flextor na klouby
25 dubna, 2016
Kategorie: Doplňky, Pohyb, Přípravky na klouby

Recenze na přípravek Flextor

Máte problém s klouby, bolí vás každodenní činnosti a nevíte co s tím? Jedním řešením by mohl být některý z kloubních přípravků. Dnes se podíváme na přírodní přípravek Flextor. Jde o přírodní doplněk stravy od společností Advance nutraceutics. To je česká firma s dlouholetou historií a zkušenostmi s výrobou a prodejem doplňků.

flextorúčinný doplněk stravy na klouby

přírodní složení

AKCE: 30% slevaPřejít do obchodu

 

Co to je kloub?

Na začátek bude vhodné si vysvětlit, co to vlastně kloub je, a jak funguje. Kloub je “spojovadlo” dvou nebo více kostí, takže v našem těle je hojně zastoupen. Beh kloubů by nebylo možné se pohybovat (chodit, běhat, plavat, apod.).

Skládá se z několika částí a je opatřen také kloubním mazem, který zmenšuje tření mezi klouby.

Je to zatím nejúčinnější přípravek na kolena. Cenově dost dostupný oproti jiným přípravků. Mohu jedině doporučit. Kolena mi nebolí a užívám 2x 1 kapsli/den.

 

Flextor recenze

Jak už bylo zmíněno výše, tak se jedná o relativně levný kloubní přípravek. Zaručuje komplexní péči a udržení výborného stavu kloubů.

Účinný je díky 7 obsaženým látkám:

  • Glukasomin
  • Boswellia
  • Kolagen – je součástí chrupavek, kostí a šlach
  • Vitamin C
  • MSM – methylsulfonylmethan (je to forma síry – síra je důležitá součást chrupavky a kolagenu)
  • Bromelain
  • Chondroitin

 

Většina z uvedených látek buď napomáhají k přirozené tvorbě kolagenu a nebo přímo kolagen obsahují. Další látky jako chondroitin je součástí mezibuněčné hmoty kloubní chrupavky, též i glukasomin.

flextor - heureka recenze

Kdo by měl Flextor užívat?

Flextor je vhodný pro téměř pro všechny nad 30 let jako prevence před potížemi, sportovce a nebo pro lidi, kteří již s klouby mají problémy. Přípravek je vhodný úžívat nejméně 2-3 měsíce pro dostavení požadovaného efektu.

✅ sportovci

✅ senioři

✅ osoby nad 30 let jako prevenci

Upozornění:

Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu nebo mořské korýše. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Dbejte za vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s Vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v suchu a temnu v teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Bez lepku. Doplněk stravy.

 

Dávkování a kde doplněk koupit?

Denní doporučené dávkování jsou 2-3 tablety po dobu nejméně dvou měsíců. Jedno balení obsahuje 120 tablet, tudíž balení můžete mít na celé 2 měsíce již za akčních 399 ,-

Na internetu můžete najít řadu kladných recenzí na kloubní výživu Flextor Advance. Patří mezi nejúčinnější doplňky a zároveň je cenově dostupný, především, pokud si koupíte více balení najednou.

Všechny možnosti balení:

1 balení (120 tablet) = 399 Kč

2 balení (240 tablet) = 749 Kč

3 balení (360 tablet) = 1049 Kč + doprava zdarma

4 balení (480 tablet) = 1399 Kč + doprava zdarma

5 balení (600 tablet) = 1699 Kč + doprava zdarma

flextor

Přejít do obchodu

5/5 - (3 votes)
6 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.