proman plus tablety

Proman plus recenze

Věděli jste, že každý muž nad třicet let se potýká s úbytkem testosteronu? Úbytek testosteronu je bohužel fenoménem dnešní doby, s kterým nic neuděláme. Ačkoliv aspoň rychlost úbytku můžeme výrazně zpomalit, anebo alespoň na chvíli zvýšit a tím si zajistit lepší tvorbu svalové hmoty bez tukové tkáně, větší sexuální chuť a pozitivnější náladu.

S tím vám může pomoci doplněk stravy ProMan plus, na který tu máme obsáhlou recenzi včetně uživatelských zkušeností. Co je na téhle recenzi a přípravku nejlepší? Můžete si vzít jedno balení na zkoušku zcela zdarma!

Firma NaturaMed si stojí za svým produktem natolik, že si může dovolit dát každému jedno balení zdarma a to bez skrytých podmínek.

 

proman plus recenze

Zvýší testosteron – rozdíl poznáte na svalech, sebevědomí a psychice

Budete mít lepší sex a pravděpodobně i více

BALENÍ ZDARMAObjednat první balení

Jak se může projevit nedostatek testosteronu?

Do 30 let testosteron přibývá, ale jak se přehoupnete přes tuto pomyslnou “hranici,” tak se průběh obrátí. Prvních pár let nemusíte na sobě pozorovat žádné negativní změny, ale s přibývajícím věkem to bohužel nastane. Mezi nejčastější problémy patří především:

 • Ztráta svalové hmoty a její nabírání – tvorba tukových zásob (pivní břicho, tuk v oblasti obličeje)
 • Ztráta sexuální energie, sexuální nechuť a problémy s erekcí
 • Špatná nálada, která může vést až k depresím
 • Celková vyčerpanost, horší regenerace
 • Zhoršená paměť
 • Řídnutí kostí

Jak vidíte, tak seznam problémů není zrovna krátký! Pokud vám není ani 30 let a pozorujete už některý z výše uvedených problémů a máte pocit, že za to může testosteron, doporučuji navštívit vašeho obvodního lékařem, který vám řekne, jak budete postupovat dále.

proman plus tablety

Dostat balení zdarma

ProMan Plus – složení

ProMan plus je přírodní doplněk stravy určený k přirozené podpoře testosteronu. Za vývojem a výrobou stojí známá Norská firma NaturaMed, která má na svém kontě již více kvalitních produktů.

Výhodou přípravku je především to, že je vyroben z přírodních látek, které se dohromady podporují a díky tomu mají větší efekt, než většina nabízených produktů k podpoře testosteronu. O jaké látky se jedná?

 1. Žen-šen
 2. Rozchodnice růžová
 3. Damiana
 4. Pískavice řecké seno
 5. Vitamíny B3, B6, B12 a D3
 6. Hořčík
 7. Zinek
 8. Selen
 9. Mořské peptidy

 

1. Ženšen

Ženšen má po celém světě několik druhů, ale všechny mají něco společného. Lék na všechno. Ano, ženšen patří mezi superpotraviny a adaptogeny. Pomáhá při stresových situacích, které mohou ovlivnit kvalitu erekce (často kvůli stresu se nedostaví očekávaná erekce).

Napomáhá regeneraci svalů, zlepšuje imunitní systém, krátkodobou i dlohodobou paměť. Proto můžete najít tuto látky v přípravcích na podporu kognitivních funkcí. Využívá se také pro oddálení únavy u sportovců, anebo lidí v aktivních letech.


2. Rozchodnice růžová

Rozchodnice růžová je považováná za léčivou bylinu, která má na člověka pozitivní účinky. Mezi ně patří především podpora sexuálních funkcí (působí jako afridiziakum) a stimulační účinky. Často se nachází v doplňcích stravy, které zlepšují koncentraci, mysl a paměť.


3. Damiana

Damiana je malý keřík, který roste výhradně na území Mexika a nikde jinde. Místní jsou na tuto rostlinu pyšní a označují jí jako posvátnou bylinku. Má afrodiziakální účinky a indiáni požívali nápoj z damiany hodinu před sexuálním stykem pro zvýšení požitku ze sexu.


4. Pískavice řecké seno

A jaké jsou účinky pískavice řecké seno? Za téměř všemi pozitivními účinky stojí tzv. saponiny, které pískavice obsahuje ve velkém množství. Působí antibakteriálně, antivirově a antioxidačně. Zlěpšuje činnost mozku, prospívá srdci, předchází obezitě, snižuje cukr v krvi, zlepšuje zdraví kůže a zvyšuje libido u mužů.

V jedné studii bylo mužů podáváno 600 mg extraktu z Pískavice a následně na to se zvýšila celková energie, síla, orgamus a sexuální vzrušení.


5. Vitamíny B3, B6, B12 a D3

Vitamíny jsou u většiny populace velice podceňované, ale správný příjem vitamínů vás může ochránit před nemocemi, depresí a dalšími negativními vlivy.


6. Hořčík

Hořčík by měl užívat každý člověk, co má problémy s únavou a svalovými křečemi. Například minerální voda magnesia je pro to ideální (máte příjem hořčíku po celý den). Snižuje únavu, zvyšuje funkci nervového a imunitního systému. Nás zajímá především to, že podporuje prokrvení organismu a tím i penisu. Penis je díky tomu tvrdší, větší a připravený k akci.


7. Zinek

Zinek je minerál, který má na lidský organismus mnoho prospěšných účinků. Především na kvalitu vlasů, nehtů, kůže, ale také erekce! To je důvod, proč ho najdeme v 90% všech doplňlů stravy na erekci. U žen zlepšuje plodnost a u mužů po delším užívání erekci a libido.


8. Selen

Selen patří mezi esenciální živiny, které si naše tělo nedokáže vyrobit samo a proto ho musíme přijímat ze stravy. Selen podporuje imunitní systém, zdraví šítné žlázy a také ochraňuje před zhoršováním duševního zdraví.


9, Mořské peptidy

Opět využívají především sportovci a aktivné lidé v nejlepších letech. Zbraňuje bolestem kloubů a jejich přetížení. Podporuje hubnutí, zlepšuje hojení a chrání svalovou hmotu. Dále také zvyšuje fyzickou aktivitu a proto je vhodný pro všechny doplňky určené na podporu erekce.

Jedná se o přirozenou podporu hladiny testosteronu bez vedlejších účinků.

 

S užíváním ProMan Plus omezíte pocit únavy

Od 30 let začíná klesat testosteron a kolem čtyřicítky už máte dole 10 %. S tím se může dostavit podrážděnost, únava a celkové vyčerpání. Někdy se mohou dostavit také další negativní dopady, jako je porucha spánku a ztráta svalové hmoty.

Lepší sportovní výkony

Jste vrcholovým, anebo pouze rekreačním sportovcem? Lepší sportovní výkon potěší každého a to v každém věku. ProMan Plus vám pomůže dosáhnout lepších výsledků a to v každém sportu!

Vyšší úroveň testosteronu se rovná rychlejší regeneraci, rychlejší tvorbě svalové hmoty a snižování hladiny tuku. Pomůže vám také zlepšení nálady a koncentrace, kterou hladina testosteronu také ovlivňuje.

 

Nepřestávejte být mužem

Bohužel ztráta testosteronu má za následek zpomalení metabolismu a ztrátě svalové hmoty. Díky zpomalení metabolismu se vaše tukové zásoby budou zvyšovat a to úměrně s tím, jak budete stárnout. Je tedy velice žádoucí si zachovat zdravou hladinu testosteronu a s tím vám právě pomůže ProMan Plus.

NaturaMed ProMan plus diskuze

 

Sexuální chuť

Ačkoliv to pro vás bude možná novinka, tak testosteron ovlivňuje také sexuální chuť včetně erekce. Tudíž jestli vás trápí problémy s erekcí je velice pravděpodobné, že máte nedostatek testosteronu – o důvod víc, proč ho vyzkoušet! Navíc budete mít více sexuální energie a libida. Manželka či přítelkyně tento bod ocení.

 

ProMan Plus cena a kde ho objednat

ProMan Plus můžete objednat pouze na oficiálních stránkách a první balení je zdarma.

1 balení zdarma pro všechny

Pořád váháte s koupí přípravku? Myslíte si, že se jedná o podvod a vše, co jsem tu pro vás napsal, jsou lži? Chápu, že většina věcí tu zní až neuvěřitelně, ale mám pro vás dobrou zprávu. Firma si stojí za svým produktem natolik, že první balení rozdává ZDARMA!

Máte tudíž šanci si produkt reálně vyzkoušet a to bez toho, abyste museli vytahovat peníze z peněženky – prostě jen tak! Za necelé 2 měsíce tu jsou Vánoce a máte možnost potěšit blízkou osobu bezvadným dárkem.

 

✅ Balení zdarma

Funguje – vysoký obsah účinných látek

Lepší erekce, síla, energie a tvorba svalové hmoty

proman plus recenze

Objednat první balení

 

Vaše zkušenosti a diskuze

Máte zkušenosti s přípravkem ProMan Plus? Zapojte se do diskuze pod článkem a podělte se o svojí zkušenost s dalšíma. Možná váš názor pomůže také někomu dalšímu!

Zdroje:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18948180

https://www.vitalia.cz/clanky/zensen-a-jeho-ucinky-koren-z-tajgy-je-silny-antioxidant/

5/5 - (1 vote)
2 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.