11 března, 2018
Kategorie: Doplňky, Ostatní

BrainActive recenze

Připravil jsem si další recenzi na doplněk stravy Advance BrainActive od firmy Advance Nutraceutics. Jedná se o přírodní produkt, který má zlepšit pozornost, paměť a soustředění. Ale je tomu opravdu tak? Pojďme se podívat na složení, účinky, cenu a zkušenosti reálných zkušeností.

brainactive advance na paměť, koncentraci a energii💰 Aktuálně se slevou 30%

Balení: 60 kapslí

Dávkování: 1-2 kapsle denně, zapít vodou

Doprava ZDARMA od 2 a více kusů

Přejít do obchodu

*** BrainActive recenze ***

BrainActive je přírodní mozkový stimulant, který je volně prodejný. Obsahuje celkem 13 účinných látek, která tvoří komplexní složení. Využívají ho hlavně studenti, kteří se potřebují připravit na důležitou zkoušku.

Uplatnění našel také u lidí, kteří pracují více, než zvládají a potřebují povzbudit (lékaři, záchranáři, programátoři a mnoho dalších profesí).

Seznam pozitivních účinků:

 • lepší paměť
 • zlepšuje soustředěnost
 • dodává energii a snižuje únavu
 • zvyšuje mentální výkon
 • oddaluje únavu

Z jaký látek se skládá?

 • Ginkgo Biloba
 • Ženšen
 • Taurin
 • Brahmi (Bacopa)
 • Eleutherococcus
 • Schizandra
 • Cordyceps
 • Kofein
 • DMAE
 • Vitamín B5
 • Vitamín B6
 • Rhodiola Rosea
 • Guarana

  advance brainactive

lepší paměť

Toto komplexní složení zaručí, že se budete cítit méně unavení, budete mít lepší soustředěnost a tím si i více pamatovat. Pojďme se podívat na nejdůležitější látky, které přípravek obsahuje.

 

Kofein

Nejrozšířenější droga na světě, která udržuje hodně lidí na nohou! Jedná se o bílou krystalickou látku, která se řadí mezi psychoaktivní stimulační drogy.

Příznivě stimuluje srdeční činnost a centrální nervovou soustavu. Probouzí bdělost a dočasně oddaluje únavu – funguje jako “nakopávač.”

 

Ginkgo Biloba

Účinné látky jsou získávané ze stromu zvaný jinan dvojlaločný (Ginkgo Biloba), který patří mezi nejstarší strom na světě. Jeho pozitivní účinky na člověka využívají číňané již více, než 2 tisíce let! Využívá se především při poruchách paměti, Alzheimerově chorobě, při chrornickém pískání v uších, při impotenci, k léčbě astmatu, kašle a zažívacích potížích.

Patří mezi nejčastější látky přidávaných do přírodních doplňků stravy.

ginkgo biloba recenze

 

Brahmi

Brahmi je nenápadná rostlinka, která se plazí po zemi a není větší, než 30 centimetrů. Využívá se na posílení nervové soustavy a je považována za mozkový stimulant.

Jeho nespornou výhodou je také lepší zvládání stresových situací a depresí. Uklidňuje mozek a osvěžuje mysl. Redukuje zapomínání a oddaluje projevy stárnutí.

brahmi

 

Guarana

Guarana patří mezi nejznámější přírodní “nakopávače” na trhu. Tato exotická rostlinka pochází z Jižní Ameriky, kde jí hojně využívali divoké kmeny kolem Amazonie pro podporu psychické a fyzické vitality.

Semena guarany slouží k stimulaci centrální nervové soustavy a celkově se využívá k potlačení depresí a nervového vyčerpání.

Nejvíce je oblíbená mezi studenty, protože dokáže oddálit únavu, udržet pozornost a bdělost. Stejně jako ginkgo biloba patří mezi nejčastější látky přidávané do přírodních doplňků stravy pro mozkovou stimulaci.

recenze guarana

lepší soustředění

Samozřejmě, že i další látky, které se vyskytují v BrainActive nejsou přidané pro nic za nic. Ale nechtěl jsem, aby recenze byla A4 textu, který by popisoval jednotlivé látky. Myslím si, že vypsání těch “nejdůležitějších” bohatě stačí!

 

Pro koho je produkt určen?

 • Pro studenty, kteří se musí dlouhé hodiny učit.
 • Pro lidi, kteří vykonávají psychicky namáhavou práci a nemůžou si dovolit pochybení.
 • Pro lidi, kteří trpí alzheimerovou chorobou.
 • Pro lidi, kteří mají poruchu soustředění a pozornosti.
 • Pro hráče, kteří potřebují udržet dlouhodobě pozornost – využívají hlavně hráči CS:GO.

Vyzkoušet si ho může samozřejmě každý, kdo o to má zájem. Ať už to chcete pouze vyzkoušet, anebo to vážně potřebujete. Účinek poznal zatím každý, koho jsem znal.

 

Zkušenosti s BrainActive

A co by to bylo za recenzi, kdybych neměl osobní zkušenost s produktem? S BrainActive jsem přišel do styku již na vysoké škole (UHK – informatika a managment), když jsem se potřeboval učit na důležité zkoušky.

Občas toho bylo fakt moc a já jsem hledal možnosti, jak si usnadnit učení. Jako první jsem začal užívat tabletky guarany, po kterých jsem se cítil lépe, ale možná se jednalo jen o placebo efekt. Řekl jsem si, že tudy cesta nevede a začal jsem hledat něco účinnějšího.

Dal jsem na doporučení spolužáka a objednal si balení BrainActive na zkoušku. Co jsem ocenil, že jako u jiných produktů jsem nemusel čekat 1-2 týdny a výsledky se projevily prakticky ihned. Po 30 minutách jsem začal cítit nával energie a mohl jsem se daleko více soustředit. Nebyl problém se učit, anebo dávat na přednáškách pozor, i když jsem předtím usínal.

Poté to chtěla vyzkoušet i přítelkyně, která pracovala v call centru, kde je na lidi vyvíjen obrovský tlak – hlavně na výsledky (začalo účinkovat po týdnu). Práci nyní dokáže dělat rychleji, být soustředěná celou směnu a výsledky (prodeje) byly výrazně lepší. Co se týče negativních účinků, tak zatím jsem jak já, tak ani přítelkyně žádný nezaznamenali.

 

Zkušenosti uživatelů na Heuréce

Advance BrainActive recenze

lepší učení

Užívání a dávkování

Doporučená denní dávka je 1 tableta maximálně 2x denně – doporučuji začít na jedné a uvidíte, co to s vámi udělá. Mělo by se užívat společně s jídlem a dostatečně zapít. Tablety by se neměli brát ve večerních hodinách, anebo těsně před spánkem.

 

Upozornění (převzato z oficiálních stránek)

Není vhodné pro děti a mladistvé, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není učeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s Vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v temnu a suchu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje lepek. Obsahuje kofein – není vhodné pro děti a těhotné ženy (kofein 72mg/kapsle). Doplněk stravy.

 

Kde BrainActive koupit?

Zakoupit produkt můžete na oficiálních stránkách výrobce doplňků stravy Advance nutraceutics za cenu 389 ,- korun.

V balení máte 60 tablet, takže jedna vychází (když to zaokrouhlíme) na 6 ,-. Když budete brát 2 tablety denně, tak to máte necelých 13 ,- korun. To je cena levné kávy z automatu v bufetu.

brainactive

Přejít do obchodu

Zdroje:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5448442/

Rate this post
2 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *