probiozym recenze
Únor 2, 2017
Kategorie: Detoxikace, Doplňky, Ostatní

Probiozym recenze

Probiozym je doplněk stravy určený pro lidi, kteří mají problémy s trávením a zažíváním. Jedná se o další produkt firmy Advance Nutraceutics. Tato firma se specializuje na výrobu podpůrných přípravku (doplňků stravy), kterých již vymyslela kolem 20! Firma se zaměřuje na produkci kvalitních přípravků s přírodním složením a tím i maximální šetrností k lidskému organismu. Proto mnoho doplňků mohou užívat i děti!

Zlepší trávení a zažívání – záchod již nebude váš “nejlepší” kamarád

Konec nadýmání

Nyní sleva 30% – nakupte, než akce skončí!

probiozym recenze

 

Chci teď nakoupit

Probiozym recenze

Probiozym je unikátní doplněk stravy, který svým složením dokáže vyřešit problémy s trávením, zažíváním, pocity nafouklého břicha, nadýmání a celkově zlepšuje funkci střev a trávicí soustavy. Obsahuje celkem 6 přírodních látek, kde základ tvoří máta peprná. Mezi další látky patří ibišek, bromelain, inulin, papain a Lactobacillus acidophilus. Díky tomuto komplexnímu složení dokáže přípravek “vyléčit” výše zmíněné problémy.

Složení

Celkem 6 přírodních látek, bez lepku! 6 látek vytváří efekt a znásobuje pozitivní účinky všech látek, dochází k tzv. synergii.

Máta peprná

Máta bývá jednou z nejvíce doporučovaných a přírodních rostlin proti nadýmání. Pozitivně působí na střeva a celou trávicí soustavu.

máta

Ibišek

Ibišek pochází z Egypta, kde se již v dávných letech používal ke zklidnění střevního traktu. Slouží také k správnému průchodu trávicího traktu!

Probiotika

Probiotika jsou živé mikroorganismy, které se normálně vyskytují v trávicím ústrojí člověka. Slouží k obnově a posilnění střevní mikroflóry. Používají se především s antibiotiky, které střevní mikroflóru narušují a oslabují. Jsou též doporučeny lidem, kteří mají problémy se střevy a s trávicím ústrojím. Nejznámější druh probiotik je Lactobacillus acidophilus.

Prebiotika (inulin)

Jedná se o přírodní cukry, které podporují růst probiotických bakterií. Použitým prebiotikem použitým v přípravku je inulin.

Papain

Papain je přírodní enzym, který se získává z exotické ovoce, papáji. Tento enzym pomáhá štěpit bílkoviny a tím dokáže zrychlit proces trávení.

Bromelain

Bromelain je další přírodní enzym, který pomáhá štěpit bílkoviny. Získává se z ananasu.

Výhody produktu a pro koho je určen?

přírodní doplněk stravy

6 látek, které se navzájem podporují a dochází k synergii účinků

levné – nízká měsíční investice

Probiozym je skvělý “doktor” při problémech se střevy a trávicí soustavou. Ať už trpíte nadýmáním, křečemi, pocitem nafouklého břicha, tak by vám měl produkt pomoci. První zlepšení jsou pozorovány již 7-14 dní užívání probiozymu.

Pomáhá s:

  1. nadýmáním
  2. trávením
  3. správnou funkcí střev a trávicího traktu
  4. pocitem nafouklého břicha

Zkusit ho můžou i jedinci, kteří trpí ulcerózní kolitidou, anebo crohnovou nemocí. I v těchto případech může Probiozym zabrat a fungovat (přestanou křeče, průjem, nadýmaní). Bohužel mám osobní zkušenosti s crohnovou chorobou, tak vám dám menší radu. Jestliže začnete užívat Probiozym, tak začněte na malých dávkách. První týden 1x týdně je více, než dostatečné. Proč? Každý kdo má některý z těchto zánětů, tak ví, že některé potraviny a látky můžou člověka pořádně “prohnat.” Proto je lepší začít z lehka a postupně navyšovat až na konečné dávkování 1 tabletu 3x denně. Samozřejmě můžete zůstat u jedné tablety, jestliže vám pomůže.

Chci teď nakoupit

Nevýhoda?

  • užívání léku 3x denně (ráno, před obědem a k večeru)

Dávkování

  • 1 tableta 3x denně
  • v nejlepším případě konzumovat před jídlem
  • zapít vodou
  • při dlouhodobém používání snižte dávkování na 1 tabletu denně

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívat při známé přecitlivělosti na mentol nebo některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není učeno jako náhrada pestré stravy. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s Vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí! Bez lepku. Doplněk stravy.

Zkušenosti reálných uživatelů

První zkušenosti jsou z oficiálního webu, kde jich můžete najít daleko více. Ostatní jsem našel na jiných webech a magazínech.

“Několik let jsem se potýkal s dráždivým tračníkem. Po první kapsli jsem cítil úlevu. Ze začátku jsem bral tři denně, po 14 dnech dva, pak jeden. Dnes jím téměř vše a problémy pomalu ustupují. Určitě všem doporučuji.” Radim

“Doporučuji všem, kteří trpí zácpou, u mne vynikající účinek. Díky”

“Konečně existuje produkt se 100% účinkem. Manžel trpěl několik let potížemi se syndromem dráždivého tračníku. Od chvíle co užívá Probiozym je spokojený a může normálně fungovat. Mockrát děkujeme.”

“Jsem s výrobkem naprosto spokojená. Objednám zase.”

“Okamžitě se projevil účinek proti nadýmání.”

“Skvělý produkt. Konečně úleva od nafouklého břicha a nadýmání.”

Probiozym recenze

Kde produkt koupit, jaká je cena a doprava?

Často vidím, že lidé po Probiozymu koukají v dr max. To je bohužel chyba. Tento produkt lze totiž nyní zakoupit s 30% slevou na oficiálních stránkách výrobce! Cena jednoho balení stojí 299 korun, kde musíte platit dopravu (39 kč). Při koupi dvou kusů, stojí jeden kus 289 a DOPRAVA ZDARMA. Na první měsíc potřebujete 90 tablet, ale v dalších měsících můžete přejít do tzv. udržovací fáze.

TIP: V udržovací fázi spotřebujete 30 tablet na měsíc = 1 balení/2měsíce. Tedy jeden měsíc stojí méně, než 150 korun. Je to velice výhodný přípravek, když porovnáte léky v lékarně a tento produkt!

probiozym recenze

Chci teď nakoupit

5 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *