Maxulen (recenze a zkušenosti)

Maxulen je přírodní doplněk určený pro muže, kteří trpí na nedostatek testosteronu. Jeho nedostatek se může na muži negativně podepsat v podobě horšího psychického a fyzického zdraví. V dnešní recenzi si ukážeme, jaké negativní vlivy může testosteron způsobit a jak se tomuto problému vyhnout.

Dále se také dozvíte, kde Maxulen koupit, složení, účinky, ale také dávkování a reálné zkušenosti uživatelů. Již 1 tableta Maxulenu stačí na to, abyste tento nepříjemný jev dokázali odvrátit, případně alespoň oddálit. Naleznete zde také 300 ,- slevu na první nákup!

✅ Zvýší testosteron

Budete lepší ve fitku – větší svaly a rychlejší nabírání svalové hmoty

Podpora libida

Vyšší testosteron = lepší “vysekanost” (snížení tukových zásob)

Vemte si slevu 300 ,- na první nákup!

 

Jaké negativní dopady může mít nedostatek testosteronu?

 • zvýšená únava
 • problémy se spánkem
 • úbytek svalové hmoty
 • navýšení hmotnosti – tukových zásob (nejvíce v oblasti břicha a tváří)
 • psychická nevyrovnanost a podrážděnost
 • snížení libida, problém s erekcí
 • nedostatek koncentrace
 • únava
 • bolest kloubů, svalů a problémy s kostmi

Maxulen

Jak vidíte, tak seznam negativních vlivů na nízkou hladinu testosteronu lze označit za “bohatý.” Na úvod je také nutné říct, že za nízkou hladinu testosteronu nemůžete.

Jedná se o proces, který bohužel trápí, čím dál tím více mužů a to po celém světě. Problémy se začínají objevovat nejčastěji kolem třiceti let. Poté můžete čekat nejhorší projevy od 45 let do 60 let.

Kde koupit nejlevnější Maxulen?
Nejlevnější doplněk stravy – Maxulen, můžete zakoupit přímo na oficiálních stránkách výrobce a nyní s 300 ,- slevou na první objednávku. Na co ještě čekáte?

💪 Na první balení máte 300 ,- slevu

💪 Doprava zdarma

💪 Doplněk, který konečně funguje a nestojí majlant

 

 

Složení

Maxulen patří mezi přírodní doplňky stravy a jeho komplexní složení se stará o podporu mužského pohlavního hormonu – testosteronu. Mezi hlavní složky přípravku patří látka “Testofen.” Tato látka dokáže v těle uvolnit pohlavní hormon, která je vázán v bílkovinách a tělo jej doposud nevyužívalo. Jedná se o koncentrovaný výtažek ze semene pískavice řeckého sena. Ukážu Vám, jaké jsou jednotlivé látky v Maxulenu a jaké mají účinky!

Testofen - pískavice řeckého sena

psíkavice - maxulen

Pískavice patří mezi jednoleté bylinky a její vzhled se nedá přirovnat pravděpodobně k žádné rostlině, která se vyskytuje v ČR. Mezi nejcennější část rostliny patří semena (15 – 20 semen na rostlinu). Obsahuje vysoké množství kvalitních bílkovin, olejů, cholinu a saponinů.

Ve středozemí se nejčastěji používá jako koření, ale rostlina má využití i v obřadech a léčbě chorob (nadýmání, kašel, průjem, otrava krve, poruchy jater a ledvin). Mimo všechny tyto pozitivní vlasntosti působí také na celkové zdraví mužů (podporuje potenci a erekci). Více o pískavici.

Hořčík & Zinek
Hořčík (magnézium) patří mezi hlavní biogenní prvky v našem těle. Největší zastoupení má v kostech a kloubech (zbytek ve svalech – cca 25%). Jeho nedostatek se projevuje křečemi, bolestmi kloubů a psychikou podrážděností. Proto je nutné mít v těle dostatek hořčíku – průměrná denní dávka pro dospělou osobu se pohybuje kolem 365 mg.

Zinek patří mezi stopové prvky a stará se o více, než stovko procesů v těle. Je důležitý pro správnou funkci imunity, normálního růstu (vlasů, nehtů, pokožky), reprodukčních orgánů a prostaty. Podílí se také na tvorbě hormonů a celkovém zdraví mužů.

Vitamín B6
Vitamín B6 (pyroxidin) patří do skupiny vitamínů, které jsou rozpustné ve vodě. Poté v organismu z nich vznikají deriváty, které ovlivňují metabolismus aminokyselin a sacharidů. Správná hladina vitamínu B6 slouží k oddálení únavy, podílí se na tvorbě červených krvinek a pomáhá uvolňovat energii z energetických zásob.

 

Maxulen účinky

💪 podporuje plodnost, erekci a reprodukci

💪 snižuje pocit únavy a vyčerpání (psychického i fyzického)

💪 pomáhá udržet normální hladinu testosteronu v krvi

💪 podporuje normální chod psychického zdraví

💪 podporuje svalový růst a spalování tuků

Maxulen je přípravek, který je určen především pro muže nad 30 let. Proč právě tento věk? Je to kvůli andropauze, která se začíná formovat u mužů právě kolem “třicítky.”

Jak vidíte, tak testosteron se u stará v těle o mnoho procesů a ovlivňuje spoustu funkcí. Pojďme se ale podívat, co to andropauza vlastně je.

Andropauza (mužský přechod)
Že existuje mužský přechod, bylo zjištěno teprve nedávno, ale přitom má podobné symptomy, jako přechod u žen.

Přechod začíná kolem třiceti a pokračuje kolem padesáti. Projevuje se neustálou únavou, ztrátou svalové hmoty, poruchy spánku a bohužel také ztráta sexuální chuti a problémy s erekcí.

 

Pro koho je přípravek určen?

 • pro všechny muže nad 30 let
 • pro muže, kteří chtějí navýšit hladinu testosteronu kvůli sportovním výkonům (cvičení, kulturistika)
 • pro muže, kteří chtějí zlepšit sexuální libido

Nordic Health (firma, která Maxulen vyrábí) si stojí za výrobkem natolik, že umožňuje první balení vyzkoušet za minimální částku. Dobře totiž vědí, že produkt jako jeden z mála funguje a rádi si zakoupíte i další balení.

 

Dávkování Maxulenu

Dávkování je velice jednoduché. Konzumujte 1 tabletu denně a to společně s jídlem. Nezapomeňte tabletu dostatečně zapít čistou vodou.

💪 Doplněk je určen pro pravidelné užívání (nejlepších výsledků dosahuje po 3-6 měsících užívání).

❌ Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

 

Maxulen zkušenosti + diskuze!

“Na Maxulen jsem narazil při jedné recenzi a to necelé 4 měsíce zpět. Na první pohled mě zaujmulo složení a také pozitivní reakce uživatelů. Řekl jsem si, že to také zkusím, ještě když byla sleva 50% na první objednávku. Na úvod musím zmínit, že do přípravku jsem nešel kvůli problémům s erekcí, ale kvůli tomu, že jsem se cítil vyčerpaný a bez energie. Snažím se žít aktivní život a nechtěl jsem se s tím smířit.”

“Po 3 měsících užívání musím přiznat, že produkt funguje, i když jsem čekal možná větší zázrak. Přesto únava je daleko menší, mám více energie a možná největší změnu pozoruji v posilovně. Svalová hmota se přibývá rychleji a svaly se mi podařilo “vysekat.”

Máte zkušenosti s Maxulenem? Napište nám ji do komentářů, ať je recenze kompletní!

“Dříve jsem patřil mezi pravidelné sportovce a rád jsem se udržoval fit. Kolem čtyřicítky jsem ale začal mít problémy s únavou a dál už jsem nemohl zvládat práci a volnočasové aktivity. Na internetu jsem našel mnoho recenzí na jiné produkty. Pár jsem jich vyzkoušel, ale fungovali pouze dočasně (většinou obsahovali kofein). Nyní jsem vyzkoušel Maxulen a nemám problém zase stíhat oboje – jak práci, tak sport. Dle mého názoru se jedná o takový malý zázrak!” Martin Chládek, Brno.

“Doplněk stravy Maxulen užívám již pátý měsíc, jednu tabletu denně vždy ráno a jsem s ním mooc spokojen. Před 3 měsíci jsme koupili dům a od té doby jsem v jednom kole, stěhování, zabydlování… znáte to, prostě hodně práce, ale já, dá se říct, se cítím překvapivě stále celkem fit. Myslím, že to je i díky Maxulenu. Jsem s ním opravdu spokojen.” Stanislav S.

“Práce diskžokeje a vystupování na hudebních festivalech je často velice hektické. Žiju ve vysokém tempu a to je samozřejmě bez jakékoliv podpory velice náročné, proto jsem se rozhodl užívat Maxulen. Beru ho už půl roku a cítím se vitálnější a tak i spokojenější. Zdá se mi, že mám více energie pro každodenní život.

Jsem aktivní i mimo hudební scénu. Skoro každý den jezdím na kole, plavu a chodím do posilovny. Od té doby, co beru Maxulen, pociťuji zlepšení i po kondiční stránce.” DJ Borzin

Pravý chlap má testosteronu na rozdávání

Nejčastější otázky

1. Je užívání Maxulenu bezpečné?

Ano, užívání Maxulenu je zcela nezávadné a bezpečné. Složení je přírodní a produkce testosteronu je zde pouze podpořena (není tomu jak ou steroidů, kde si dodáváte testosteron přímo).

2. Je mi 18 let, můžu doplněk užívat?

Ačkoliv je to ve většině případech zcela zbytečné, protože v tomto věku dokáže tělo vyprodukovat vysoké množství vlastního testosteronu. Tak přesto můžete Maxulen vyzkoušet bez špatného svědomí či strachu.

3. Pomůže mi Maxulen zvýšit hladinu testosteronu?

Přesně tak! Tento přírodní doplněk stravy dokáže stimulovat produkci testosteronu a tím zvýšit jeho hladinu!

4. Proč dáváte na první objednávku 50% slevu?

Chceme zákazníkům ukázat, že Maxulen má opravdu pozitivní vliv na produkci testosteronu a proto umožňujeme první nákup s takto výraznou slevou.

 

Kde Maxulen koupit a jaká je cena? + dávkování

Maxulen se prodává pouze na oficiálních stránkách výrobce. Nikde jinde to nekoupíte, ani v Dr.Max či Pilulka. Výhodou je, že na první nákup získáváte 50% slevu! To znamená, že první balení 30 tablet Vás bude stát 298 ,-.

Balení se slevou 50% – 1 tableta (1 denní dávka) – 10 ,-

Balení s plnou cenou – 1 tableta (1 denní dávka) – 20 ,-

Maxulen

4.2/5 - (6 votes)
Zádný komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *