proman plus tablety
Listopad 1, 2017
Kategorie: Doplňky, Hubnutí, Ostatní, Pohyb

Proman plus recenze

Věděli jste, že každý muž nad třicet let se potýká s úbytkem testosteronu? Úbytek testosteronu je bohužel fenoménem dnešní doby, s kterým nic neuděláme. Ačkoliv aspoň rychlost úbytku můžeme výrazně zpomalit, anebo alespoň na chvíli zvýšit a tím si zajistit lepší tvorbu svalové hmoty bez tukové tkáně, větší sexuální chuť a pozitivnější náladu. S tím vám může pomoci doplněk stravy ProMan plus, na který tu máme obsáhlou recenzi včetně uživatelských zkušeností. Co je na téhle recenzi a přípravku nejlepší? Můžete si vzít jedno balení na zkoušku zcela zdarma! Firma NaturaMed si stojí za svým produktem natolik, že si může dovolit dát každému jedno balení zdarma a to bez skrytých podmínek.

Zvýší testosteron – rozdíl poznáte na svalech, sebevědomí a psychice

Budete mít lepší sex a pravděpodobně i více

BALENÍ ZDARMA

Jak se může projevit nedostatek testosteronu?

Do 30 let testosteron přibývá, ale jak se přehoupnete přes tuto pomyslnou “hranici,” tak se průběh obrátí. Prvních pár let nemusíte na sobě pozorovat žádné negativní změny, ale s přibývajícím věkem to bohužel nastane. Mezi nejčastější problémy patří především:

 • Ztráta svalové hmoty a její nabírání – tvorba tukových zásob (pivní břicho, tuk v oblasti obličeje)
 • Ztráta sexuální energie, sexuální nechuť a problémy s erekcí
 • Špatná nálada, která může vést až k depresím
 • Celková vyčerpanost, horší regenerace
 • Zhoršená paměť
 • Řídnutí kostí

Jak vidíte, tak seznam problémů není zrovna krátký! Pokud vám není ani 30 let a pozorujete už některý z výše uvedených problémů a máte pocit, že za to může testosteron, doporučuji navštívit vašeho obvodního lékařem, který vám řekne, jak budete postupovat dále.

proman plus tablety

Dostat balení zdarma

ProMan Plus

ProMan plus je přírodní doplněk stravy určený k přirozené podpoře testosteronu. Za vývojem a výrobou stojí známá Norská firma NaturaMed, která má na svém kontě již více kvalitních produktů. Výhodou přípravku je především to, že je vyroben z přírodních látek, které se dohromady podporují a díky tomu mají větší efekt, než většina nabízených produktů k podpoře testosteronu. O jaké látky se jedná?

 1. Žen-šen
 2. Rozchodnice růžová
 3. Damlana
 4. Pískavice řecké seno
 5. Vitamíny B3, B6, B12 a D3
 6. Hořčík
 7. Zinek
 8. Selen
 9. Mořské peptidy

Jedná se o přirozenou podporu hladiny testosteronu bez vedlejších účinků.

S užíváním ProMan Plus omezíte pocit únavy

Od 30 let začíná klesat testosteron a kolem čtyřicítky už máte dole 10 %. S tím se může dostavit podrážděnost, únava a celkové vyčerpání. Někdy se mohou dostavit také další negativní dopady, jako je porucha spánku a ztráta svalové hmoty.

Lepší sportovní výkony

Jste vrcholovým, anebo pouze rekreačním sportovcem? Lepší sportovní výkon potěší každého a to v každém věku. ProMan Plus vám pomůže dosáhnout lepších výsledků a to v každém sportu! Vyšší úroveň testosteronu se rovná rychlejší regeneraci, rychlejší tvorbě svalové hmoty a snižování hladiny tuku. Pomůže vám také zlepšení nálady a koncentrace, kterou hladina testosteronu také ovlivňuje.

Nepřestávejte být mužem

Bohužel ztráta testosteronu má za následek zpomalení metabolismu a ztrátě svalové hmoty. Díky zpomalení metabolismu se vaše tukové zásoby budou zvyšovat a to úměrně s tím, jak budete stárnout. Je tedy velice žádoucí si zachovat zdravou hladinu testosteronu a s tím vám právě pomůže ProMan Plus.

Sexuální chuť

Ačkoliv to pro vás bude možná novinka, tak testosteron ovlivňuje také sexuální chuť včetně erekce. Tudíž jestli vás trápí problémy s erekcí je velice pravděpodobné, že máte nedostatek testosteronu – o důvod víc, proč ho vyzkoušet!

ProMan Plus cena

1 balení zdarma pro všechny

Pořád váháte s koupí přípravku? Myslíte si, že se jedná o podvod a vše, co jsem tu pro vás napsal, jsou lži? Chápu, že většina věcí tu zní až neuvěřitelně, ale mám pro vás dobrou zprávu. Firma si stojí za svým produktem natolik, že první balení rozdává ZDARMA! Máte tudíž šanci si produkt reálně vyzkoušet a to bez toho, abyste museli vytahovat peníze z peněženky – prostě jen tak! Za necelé 2 měsíce tu jsou Vánoce a máte možnost potěšit blízkou osobu bezvadným dárkem.

proman plus recenze

Dostat balení zdarma

Máte zkušenosti s přípravkem ProMan Plus? Zapojte se do diskuze pod článkem a podělte se o svojí zkušenost s dalšíma. Možná váš názor pomůže také někomu dalšímu!

2 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *