[RECENZE] Curapil tablety na vlasy – podpora růstu vlasů u žen i mužů

Krásné a především zdravé vlasy a nehty jsou jistě přáním každé ženy, ale nejen žen. I muži samozřejmě dbají o svůj zevnějšek. Někdy se to ale nedaří tak, jak by si každý představoval. Nehty se lámou a vlasy nejsou dostatečně pevné nebo dokonce vypadávají. V takovém případě by měl člověk trochu zpozornět.

Mít přirozeně krásné vlasy lze také pomocí doplňků stravy, které k tomu dopomohou. Kvalitní prémiový doplněk stravy s dvojitým složením pro komplexní péči o vlasy, nehty a pokožku hlavy Curapil je 100% přírodní, je rostlinného původu a je novinkou na trhu.

Vlasová kúra Curapil na 2 měsíce

Curapil tablety na podporu vlasů s českou výrobou

curapil tablety splnily očekávání u 92% žen

přírodní vlasová výživa pro vlasy s českou výrobou

originální kombinace vitamínů a minerálů

Přejít do e-shopu

 

Co ovlivňuje stav pokožky a vlasů

Každému jistě záleží na tom, aby byl nejen zdravý tělem i duchem, ale aby měl také kvalitní a zdravé vlasy, nehty a pokožku. Jejich stav hodně ovlivňuje ovzduší, nevyvážená strava a samozřejmě rytmické životní tempo.

Nedostatek vitamínů a minerálů v těle často právě ovlivňuje krásu a hustotu vlasů.

Čistě přírodní produkt Curapil je vhodný pro všechny typy vlasů a napomáhá jejich obnově.

 

Fotky před a po (po užívání tablet Curapil)

Curapil fotka před a po - zkušenost reálné ženy

před a po užívání curapil tablet

Hormonální změny

Mohou to být rovněž hormonální změny, které jsou typické zejména pro ženy během těhotenství, kojení, během menopauzy, ale také nedostatek bílkovin, který je stavebním materiálem pro buňky v lidském těle. I toto mohou být příčiny vypadávání a oslabení vlasů či pokožky.

Přírodní doplněk stravy Curapil – spolehlivý a prémiový doplněk výživy pro vlasy, nehty a pokožku hlavy.

 

Problém vypadávání vlasů

Kolik lidí se potýká s tímto problémem?

Mnoho a je to z různých důvodů. Je ale také známo, že vypadávání vlasů je známkou nějakého tělesného problému, většinou se jedná o poruchy vnitřních orgánů. Je tedy potřeba se nejdříve zaměřit na tento problém.

 

Málo vitamínů a minerálů

Nevyvážená strava a nedostatek vitamínů mohou také způsobit vypadávání vlasů. Problém může také nastat během těhotenství nebo v důsledku užívání antikoncepčních pilulek.

Pak je také zapotřebí užívání vhodných vitamínů a minerálů, které jsou v tomto případě prospěšné.

Pomocníkem i pro tyto případy může být 100% přírodní produkt Curapil, který napomáhá udržet vlasy silné a zdravé, ale je vhodným doplňkem stravy i v případě vypadávání vlasů.

 

Alopecie

S vypadáváním vlasů souvisí také alopecie. Co to alopecie je a co je možné udělat pro zdravé a krásné vlasy?

Ve většině případů lidé pociťují ztrátu vlasů během období hormonální nerovnováhy nebo stresu. Ovšem potom, co je odhalena příčina ztráty vlasů, většinou začnou znovu růst. Bohužel u alopecie  k opětovnému růstu nejčastěji nedochází.

Je to v podstatě neinfekční onemocnění, které způsobuje vypadávání vlasů.

Příčinou může být:

 • hormonální nerovnováha
 • dědičnost
 • přítomnost chronického infekčního procesu v těle
 • dlouhodobý stres
 • onemocnění štítné žlázy
 • nedostatek vitamínů a minerálních látek
 • změny ve fungování imunitního systému

Právě pro tyto případy lze doporučit přírodní produkt Curapil, který je vhodný nejen pro pevné a zdravé vlasy, pro vlasovou pokožku a pevné nehty.

alopecia žena s černými vlasy

 

Složení doplňku stravy Curapil

Kdo by nestál o bujnou hřívu, vlasy pevné a krásné, vlasy husté a bez poškození? Přípravky Curapil mají jistě co nabídnout a tak je vhodné se dozvědět něco víc.

 

Topinambury

Mnoho zákazníků jistě bude zajímat, jaké složení má tento produkt. Základem je především topinambur, což je rostlina s hruškovitými hlízami, které jsou zdrojem prebioticky působícího inulinu, bílkovin a mnoha minerálních látek, jako je draslík, fosfor, křemík, vápník a hořčík.

Kvůli vysokému obsahu inulinu pomáhá topinambur snižovat hladinu cukru v krvi a doporučuje se u pacientů s diabetes a samozřejmě pomáhá při růstu vlasů.

 

Pivovarské kvasnice

Tablety Curapilu dále obsahují pivovarské kvasnice, které jsou jak známo bohatým zdrojem bílkovin a minerálních vláken. Obsahují také vitamíny skupiny B, biotin a kyselinu listovou. Obě tyto složky se navzájem doplňují.

 

Aminokyseliny

Také aminokyseliny L-methionin a L-cystein jsou obsaženy v tabletách Curapil a společně s dalšími produkty pro růst vlasů, které obsahují kofein, keratin a D – panhenol, skvěle podporují růst a hustotu vlasů. L-methionin ovlivňuje objem vlasu, vyživuje a předchází lámání a vypadávání vlasů.

 

Keratin

Krása a síla vlasů závisí rovněž na keratinu – speciálním proteinu, který tvoří 80% struktury vlasů. 24% keratinu tvoří cystein, neesenciální aminokyselina, kterou si tělo syntetizuje z methioninu. Aminokyselina chrání folikuly před oxidačním stresem, nasycuje vlasy sírou, což zase zlepšuje jejich strukturu a sílu.

Nedostatečná výživa, změny teploty, barvení jsou faktory, které ničí keratin a zároveň se zhoršuje stav vlasů.

Existují také aminokyseliny, které umožňují člověku snášet emoční stres, stres, to znamená, že jsou zodpovědné za schopnost nervového systému odolat negativním faktorům.

Curapil – prémiový čistě přírodní produkt plný života, zdraví a krásy.


Curapil 336×280

 

Jak se starat o vlasy a vlasovou pokožku

Máte obavy o zdraví svých vlasů? Chcete mít pevné a zářivé vlasy plné života? Pak vyzkoušejte přírodní produkty Curapil, které jsou 100% přírodní a společně s rostlinnými výtažky, které tyto produkty obsahují, napomáhají vlasům růst.

Neexistuje žádná univerzální metoda, která udělá za pár dní z lysého člověka jedince se lví hřívou a  recepty z knih našich babiček nemusí přinést očekávaný účinek.

Péče o vlasy je téma, o kterém by se mohly psát dlouhé řádky a tak pokud chce každý vlasům vrátit lesk a sílu nebo si uchovat krásu poskytovanou přírodou, může také vyzkoušet 100% přírodní produkt nejen na vlas, ale i vlasovou pokožku s názvem Curapil.

 

Vlhkost vzduchu a vliv na kvalitu vlasů

Mezi další doporučení, jak správně pečovat o vlasy a vlasovou pokožku, je v případě roztřepených konečků a suchých vlasů zajištění až 40% vlhkosti v místnosti.

Vlasy pak nebudou polámané a vysušené. Samozřejmě se může k tomu přidat i horké slunce v letních dnech a tak je právě zvlhčený vzduch v obytné místnosti jedním s možných řešení.

Mimo to je doporučováno užívání přírodního produktu nejen na vlasy, jakým je právě Curapil.

Ovšem je třeba také vědět, co vše prospívá vlasům daného člověka,protože to, co vyhovuje mamince nebo kamarádce nemusí vyhovovat sousedce nebo dokonce dětem.

 

Pravidelné mytí vlasů

Důležitým bodem péče o vlasy je samozřejmě mytí vlasů a používání kondicionérů nebo balzámů je rovněž důležitým bodem pro zdravé a pevné vlasy.

Určitě každý ví, že jejich úkolem je zajistit dobrou strukturu vlasových vláken, obnovit ji v případě potřeby, takže pak budou chráněny před vnějšími vlivy.

žena myje vlasy šampónem

 

Dávkování

Doporučené dávkování Curapilu je jedna tabletka denně a to po jídle. Samozřejmostí je tabletku zapít dostatečným množstvím vody a dávkování nepřekračovat.

Balení Curapilu obsahuje 60 tablet, což je balení na dva měsíce, ale zakoupit lze také balení 120 tablet nebo 180 tablet.

 

Doporučení

Společně s tabletkami Curapil, které jsou čistě přírodním produktem, je možné užívání také doplňujících přípravků pro komplexní péči vlasů.

Jedná se o šampon na vlasy Curapil, který posiluje vlasy a navíc obsahuje přírodní látky, a rovněž obsahuje kofein, jenž výrazně podporu vlasový růst.

No a pro lesklé a přirozeně krásné vlasy se doporučuje použít i kondicionér Curapil s keratinem a kyselinou hyaluronovou.

Všechny přípravky značky Curapil jsou 100% přírodní, veganské, tedy rostlinné, jejichž cílem je hustota, pevnost a krása vlasů a vlasové pokožky, ale i nehtů.

 

Pro koho jsou přípravky Curapil určeny

✅Všechny tyto doporučené produkty Curapil jsou čistě přírodní. Pokud se jedná o zákaznice, které jsou kojící nebo jde o těhotné ženy, je lepší se poradit s lékařem.

✅ Jak už ale bylo řečeno, produkty jsou přírodní a nezávadné.

✅ Produkty Curapil jsou určeny zejména těm, kteří mají dlouhodobé problémy s řídnutím vlasů, jejich pevností a s roztřepenými konečky vlasů.

✅ Výsledek je možné vysledovat již zhruba za dva měsíce od užívání.

 

Zkušenosti uživatelů

Karolína Mališová, Czech Miss Earth
Na Curapil nedám dopustit. Nikdy bych nevěřila, že mi vlasy porostou tak rychle. Navíc jsou lesklejší a zdravější.”
maminka Jana
Od té doby, co užívám Curapil, se má struktura vlasů změnila k lepšímu a o objemu ani nemluvím. Brala jsem je i v době kojení a jsem s nimi opravdu spokojená.“
zákaznice Hanka
Curapil mi pomohl už po třech týdnech. Vlasy jsou husté, lesklé, rostou opravdu rychleji. A jako bonus silné, zdravé nehty, které nestíhám zastřihávat.”

 

Nejčastější dotazy

Proč padají vlasy?
Nejčastější příčinou padání vlasů je dlouhodobý stres (vlivem práce, školy, špatných vztahů), nezdravá strava, nedostatek vitamínů nebo minerálů. U žen může docházet k vypadávání častým barvením, fénováním a žehlením.
Co na mastné vlasy?
Na mastné vlasy nejlépe funguje pravidelné mytí kvalitním a přírodním šampónem. Curapil má v nabídce také šampón, který je skvělý na mastné vlasy. V domácích podmínkách můžete použít jablečný ocet.

Laky a gely nepoužívejte, díky tomu se vlasy mastí čím dál tím více.

Název spoileru
 1. Do vlasů 2x týdne vmasírujte olej (například arganový), který pomůže vlasy vyživit a urychlí růst.
 2. Jak spojit užitečné s praktičností? Masírujte si hlavu, opět 2x týdně. Pokožka na hlavě se lépe prokrví – na vlasy to působí stimulačně.
 3. Ubrat na teple. Sušení, fénování, žehličky a kulmy nejsou pro vlasy zdravé. Po koupeli nechte vlasy uschnout vlivem vzduchu. Po pár týdnech uvidíte rozdíly.
 4. Na vlasy pouze studenou vodou. Úmývejte si vlasy studenou vodou a na teplou zapomeňte. Nemusí to být ta nejstudenější, postačí vlažná.
 5. Pokrývka hlavy. Chraňte vlasy před nevhodným počasím. V létě před sluníčkem a v zimě před zimou.
 6. Zařaďte vitamíny. Vydržte, toto je recenze na Curapil tablety? Na co ještě čekáte?
 7. STOP stresu. Stres v našem životě hraje velkou roli a negativně neovlivňuje pouze růst vlasů!
Název spoileru

Nemusíte se obávat. Padání vlasů po porodu je zcela normální a ve většině případech i dočasné. Zhruba 6 měsíců po porodu dochází ke zmírnění vypadávání a růstu nových vlasů.

Název spoileru
 • potraviny bohaté na bílkoviny
 • esenciální mastné kyseliny (ořechy, semínky, ryby, listová zelenina, olivy, kokos a další)
 • spirulina
 • vejce
 • rostlinná mléka (jsou bohaté na vitamín D, který má pozitivní vliv na zdraví vlasů)
Má curapil slevový kód/voucher?

Bohužel v tuto chvíli není žádný slevový kód dostupný. Produkty jsou přesto dostupné a to i vzhledem k české výrobě.

 

Kde provést objednávku?

Produkty můžete objednávat na oficiálních stránkách výrobce www.Curapil.cz.

Na výběr jsou 2 možnosti:

 • Balení 60 (kúra na 2 měsíce) – 699 Kč
 • Balení 180 balet (kúra na 6 měsíců) – 1398 Kč

Možnosti dopravy:

 • ZDARMA – omezená akce (do odvolání)

Instagram: Curapil

Curapil tablety na podporu vlasů s českou výrobou

Přejít do e-shopu


 

Zdroje:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Alopecie

https://www.curapil.cz

Naposledy aktualizováno 8 června, 2021, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *