Jaké jsou výhody krabičkové diety?

Hubněte bez hladovění!

Trápí vás nadbytečné kilogramy a stále se vám nedaří zhubnout? Nebo jste rychle zhubli, ale jste zpět na své váze kvůli jo-jo efektu? Máte pocit, že dieta znamená jen odříkání a nepříliš chutná jídla? Slyšeli jste o krabičkové dietě?

Ta představuje formu zdravého chutného stravování, které vás zcela zasytí. Navíc vám bude jídlo dovezeno několikrát denně až pod nos.

Kvalitní příprava

Krabičková dieta neznamená pouze dietní jídlo v krabičce. Jedná se o promyšlený proces přípravy nutričně vyváženého zdravého jídla, jehož jídelníček vám bude sestaven přímo na míru. Můžete si být jisti, že v něm budou použity pouze kvalitní čerstvé suroviny od českých dodavatelů.

Ty jsou poté ihned tepelně zpracovány za nejpřísnějších hygienických podmínek. Následně se v krabičkách okamžitě šokově uzavřou, což znamená, že se zchladí na ideální teplotu.

Právě chlad je nejdůležitějším faktorem pro uchování všech nutričních hodnot a zajištění maximální čerstvosti připraveného jídla.

Jakým způsobem se krabičkové jídlo dopravuje?

K přepravě se používají speciálně uzpůsobené vozy, jež disponují chladícími prostory. Rozvozy se uskutečňují den předem, vždy dopoledne nebo odpoledne.

Krabičková dieta Praha umožňuje též osobní převzetí na některé ze svých poboček. Doručené jídlo je nutné uchovávat v chladničce a nejpozději do 48 hodin zkonzumovat.

Formy dietních programů

Redukční programy pro ženy i muže přispívají ke snížení váhy u osob s omezenou pohybovou aktivitou a sedavým zaměstnáním. Cílovou věkovou skupinou jsou osoby starší 50 let nebo s drobnou postavou. Program plus je pak sestaven na míru lidem s fyzicky náročným zaměstnáním a aktivním sportovcům. Jedná se především osoby mohutnější postavy.

Pro největší úspěšnost hubnutí díky krabičkové dietě se doporučuje hubnout ve dvou. Navíc získáte věrnostní slevy z uskutečněné objednávky.

Naposledy aktualizováno 23 února, 2022, autorem Redakce Magazínu

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *