probiozym recenze
Únor 2, 2017
Kategorie: Doplňky, Ostatní

Probiozym recenze

930x180.png

Probiozym je doplněk stravy určený pro lidi, kteří mají problémy s trávením a zažíváním. Jedná se o další produkt firmy Advance Nutraceutics. Tato firma se specializuje na výrobu podpůrných přípravku (doplňků stravy), kterých již vymyslela kolem 20!

Probiozym recenze

Probiozym je unikátní doplněk stravy, který svým složením dokáže vyřešit problémy s trávením, zažíváním, pocity nafouklého břicha, nadýmání a celkově zlepšuje funkci střev a trávicí soustavy. Obsahuje celkem 6 přírodních látek, kde základ tvoří máta peprná. Mezi další látky patří ibišek, bromelain, inulin, papain a Lactobacillus acidophilus. Díky tomuto komplexnímu složení dokáže přípravek “vyléčit” výše zmíněné problémy.

Zakoupit

Složení

Celkem 6 přírodních látek, bez lepku! Pojďme si ukázat každou z nich.

Máta peprná

Máta bývá jednou z nejvíce doporučovaných a přírodních rostlin proti nadýmání. Pozitivně působí na střeva a celou trávicí soustavu.

Ibišek

Ibišek pochází z Egypta, kde se již v dávných letech používal ke zklidnění střevního traktu. Slouží také k správnému průchodu trávicího traktu!

Probiotika

Probiotika jsou živé mikroorganismy, které se normálně vyskytují v trávicím ústrojí člověka. Slouží k obnově a posilnění střevní mikroflóry. Používají se především s antibiotiky, které střevní mikroflóru narušují a oslabují. Jsou též doporučeny lidem, kteří mají problémy se střevy a s trávicím ústrojím. Nejznámější druh probiotik je Lactobacillus acidophilus.

Probiozym s 30% slevou zde.

Prebiotika (inulin)

Jedná se o přírodní cukry, které podporují růst probiotických bakterií. Použitým prebiotikem použitým v přípravku je inulin.

Papain

Papain je přírodní enzym, který se získává z exotické ovoce, papáji. Tento enzym pomáhá štěpit bílkoviny a tím dokáže zrychlit proces trávení.

Bromelain

Bromelain je další přírodní enzym, který pomáhá štěpit bílkoviny. Získává se z ananasu.

Výhody produktu a pro koho je určen?

 • přírodní produkt
 • 6 látek, které tvoří komplexní a účinný produkt
 • levná cena na měsíc

Probiozym je skvělý “doktor” při problémech se střevy a trávicí soustavou. Ať už trpíte nadýmáním, křečemi, pocitem nafouklého břicha, tak by vám měl produkt pomoci. První zlepšení jsou pozorovány již 7-14 dní užívání probiozymu.

Zakoupit

Pomáhá s:

 1. nadýmáním
 2. trávením
 3. správnou funkcí střev a trávicího traktu
 4. pocitem nafouklého břicha

Zkusit ho můžou i jedinci, kteří trpí ulcerózní kolitidou, anebo crohnovou nemocí. I v těchto případech může Probiozym zabrat a fungovat (přestanou křeče, průjem, nadýmaní). Bohužel mám osobní zkušenosti s crohnovou chorobou, tak vám dám menší radu. Jestliže začnete užívat Probiozym, tak začněte na malých dávkách. První týden 1x týdně je více, než dostatečné. Proč? Každý kdo má některý z těchto zánětů, tak ví, že některé potraviny a látky můžou člověka pořádně “prohnat.” Proto je lepší začít z lehka a postupně navyšovat až na konečné dávkování 1 tabletu 3x denně. Samozřejmě můžete zůstat u jedné tablety, jestliže vám pomůže.

Nevýhoda?

 • užívání léku 3x denně (ráno, před obědem a k večeru)

probiozym a vliv na střeva

Dávkování

 • 1 tableta 3x denně
 • v nejlepším případě konzumovat před jídlem
 • zapít vodou
 • při dlouhodobém používání snižte dávkování na 1 tabletu denně

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívat při známé přecitlivělosti na mentol nebo některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není učeno jako náhrada pestré stravy. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s Vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí! Bez lepku. Doplněk stravy.

Zkušenosti reálných uživatelů

První zkušenosti jsou z oficiálního webu, kde jich můžete najít daleko více. Ostatní jsem našel na jiných webech a magazínech.

“Několik let jsem se potýkal s dráždivým tračníkem. Po první kapsli jsem cítil úlevu. Ze začátku jsem bral tři denně, po 14 dnech dva, pak jeden. Dnes jím téměř vše a problémy pomalu ustupují. Určitě všem doporučuji. Radim”

“Doporučuji všem, kteří trpí zácpou, u mne vynikající účinek. Díky”

“Konečně existuje produkt se 100% účinkem. Manžel trpěl několik let potížemi se syndromem dráždivého tračníku. Od chvíle co užívá Probiozym je spokojený a může normálně fungovat. Mockrát děkujeme.”

“Jsem s výrobkem naprosto spokojená. Objednám zase.”

“Okamžitě se projevil účinek proti nadýmání.”

“Skvělý produkt. Konečně úleva od nafouklého břicha a nadýmání.”

Kde produkt koupit, jaká je cena a doprava?

Často vidím, že lidé po Probiozymu koukají v dr max. To je bohužel chyba. Tento produkt lze totiž nyní zakoupit s 30% slevou na oficiálních stránkách výrobce! Cena jednoho balení stojí 299 korun, kde musíte platit dopravu (39 kč). Při koupi dvou kusů, stojí jeden kus 289 a DOPRAVA ZDARMA. Na první měsíc potřebujete 90 tablet, ale v dalších měsících můžete přejít do tzv. udržovací fáze.

V udržovací fázi spotřebujete 30 tablet na měsíc = 1 balení/2měsíce. Tedy jeden měsíc stojí méně, než 150 korun. Je to velice výhodný přípravek, když porovnáte léky v lékarně a tento produkt!

Zakoupit

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *