Kloubus recenze
19 září, 2019
Kategorie: Doplňky, Přípravky na klouby

Je Kloubus konečně efektní přípravek na klouby? Máme pro Vás recenzi!

Problémy s klouby mohou vážně narušit spokojenost vašeho života. Proto je potřebné dát kloubům přesně to, co potřebují, jinak hrozí riziko zranění. To platí hlavně v případě, že patříte mezi aktivní sportovce, anebo seniory (kloubní výživa je ale určená pro všechny lidi).

V dnešním článku se zaměříme na kloubní preparát Kloubus s výrobou v České republice. S tímto doplňkem mám 3 měsíční zkušenost, kterou Vám zde představím.

www.Kloubus.czKloubus získal 1. místo v našem srovnání kloubní výživy!

✅ účinná kloubní výživa

✅ skvělá grepová příchuť

✅ vyrobeno v čr

Přejít do obchodu

 

⭐ Proč dát šanci doplňku Klobus? ⭐

⭐ Navrženo od skutečných odborníků

⭐ Výroba probíhá v České republice

⭐ 12 účinných látek, který tvoří komplex vhodný pro vaše klouby

⭐ Je prodávaný v práškové formě s příchutí grepu

⭐ Velice účinný (obsažené látky jsou ve vysoké koncentraci)

 

Klouby pomáhají lidskému těle v pohybu – bez kloubů by nebyl žádný pohyb. Měly by fungovat po celou dobu, co člověk žije. Samozřejmě pokud se používají tak, jak mají. Ale co to znamená, jak mám používat klouby, aby vydržely co nejdéle?

Především je nesmíte přetěžovat a vystavovat nepřirozenému pohybu (po nesprávných drahách).

Kdy dochází k poškozená kloubního aparátu?

 • přetěžování (například špatná technika dřepu a neodpovídající váha)
 • pro klouby nepřirozený pohyb
 • zranění
 • nedostatečná výživa pro klouby

 

Naše tělo má neskutečný potenciál, co se týče různých výkonů. Dokážeme uběhnout 50 km, na kole ujet až 600 km za den a teď si vzpomínám i na poslední zprávu z Hradce Králové, kde místní rodák zvedl na závodech v USA 250 kg na bench! Každý ale musel ujít dlouhou cestu, aby se dostal tam, kde nyní je. Na to je důležité myslet.

Pokud po celý rok nic neděláte, tak opravdu není vhodné přijít do fitness centra a zkoušet zvedat váhy, jako ostatní. Může to nenávratně poškodit vaše klouby.

 

⭐ Unikátní složení ve vysoké koncetraci ⭐

Už v horní části jste se mohli dočíst, že Kloubus obsahuje přesně 12 přírodních látek pro výživu kloubů. 1 sáček má 9 gramů až toho je 6 gramů účinných látek. Zbytek je váha balení, barvivo a sladidlo. Jako barvivo použil výrobce extrakt z červené řepy a osladili to nezávadnou sukralózou. Jsem rád, že nepoužili kontroverzní sladidla, jako je především aspartam.

Kloubus

Koupit Kloubus

Kolagen (Kolagenní peptidy)

Kolagen patří mezi nejrozšířenější bílkoviny v našem těle a tvoří přibližně 30% celkového množství. V našem těle zajišťuje to, aby se klouby hýbali přesně tak, jak mají. Elasticita, soudržnost pojivých tkání, chrupavek kostí a pozitivně se podílí také na stavu šlach, vazů a kůže.

Kloubus obsahuje 2730 kolagenního peptidu, který má lepší vstřebatelnost do našeho organismu, než je tomu u klasického kolagenu.


Glukosamin (glukosamin sulfát)

Glukosamin patří mezi látky, které jsou našemu tělu vlastní a jeho zvýšený příjem dokáže lépe ochránit naše chrupavky (patří totiž mezi hlavní složku).

Jeho účinnost můžete zvýšit v kombinaci s chondroitinem, který v přípravku Kloubus také najdete. Kloubus obsahuje přesně 1760 mg glukosaminu.


MSM  (Methyl-sulfonyl methan)

Metylsulfonylmetan je bílá krystalická látka, rozpustná ve vodě a nachází se v každé buňce našeho těla. Nejvíce v pokožce, vlasech a kloubech! Pomáhá udržovat vnitřní vazivové a chrupavkové tkáně.

Nejlepších výsledků docílíte, pokud budete MSM přijímat společně s vitamínem C. Kloubus obsahuje 500 mg MSM.


Chondroitin (chondroitin sulfát)

Chondroitin sulfát patří mezi důležité molekuly, které obsaženy ve strukturách mezi-buněčné hmoty chrupavky. Pokrývá hlavice kloubů a propůjčuje kloubům nesmírně důležité vlastnosti (tuhost, pružnost a schopnost se vyrovnat otřesům v průběhu celého dne).

Tuto látku najdeme také v pojivých tkáních. Chondroitin sulfát je obsažený v přírpavku Kloubus o váze 230 gramů.


Vitamín C

Vitamínc C (Kyselina L-askorbová) patří mezi nejznámější vitamíny a není divu. Řadí se mezi silné antioxidanty a chrání naše tělo před volnými radikály. Pozitivně ovlivňuje tvorbu kolagenu a tím zlepšuje kvalitu kloubů. Kloubus obsahuje v denní dávce 250 mg vitamínu C.

 

vitamín C

Hořčík

Hořčík patří mezi nejdůležitější prvky v našem těle, takže se můžete setkat s označením “prvek života.” V našem těle se podílí, anebo přímo řídí, více než 100 procesů a proto je jeho dostatek velice důležitý pro naše tělo.

Nedostatek hořčíku negativně ovlivňuje téměř každé onemocnění. Zařizuje správnou funkci nervového systému a svalů. U sportovců často dochází k jeho nedostatku a to způsobuje často až nesnesitelné křeče. Kloubus obsahuje 70 mg čistého hořčíku.


Bromelain

Bromelain (bromelin) se získává z rostlin a především z ananasu, kde je zastoupen nejvíce. Velice často se bromelain nasazuje po operacích a při vážnějších zraněních. Má totiž protizánětlivé účinky a pomáhá urychlit uzdravení. Kloubus obsahuje 50 mg bromelainu.


L-leucin

Leucin patří mezi známé aminokyseliny, které si tělo neumí samo vyrobit. Zbraňuje katabolismu a rozšiřuje cévy, proto se velice často využívá při posilování. Nadále se využívá při rekonvalescenci, protože podporuje uzdravení pokožky a kostí.


Kyselina hyaluronová

Tato kyselina má velice silné hydratační účinky a proto se používá především v kosmetice (krémy proti vráskám). Najdeme ji v mezibuněčné hmotě lidského těla jako součást tkání, výstelkách a kloubních vazivech.

Používá se také při problémech s chrupavkou, kde kyselina hyaluronová funguje jako ideální výživa. Dokáže odstranit bolest kloubů. Kloubus obsahuje celkem 10 mg.


Zinek

Esenciální stopový prvek, který zajišťuje mnoho procesů v našem těle. Potřebujeme ho pouze malé množství, ale očekávat můžete hodně! Přispívá ke zdraví a vývoji kostí, nehtů, vlasů a pokožky.

Jeho nedostatek se projevuje přesným opakem (špatný vývoj kostí, nehty se lámou, vlasy vypadávají a pokožka vypadá nezdravě). Denní dávka v přípravku Kloubus 5 mg.


Biotin

Můžete se také setkat s názvem “vitamín H,” který se přímo podílí na metabolismu většiny buněk v těle. Pomáhá udržovat zdravou psychickou kondici, zlepšuje kvalitu vlasů a nehtů. Produkt KLOUBUS obsahuje 100 µg biotinu.


Vitamín D3

Vitamín D3 se společně s vápníkem podílí na kvalitě kloubů, kostí a zubů. Vitamín D3 je dobré dávkovat společně s vápníkem, protože napomáhá jeho vstřebávání a tím zvyšuje účinnost. Kloubus obsahuje 5 µg vitamínu D3.

Kloubus složení – shrnutí (tabulka)

Kloubus tabulka složení

 

⭐ Příprava zabere 30 vteřin a můžete pít ⭐

Příprava není nic složitého a zvládne to opravdu každý 🙂 Nemusíte polykat žádné tabletky, při kterých máte strach, že se udusíte. Postup je následující:

 • Připravte si sklenici s 250 ml vody
 • A obsah 1 sáčku vysypejte do vody
 • Zamíchejte
 • Hotovo – můžete pít!

 

Myslím si, že s vypitím nebudete mít problém, protože grepová příchuť je velice příjemná. Sukralóza překryla hořkost všech látek, které Kloubus obsahuje, ale naštěstí to není přeslazené. Určitě lepší, než nejmenované koňské doplňky na klouby.

“Upozornění –– Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno dětem. Nepoužívejte tento výrobek, trpíte-li alergií na kteroukoli jeho složku. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné při současném užívání přípravků proti srážlivosti krve. Nevhodné při zvýšené citlivosti na korýše a rybí bílkoviny.”

 

Pro koho je Kloubus vhodný?

 1. Sportovci
 2. Senioři
 3. Pro všechny, kteří chtějí ochránit svoje klouby a nemít problémy v budoucnu (předejít zraněním).

 

 Co říkají zkušenosti na internetu?

Kloubus - zkušenosti

 

Moje osobní zkušenost

S kloubními přípravky mám již řadu zkušeností. Když nebudu počítat volně dostupné doplňky, které si v lékárně koupíte za 150 korun, tak jsem vyzkoušel pouze 1. Tím byl Alavis, který byl chuťově nechutný, ale menší účinek jsem pocítil.

Již od 16 let mám problém s opotřebovanou chrupavkou v koleni, která se jednou za čas ozve. Záleží na zátěži, jídle a vlastně celkové životosprávě. Horší to bývá přes zimní měsíce.

Postupem času jsem se dočetl o přípravku na klouby “Kloubus,” na který byli neskutečně kladné recenze. Doufal jsem, že se jedná o reálné uživatele a 2 balení jsem si koupil. Pokud chcete, aby Vám doplněk stravy pomohl, tak ho chce užívat většinou 2-3 měsíce pro nejlepší účinky.

Nyní s klidným svědomím můžu říct, že 3 měsíční kúra odstranila veškeré problémy s chrupavkou v koleni. Možná za to může i změna jídelníčku, ale věřím, že bez Kloubuse by se i nadále vyskytovali potíže.

 

 Kde Kloubus kupuji?

Kloubus se prodává pouze na oficiálních stránkách www.Kloubus.cz

Možná se ptáte proč. Vysvětlím Vám to v jednotlivých bodech:

 1. Kloubus má totiž kvalitní složení ve vysoké koncentraci. Není to jako u konkurenčních produktů, kde přidají látku v množství, které nemůže mít účinek. Díky tomu, že Kloubus má široké spektrum látek, tak nemůže být úplně levný. No a lékárny mají tak vysoké marže, že produkt by poté stal, více než 1 tisíc korun.
 2. Mnoho doplňků stravy se padělá, pokud ale nakoupíte na oficiálních stránkách, máte jistotu, že produkt bude originální a zdraví bezpečný.

 

Jaká je cena?

Na výběr máte ze 3 možností (1 balení, 2 balení a 3 balení).

1 balení = 650 ,- (navíc doprava + 80,-)

2 balení = 1300,- (doprava zdarma)

3 balení = 1950 ,- (doprava zdarma)

Koupit Kloubus

 

www.Kloubus.cz

4.2/5 - (4 votes)
Zádný komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *