Urixin recenze
Duben 11, 2017
Kategorie: Doplňky

Urixin recenze

Močové cesty dokáží v některých případech člověka opravdu pozlobit. Jedná se především o zánět močových cest, který patří mezi nejčastější diagnózu. Tyhle problémy se projevují především bolestí v podbříšku a častým močením, což hlavně v noci, není nic příjemného. Varovným signálem může být řezavá a pálivá bolest při močení. V případě, že některé z těchto uvedených příznaků máte, tak zrovna vám může Urixin ulehčit život. Funguje i jako prevence!

Urixin

Urixin je přírodní doplněk stravy, který tvoří 6 vybraných látek pro podporu a správnou funkci močových cest. Takové složení jako má Urixin je na českém trhu něco zcela unikátního. Každá látka je obsažena v přesném množství a celkově tvoří skvělý “team.” Pojďme si představit každou látku zvlášť.

6 přírodních látek
 • D-Manóza

D-Manóza patří mezi velice významné biologické sacharidy. Získává se z některých druhů ovoce a zeleniny. V přípravku je obsažená především proto, že dokáže proniknout do moči a navázat na sebe bakterie, které se zde vyskytují. Poté je odplavena spolu s bakteriemi v proudu moči. Její síla se znásobuje při konzumaci společně s extraktem z kanadských brusinek. D-Manóza je populární především v USA, ale pro její léčivé účinky proniká i do evropské kultury.

 • Extrakt z brusinek

Extrakt z kanadské brusinky (Vaccinium macrocarpon) je ve velkém množství zastoupen v Urixinu. Patří mezi nejznámější antioxidanty a používá se při problémech s klouby, menstruací a ztrátě obranyschopnosti.

 • LACTOBACILLUS ACIDOPHILUS

Jedná se o živé bakteriální kultury, které jsou součástí naší střevní mikroflóry. Napomáhají k obnovení imunity a správné funkci střev. Jejich užívání je doporučováno především při užívání antibiotik a různých zánětů – například zánětu močových cest.

 • Zlatobýl

Zlatobýl je rostlina, která pochází z Evropy. Vyznačuje se širokou škálou léčivých účinků a to především podporou zdravého fungování močového měchýře a obranyschopnosti.

 • Zelený čaj

Urixin taktéž obsahuje silný extrakt ze zeleného čaje. Proč zrovna ze zeleného? Zelené lístky čajovníku čínského totiž neprošly procesem fermentace. Tím nedošlo k poškození léčivých látek, které čaj obsahuje a mohl se využít plný potenciál rostlinky. Zelený čaj odstraňuje únavu, povzbuzuje organismus a vylučování vody z těla.

 • Kopřiva

Kopřiva se po několik let využívá při problémech s ledvinami, na které má pozitivní účinek. Její konzumaci je vhodné zařadit i při problémech s imunitou.

urixin přírodní doplněk stravy

Chci teď nakoupit

Jak mi může urixin pomoci?

Urixin je vhodný pro lidi, kteří trpí na záněty močových cest a neustále s ním mají problémy. Při zánětu se užívají běžně 3 tablety denně, ale při dlouhodobém užívaní pouze 1 tableta denně. Ano, pouze 1 tableta denně stačí k tomu, aby se vám zánět vyhnul obloukem. Urixin lze užívat společně s antibiotiky pro silnější účinek. Může vám pomoci i tehdy, když už žádné antibiotika nefungují.

Zánět močových cest by se v žádném případě neměl podceňovat, protože může přerůst v zánět ledvin!

Výhody

 • jednoduché užívání
 • přírodní složení
 • dávka na den při dlouhodobém užívání stojí 5 Kč
 • velice účinný
 • nyní probíhá akce 30% sleva
Nevýhody
 • při zánětu 3 tablety denně (2 ráno, 1 večer)

Urixin a zkušenosti reálných lidí

“Měla jsem dlouhodobé problémy a nic nezabíralo, pořád se mi zánět vracel. Zatím beru 2 měsíce a mám klid!!! Možná náhoda, možná ne, ale užívat budu dál A určitě vyzkouším i Candix a pak napíšu, jestli taky zabere.”

“Urixin beru už druhý měsíc a mohu říci, že mě velice překvapil. Dlouho jsem hledala řešení na své problémy s močovými cestami a často se vracejícími záněty, ale nic nezabíralo, vždy to nakonec skončilo antibiotiky. Od té doby, co používám Urixin je vše bez potíží. Mohu ho vřele doporučit.”

“Já beru jako prevenci. Mám již třetí balení. Možná náhoda, možná ne, ale zánět jsem ještě neprodělala. Asi to nějak funguje.”

Urixin zkušenosti

Dávkování advance urixin tbl. 60?

• užívejte 2 tablety ráno a 1 večer
• při dlouhodobém užívání 1 tabletu denně
• užívejte před nebo společně s jídlem
• dostatečně zapijte
• balení obsahuje 60 kapslí

Nejčastější otázky

1. Kdy mi začně Urixin účinkovat?

První zlepšení by mělo přijít již po 2 týdnech užívání, ale záleží na závažnosti problému. Každý navíc na obsažené látky reaguje jinak.

2. Jak dlouho mám Urixin užívat?

Urixin při problémech můžete užívat 2 ráno a 1 večer. Pokud často trpíte na záněty a další problémy s močovým měchýřem, tak doporučujeme užívat 1 tabletu denně pro prevenci.

3. Mám velké problémy se záněty, mohu zvýšit doporučené dávkování?

Raději ne, držte se prosím doporučeného dávkování.

4. Můžu si nejdříve koupit 1 balení a produkt vyzkoušet?

Ano, umožňujeme zakoupení pouze 1 balení, takže produkt můžete bez problémů vyzkoušet. Přesto nejlepších výsledků dosáhnete při dlouhodobém užívání! Navíc při nákupu 2 a více produktů získáváte dopravu zdarma a také lepší cenu na balení!

Kde koupit nejlevnější Urixin?

Nejlevnější způsob je nakoupit přímo od výrobce Advance Nutraceutics, kde je levnější o 20 korun, než u dr.Max. Při koupi 2 a více kusů jde dolů cena a zároveň je doprava zdarma! Máte také jistotu, že obdržíte originální přípravek.

Močení již nebude nadále bolet

Záchod už nebudete muset vyhledávat každých 30 minut

urixin přírodní doplněk stravy

Chci teď nakoupit

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *