Econea recenze: Ecoblog testuje ekologický e-shop

Ecoblog se přepracovává na pozici lídra mezi recenzenty ekologických a zero waste produktů. Tentokrát se podíval na e-shop s ekoprodukty – Econea. Podívejte se, jak v recenzi obstál.

Radek, který za projektem Ecoblog stojí a sám testuje eko produkty i zajímavé e-shopy zaměřené na eko a zero-waste produkty, se na e-shop Econea podíval skutečně podrobně. Econea recenze vás seznámí s e-shopem, s jeho filosofií, se samotným nákupem a průběhem objednávky, ale též s vybranými přírodními produkty, které prodává.

Econea staví na přístupu, že stačí začít každý den malými krůčky, abyste dosáhli velké změny. A tento princip je blízký i Radkovi.

Díky Econea může být vaše domácnost ekologickou

Přesvědčil se o tom i Radek během své recenze. S Econea dokážete svoji domácnost velice rychle proměnit na zdravější a současně za sebou začnete zanechávat menší ekologickou stopu. Econea nejen prodává ekologické produkty, ale nenásilnou formou rovněž vychovává k ekologičtějšímu životnímu stylu.

Produkty ze zkušebního nákupu na recenzi zatím čekají

Radek rozhodně nedělá pouze smyšlené recenze. Proto si na recenzi některých produktů, které při testovacím nákupu koupil, musíme ještě počkat. Testují se při běžném používání. Avšak recenzi na některé si již směle přečtěte. Econea nabízí i vlastní značku Endles a třeba bichotanová tyčinka z jejího sortimentu již recenzí prošla.

Na Ecoblogu najdete i další již dříve recenzované produkty z e-shopu. Nechybí mezi nimi ekologické prací prostředky, eko tašky, bambusové kartáčky, ekologická dámská hygiena vč. menstruačních kalíšků a celá řada dalších zajímavých produktů.

Radek ve své recenzi poodhaluje i pozadí a majetkovou strukturu e-shopu

Málokdo ví, že za e-shopem nestojí jenom jeho představitelé, Pavel Milan Černý a Martin Mates, ale jako investor a mentor zde působí též Martin Rozhoň, který vybudoval úspěšné impérium Vivantis. Podle Radka je Econea lovebrandem s velkým potenciálem a rovněž obrovským zdrojem inspirace, pokud jde o příspěvky na blogu i produkty samotné.

Každého, kdo se pro nákup na stránkách tohoto e-shopu nadchne, by rád odkázal rovněž na Econea slevový kupon, díky kterému třeba právě nyní, v tomto měsíci, dokážete při nákupu skutečně významně ušetřit.

Naposledy aktualizováno 29 července, 2022, autorem Redakce Magazínu

3.7/5 - (3 votes)

1 Comment

  1. Mě zklamal přístup ke komentářům. Měla jsem s jedním eshopem dlouhodobé a opakované problémy. Kdy zasílání bylo cca 14 dní skoro bez výjimky nebo něco bylo zkažené, otevřené nebo část balíčku chyběla. Takových recenzí je na netu dost. Popsala jsem tam svou zkušenost a komentář byl odeslaný na schválení, tak že se mi pořád ukazoval, jako neviditelný. O dva dny později zmizel a autor ho nejspíš smazal, protože tam je 0 komentářů. To mě zklamalo a očividně je to jen další stránka, která pojede jen na kladné hodnocení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *