RivaXen: přírodní prášky na erekci bez předpisu

Mnoho mužů po celém světě trápí problémy s erekcí. Ve většině případech se jedná o nedostatečné prokrvení, které je způsobené stresem nebo špatnou životosprávou. Naštěstí se nejedná o nevyřešitelný problém. Podle dostupných studií se až 80% případů dokáže vyřešit a dodat mužům opět ztracenou sebedůvěru.

A jaké jsou řešení? Přírodní doplňky stravy. Jedním z nich je i český přípravek RivaXen, který má pozitivní reference a stovky spokojených uživatelů po celé ČR.

V recenzi se podíváme na produkt RivaXen a jeho přírodní složení, účinky, pro koho je produkt vhodný, kde případně udělat objednávku a na reference uživatelů. Získali jsme pro Vás také slevový kupón, se kterým můžete ušetřit.

 

RivaXen recenze

RivaXen je přírodní doplněk stravy s výrobou v České republice. Je určený pro dospělé muže, u kterých má zlepšovat erekci, dodávat sebevědomí při sexu a být spolehlivý za každé situace. Funguje i po požití alkoholu, ale tyto účinky se mohou samozřejmě u každého lišit (záleží také na stavu opilosti).

S lepší erekcí zároveň souvisí i prožití kvalitnějšího sexu, silnější prokrvení penisu a větší sexuální chtíč.

 

Účinky RivaXenu

RivaXen patří mezi přírodní prášky na podporu erekce, potence a libida. Je to díky unikátnímu složení účinných látek. Jaké

pevná a kvalitní erekce

podpora libida

zvyšuje chuť na sex

podporuje sebevědomí

 

Pro koho je RivaXen vhodný?

RivaXen je určený pro muže nad 18 let a stropový limit vlastně neexistuje. Pouze pokud máte problémy se srdcem a patříte mezi starší skupinu obyvatel, konzultujte užívání s lékařem. RivaXen obsahuje látky, které mohou zvýšit tlak, a proto by tyto osoby mohli mít problém.

S jeho užíváním by měli začít muži, kteří cítí, že erekce není tak “dobrá,” jak by mohla být a chcete to změnit.

muži nad 18 let

při problémech s erekcí

při nedostatečném sebevědomí

pokud již nemáte chuť na sex

pro lepší požitek ze sexu

 

Přírodní složení

RivaXen obsahuje komplex účinných látek, které se podílejí na lepším prokrvení penisu. Všechny obsažené látky jsou navíc přírodní (extrakty z bylin). Tribulus terrestris, l-arginin, l-citrulin, l-lysin, maca peruánská a theobroma kakao.

Na jednotlivé látky se podíváme zblízka. Zjistíte, že každá látka má v přípravku svoje právoplatné místo a společně tvoří účinný doplněk na podporu erekce.

 

Tribulus terrestris

Neznáte tuto bylinku? Pod latinským názvem možná ne, ale kotvičník zemní zná určitě mnoho z vás. Jde o jednoletou bylinu, která se často využívá v doplňcích stravy (především v těch na erekci) a lécích. Přirozeně zvyšuje hladinu testosteronu a další pohlavní mužské hormony.

To může mít vliv na kvalitu erekce, růst svalové hmoty a také ztrátu tukových zásob.

 

L-arginin

Další látka, která bývá součástí úspěšných prášků na erekci, libido a plodnost. Arginin využívá také mnoho sportovců, protože dokáže roztáhnout cévy a tím zlepší průtok krve celého těla, včetně penisu. Zároveň podle zahraničních studií má vliv na vylučování růstového hormonu u mužů.

Je to semi-esenciální aminokyselina, kterou si naše tělo nedokáže vyrobit. Tělo je tedy odkázáno na příjem ze stravy a doplňků stravy. Díky skvělým účinkům na prokrvení organismu nachází svoje místo v přírodním složení RivaXenu.

 

L-citrulin

Citrulin patří také mezi aminokyseliny, ale na rozdíl od argininu, si naše tělo dokáže citrulin samo vyrobit. Ve většině případech ale v nedostatečném množství, a proto je naše tělo odkázáno na jiné zdroje (strava, doplněk stravy).

Zvyšuje schopnost prokrvení penisu a svalstva. Dodatečný příjem citruliny s argininem zlepšuje erekci (tvrdost a délku erekce).

sexy žena na pláži

 

L-lysin

Esenciální aminokyselina, kterou si naše tělo dokáže samo vyrobit. Pozitivně ovlivňuje dosáhnutí erekce, ale především má pozitivní vliv na imunitní systém, pohybový aparát, detoxikaci, metabolismus a kardiovaskulární systém.

  • podporuje pevnost a prokrvení cév
  • působí proti zánětům
  • obnovuje stav pokožky
  • důležitá aminokyselina pro rozvoj kostí a svalů

 

Maca peruánská

Přírodní viagra. I s tímto označením se můžete setkat u macy peruánské. Rostlina, která roste především v jihoamerických Andách ve výškách od 3000 až 4500 m. n. m. Svým vzhledem připomíná ředkvičku a dokáže přežít opravdu drsné podmínky.

Asi proto díky tomu obsahuje látky, které mají na lidský organismus až neskutečné účinky. Co můžete od macy peruánské očekávat?

  • zlepšení sexuálního života
  • podporu erekce
  • zvýšené libido
  • více energie
  • podporu soustředění

 

Theobroma cacao

Extrak z kakaových bobů zvyšuje sexuální výkonnost a je zdrojem řady minerálů. Jeho sílu využívali již Aztéci a Mayové. Zároveň jeho konzumace vyvolává v lidech povit štěstí a duševní pohody. A právě duševní pohoda je při sexu a k dosažení erekce klíčová!

 

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s tímto produktem?

“RivaXen mi doporučil kamarád z práce. Ze začátku jsem byl spíše skeptický, ale účinek mne velmi příjemně překvapil. Cítil jsem lepší prokrvení penisu a také jsem v posteli vydržel déle. Účinek trval dlouho a s přítelkyní máme sex několikrát za večer. Kdykoliv se necítím ve své kůži, rád po něm sáhnu. RivaXen bych doporučil mužům, kteří si nejsou jisti a potřebují zvednout sebevědomí. ” David

“Jelikož už patřím mezi starší muže, sex již nebyl to, co kdysi. Cítil jsem, že moje žena není dostatečně uspokojena. Chtěl jsem jí dopřát více intimního života, jenže jsem toho často nebyl schopen. Za poslední rok jsem vyzkoušel velké množství doplňků, ale s RivaXenem mám nejlepší zkušenost. ” Hradec Králové

 

“Nejprve jsem se styděla o tomto mluvit, ale na požádání firmy RivaXen jsem souhlasila mé zkušenosti sdělit. S přítelem jsem již 4 roky, ale za poslední rok se náš sex zhoršil. Díky tomu, že má přítel novou práci, kde je pod velkým stresem mýval často problém s erekcí (tvrdost penisu). Kvůli tomu to mezi námi neklapalo a já se rozhodla s tím něco dělat. Za přítelovými zády jsem se o tom bavily s kamarádkami, které mě odkázali právě na RivaXen. Koukla jsem se tedy na jejich stránky a důkladně prostudovala složení. Řekla jsem si, že to zkusíme a doplněk jsem objednala. Nyní to jsou již 3 měsíce, co přítel RivaXen užívá a náš vztah je opět super. Sex máme pravidelně a přítel problémy s erekcí již téměř nemá. Mám velkou radost a RivaXen můžu vřele doporučit.” Jana

“Manželovi už to jaksi nešlapalo jako dříve. Rozhodli jsme se proto vyzkoušet nějaký doplněk a zvolili jsme právě tento. Byli jsme nadšení. Manžel vydržel déle a milování mělo mnohem lepší atmosféru. Chvíli se na nástup účinku musí počkat ale výsledek určitě stoji za to. ” Martina

 

💊 Dávkování a užívání

Užívání RivaXenu je jednoduché a bez problémů. Stačí 45-60 minut před sexuálním stykem spolknout kapsli a zapít dostatečným množstvím vody.

Pokud máte toleranci na některou z látek, můžete užít i 2 kapsle v jeden okamžik. Maximální denní dávka jsou 2 kapsle.

RivaXen je doplněk stravy, který můžete užívat dlouhodobě bez jakýchkoliv negativních účinků.

 

Nejčastější otázky

1. Pomůže mi RivaXen při problémech s erekcí?

Většina uživatelů je s RivaXenem spokojená a pociťují pozitivní vliv tohoto doplňku na svojí erekci. Pokud při 1 kapsli nebudete pociťovat účinky, zkuste si vzít další. Požadovaná erekce by se “měla dostavit.”

2. Můžu RivaXen konzumovat i s alkoholem?

Alkohol zhoršuje dosažení erekce a prokrvení penisu. Pokud máte problémy s erekcí, nejlepší by bylo se alkoholu vyhnout, případně konzumovat pouze “omezené množství.” Přesto je možné RivaXen užívat i s alkoholem. Přírodní složení dokáže alkohol “přebít.”

3. Potřebuji lékařský předpis, abych si mohl produkt zakoupit?

Ne, RivaXen je na bázi přírodního složení a především je to doplněk stravy, ke kterým není nutné mít předpis od doktora.

 

Kde RivaXen koupit?

Koupit přípravek můžete přímo na oficiálních stránkách výrobce www.RivaXen.cz. Balení obsahuje 14 kapslí. Cenově vychází lépe, než konkurenční přípravky.

Na výběr máte celkem 3 možnosti balení:

NA ZKOUŠKU: 1 balení  = 749 Kč 549,-

NEJPRODÁVANĚJŠÍ: 2 + 1 balení zdarma = 2247 Kč 1149,-

NEJVÝHODNĚJŠÍ: 3+2 balení zdarma = 3749 Kč 1699,-

Slevový kupón na 15%: PP15

Naposledy aktualizováno 9 srpna, 2021, autorem Redakce Magazínu

4.7/5 - (4 votes)

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *