Recenze na testomax

Pociťujete z ničeho nic únavu? A co úbytek svalové hmoty, vyčerpání, snížení fyzické výkonnosti, psychickou nepohodu, anebo ztrátu sexuální chuti a problémy s erekcí? To vše jsou pravděpodobně následky úbytku testosteronu, což je bohužel zcela normální věc.

K úbytku testosteronu, nebo-li “tesťáku” dochází nejčastěji po dovršení třicítky. Samozřejmě u každého muže je tomu jinak, ale v potaz se bere průměr. Pojďme si nejdříve ukázat, co to vlastně testosteron je, proč dochází k jeho úbytku a s čím vám může pomoci doplněk stravy Testomax, pro který jsem si připravil obsáhlou recenzi, která zahrnuje vše od A do Z (složení, cena, kde ho zakoupit, pro koho je produkt určen a zkušenosti reálných uživatelů).

Nyní probíhá akce na koupit produktu Testomax! Úvodní balení dostanete pouze za 1/2 ceny (sleva 50%). Koupit zde!

Přípravek se prodává pod novým obchodním názvem “Maxulen.”

 

Co je to testosteron?

Testosteron je mužský pohlavní hormon (androgen), který se řadí mezi anabolické steroidy. Běžnou a přirozenou cestou vzniká ve varlatech. Vliv testosteronu můžete zpozorovat především u chlapců v pubertě, kdy dochází k růstu penisu, zvětšování varlat, nárůstu svalové hmoty a fyzické výkonnosti, pigmentaci, zvětšení hrtanu a začínají se objevovat první znaky ochlupení.

Testosteron může za mužské chování a to především v podobě dominance, agresivity, sexuálni chuti a dokonce i prostorové představivosti.

Bohužel dochází k výraznému úbytku testosteronu u mužů na celém světě. Mohou za to především hormony, která se dostávají do vody. Jedná se především o antikoncepci, která se dostane do vodních nádrží, řek a dalších vodních zdrojů ze splašek – moči.

Pro více informací doporučuji si přečíst následnou vědeckou studii “Muži se kvůli zbytkům hormonální antikoncepce ve vodě mění na ženy. Antikoncepční pilulky způsobují navíc rakovinu a jsou smrtelně nebezpečné,” odkaz zde.

Testosteron graf - hladina testosteronu s věkem klesá

Je to dané také tím, že dnešní doba je plná plastů, postřiků, pesticidů a to se negativně podílí na tvorbě testosteronu. Ano, úbytek testosteronu je zcela normální jev, ke kterému docházelo i v minulých stoletích, ale pouze v malé a zdravé míře.

Dnes je úbytek mnohem rychlejší, než dříve! Proto můžete pozorovat, že se z mužů stávají “slečinky,” které zajímá pouze jejich nagelované vlasy a jestli si neumazali svoje slim fit skinny džíny (myšlenou samozřejmě s nadsázkou).

Bohužel testosteron ovlivňuje muže do takové míry, že byste to nikdy ani nečekali. Jste alfa samec s přirozeným respektem, sílou a “vysekanou” postavou? Pak máte vysoký přírodní testosteron – dobře pro vás! Ale co mohou dělat muži, kteří neměli takové štěstí? Hladinu testosteronu v menší míře ovlivňuje následující činnosti:

  • Spánek – v USA proběhla vědecká studie, kde se zjistilo, že muži, kteří mají dostatek spánku (aspoň 7-8 hodin), tak mají také zvýšenou hladinu testosteronu až o 15% více, než muži, kteří měli se spánkem problémy, anebo spali méně hodin denně.
  • Úspěch – Úspěšnost hraje větší roli v tvorbě testosteronu, než se může na první pohled zdát. Je dokázáno, že muži, kteří jsou úspěšní (nadprůměrné zisky v práci, hezké slečny v posteli) mají větší hladinu testosteronu, než většina mužů. Snažte se proto být úspěšní – postupem času vám bude přirozeně narůstat hladina “tesťáku.”
  • Sex – Další činnost, která ovlivňuje hladinu testosteronu, je sex. Co by to bylo za svět, kdyby USA neměla i na toto téma vypracovanou vědeckou studii? V ní se můžete dočíst, že muži, kteří šli do erotického klubu a “zadařilo se jim,” tak mají hladinu testosteronu větší o 72%, než když přišli! Naopak muži, kteří neskórovali a pouze se dívali na tanečnice u tyče, mají zvýšený testosteron pouze o 11%!
  • Těžký trénink s váhama nebo HIIT – Těžké tréninky s vysokou váhou jsou další možností, jak si zvýšit produkci testosteronu. Nejlepší jsou těžké dřepy a mrtvý tah – patří mezi cviky, kde zapojíte nejvíce svalových partií. Můžete zkusit také HIIT kardio, která je jen o něco horší, co se týče produkce testosteronu. Hlavně se vyhněte vytrvalostním sportům – běh na dlouhé vzdálenosti, cyklistika a dále. Je dokázáno, že vytrvalostní sporty snižují hladinu testosteronu!
Zajímavost
Muži s nízkou hladinou testosteronu před 100 lety, by byli nyní považování za jedince s vysokou hladinou tohoto pohlavního hormonu!

 

Nežádoucí příznaky nízké hladiny testosteronu:

 • snížená chuť na sex a problémy s erekcí
 • malý počet spermií – zvyšuje se neplodnost mužů
 • únava – fyzická i psychická
 • tvorba tělesného tuku a ztráta svalové hmoty
 • špatná nálada včetně depresí

 

Testomax složení

Složení je vymyšleno tak, aby dokázalo výrazně zpomalit úbytek testosteronu a dokonce ho i zvýšit! Jaké látky jsou obsaženy v tobolkách Testomaxu?

 • Semeno pískavice řeckého sena
 • Hořčík (oxid hořečnatý)
 • Zinek (citronan zinečnatý)
 • Vitamín B6

Právě semeno pískavice řeckého sena je kulturní rostlina, která se využívala už dávno v minulosti! K výrobě doplňků stravy se používají především semena.

 

Dávkování

“Doporučená denní dávka je 1 tobolka. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Uchovávejte v suchu a mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré a zdravé stravy. Pokud užíváte léky na předpis, informujte svého lékaře o užívání doplňků stravy.

Výrobek je vyroben v souladu s pokyny správné výrobní praxe (GMP) a je bez genetické modifikace (GMO free).” Testomax.cz

Přípravek se prodává pod jiným obchodním názvem Maxulen!

 

🔥 Testomax  recenze🔥 

Testomax je přírodní doplněk stravy, který dokáže navýšit hladinu testosteronu, anebo alespoň zajistit menší úbytek. Tím dokáže oddálit nežádoucí příznaky, které jsou již vypsané výše. Hodí se zejména pro muže nad 30 let a pro jedince, kteří pociťují ztrátu testosteronu. Užívat jej mohou také muži, kteří mají chuť a cíl nabrat svalovou hmotu a ochránit ji.
Výhodou produktu je jeho účinnost a nevýhodou zase vyšší cena dalších objednávek, než je ta první. Kdo si nevšiml výše, tak nyní probíhá akce, kdy si můžete objednat první balení za necelé 3 stovky a zkusit, jak funguje. Firma si za svým produktem stojí a 3 stovky jsou rozhodně férová cena.

*Balení obsahuje 30 tobolek, což se rovná 1 měsíci každodenního užívání.

 

Testomax zkušenosti uživatelů

Teď přichází ta část, která vás zajímá asi nejvíce. Funguje testomax, vyplatí se mi utratit ty peníze? Myslím si, že ano, ale pojďme si pro jistotu ukázat uživatele, kteří mají s tímto produktem již bohaté zkušenosti. Třeba se v některém příběhu najdete i sami!

“Největší radost má manželka.” Martin Tkadlec

“Ve 38 už nejde pouze o zdravou stravu, ten tuk prostě přibývá. Zkusil jsem Testomax a po 2 měsících mám pocit, že mám zase o něco více svalové hmoty a méně tuku. Doufám, že to není pouze placebo.” Anonym

“Za 300 korun jednoznačně nejlepší přípravek. Těch 6 stovek se mi už moc dávat nechce, ale pravděpodobně do toho půjdu znova.” Anonym

 

Kde koupit Testomax?

Testomax v lékarně s největší pravděpodobností nenajdete. Proto je nutné jít na oficiální stránku norského výrobce Testomax.cz, kde také dostanete slevu 50% na první objednávku.

Chci o tom vědět

Naposledy aktualizováno 14 ledna, 2021, autorem Redakce Magazínu

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *