VitaCé recenze (nejsilnější přírodní vitamín C)

V této recenzi se podíváme na další doplněk stravy od českého výrobce doplňků Advance nutraceutics. Jedná se o značku, s kterou mám pouze dobré zkušenosti a proto když jsem potřeboval vitamín C, zvolil jsem opět tuto značku.

VitaCé je podle výrobce nejsilnější přírodní vitamín C (kyselina askorbová). V recenzi  zjistíte, jestli se jednalo pouze o marketingové “kecy,” anebo pravdu. Představím složení, účinky, dávkování, cenu, osobní zkušenost, zkušenost jiných uživatelů a kde VitaCé objednat.

VitaCé, nejsilnější vitamín C

100% přírodní

Balení: 60 kapslí (1-2 měsíce užívání)

Sleva 30%

Přejít do obchodu

 

VitaCé recenze

VitaCé je jedním z mnoha přírodních doplňků od českého výrobce Advance nutraceutics, který má na svém kontě, více než 40 doplňků vlastní výroby. Nedávno jsem publikoval článek, jaké jsem měl zkušenosti s užíváním macy peruánské.

Jak macu, tak i VitaCé jsem si pořídil kvůli oslabené imunitě. Tyto 2 přípravky jsem užíval po dobu 2 měsíců a imunita se zlepšila. Žádná nemoc mě za tu nepotkala a celkově se cítím víte vitální.

fotka Vitacé

VitaCé obsahuje celkem 3 přírodní zdroje vitamínu C. Co je nutné vyzdvihnout je to, že se jedná pouze o přírodní zdroje. Ty mají lepší vstřebatelnost, než je tomu u syntetického vitamínu C.

Užívat můžete 1-2 kapsle denně, ale osobně jsem se rozhodl pro užívání 2 kapslí. Pokud máte také problémy s imunitním systémem, začněte také s užíváním 2 kapslí. 1 kapsle slouží spíše do “udržovací fáze.”

Základní informace ohledně vitamínu C

Vitamín C patří mezi nejrozšířenější vitamíny na světě a doplňky s jeho obsahem patří k těm nejprodávanějším. Jeho přínosy pro lidské zdraví byly již v mnoha studiích potvrzeny. Vitamín C je v seznamu nejsilnějších antioxidantů na první místě.

Má protizánětlivé účinky, posiluje imunitní systém, podporuje regenerační procesy v těle, podporuje správný vývoj těla (kostí, šlach, kloubů a zubů), povzbuzuje organismus při zátěži a únavě. Mezi jeho nejlepší zdroje patří pomeranč, kiwi, acerola, šípek a rakytník.

 

Denní dávka vitamínu C

Jaké je doporučenná denní dávka vitamínu C pro dospělé osoby? Mělo by to být 80 – 100 mg. Jeho spotřeba ale může stoupat, záleží na několika faktorech:

  • kouření o 50 až 100%
  • těhotesntví zhruba o 30%
  • užívání léků s obsahem kortizonu, cca o 100%

 

Pro koho a kdy je doplněk VitaCé vhodný?

pro osoby se sníženou imunitou

při/po nemoci

při zraněních

před odjezdem na dovolenou

Složení

Jak už bylo zmíněno výše v článku, VitaCé obsahuje, celkem 3 přírodní zdroje vitamínu C. Které to jsou?

  • Acerola extrakt (Vitamín C 25%)
  • Šípek extrakt (Vitamín C 6%)
  • Rakytník extrakt (Vitamín C 10%)

 

Acerola

Acerola pochází z deštných pralesů ukrytých v Brazílii. Můžete se setkat s označením tropická třešeň, protože plody tohoto stromu připomínají plody naší třešně v ČR. Jsou plné vitamínu C, a proto mají příjemně kyselou chuť. Pokud porovnáme acerolu s pomerančem, tak acerola je jednoznačný vítěz.

Obsahuje totiž 30x více vitamínu C, než zmíněný pomeranč. Místní obyvatelé používali acerolu k léčbě srdečních potíží, anémii, revmatismu, tuberkulóze a také pro zmírnění zánětů.


Šípek

Šípek je plod růže a využívá se především jako léčivo a potravina. Mají červenooranžovou až červenou barvu. Jejich sílu využívali již naše prababičky k výrobě džemů a přípravě čajů. Často se nasazovali při chřipkové epidemii, protože obsahují vysoké % přírodního vitamínu C.

Díky obsahu flavonoidů se tak stává z šípku silný antioxidant, který podporuje imunitu a brání tělo před oxidačním stresem. Pomáhá s léčbou revmatismu, snižuje riziko cukrovky, zlepšuje funkci imunitního systému a snižuje riziko vzniku rakoviny.


Rakytník

Rakytník patří mezi vitamínové bomby a již po dlouhá staletí se využívá k léčbě různých onemocnění. Obsahuje 10x více vitamínu C, než pomeranč. Podporuje imunitní systém, léčí žaludeční vředy, pomáhá při revmatismu, stimuluje činnost jater a působí protizánětlivě.

Podle dostupných studií byl prokázán pozitivní vliv na nádorové onemocnění a chemoterapii.

VitaCé, nejsilnější vitamín C

 

Dávkování

Dávkování je velice jednoduché.

Denně 1-2 kapsle podle potřeby (užívat můžete najednou, dávku ale doporučuji rozdělit kvůli lepšímu a postupnému vstřebávání)

 

Upozornění:

Není určeno děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy.

 

Moje osobní zkušenost

Jak jsem psal výše, VitaCé jsem užíval společně s macou a je tedy těžké určit, co vlastně zabralo. Myslím si ale, že kombinace těchto 2 doplňků vytvoří synergický efekt a značně podpoří imunitní systém. A to i v případě, že s ní máte dlouhodobé problémy, jako tomu bylo u mě.

 

VitaCé – zkušenosti jiných uživatelů

vitacé advance nutraceutics

 

Kde provést objednávku?

Objednat doplněk stravy VitaCé můžete na oficiálních stránkách výrobce – www.VitaCe.cz. Pokud se rozhodnete, že koupíte více balení najednou, tak získáváte slevu a třeba také dopravu zdarma (od 2 a více balení).

Pro nejlepší účinky doporučuji vyzkoušet minimálně 2-měsíční kúru. Při aktuální situaci ale můžete přistoupit ke dlouhodobému užívání. Vitamín c je vhodný i pro děti nad 3 let.

 

A jak vychází VitaCé cenově?

1 balení = 299 ,-

2 balení = 579 ,-

3 balení = 839 ,- (doprava ZDARMA)

4 balení = 1079 ,-  (doprava ZDARMA)

U všech balíčků je započítána i aktuální sleva 30%. Cena dopravy u 1 balení začíná od 39 Kč.

VitaCé, nejsilnější vitamín C

Přejít do obchodu

Naposledy aktualizováno 2 prosince, 2020, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (1 vote)

6 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *