fatblocker recenze
Listopad 14, 2016
Kategorie: Doplňky, Hubnutí

Harmoline fat blocker

Máme tu další recenzi na doplněk stravy, který má za úkol usnadnit hubnutí a pomoci shodit nějaké to kilo dolů. Fat blocker v určité míře blokuje trávení tuků ze stravy, a tím dokáže snížit kalorický příjem až o 20%! Jedná se tedy o hubnutí bez držení drastických diet, ale přesto je doporučené držet určité zásady ve stravování.

Harmoline fat blocker recenze

Fat blocker je přípravek v tabletové formě, který zamezuje procesu trávení tuků. Takto dokáže snížit kalorický příjem o výše zmíněných 20%. Jeho další nespornou výhodou je i fakt, že zpomaluje trávení. Víte, v čem je to dobré? Díky tomu nebudete mít takový hlad a také tak často, což má za následek redukci kilogramů. Jedná se o zdravé a zároveň i rychle hubnutí a to bez operací a chemických jedů, protože fat blocker od harmoline je 100% přírodní a tudíž se nemusíte obávat vedlejších účinků!

Harmoline Fat Blocker

Složení, účinné látky a dávkování

Základní účinnou látkou přípravku je látka, která se získává z mořských korýšů. Nemusíte se bát, korýši se chytají ve velkých a čistých oceánech – žádné špinavé kádě v Taiwanu, jako je tomu u Pangasiuse. Dále tabletky obsahují vitamín C, celuózu, stearát hořečnatý a želatinová kapsle. Nic jiného v tabletách nenajdete!

 1. chitosan – látka z korýšů
 2. vitamín C
 3. celuóza
 4. stearát hořečnatý
 5. želatiné kapsle

*Dávkování: 1 tableta denně před jídlem a zapít sklenicí vody.

Zakoupit

Výhody produktu

 • snižuje kalorický příjem až o 20%
 • jedná se o 100% přírodní produkt
 • zpomaluje trávení – nebudete mít tolik hlad
 • hubnete bez změny jídelníčku
 • rychlé a účinné

Nevýhody produktu

 • vyšší cena (ale nyní je na jedné stránce akce z 1560 na 780 KČ + doprava zdarma)

Pro koho je fat blocker určen a kde ho koupit?

Fat blocker je určen pro lidi, kteří nechtějí dělat razantní změny ve svém jídelníčku a dopřávají si občasně nezdravé a tučné jídlo. Také zde odpadá nutnost si vyhradit čas na přípravu zdravých a dietních jídel. Nemůžete chodit do posilovny ať už z nedostatku času, zdravotních potížích, anebo se vám prostě nechce? Tak fat blocker je určen přesně pro vás.

Zakoupit produkt můžete zde za zvýhodněnou cenu!

Fat blocker zkušenosti

„Díky produktům Fat Blocker jsem shodila 6,5 kilo za 4 měsíce. Je to skvělý úspěch, protože o snížení váhy se snažím už pět let. Zkoušela jsem nejrůznější diety, hladověla, ale teprve se Fat Blocker se mi to poprvé podařilo, kila jsou dole bez hladu.“

“Hubnutí a práci jsem prostě nedávala. Neměla jsem čas na vaření a fitko, proto jsem ráda, že jsem narazila na Fat Blocker, kvůli kterému jsem shodila 3,5 kila tento měsíc.”

„Jsem na tradiční české jídlo, neumím jíst samé saláty. Problémy s váhou, které začaly po třicítce, jsem se opakovaně snažila řešit, bohužel nesprávně. Díky Fat Blocker dnes nedržím přísné diety, nehladovím, můžu přiměřeně jíst mé oblíbené jídlo a přitom hubnu. Po dvou měsících jsem o 3 kilo lehčí.“

“Slyšela jsem, že Fat Blocker jsou nejúčinnější prášky na hubnutí. Jiné jsem zatím nezkoušela, takže nemohu srovnat s konkurencí, nicméně jsem spokojená. Pokusila jsem se je kombinovat s trochou sportu a nízkokalorickou stravou a zhubla jsem 5 kg za 2,5 měsíce. Vyzdvihnout musím to, že vůbec nepociťuji hlad.”

Zakoupit

Zádný komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *