Maxulen recenze a kde ho koupit

Maxulen recenze – účinky a zkušenosti s užíváním

Maxulen je přírodní doplněk určený pro muže, kteří trpí na nedostatek testosteronu. Jeho nedostatek se může na muži negativně podepsat v podobě horšího psychického a fyzického zdraví. V dnešní recenzi si ukážeme, jaké negativní vlivy může testosteron způsobit a jak se tomuto problému vyhnout.

Dále se také dozvíte, kde Maxulen koupit, složení, účinky, ale také dávkování a reálné zkušenosti uživatelů. Již 1 tableta Maxulenu stačí na to, abyste tento nepříjemný jev dokázali odvrátit, případně alespoň oddálit. Naleznete zde také 300 ,- slevu na první nákup!

Proč vyzkoušet Maxulen?

 • zvyšuje hladinu testosteronu
 • eliminuje projevy nízké hladiny testosteronu
 • má přírodní složení ve vysokých dávkách
 • je volně prodejný – bez lékařského předpisu
 • probíhá akce – sleva 50% na první balení (můžete objednat na více osob)
 • probudíš v sobě nekompromisní zvíře
Maxulen balení se slevou

Maxulen recenze doplňku

Maxulen patří mezi doplňky stravy, které slouží k podpoře a zvýšení hladiny testosteronu. Lépe řečeno, podpoří jeho přirozenou tvorbu.

Kromě toho, že hladina testosteronu klesá s věkem, projevují se na úbytku i vnější vlivy. Mezi ně patří například sedavý způsob života, který je pro velkou část mužů v dnešní době standard.

Dále hladinu mužského hormonu ovlivňuje častá masturbace, nezdravá strava, alkohol, dlouhodobý stres a léky na předpis (nejčastějsi antidepresiva).

Maxulen tak nabízí mužům možnost, jak přírodní cestou a bez předpiso zvýšit hladinu testosteronu a probudit v sobě to tvrdé zvíře. A využít svůj potenciál, jako muž.

Jaké negativní dopady může mít nedostatek testosteronu?

 • zvýšená únava
 • problémy se spánkem
 • úbytek svalové hmoty
 • navýšení hmotnosti – tukových zásob (nejvíce v oblasti břicha a tváří)
 • psychická nevyrovnanost a podrážděnost
 • snížení libida, problém s erekcí
 • nedostatek koncentrace
 • únava
 • bolest kloubů, svalů a problémy s kostmi

Jak vidíte, tak seznam negativních vlivů na nízkou hladinu testosteronu lze označit za “bohatý.” Na úvod je také nutné říct, že za nízkou hladinu testosteronu nemůžete.

Jedná se o proces, který bohužel trápí, čím dál tím více mužů a to po celém světě. Problémy se začínají objevovat nejčastěji kolem třiceti let. Poté můžete čekat nejhorší projevy od 45 let do 60 let.

Pokud máte problémy s uspokojením své ženy, problémy s erekcí, nedostatkem svalové hmoty (přesto, že jste aktivní a máte dobrý jídelníček) a slabou koncentraci. Zvažte užívání potravinového doplňku na jeho zvýšení, jako je Maxulen nebo Menactive.

Maxulen složení – co obsahuje?

Maxulen patří mezi přírodní doplňky stravy a jeho komplexní složení se stará o podporu mužského pohlavního hormonu – testosteronu. Mezi hlavní složky přípravku patří látka “Testofen.”

Tato látka dokáže v těle uvolnit pohlavní hormon, která je vázán v bílkovinách a tělo jej doposud nevyužívalo.

Jedná se o koncentrovaný výtažek ze semene pískavice řeckého sena. Ukážu Vám, jaké jsou jednotlivé látky v Maxulenu a jaké mají účinky!

Cítíte se unaveni? Máte nedostatečnou erekci a přitom chcete dát přítelkyni co proto? Maxulen pomáhá udržet normální hladinu testosteronu v krvi, který s tímto souvisí. Využijte slevu 50% a vyzkoušejte jeho účinky. Nudete litovat.

Testofen – pískavice řeckého sena

Pískavice patří mezi jednoleté bylinky a její vzhled se nedá přirovnat pravděpodobně k žádné rostlině, která se vyskytuje v ČR. Mezi nejcennější část rostliny patří semena (15 – 20 semen na rostlinu). Obsahuje vysoké množství kvalitních bílkovin, olejů, cholinu a saponinů.

Ve středozemí se nejčastěji používá jako koření, ale rostlina má využití i v obřadech a léčbě chorob (nadýmání, kašel, průjem, otrava krve, poruchy jater a ledvin).

Mimo všechny tyto pozitivní vlasntosti působí také na celkové zdraví mužů (podporuje potenci a erekci). Více o pískavici.

Hořčík & Zinek

Hořčík (magnézium) patří mezi hlavní biogenní prvky v našem těle. Největší zastoupení má v kostech a kloubech (zbytek ve svalech – cca 25%).

Jeho nedostatek se projevuje křečemi, bolestmi kloubů a psychikou podrážděností. Proto je nutné mít v těle dostatek hořčíku – průměrná denní dávka pro dospělou osobu se pohybuje kolem 365 mg.

Zinek patří mezi stopové prvky a stará se o více, než stovko procesů v těle. Je důležitý pro správnou funkci imunity, normálního růstu (vlasů, nehtů, pokožky), reprodukčních orgánů a prostaty.

Podílí se také na tvorbě hormonů a celkovém zdraví mužů.

Vitamín B6

Vitamín B6 (pyroxidin) patří do skupiny vitamínů, které jsou rozpustné ve vodě. Poté v organismu z nich vznikají deriváty, které ovlivňují metabolismus aminokyselin a sacharidů.

Správná hladina vitamínu B6 slouží k oddálení únavy, podílí se na tvorbě červených krvinek a pomáhá uvolňovat energii z energetických zásob.

Testosteron u mužů klesá každým rokem. Snažíte se budovat svalovou hmotu, cvičíte jako blázen a výsledky se nedostavují? Doplňte testosteron v tabletách.

Účinky Maxulenu

 • podporuje plodnost, erekci a reprodukci
 • snižuje pocit únavy a vyčerpání (psychického i fyzického)
 • pomáhá udržet normální hladinu testosteronu v krvi
 • podporuje normální chod psychického zdraví
 • zrychluje svalový růst a spalování tuků (v oblasti břicha)

Maxulen je přípravek, který je určen především pro muže nad 30 let. Proč právě tento věk? Je to kvůli andropauze, která se začíná formovat u mužů právě kolem “třicítky.”

Jak vidíte, tak testosteron se u stará v těle o mnoho procesů a ovlivňuje spoustu funkcí. Pojďme se ale podívat, co to andropauza vlastně je.

Co to je andropauza (mužský přechod)?

Že existuje mužský přechod, bylo zjištěno teprve nedávno, ale přitom má podobné symptomy, jako přechod u žen.

Přechod začíná kolem třiceti a pokračuje kolem padesáti. Projevuje se neustálou únavou, ztrátou svalové hmoty, poruchy spánku a bohužel také ztráta sexuální chuti a problémy s erekcí.

Pro koho je přípravek určen?

Vzhledem k přírodnímu složení můžete Maxulen užívat od 18 let a nemusíte mít strach, že pocítíte nějaké vedlejší účinky.

 • muži od 18 let
 • sportovci, který chtějí zlepšit své fyzické výkony
 • muži nad 30 let, u kterých vlivem věku dochází k úbytku testosteronu
 • muži, kteří se potýkají s problémy s erekcí a nízkým libidem
 • všichni kdo cvičí a chtějí z posilovny “dostat” víc

Nordic Health (firma, která Maxulen vyrábí) si stojí za výrobkem natolik, že umožňuje první balení vyzkoušet za minimální částku.

Dobře totiž vědí, že produkt jako jeden z mála funguje a rádi si zakoupíte i další balení.

zvýšení testosteronu přírodní cestou
přípravky na podporu erekce zlepšuji erekci a požitek ze sexu

Dávkování Maxulenu

Dávkování je velice jednoduché. Konzumujte 1 tabletu denně a to společně s jídlem.

Nezapomeňte tabletu dostatečně zapít čistou vodou.

💪 Doplněk je určen pro pravidelné užívání (nejlepších výsledků dosahuje po 3-6 měsících užívání).

❌ Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Maxulen zkušenosti

“Na Maxulen jsem narazil při jedné recenzi a to necelé 4 měsíce zpět. Na první pohled mě zaujmulo složení a také pozitivní reakce uživatelů. Řekl jsem si, že to také zkusím, ještě když byla sleva 50% na první objednávku. Na úvod musím zmínit, že do přípravku jsem nešel kvůli problémům s erekcí, ale kvůli tomu, že jsem se cítil vyčerpaný a bez energie. Snažím se žít aktivní život a nechtěl jsem se s tím smířit.”

Neznámý

“Po 3 měsících užívání musím přiznat, že produkt funguje, i když jsem čekal možná větší zázrak. Přesto únava je daleko menší, mám více energie a možná největší změnu pozoruji v posilovně. Svalová hmota se přibývá rychleji a svaly se mi podařilo “vysekat.”

Neznámý

Maxulen mi vyhovuje, přínos určitě má. Vzhledm k tomu, že ho beru již přes rok, tak cítím přínos v segmentech fyzického i intimního života. A to se v důsledku samozřejmě odráží pozitivně i na psychice. Chtěl bych ho doporučit každému chlapovi, který se tiše snaží maskovat, že už vše není jak bylo.

Mirek Etzler

Herec

Celý život jsem se cítil být v celkem slušné formě. Někdy kolem čtyřicítky jsem ale začal pozorovat takový sešup. Nejprve jsem to omlouval třeba jarní únavou nebo náročným dnem v práci. Až když jsem viděl, že se mi síla ani energie nevracejí ani po přiměřeném odpočinku, pochopil jsem, že mám co dělat s úbytkem testosteronu. 

Ján Jackuliak

Filmový herec

Jako osobní trenér a vzpěrač dělám vše proto, aby moje tělo zůstalo silné. S přibývajícím věkem však většinou svalová hmota ubývá, a tak to má vliv i na výsledek cvičení. Proto jsem začal užívat Maxulen, který mi pomáhá dostat z mého tréninku lepší výsledky.

Robert Kronberg

Osobní trenér

Kde Maxulen koupit a jaká je cena?

Maxulen se prodává pouze na oficiálních stránkách výrobce www.Maxulen.cz. Nikde jinde to nekoupíte, ani v Dr.Max či Pilulka.

Výhodou je, že na první nákup získáváte 50% slevu!

To znamená, že první balení 30 tablet Vás bude stát 298 ,-

Balení se slevou 50% – 1 tableta (1 denní dávka) – 10 ,-

Cena 10 Kč za denní dávku je v porovnání s dnešními cenami více, než příjemná. Navíc když se zamyslíte nad tím, kolik pozitivních účinků užívaní Maxulenu přináší.

Nejčastější dotazy a odpovědi

Recenze Maxulen – doplněk na zvýšení testosteronu

Redakce magazínu

Maxulen balení se slevou
Zvýšení testosteronu
Přírodní složení
Způsob užívání
Cena tablet

Zhodnocení

Mnoho mužů, včetně celebrit a sportovců je s Maxulenem spokojených. Pokud i vy hledáte přípravek na zvýšení testosteronu, vyzkoušejte ho a nebudete litovat. Přírodní složení, vysoká účinnost a sleva 50% je nabídka, kterou je nutné vyzkoušet.

4.8
4.4/5 - (9 votes)
Zádný komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *