flextor na klouby
Duben 25, 2016
Kategorie: Doplňky, Pohyb

Recenze na přípravek Flextor

Máte problém s klouby, bolí vás každodenní činnosti a nevíte co s tím? Jedním řešením by mohl být některý z kloubních přípravků a zrovna jeden pro Vás máme připravený. Přípravek Flextor je jeden z desítek kloubních preparátů na trhu. Ale v čem je jiný, než ostatní přípravky? A funguje? Na to se podíváme v následující recenzi.

Zakoupit

Co je to kloub?

Na začátek bude vhodné si vysvětlit, co to vlastně kloub je, a jak funguje. Kloub je “spojovadlo” dvou nebo více kostí, takže v našem těle je hojně zastoupen. Beh kloubů by nebylo možné se pohybovat (chodit, běhat, plavat, apod.). Skládá se z několika částí a je opatřen také kloubním mazem, který zmenšuje tření mezi klouby.

Je to zatím nejúčinnější přípravek na kolena. Cenově dost dostupný oproti jiným přípravků. Mohu jedině doporučit. Kolena mi nebolí a užívám 2×1/den.

Flextor

Jak už bylo zmíněno výše, tak se jedná o relativně levný kloubní přípravek. Zaručuje komplexní péči a udržení výborného stavu kloubů. Účinný je díky 7 obsaženým látkám:

  • Glukasomin
  • Boswellia
  • Kolagen – je součástí chrupavek, kostí a šlach
  • Vitamin C
  • MSM – methylsulfonylmethan (je to forma síry – síra je důležitá součást chrupavky a kolagenu)
  • Bromelain
  • Chondroitin

 

Většina z uvedených látek buď napomáhají k přirozené tvorbě kolagenu a nebo přímo kolagen obsahují. Další látky jako chondroitin je součástí mezibuněčné hmoty kloubní chrupavky, též i glukasomin.

flextor - heureka recenze

Pro koho je Flextor vhodný?

Flextor je vhodný pro téměř pro všechny nad 30 let jako prevence před potížemi, sportovce a nebo pro lidi, kteří již s klouby mají problémy. Přípravek je vhodný úžívat nejméně 2-3 měsíce pro dostavení požadovaného efektu.

Upozornění:

Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu nebo mořské korýše. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte za vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s Vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v suchu a temnu v teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Bez lepku. Doplněk stravy.

Dávkování a cena

Denní doporučené dávkování jsou 2-3 tablety po dobu nejméně dvou měsíců. Jedno balení obsahuje 120 tablet, tudíž balení můžete mít na celé 2 měsíce již za akčních 399 ,-

Na internetu můžete najít řadu kladných recenzí na kloubní výživu Flextor. Dokonce se vyzdvihuje jako levný a nejúčinnější! Zakoupit přípravek můžete zde – při objednání 2 balení neplatíte žádné poštovné a cena za obě balení ještě klesne na skvělých 699 ,-.

6 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *