carb blocker recenze
21 listopadu, 2016
Kategorie: Doplňky, Hubnutí

Carb blocker recenze

Jedná se o další doplněk stravy od Harmoline určený k rychlému a snažšímu hubnutí bez diet. Produkt blokuje rychlé kalorie, jako je pečivo a cukr, který je obsažen téměř ve všem, co jíte. Pro příklad: ochucené vody, pečivo, omáčky, sladkosti a další. Právě cukr může za vaše kila navíc a díky tomu vznikl Carb blocker, který tyto cukry blokuje. Více v článku!

Cukry = sacharidy

Carb blocker

Přírodní produkt založen na blokaci enzymu alpha amylase, čímž se oddaluje trávení cukrů (pečivo, přílohy, sladké vody,…) a tím znemožňuje přeměnu na podkožní tuk. Proto je možné zhubnout i bez drastické diety a počítání každé kalorie obsažené v půlce jablka a plátku sýru.

Carb blocker snižuje kalorický příjem až o 20% při stejném stravování! Tudíž můžete zůstat při starém jídelníčku a váha půjde přesto dolů. Přesto zkuste změnit svůj jídelníček, aby byl více zdravý a pestrý. Nejde tu přece jen o kila, ale i o celkové zdraví, ne? 🙂

 Harmoline carb blocker recenze

 

Pro koho je produkt určen?

  • pro ty, kteří nemají tolik času na cvičení
  • pro ty, kteří nemohou cvičit (zdravotní důvody a další)
  • pro ty, kteří nemají dostatek času a chuť cvičit/vařit
  • pro ty, kteří chtějí hubnout postupně a hlavně zdravě!

Složení a dávkování

Jedná se o přírodní produkt, a proto se nebojte trochu pestrého složení. Jedná se o kombinaci několika látek, aby byl produkt co možná nejúčinnější. Doporučená dávka je 1-2 tablety před jídlem (dostatečně zapijte). Maximální dávka jsou 4 tablety denně.

Složení: Inulin – čekanková vláknina, Vitamin C (kyselina L- askorbová), 800 % RHP, Fazol obecný (Phaseolus vulgaris) extrakt z lusku, Guarana (Paullinia cupana) extrakt ze semen, Chrom (pikolinát chromitý)

Výhody produktu

  • hubnete bez diety
  • přírodní produkt (zdraví nezávadný)
  • doprava zdarma 30 denní záruka na vrácení peněz

Nevýhody produktu

  • Vyšší cena

Zkušenosti lidí

„Než jsem zkusila Carb Blocker, prošla jsem peklem nespočtu diet a dobře míněných rad. Za poslední dva roky jsem díky pracovnímu přetížení přibrala 5 kilo. K produktům Harmoline jsem se dostala přes kamarádku, trenérku aerobiku. Po třech měsících jsem měla 5 kilogramů dole bez diet a hladovění.“ Ivana

“S Carb Blockerem mám dobrou zkušenost, neomezuji se významněji v jídle, na které jsme zvyklý, přesto se první výsledky dostavily docela rychle. Mohu doporučit.”

“Kvůli práci jsem přibrala 8 kilogramů. Bylo to hlavně díky tomu, že nebyl čas cvičit a vařit si kvalitní a zdravé jídlo. Na Carb blocker jsem našla recenzi a řekla jsem si, že to zkusím. A ono to fakt funguje! Nevím, jak jiné přípravky na hubnutí, ale tenhle funguje. 6 kilo dole za 1,5 měsíce.” Eliška

hubnutí bez diety

Nejšastější dotazy

1. Je Carb Blocker bezpečný?

Ano, Carb Blocker je zcela bezpečný a užívat ho může každý, kdo chce zhubnout. Přípravek není vhodný pouze pro kojící ženy a děti. Někdo může být ale citlivý na některou z látek, kterou přípravek obsahuje. Pokud se u vás objeví alergická reakce, tak přestaňte přípravek užívat a kontaktuje výrobce na jeho oficiálních stránkách.

2. Chci zhubnout, ale nedržím zdravý jídelníček. Budu hubnout i tak?

Carb Blocker má tu výhodu, že hubnete a nemusíte mít zdravý jídelníček. Přesto k hubnutí zdravý a pestrý jídelníček patří! Úbytek váhy tedy určitě čekat můžete, ale s úpravou jídelníčku a pohybových aktivit, váha půjde rychleji dolů.

3. Kde můžu Carb Blocker od firmy HarmoLine objednat?

Carb Blocker doporučuji objednat pouze zde, z oficiálních stránkách výrobce. Proč? Doplňky stravy a léky se často padělají a vy nemáte jistotu, že se jedná o padělek či originál (vypadají ve většině případech stejně). Proto, pokud chcete mít jistotu, že si kupujete kvalitní doplněk stravy na hubnutí, tak využijte možnosti nákupu u výrobce.

Proč zařadit Carb Blocker do fáze hubnutí?

Pomáhá nastartovat organismus, spalujete tuky rychleji.

Snižuje příjem kalorií až o 20 %.

Prostě funguje.

Cena: 1740, 870 KČ (50% sleva)

Carb blocker recenze

5/5 - (4 votes)
1 komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *