RECENZE: KetoMix omelety

Proteinové omelety jsou v proteinové dietě základem jídelníčku. Svůj název mají odvozený od toho, že se velmi podobají vzhledem i chuťově vaječným omeletám. Zpravidla plní funkci oběda nebo večeře. Hlavně muži je potom milují k snídani.

V tomto článku budou představeny proteinové omelety KetoMix, které patří k těm nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším.

Keto dieta je založena na produkci ketonů jako zdrojů energie

Slyšeli jste již někdy termín ketóza? Jedná se o zcela přirozený stav ve chvíli, kdy člověk nedisponuje dostatkem sacharidů. Lidské tělo je pochopitelně musí nahradit něčím jiným, aby mu nechyběla energie. Na tomto principu funguje tolik vychvalovaná KetoMix dieta.

Veškerá jídla jsou nízkosacharidová, takže po celou její dobu se příjem sacharidů drží pod 50 gramy denně. Zdrojem energie se místo sacharidů stanou ketony, jež jsou produkovány z uloženého tělesného tuku, čímž je zaručeno hubnutí.

Přejít do obchodu

Chutnou proteinovou omeletu KetoMix lze připravit v rekordně rychlém čase

Proteinové omelety KetoMix jsou velmi nenáročné na přípravu, která nezabere více než deset minut. Doporučuje se nalít do šejkru 120 ml vody a přidat 3/4 odměrky omelety, což je 25 gramů.

Vše se v šejkru namixuje.

Posléze se na rozpálenou pánev nalije kapka oleje i směs ze šejkru, ztlumí se plamen, vše se přikryje pokličkou a restuje okolo 4 minut.

Pak je třeba omeletu opatrně otočit a porestovat ji další tři minuty.

Přejít od obchodu ketomix.cz na omelety

Omelety KetoMix jsou zdrojem důležitých výživných látek

Omelety KetoMix se prodávají v balení o hmotnosti 250 g nebo 320 g, z něhož se připraví 10 porcí. Tyto omelety je vhodné zařadit do jídelníčku již od 1. etapy ketonové diety KetoMix.

Vynikají nejen nízkým obsahem sacharidu a tuků, ale současně jsou zdrojem kvalitních bílkovin, vitamínů i minerálních látek.

Obejdou se bez lepku i přidaného glutamátu. V první fázi diety se touto omeletou doporučuje nahradit maximálně jedno jídlo.

Labužníci si tyto omelety někdy ještě vylepšují restovanou zeleninou nebo houbami.

KetoMix proteinová omeleta s příchutí slaniny a sýra je novinkou

Recenze KetoMix proteinové omelety s příchutí slaniny a sýra se shodují v tom, že z omelety není cítit žádná pachuť, ale skutečně vejce, sýr a slanina.

Ti, kteří tuto omeletu vyzkoušeli, se shodují na tom, že její chuť je skutečně vynikající, takže mohou omeletu jíst od rána do večera.

Mezi proteinovými omeletami KetoMix se jedná o poměrně nový produkt, který si jistě zaslouží pozornost zákazníků.

Je jen otázkou času, kdy přijdou s nějakými skvělými recepty, k nimž se hodí právě tato proteinová omeleta. Jedním z nich ostatně můžete být i vy!

Proteinová omeleta s příchutí slaniny a sýra

Proteinová pažitko-cibulová KetoMix omeleta chutná všem generacím

Proteinová pažitko-cibulová KetoMix omeleta je rovněž doporučována lidmi bez rozdílu věku. Velmi dobře se kombinuje se zeleninou, již keto dieta povoluje.

Ta může být restovaná i dušená. Její příprava navíc nezabere mnoho času, když je hotová během pár minut.

Omeletu KetoMix se sýrovou příchutí si zamiluje každý

Proteinová omeleta KetoMix se sýrovou příchutí uspokojí i mlsné jazýčky skutečných gurmánů. Ti si ji někdy v recenzích diety KetoMix ještě doporučují vylepšit prostřednictvím žampionů nebo zeleniny.

Víte, jaký pocit je při konzumaci této proteinové omelety údajně nejlepší?

Jen málokdo je ochoten věřit tomu, že během tak dobrého jídla současně hubne! Právě z této suroviny lze připravit výbornou omeletu s restovanou zeleninou.

Kromě omelety KetoMix se sýrovou příchutí je k přípravě třeba i žampionů, cukety, jarní cibulky a řepkového oleje.

Proteinová omeleta se sýrovou příchutí (10 porcí)

Do šejkru se vysype jedna odměrka sýrové KetoMix omelety a spolu s vodou se protřepe. Pánev se potře trochou oleje, jenž se rozehřeje. Právě zde se orestuje očištěná a nakrájená zelenina, která se poté přisype do šejkru. Celá směs se rozmíchá a vylije zpět na rozpálenou pánev, aby se zde omeleta pod pokličkou restovala po obou stranách až dozlatova.

Již jste někdy jedli žampionový burger?

Chcete zhubnout, a přitom si nedokážete představit svůj den bez pořádného burgeru? Také tento velmi zapeklitý úkol lze řešit, a to hned od první fáze!

Vyzkoušejte žampionový burger, k němuž je třeba KetoMix omeleta se sýrovou příchutí, 4 žampiony, psylium, 50 g cukety, česnek, sůl a pepř.

Pečlivě očištěné hlavičky žampionů se obalí v KetoMix omeletě se sýrovou příchutí a posypou psyliem. Posléze se upečou dorůžova v troubě na pečicím papíru. Cuketa se musí nastrouhat najemno, smíchat s posekanými žampiony, přidá se česnek, sůl a pepř. Z této hmoty se vytvaruje karbanátek, který se osmaží na malém množství oleje.

Ve druhé etapě KetoMix diety lze uvažovat o náhradě mletým krůtím masem.

Vegetariáni volí proteinovou omeletu KetoMix se zeleninovou příchutí

Zapřisáhlí odpůrci masa pravděpodobně zvolí proteinovou omeletu KetoMix se zeleninovou příchutí. Jako možná příloha je doporučováno kyselé zelí, houby, brokolice a špenát. Výjimkou nejsou dokonce ani případy rodin, kde především pánové tvorstva vůbec nepoznali, že jim na stole nepřistála skutečná omeleta!

Od druhé fáze keto diety se můžou připravovat z KetoMix omelety výborné housky, když kromě dvou odměrek KetoMix zeleninové omelety je potřeba 100 ml vody, lžička prášku do pečiva, sůl, kmín, česnek, cibule nakrájená najemno podle chuti a sníh z jednoho bílku.

Tyto housky nejsou nijak náročné na přípravu, když se ingredience smíchají. Z tužšího těsta se udělají na pečicí papír polévkovou lžicí hromádky, které se posypou chia semínky či kmínem a pečou při 165ºC do zrůžovění.

Brokolicové placky ze zeleninové omelety KetoMix chutnají skvěle

Jinou pochoutkou, kde při přípravě poslouží jako surovina proteinové zeleninové omelety KetoMix, jsou brokolicové placky. Kromě nich si je třeba připravit půl brokolice, vejce, lžíci vody, sůl, pepř, stroužek česneku, kmín, koření podle chuti a olej.

brokolicové placky ketomix

Syrová brokolice se nožovým mixérem rozmixuje na jemný prášek, přidá se vejce, směs na omeletu, půl odměrky vody a vše se promíchá. Lžící se vzniklý mix dává na pánev a dělají placičky.

Po usmažení dozlatova z obou stran se brokolicové placky mohou namáčet v dresinku ze lžíce tvarohu, česneku, soli a vody.

Pravidla spojená s keto dietou, která se vyplatí dodržovat

Pokud má být proteinová dieta KetoMix skutečně účinná, je třeba dodržet několik základních pravidel. V průběhu prvního týdne je nutností absolutní abstinence, později si lze dopřát deci KetoMix vína denně. Radno také není přehánět to se sportem.

Člověk, který podstupuje proteinovou dietu, by se měl vystříhat silových sportů. Ideální je nahradit je rychlou chůzí nebo jízdou na kole.

Hubnete, ani to nevíte!

Keto dieta dává zapomenout na představu diety, která má podobu týrání unaveného organismu člověka, jenž je sužován neustálým hladem. Recenze KetoMix diety se shodují na tom, že tato dieta umožňuje hubnout jednoduše, rychle a bez jakéhokoli hladovění.

Na tvorbě proteinových jídel se totiž podíleli renomovaní výživoví poradci, takže KetoMix dnes svým klientům nenabízí jen proteinové omelety, ale více než 22 zcela plnohodnotných jídel.

Ta nejen skvěle chutnají, ale souhlasně lidem poskytnou i potřebné minerální látky, vitamíny i vlákninu.

Stravovací návyky spojené s keto dietou je třeba udržovat i v budoucnu

Kladete si otázku, jak dlouho je třeba dietu KetoMix držet, abyste pocítili blahodárné důsledky? Délka diety je pochopitelně odvislá od toho, kolik kilo potřebuje člověk zhubnout.

První fáze diety by měla trvat nejméně jeden týden, maximálně potom osm týdnů. Doporučuje se držet toho, že čím vyšší je nadváha, tím delší dobu by měla trvat první fáze. Maximální doba držení celé diety by neměla přesáhnout 14 týdnů.

TIP: Všechny články o KetoMix dietě.

Třetí fáze diety v podstatě žádnou dietou není, když se jedná o to, aby se nové stravovací návyky podařilo zakotvit do běžného života. Kvalitní jídlo by měl jíst člověk pětkrát denně a vždy by měl přemýšlet o tom, co a kdy jí.

Naposledy aktualizováno 2 prosince, 2023, autorem Redakce Magazínu

4.7/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *