omegamarine premium
9 října, 2019
Kategorie: Doplňky, Ostatní

NaturaMed pharmaceuticals, recenze a seznam nabízených produktů

V dnešním článku se podíváme na firmu (NaturaMed pharmaceuticals s.r.o.), která pochází z Norska a zabývá se vývojem podpůrných doplňků stravy. Funguje již v několika zemích (Norsko, Dánsko, Finsko, Česká republika a Slovenská republika) a její historie sahá až do roku 1991!

Jak vidíte, tak se nejedná o žádného nováčka ve vývoji a výrobě doplňků, ale o zavedenou společnost, která má již více než 1,75 miliónů spokojených uživatelů. Jejich prvním produktem byl potravinový doplněk s obsahem omega-3 esenciálních mastných kyselin. Postupem času se nabídka rozšiřovala a teď čítá celkem 14 produktů!

Firma za svými produkty stojí, proto si u některých můžete objednat 1 balení ZDARMA.

NaturaMed recenze

✅ Norská firma

✅ Výroba kvalitních doplňků stravy

Mnoho doplňků ZDARMA na vyzkoušení – vhodné jako dárky (info dole v produktech)

✅ Zaměstnavatel v Českých Budějovicích

Jak už bylo zmíněno výše, prvním produktem v nabídce byl doplněk stravy s obsahem omega-3 kyselin. Bylo to díky tomu, že dnešní obyvatelstvo, které nebydlí přímo u moře, má akutní nedostatek těchto zdravých kyselin. Proto se Knut-Erik Karlsen rozhodl, že s tím něco udělá a přišel na trh s tímto produktem.

Jižní a přímořská letoviska jsou na tom většině dobře, ale čím dál jdeme od moře, tím je situace horší a vy máte 2 možnosti. Buď můžete začít konzumovat mořské ryby, anebo dodávat omega-3 v podobě výživových doplňků. Jak takový doplněk vzniká, můžete vidět na následujícím videu:

NaturaMed produkty

V nabídce je celkem 14 doplňků a každý z nich řeší jiný problém. Podívejte se tedy na seznam a můžete si vybrat ten nejvhodnější pro Vás, některé z nich jsou dokonce zdarma.

 1. OmegaMarine Premium(kvalitní omega-3 mastné kyseliny)

 2. OmegaMarine Liquid (kvalitní omega-3 mastné kyseliny)

 3. OmegaMarine Family (kvalitní omega-3 mastné kyseliny)

 4. CardioMax (kvalitní omega-3 mastné kyseliny)

 5. ProstaXin (Pro zdravou prostatu u mužů)

 6. ProMan Plus

 7. Chitosan

 8. FlexiMed

 9. Reduxin
 10. ŽenŠen Energy+

 11. Vistan

 12. ActiveFem

 13. Vitamin K2

 14. Vitamín C+

 15. Vitamin D3+

1.OmegaMarine Premium

Omega-3 esenciální mastné kyseliny zajišťují správnou funkci srdce, mozku, očí a imunity. Jeho nedostatek se projevuje kardiovaskulárními onemocněními, problémy se zrakem, depresemi, ale také například špatnou pozorností. Ta se může projevit špatnými výsledky ve škole, práci a třeba také v osobním životě.

Mezi nejlepší zdroje omega-3 patří především mořské ryby: losos, tuňák, sardinky, makrely a sleď. OmegaMarine Premium obsahuje rybí olej, který se získává z norského lososa, který žije v drsném, ale čistém moři. Doporučujeme zařadit všem sportovcům a aktivním lidem, kteří mohou mít problémy s klouby. Dostatek kyselin totiž dokáže snížit míru opotřebení kloubů a navíc poskytuje lepší protizánětlivé účinky.

✅ Dostanete do těla optimální množství omega-3

✅ Norská kvalita

✅ První balení ZDARMA

Vyzkoušet ZDARMA

5. ProstaXin

ProstaXin je přírodní doplněk stravy pro správnou funkci prostaty. Problémy s prostatou se vyskytují nejčastěji u mužů nad 35 let a je to opravdu nepříjemné. Největší “osinou v ****” je totiž časté močení, které připomíná špatně dotáhnutý kohoutek u umyvadla. Respektive místo proudu moči, se dočkáte spíše pomalého a bolestivého odkapávání. Muži poté musí často měnit spodní prádlo a neustále chodit na toaletu. Nejvíce nepříjemné je to především v noci. Přerušovaný spánek a naštvaná manželka není žádný med!

Prostaxin NaturaMed 30 tablet

Za zlepšením prostaty stojí 4 přírodní látky (saw pallmeto, lykopen, zinek a selen). Za první látkou stojí i vědecké studie, které potvrzují pozitivní vliv na mužskou prostatu.

✅ Unikátní přírodní složení

✅ Norská kvalita

✅ První balení ZDARMA

Vyzkoušet ZDARMA

6. ProMan Plus

ProMan Plus je přírodní doplněk stravy pro zvýšení hladiny testosteronu přirozenou formou. Je určený pro aktivní sportovce, muže nad 30 let a všechny, kteří mají pocit, že hladina testosteronu v jejich krvi klesá.

Hladina testosteronu ovlivňuje více, než se na první pohled může zdát. U muže ovlivňuje sílu, výkonnost, vytrvalost, energii, psychiku, svalovou hmotu a sexuální chuť včetně erekce. Na webu máme také samostatnou recenzi na ProMan Plus přípravek.

proman plus recenze

✅ zvyšuje hladinu testosteronu

✅ vhodné pro: sportovce, důchodce, muže nad 30 let

✅ zcela bezpečné

✅ nejlepší prášek na zvýšení testosteronu

✅ Norská kvalita

Vyzkoušet ZDARMA

8. FlexiMed

Kloubní výživa Flexi Med je další doplněk stravy od NaturaMed, který můžete vyzkoušet opět zcela zdarma první měsíc. Je určený pro všechny věkově kategorie, sportovce, aktivní osoby a seniory. Flexi Med můžete brát také jako prevenci proti opotřebení kloubů. Unikátní norská receptura katapultovala tento doplněk mezi špičku v kloubní výživě. Jaké je složení FlexiMed?

 • glukosamin sulfát
 • kolagen typu 2
 • vápník
 • hořčík
 • vitamín C
 • vitamín D
 • mangan
 • zázvor

Flexi med podporuje tvorbu kolagenu, který chrání chrupavky před opotřebením. Pomáhá také udržovat zdravý stav kostí, pojivých tkání a imunity, která se stavem kloubů úzce souvisí. Flexi Med si nejčastěji lidé kupují kvůli problémům se zády, koleny a špatnou kyčlí.

✅ silná a účinná kloubní výživa

✅ bezpečné složení, které funguje

✅ 50% lidí v ČR má problémy s klouby

✅ ZDARMA

Balení FlexiMed od NaturaMed

Vyzkoušet ZDARMA

9. ŽenŠen Energy+

Dalším produktem je ženšen energy plus. Podle oficiálních stránek se jedná o nejkoncentrovanější ženšen v ČR! Proč vůbec zařadit ženšen do vašeho života? Je to jednoduché, jedná se totiž o superpotravinu, která má mnoho benefitů. Ženšen využívají kulturisté a aktivní sportovci po celém světě, protože zvyšuje fyzickou i duševní výkonnost (v posilovně budete zvedat o něco větší váhy a také více opakování). Dalším plusem je i efekt ženšenu na kognitivní funkce, tzn. paměť, soustředění, schopnost se učit a také oddálení únavy. Jaké jsou další benefity ženšenu?

✅ podporuje imunitní systém

✅ zlepšuje sexuální aktivitu (u mužů erekci)

✅ oddaluje únavu a vyčerpání – využijí: sportovci, kulturisté, studenti, náročná povolání

✅ ZDARMA na zkoušku (1 balení)

ženšen energy+

12. Vitamin K2

Supervitamín K2! Náš kloubní a kostní aparát se neustále opotřebovává, i u těch, kteří například nesportují. A je v našem zájmu se o tento aparát postarat, protože v budoucnu může způsobit nemilé problémy. Za jakými procesy v našem těle stojí vitamín K?

✅ pomáhá udržovat cévy ve zdravém stavu

✅ podporuje imunitní systém

✅ podporuje tvorbu a správnou funkci svalů

Norská kvalita a opět 1 balení ZDARMA na zkoušku

Vitamín k2 NaturaMed doplněk stravy

4.5/5 - (14 votes)
1 komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *