Maca ADVANCE recenze a zkušenosti uživatelů (maca peruánská)

V dnešní recenzi se podíváme na doplněk stravy od ADVANCE nutraceutics. Konkrétně na přípravek Maca ADVANCE, kterou jsem po dobu  měsíců užíval a mohu se tak podělit o své zkušenosti.

V této recenzi se dozvíte přesné složení, účinky, cenu, kdy macu peruánskou užívat, dávkování a také, kde si balení můžete objednat. Výhodou je i aktuální 30% sleva na všechny produkty od této firmy do vyprodání zásob, případně zrušení slevové akce.

 

Kde koupit doplněk stravy “Maca advance” za nejlepší cenu?

Maca advance nutraceutics

Sleva 30% do vyprodání zásob     

Český a přírodní doplněk stravy

Koncentrovaný extrakt z kořene maca – 10:1, 90 kapslí v balení

Přejít do obchodu

 

Maca

U nás v ČR se můžete setkat také s označením “řeřicha peruánská.” Oblíbenost macy raketově roste po celém světě, ale místem jejího původu je Jižní Amerika. Především obyvatelé v Peru využívali macu pro své účinky.

Jejím užíváním dokázali v dřívějších dobách odolávat krutým podmínkám ve vysokých nadmořských výškách. To je také důvod, proč se v minulosti nacházela v jídelníčku téměř všech lidí.

 

Maca peruánská a její účinky:

dodává energii

zlepšuje libido, potenci a plodnost

zvyšuje výkonnost, vytrvalost a sílu (často se využívá mezi sportovci)

odstraňuje migrény

podporuje imunitní systém

přírodní alternativa anabolických steroidů

 

Pravidelným užíváním dokážete zvýšit výkonnost, libido, potenci, plodnost a zmírnit stres (podráždění). Maca peruánská je zdrojem mnoha vitamínů, minerálů, mastných kyselin, aminokyselin a sterolů.

Maca může na pohled připomínat malou řepu či ředkev. Jde ale o škrobnatou hlízu, která chutí připomíná bramboru. Ke konzumaci se používá především její kořen, který se usuší a rozemele na jemný prášek. Ten se nejčastěji užívá ve 3 formách: kapslích, s jídlem (například ve smoothie) a konzumace samotného prášku se zapitím jakékoliv tekutiny.

 

Pro koho je maca vhodná?

muže, ženy a děti

pro sportovce

pro aktivní lidi ve stresu

při špatné náladě, podrážděnosti a depresích

pro osoby, kteří jsou často nemocní (špatná imunita)

 

Lidé v peruánských Andách často zkonzumují i půl kila Macy denně.

 

Maca advance recenze

Složení:

Maca – řeřicha peruánská, extrakt z kořene 10:1, 350 mg / 1 kapsle
želatina (obal kapsle)
balení 90 kapslí

Dávkování:

Užívejte 1-2 kapsle macy denně, minimálně po dobu 1 měsíce. Kapsle zapijte čistou vodou.

Dávka 350/700 mg denně se může zdát jako malá, ale jedná se o extrakt z kořene o koncentraci 10:1, takže se jedná o dostatečný přísun. Po 1 týdnu užívání se již dostavují první pozitivní změny.

Balení vydrží: na 45-90 dní

Upozornění:

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy.

 

Proč jsem se rozhodl koupit právě tuto macu (maca advance)?

Důvod je jednoduchý. Mám rád přírodní doplňky stravy, bez použití chemie. Navíc se jedná o český výrobek, od České firmy Advance nutraceutics, se kterou mám dlouholeté zkušenosti a všechny pozitivní. Výhodou je i jejich 30% sleva, která aktuálně probíhá a proto je produkt levnější, než u konkurence u porovnání cena/kvalita.

přírodní doplněk

super cena

pozitivní zkušenosti jiných uživatelů

maca advance 90 kapslí

 

Moje zkušenosti po 2 měsících užívání macy

Na vyzkoušení jsem si objednal 2 balení macy ke konci října. S užíváním jsem začal 1. listopadu a pokračuji až do dnešního dne (6. ledna 2020). Je to tedy lehce přes dva měsíce. Není náhoda, že jsem si vybral právě tyto zimní měsíce pro můj test.

Kdo četl moje starší články, tak ví, že mám problémy s imunitou. V minulosti jsem býval nemocný i 4x do roka a celkově moje zdraví nebylo takové, jaké bych si představoval.

 

Jaké byly další důvody, proč jsem začal užívat maca advance?

  • únava a ztráta motivace (téměř vyhoření)
  • zmíněná špatná imunita
  • cvičím a chtěl jsem větší výsledky (více svalové hmoty)

 

peruánský ženšen prášek

 

Po 2 měsících můžu s klidem říct, že se jedná o jeden z nejlepších doplňků, které jsem vyzkoušel. Pravděpodobně jsem neviděl u jiného doplňku takový rozdíl, jaké je tomu u macy. Listopad a prosinec jsem přežil bez jakéhokoliv nachlazení a nemoci.

Dříve jsem byl v těchto měsících pravidelně nemocný. Měl jsem více energie a četnost tréninků jsem navýšil z 3 na celkem 4 týdně. Váhy v posilovně jsem v prvních 14 dnech navýšil cca o 13%. Na první pohled se to může zdát, jako malé číslo. Když ale cvičíte delší dobu, jedná se o sakra dobrý výsledek!

 

Jaké benefity jsem zpozoval po 2 měsících užívání macy?

nárůst sílya výkonnosti

zvýšení vitality a motivace

zlepšení nálady

rozhodně lepší imunita, konec s nachlazením a rýmou

 

Zkušenosti jiných uživatelů maca advance

maca advance zkušenosti

 

Proč koupit právě Maca Advance od Advance Nutraceutics?

👍 při výrobě se používají pouze nejkvalitnější vstupní suroviny a také probíhá kontrola finálního produktu (vše v čistotě pod přísnou výrobní normou)

👍 tento doplněk obsahuje koncentrovaný extrakt z kořene 10:1, což je víc, než u konkurenčních značek (větší účinnost a lepší benefity)

👍 kontrola kvality probíhá v nezávislé a akreditované laboratoři – mikrobiologickáa chemická analýza

 

Cena a kde Macu koupit

Macu Advance můžete koupit na oficiálních stránkách výrobce – www.Maca-Advance.cz. Máte tak jistotu, že se jedná o originální a nový výrobek, který neležel rok na skladě.

Výhodou je i jejich sleva 30%, doprava zdarma od 2 a více kusů + dodatečná množstevní sleva. Můžete si vybrat z 1 až 4 balení:

1 ks balení Maca Advance = 319 ,- (Doprava od 49 ,-)

2 ks balení Maca Advance = 609 ,- (Doprava zdarma)

3 ks balení Maca Advance = 883 ,- (Doprava zdarma)

4 ks balení Maca Advance = 1138 ,-  (Doprava zdarma)

Maca advance nutraceutics

 

Doporučení na závěr

Každý kdo má podobné problémy jako já, by měl zkusit zařadit macu do svého jídelníčku. Pokud se rozhodnete pro kapsle, anebo tablety, tak i užívání není žádný problém (otázka 30 vteřin). Pokud chcete kvalitní, doporučuji přímo tu od Advance, s kterou mám osobní zkušenost. Časem možná vyzkouším i jiné značky, ale aktuálně to měnit nechci. “Proč měnit něco, co funguje.”

Jestli máte zkušenosti s tímto produktem, prosím Vás o krátký komentář do diskuze. Věřím, že i dalším uživatelům může vaše zkušenost pomoc a rozhodnout o nákupu. Pokud máte tip na konkrétní macu, můžete mi dát vědět a pokud budu mít čas, zkusím osobně užívat minimálně po dobu 1 měsíce (a napsat recenzi).

Zdroje:

https://www.healthline.com/nutrition/benefits-of-maca-root

https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%98e%C5%99icha_peru%C3%A1nsk%C3%A1

https://www.maca-advance.cz

Naposledy aktualizováno 28 září, 2020, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (3 votes)

3 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *