flextor
11 července, 2016
Kategorie: Doplňky, Pohyb

Kloubní výživa Flextor

Omezuje bolest kloubů váš pohyb a každodenní fungování, respektive citíte bolest u chození, sezení a třeba i při jízdě na kole? Jestliže ano, tak něco není správně a nefunguje jak má. Existuje několik způsobů, jak tomu v některých případech předejít. Vyřešit problémy s klouby může již změna obuvi či dokonce změna matrace, anebo jídelníčku. V tomto článku si nebudeme ukazovat, jaké jsou možnosti, protože je to v mnoha případech individuální. My si ukážeme způsob, který může využít každý a to bez rozdílů. Jedná se o kloubní přípravek Flextor od české firmy Advance Nutraceutics.

Proč nás bolí klouby?

Jedním z častých důvodů je nedostatek pohybu, který je pro klouby nepřirozený. Znáte to, sedíte v práci, na cestách a pak doma u televize. Klouby jsou stvořeny, aby byly co možná nejvíce pohyblivé. Jestliže tělo nemá dostatek zdravého pobyhu, tak klouby omezí výrobu kloubního mazu, který je potřebný k správnému fungování kloubového aparátu. Na špatném stavu našich kloubů se může podepsat i zranění, případně nemoc.

nedostatek pohybu

špatná obuv

zranění, nemoc

Jak zlepšit funkci kloubů?

Pravidelný pohyb spolu s Flextorem je jedna z nejlepších prevencí pro správnou funkčnost kloubů. Jestliže už máte “rozjeté” problémy, tak se sportem opatrně! Někdy je více ke škodě, než k užitku. Musíte vybírat takové aktivity, kde klouby přiměřeně zatížíte (plavání, nenáročná jízda na kole, apod.) a procvičíte. Vhodné je také zařazení určitých potravin do vašeho jídelníčku. Které potraviny to jsou?

  • semena slunečnice, arašídy, mandle a lískové ořechy
  • losos, makrela, tuňák a ostatní tučné ryby

Nadváha

Jeden z největších problému pro klouby je nadváha, kterou “trpí” průmerně každý třetí člověk v České republice. Nadváha patří k celosvětovému problému a je čas s tím bojovat! Neodnesou to jen vaše klouby a na to je potřeba pamatovat. Zhubnout může kdokoliv, stačí jen chtít a začít se v tomto oboru vzdělávat. K tomu vám může pomoc právě tento magazín, kde naleznete užitečné informace ze světa hubnutí a diet.

Kloubní výživa Flextor

Užívání Flextoru je více než doporučováno. Chrání a zlepšuje funkci vašich kloubů za nízkou cenu a s vysokým účinkem. Osobně ho neprodávám, ale doporučuji všude kde můžu, protože mi velice pomohl a co jsem našel různé recenze na Flextor, tak ostatním taky. Zdraví máte jen jedno a je potřeba se o něj náležitě starat! Přeci nechcete, aby vás klouby omezovaly v pohybu, ne?!

Složení

Flextor obsahuje celkem 7 přírodních látek, které tvoří komplexní pomoc pro bolavé klouby. Jaké látky to jsou?

 1. CHONDROITIN – Látka, která je našemu tělu moc dobře známá. Je součástí mezibuněčné hmoty chrupavek (díky tomu mohou chrupavky bez problémů fungovat). Nejčastěji se extrahuje z hovězích a vepřových chrupavek.
 2. GLUKOSAMIN – Glukosamin je látka, která se získává ze schránek mořských korýšů. V přípravku je především proto, že podporuje efekt chondroitinu.
 3. KOLAGEN – Kolagen patří mezi proteinu a jedná se o látku, který je tělu moc dobře známa. Používá se ve většině doplňcích stravy určené pro podporu zdraví kloubů.
 4. VITAMIN C – Vitamín C podporuje v našem těle tvorbu kolagenu. Také podporuje celkovou imunitu a je důležitý pro správný chod celého těla.
 5. MSM – methylsulfonylmethan – Organická sloučenina síry určená pro léčbu a zmírnění problémů s klouby. Nepomáhá jen lidem, ale i čtyřnohým kamarádům při Velké Pardubické!
 6. BROMELAIN – Enzym, který se získává z ananasu, podporuje hubnutí a také regeneraci. Skvělým bonusem jsou i jeho protizánětlivé účinky
 7. BOSWELLIA – Bylinka je populární především v Číně a to již po tisíciletí. Flextor obsahuje extrakt z boswellie a napomáhá udržovat zdraví kloubů.

lék na klouby

Dávkování: Doporučenná denní dávka se pohybuje v rozmezí 2 až 3 tablet (užívat můžete najednou, anebo 2x denně). Tablety je nejlepší užívat společně s jídlem a dostatečně zapít čistou vodou. Užívat Flextor mohou již děti od 12 let a to 1 tabletu denně. Vhodné i jako prevence!

Proč začít s užíváním?

Patří mezi nejsilnější přípravky na podporu kloubů na cz/sk trhu. Výsledky poznáte již od 1 měsíce užívání.

Podpora celého pohybového aparátu – vhodné zařadit i jako preventivní opatření. Užívání je doporučeno osobám s vyšší fyzickou zátěží, sportovcům a seniorům.

Cena.

flextor

Kde koupit Flextor za nejlepší cenu?

Flextor můžete zakoupit za nejlepší cenu na oficiálních stránkách výrobce Advance Nutraceutics. Cena za jedno balení je 399 Kč, ale při koupi 2 balení, zaplatíte za jedno balení 349 Kč a máte k tomu ještě dopravu zdarma, což je jistě příjemný bonus. Nyní můžete pořídit přípravek s 30% slevou.

Chci teď nakoupit

Máte zkušenosti s Flextorem?

Máte osobní zkušenost s tímto doplňkem stravy? Budeme rádi, když svoje postřehy a připomínky napíšete do diskuze pod článkem. Vaše osobní zkušenosti možná pomohou někomu dalšímu, kdo se trápí a má problémy s klouby. Děkujeme.

Zádný komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *