Harmoline fat blocker

Máme tu další recenzi na doplněk stravy, který má za úkol usnadnit hubnutí a pomoci shodit nějaké to kilo dolů. Fat blocker v určité míře blokuje trávení tuků ze stravy, a tím dokáže snížit kalorický příjem až o 20%! Jedná se tedy o hubnutí bez držení drastických diet, ale přesto je doporučené držet určité zásady ve stravování.

Harmoline fat blocker recenze

Fat blocker je přípravek v tabletové formě, který zamezuje procesu trávení tuků. Takto dokáže snížit kalorický příjem o výše zmíněných 20%. Jeho další nespornou výhodou je i fakt, že zpomaluje trávení. Víte, v čem je to dobré?

Díky tomu nebudete mít takový hlad a také tak často, což má za následek redukci kilogramů. Jedná se o zdravé a zároveň i rychle hubnutí a to bez operací a chemických jedů, protože fat blocker od harmoline je 100% přírodní a tudíž se nemusíte obávat vedlejších účinků!

✅ přírodní složení, které je šetrné ke zdraví

učinný pomocník při hubnutí

Harmoline Fat Blocker

Přejít do obchodu

Složení, účinné látky a dávkování

Základní účinnou látkou přípravku je látka, která se získává z mořských korýšů. Nemusíte se bát, korýši se chytají ve velkých a čistých oceánech – žádné špinavé kádě v Taiwanu, jako je tomu u Pangasiuse. Dále tabletky obsahují vitamín C, celuózu, stearát hořečnatý a želatinová kapsle. Nic jiného v tabletách nenajdete!

 1. chitosan – látka z korýšů
 2. vitamín C
 3. celuóza
 4. stearát hořečnatý
 5. želatiné kapsle

*Dávkování: 1 tableta denně před jídlem a zapít sklenicí vody.

Výhody produktu

 • snižuje kalorický příjem až o 20%
 • jedná se o 100% přírodní produkt
 • zpomaluje trávení – nebudete mít tolik hlad
 • hubnete bez změny jídelníčku
 • rychlé a účinné

Nevýhody produktu

 • vyšší cena (nyní akce na oficiálních stránkách výrobce 1560 na 780 KČ + doprava zdarma)

Fat blocker zkušenosti

„Díky produktům Fat Blocker jsem shodila 6,5 kilo za 4 měsíce. Je to skvělý úspěch, protože o snížení váhy se snažím už pět let. Zkoušela jsem nejrůznější diety, hladověla, ale teprve se Fat Blocker se mi to poprvé podařilo, kila jsou dole bez hladu.“

“Hubnutí a práci jsem prostě nedávala. Neměla jsem čas na vaření a fitko, proto jsem ráda, že jsem narazila na Fat Blocker, kvůli kterému jsem shodila 3,5 kila tento měsíc.”

„Jsem na tradiční české jídlo, neumím jíst samé saláty. Problémy s váhou, které začaly po třicítce, jsem se opakovaně snažila řešit, bohužel nesprávně. Díky Fat Blocker dnes nedržím přísné diety, nehladovím, můžu přiměřeně jíst mé oblíbené jídlo a přitom hubnu. Po dvou měsících jsem o 3 kilo lehčí.“

“Slyšela jsem, že Fat Blocker jsou nejúčinnější prášky na hubnutí. Jiné jsem zatím nezkoušela, takže nemohu srovnat s konkurencí, nicméně jsem spokojená. Pokusila jsem se je kombinovat s trochou sportu a nízkokalorickou stravou a zhubla jsem 5 kg za 2,5 měsíce. Vyzdvihnout musím to, že vůbec nepociťuji hlad.”

Pro koho je fat blocker určen a kde ho koupit?

Fat blocker je určen pro lidi, kteří nechtějí dělat razantní změny ve svém jídelníčku a dopřávají si občasně nezdravé a tučné jídlo. Také zde odpadá nutnost si vyhradit čas na přípravu zdravých a dietních jídel. Nemůžete chodit do posilovny ať už z nedostatku času, zdravotních potížích, anebo se vám prostě nechce? Tak fat blocker je určen přesně pro vás.

pro ženy i muže

pro všechny osoby, které se snaží zhubnout

Harmoline Fat Blocker

Přejít do obchodu

Naposledy aktualizováno 17 června, 2020, autorem Redakce Magazínu

4.4/5 - (7 votes)

3 Comments

 1. Fat blocker kupuji několikrát do roka a vždycky mi pomůže pár kilo shodit. Určitě je dobré se k tomu trochu hýbat, ale myslím si že funguje dobře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *