OmegaMarine Forte+ balení zdarma
7 června, 2021
Kategorie: Doplňky

[RECENZE] OmegaMarine Premium: Víte, na co je dobrý rybí tuk?

Zdravý životní styl je dnes velmi populární a v podstatě se stává globálním trendem. Lidé si uvědomují, že stres a příliš mnoho práce jim jen uškodí a vlastně nic nedá. Ovšem tohle se dá jednoduše napravit. Postačí, když se člověk vzdá svých neřestí, jako je třeba kouření, ale může svému zdraví také pomoci tím, že bude pravidelně užívat vitamíny nebo jiné doplňky stravy. Jedním z takových doplňků je také OmegaMarine Premium, což jsou kapsle s rybím tukem. Proč dát šanci právě tomuto přípravku?

OmegaMarine Premium

omegamarine premium
 • Norská kvalita
 • vysoká poměr omega 3 a 6
 • balení obsahuje 6 kapslí (dávkování 2 / kapsle denně)
 • balení zdarma jen za cenu poštovného 49 Kč

Složení Omega Marine Premium

Co se nachází v jedné kapsli?

Omega-3330 mg
– z toho DHA108 mg
– z toho DPA36 mg
– z toho EPA78 mg
Omega-629 mg
Omega-746 mg
Omega-9118 mg
Vitamín D35 μg

Denní dávka tak činí téměř 700 mg rybího oleje! Díky tomu můžete jednoduše nahradit slabou konzumaci ryb a mořských plodů, které jsou na omega 3 mastné kyseliny bohaté.

Proč začít s užíváním omega-3 kyselin?

Pravidelná konzumace mořských tyb nebo doplňků s obsahem omega-3 a omega-6 má řadu benefitů:

✅ podporuje normální funkci srdce

✅ zlepšuje kognivitní funkce (paměť, reakční rychlost, schopnost učení a pamatování)

✅ zlepšují zrak

✅ a mnoh více, čtěte dále

Existuje mylná představa, že pokud bude člověk jíst méně tuku, lidská postava bude normální a bez obezity a cévy budou čistší. Není to tak úplně pravda. Dlouhodobá ochrana vnější krásy a zdraví je spojena s vysokým obsahem polynenasycených mastných kyselin, které mnozí znají spíše pod názvem omega-3.

Tyto omega-3 mastné kyseliny lidské tělo bohužel neumí samo vytvořit. Přitom by měl každý jedinec vědět, že pro lidský metabolismus jsou tyto  omega-3 mastné kyseliny velmi důležité.

🐟 Denní příjem tuků za den by měl být alespoň 30% z celkové stravy. Všechny mastné kyseliny, které k nám přicházejí, se dělí na nasycené a nenasycené. Nasycené tuky jsou ty, které se nacházejí v živočišném a drůbežím mase, mléce a vejcích.

🐟 Nenasycené tuky jsou tuky, nacházející se v rostlinách, rybách a rostlinných olejích.

Jaká je průměrná konzumace ryb v ČR?

průměrná konzumace ryb v České republice graf

Rybí tuk

 • Omega-3 mastné kyseliny obsahuje převážně rybí tuk, což je velkou a skutečnou zásobárnou vitamínů, bílkovin a aminokyselin.
 • Výhodou je, že všechny minerály a stopové prvky jsou zachovány v přirozené formě jako vázané organické sloučeniny, což znamená, že jsou tělem snadno absorbovány.
 • Jak už bylo řečeno výše, rybí olej má vysoký obsah omega-3 mastných kyselin, které hrají důležitou roli ve fyziologických procesech našeho těla.
 • Doporučován je v tomto případě i doplněk stravy OmegaMarine Premium, který je volně prodejný.

Jaké výhody mají omega-3 mastné kyseliny

OmegaMarine Premium je skvělým doplňkem stravy pro všechny, kdo chtějí mít své zdraví pod kontrolou. Všechny omega-3 mastné kyseliny jsou nejen zdraví prospěšné, ale jsou také jednou z nejdůležitějších složek rybího oleje.

Dále pak také regulují produkci hormonů, podílejí se na přenosu kyslíku do tkání, udržují zdraví cév, zlepšují funkci trávicího traktu a vylučovacího systému, normalizují mozkovou činnost, předcházejí rozvoji cukrovky a srdečních chorob (IHD), snižují zánětlivé procesy, zvyšují imunitní stav, podílejí se na tvorbě sítnicových membrán, snižují intenzitu bolesti při artritidě a artróze, zlepšují stav pokožky, podporují růst svalové hmoty, potlačují zvýšenou chuť k jídlu a zvyšují kognitivní funkce funkčnost mozku.

Právě OmegaMarine Premium může každému jedinci pomoci žít zdravěji.

Jaké mohou být následky při nedostatku omega-3 mastných kyselin

Nedostatek omega-3 mastných kyselin ve stravě může velmi negativně ovlivnit stav nejdůležitějšího orgánu v těle a to srdce. Tyto složky působí především jako antioxidant, stabilizují krevní tlak, normalizují hladinu cholesterolu a zlepšuje stav sliznic a nedostatek v těle vede ke zhoršení stavu organismu.

Navíc snížením hladiny cholesterolu v krvi se normalizuje práce celého kardiovaskulárního systému, sníží se riziko infarktu a mrtvice, zrychlí se proces krevního oběhu a Je tedy třeba se zamyslet nad tím, zda není na čase udělat něco pro své zdraví.

OmegaMarine Premium podle doporučení Evropských zdravotnických úřadů, může být vhodnou alternativou pro zajištění dostatečného příjmu omega-3 mastných kyselin.

Nejprodávanější omege-3 v Čr a na Slovensku

Kde všude se nacházejí omega-3 mastné kyseliny

Asi není žádným překvapením, že rybí tuk, ve kterém je zastoupeno nejvíce  omega-3 mastných kyselin, se nachází převážně v rybím mase.

🐟  Jde především o ryby, jako je losos, tuňák, sardinka nebo makrela.

Rybí olej je bohatý na vitamíny D a A, které mají velký význam pro vývoj a posílení kostry a kloubní tkáně.

Pravidelnost je klíč k úspěchu

Jíst alespoň 3x týdně mořské ryby doporučují nejen odborníci, ale i ti, kteří žijí zdravým životním stylem a svému tělu a hlavně organismu dopřávají jen to nejlepší.

V čem je doplněk stravy OmegaMarine Premium výjimečný

🏆 Dnes asi každý může čelit obrovskému výběru doplňků stravy s omega-3. Člověk může být ve skutečnosti hodně zmatený a přemýšlí, jak vybrat správně. OmegaMarine Premium především obsahuje kvalitní rybí olej z norských lososů, je to prvotřídní zdroj přírodního Vitamínu A a D.

🏆 OmegaMarine Premium kapsle jsou snadno použitelný produkt  s optimálním obsahem polynenasycených mastných kyselin.

🏆 Doplněk je čištěná mastná kyselina obsahující maximum užitečných látek, včetně stopových prvků a tak pro podporu normální funkce srdce, mozku a očí stačí 2 malé kapsle denně.

Dávkování (jak užívat omega 3) a příbalový leták

Na trhu se dnes člověk setkává se stovkami doplňků, které obsahují omega-3 kyseliny. Při výběru je třeba si prostudovat informace na obalu nebo v příbalovém letáku či v popisu na webových stránkách. Čím podrobnější informace, tím lépe.

Pravidelná konzumace tohoto produktu OmegaMarine Premium, doplňuje nedostatek omega-3, který významně posiluje celé tělo.

Doplněk stravy se užívá v době před jídlem nebo během jídla. 2 kapsle denně.

Zkušenosti uživatelů

Zkušenosti Mariky
Omega 3 mám hodně ráda. Už mám vyzkoušeno, že po pravidelném užívání mám mnohem lepší vlasy, bohatší a zdravě vypadající. Po užívání tohoto preparátu se cítím dobře, plna energie a mohu jej jen doporučit. Nicméně nečekejte výsledky hned, ale až po delším a pravidelném užívání.
Zkušenosti Jany
Vzhledem k tomu, že u mě je ryba na jídelníčku málo kdy – řekla bych možná jen párkrát za rok, je pro mne doplnění omega-3 velmi důležité. Tabletky OmegaMarine Premium mne velmi příjemně překvapily svou jak velikostí, tak i tím, že z nich není cítit žádný rybí tuk. Polykají se díky tomu velmi snadno, vyzkoušela jsem dříve i jiné produkty tohoto typu a některé měly tak obrovské tablety, že se téměř nedaly užívat. Po cca půlročním užívání již vidím znatelné výsledky na svém zdraví – zlepšila se mi kvalita pleti, nehtů, ale i vlasů, které byly dříve roztřepené a slabé, určitě má pozitivní vliv i na mé srdce, mozek, a imunitu, ale výsledek nemohu zatím nijak dokázat, možná až začnou podzimní plískanice… Určitě jde o jeden z nejlepších omega-3 produktů na trhu. Doporučuji vyzkoušet.
Zkušenosti u Heureka.cz

Omegu mně nabídli na vyzkoušení na základě telefonického rozhovoru, pouze za cenu poštovného. Přišlo mi to zajímavé, tak sem se rozhodla ji vyzkoušet. Beru 2 tobolky denně a opravdu na sobě pociťuju změnu. Ryby skoro nejím, vadí mi ten zápach a tyhle tobolky sou úplně v pohodě.

Zkušenosti Jaroslava Říhy

Rád cestuji do Norska a oblíbil jsem si i kvalitní norské produkty. Tobolky OmegaMarine Marine si vždy vozím sebou, protože je pro mě důležité podporovat imunitu pravidelně.

Jaká je cena OmegaMarine Premium? – zdarma při první objednávce

Firma NaturaMed svým produktům natolik věří, že rozdává první balení OmegaMarine Premium pouze za cenu poštovného – 49 Kč!

Nepropásněte tuto akci a objednávejte na www.omegamarine.cz.

Pokud budete s produktem spokojeni, můžete si další zakoupit za cenu 399 Kč. Při odběru na 1 rok získáváte slevu 50% (balení tak následně vychází na 199 Kč).

Nejčastější dotazy

Proč užívat rybí olej či tuk?
Protože rybí olej, tuk či maso jsou bohaté na tuky a kyseliny. Mezi nejdůležitější patří omega-3 a omega-3 mastné kyseliny, které mají na lidské zdraví blahodárný vliv.

Severské státy mají nejmenší procento střevních zánětů a rakoviny, které se spojují s nedostatkem omega-3 mastných kyselin.

Jaké je dávkování OmegaMarine Premium?

Dávkování je jednoduché. Stačí 1x denně užít 2 kapsle.

Kolik stojí OmegaMarine Premium?

První balení máte na vyzkoušení zdarma, pouze za cenu poštovného. Další balení stojí 399 Kč nebo 199 Kč při zakoupení doplňku na rok.

Kde probíhá výroba?

K výrobě potravinového doplňku se zpracovávají lososi, kteří pochází z čistého norského prostředí.

Další produkty NaturaMed, které můžete získat zdarma:

 1. FlexiMed (přípravek na klouby)
 2. Prostaxin (přípravek na prostatu)
 3. ProMan Plus (tablety na zvýšení testosteronu)

Další produkty NaturaMed.

4.7/5 - (4 votes)
Zádný komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.