Kloubní výživa Flextor

Omezuje bolest kloubů váš pohyb a každodenní fungování, respektive citíte bolest u chození, sezení a třeba i při jízdě na kole? Jestliže ano, tak něco není správně a nefunguje jak má. Existuje několik způsobů, jak tomu v některých případech předejít. Vyřešit problémy s klouby může již změna obuvi či dokonce změna matrace, anebo jídelníčku.

V tomto článku si nebudeme ukazovat, jaké jsou možnosti, protože je to v mnoha případech individuální. My si ukážeme způsob, který může využít každý a to bez rozdílů. Jedná se o kloubní přípravek Flextor od české firmy Advance Nutraceutics.

flextor

Přejít do obchodučeský výrobek

přírodní složení

funguje, klouby jsem měl lepší po 1 měsíci užívání

 

Proč nás bolí klouby?

Jedním z častých důvodů je nedostatek pohybu, který je pro klouby nepřirozený. Znáte to, sedíte v práci, na cestách a pak doma u televize. Klouby jsou stvořeny, aby byly co možná nejvíce pohyblivé.

Jestliže tělo nemá dostatek zdravého pobyhu, tak klouby omezí výrobu kloubního mazu, který je potřebný k správnému fungování kloubového aparátu.

Na špatném stavu našich kloubů se může podepsat i zranění, případně nemoc.

nedostatek pohybu

špatná obuv

zranění nebo nemoc

 

Jak zlepšit funkci kloubů?

Pravidelný pohyb spolu s Flextorem je jedna z nejlepších prevencí pro správnou funkčnost kloubů. Jestliže už máte “rozjeté” problémy, tak se sportem opatrně! Někdy je více ke škodě, než k užitku.

Musíte vybírat takové aktivity, kde klouby přiměřeně zatížíte (plavání, nenáročná jízda na kole, apod.) a procvičíte. Vhodné je také zařazení určitých potravin do vašeho jídelníčku. Které potraviny to jsou?

  • semena slunečnice, arašídy, mandle a lískové ořechy
  • losos, makrela, tuňák a ostatní tučné ryby

Nadváha

Jeden z největších problému pro klouby je nadváha, kterou “trpí” průmerně každý třetí člověk v České republice. Nadváha patří k celosvětovému problému a je čas s tím bojovat! Neodnesou to jen vaše klouby a na to je potřeba pamatovat. Zhubnout může kdokoliv, stačí jen chtít a začít se v tomto oboru vzdělávat. K tomu vám může pomoc právě tento magazín, kde naleznete užitečné informace ze světa hubnutí a diet.

Kloubní výživa advance flextor

Užívání Flextoru je více než doporučováno. Chrání a zlepšuje funkci vašich kloubů za nízkou cenu a s vysokým účinkem. Osobně ho neprodávám, ale doporučuji všude kde můžu, protože mi velice pomohl a co jsem našel různé recenze na Flextor, tak ostatním taky. Zdraví máte jen jedno a je potřeba se o něj náležitě starat! Přeci nechcete, aby vás klouby omezovaly v pohybu, ne?!

Složení

Flextor obsahuje celkem 7 přírodních látek, které tvoří komplexní pomoc pro bolavé klouby. Jaké látky to jsou?

 1. CHONDROITIN – Látka, která je našemu tělu moc dobře známá. Je součástí mezibuněčné hmoty chrupavek (díky tomu mohou chrupavky bez problémů fungovat). Nejčastěji se extrahuje z hovězích a vepřových chrupavek.
 2. GLUKOSAMIN – Glukosamin je látka, která se získává ze schránek mořských korýšů. V přípravku je především proto, že podporuje efekt chondroitinu.
 3. KOLAGEN – Kolagen patří mezi proteinu a jedná se o látku, který je tělu moc dobře známa. Používá se ve většině doplňcích stravy určené pro podporu zdraví kloubů.
 4. VITAMIN C – Vitamín C podporuje v našem těle tvorbu kolagenu. Také podporuje celkovou imunitu a je důležitý pro správný chod celého těla.
 5. MSM – methylsulfonylmethan – Organická sloučenina síry určená pro léčbu a zmírnění problémů s klouby. Nepomáhá jen lidem, ale i čtyřnohým kamarádům při Velké Pardubické!
 6. BROMELAIN – Enzym, který se získává z ananasu, podporuje hubnutí a také regeneraci. Skvělým bonusem jsou i jeho protizánětlivé účinky
 7. BOSWELLIA – Bylinka je populární především v Číně a to již po tisíciletí. Flextor obsahuje extrakt z boswellie a napomáhá udržovat zdraví kloubů.

 

lék na klouby

Dávkování

Doporučenná denní dávka se pohybuje v rozmezí 2 až 3 tablet (užívat můžete najednou, anebo 2x denně). Tablety je nejlepší užívat společně s jídlem a dostatečně zapít čistou vodou. Užívat Flextor mohou již děti od 12 let a to 1 tabletu denně. Vhodné i jako prevence!

 

Proč začít s užíváním?

Patří mezi nejsilnější přípravky na podporu kloubů na cz/sk trhu. Výsledky poznáte již od 1 měsíce užívání.

Podpora celého pohybového aparátu – vhodné zařadit i jako preventivní opatření. Užívání je doporučeno osobám s vyšší fyzickou zátěží, sportovcům a seniorům.

Cena

 

Kde koupit Advance Flextor za nejlepší cenu?

Advance Flextor můžete zakoupit za nejlepší cenu na oficiálních stránkách výrobce Advance Nutraceutics. Cena za jedno balení je 399 Kč, ale při koupi 3 balení, zaplatíte za jedno balení 349 Kč a máte k tomu ještě dopravu zdarma.

Advance flextorPřejít do obchodu

Máte zkušenosti s Flextorem?

Máte osobní zkušenost s tímto doplňkem stravy? Budeme rádi, když svoje postřehy a připomínky napíšete do diskuze pod článkem. Vaše osobní zkušenosti možná pomohou někomu dalšímu, kdo se trápí a má problémy s klouby. Děkujeme.

Naposledy aktualizováno 14 ledna, 2021, autorem Redakce Magazínu

4/5 - (4 votes)

4 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *