzi, zkušenosti uživatelů, výhody a nevýhody s tímto produktem.

SuperSlimFit

Jedná se o účinné prášky na hubnutí, které fungují na bázi zrychlení metabolismu. Čím rychlejší metabolismus, tím lépe se shazují kila dolů. Složení tablet je navržené tak, že metabolismus je nastartovaný po celý den, takže i spalujete po celý den.

Tím nemusíte změnit jídelníček nebo začít sportovat, ačkoliv to výrazně doporučuji. Jako jednu z kladných věcí, beru i fakt, že produkt je 100% přírodní!

harmoline slim fit

Udává se, že průměrný člověk spálí denně kolem 2000 kcal. Oproti tomu výdej je daleko menší a pohybuje se v hodnotách kolem 300 kcal za hodinu. SuperSlimFit pomůže metabolismus zrychlit a tím, zvednout denní výdej o pár %, ale už to stačí k zdravému hubnutí!

Nutno podotknout, že metabolismus se s přibývajícím věkem zpomaluje a tudíž je tento produkt vhodný pro osoby na 35 let.

Výhody produktu?

  • Přírodní
  • zrychluje metabolismus – hubnete bez diet
  • hubnete bez JoJo efektu
  • zdravé hubnutí bez vedlejších účinků
  • 30 denní záruka vrácení peněz

Chci teď nakoupit

Nevýhody produktu?

  • pouze vyšší cena

Složení a dávkování

Složení je 100% přírodní a při užívání stačí dodržovat jednoduché body. Dávkujte 1-3 tablety denně při hlavním jídle s dostatečným zapitím. Nedávkujte před spaním, protože přípravek obsahuje látky na zrychlení metabolismu a mohlo by se vám po nich špatně spát.

Složení: Garcinie kambodžská (Garcinia cambogia), L- karnitin tartrát, Kofein 240 mg, Pomerančovník hořký (Citrus aurantinum), synephrin, Černý pepř extrakt z plodu a piperin

Balení obsahuje 90 tobolek, 1-3 měsíce užívání. Nyní za zvýhodněnou cenu 850 KČ zde.

Pro koho je SlimFit určen?

  • pro osoby, kterým se zpomaluje metabolismus – věk 30+
  • pro lidi, kteří chtějí zhubnout zdravě a bez JoJo efektu
  • pro lidi, kteří nemohou cvičit (zdravotní komplikace, čas)
  • pro lidi, kteří chtějí zhubnout přírodně

Zkušenosti uživatelů

„Za posledních deset let jsem díky náročné práci přibral z původních 90 kilo až na 104 kg. Před čtyřmi měsíci jsem poprvé vyzkoušel produkty Slim & Fit. Přestože jsem zásadně nezměnil jídelníček a sportoval sporadicky, váha šla dolů. Během třech měsíců jsem shodil 6 kg a pokračuji.“

“Vyzkoušela jsem oba, Obezin u mě bez úspěchu. Slim and Fit šest kilo dole za dvě měsíce. Co tedy doporučuju je asi jasné… :-)”

“Ahoj, je mi 42 let a pomalu začínám nabírat tuk hlavně o oblasti boků. Pravděpodobně za to může vyšší věk, protože žiju pořád stejně. Před měsícem jsem zakoupila jedno balení na zkoušku a zhubla jsem skoro 3 kila. Není to tolik, ale já jsem spokojená.”

4.5/5 - (2 votes)
3 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *