curapil šampón recenze

[RECENZE] Šampon Curapil – fungující recept na zdravé a dlouhé vlasy?

Šampon Curapil je přípravek pro podporu růstu vlasů a zhutnění vlasového prostoru. Jeho složení je 100% přírodní, a tudíž je k vlasům i k pokožce šetrný. Dodává jim potřebnou výživu, hydratuje je a posiluje. Jeho hvězdnou sestavou v péči o vlasy tvoří kofein, BIO arganový olej, kokosový olej, extrakt z aloe vera, nutricert hair a přírodní silice, které mu dodávají příjemnou uvolňující vůni. V recenzi se podíváme na benefity šampónu, složení, cenu a zkušenosti jiných uživatelů.

curapil sampon recenze

šetrný šampón, který podporuje růst vlasů a hustotu vlasů

přírodní složení

92 % spokojených zákazníků

Přejít do obchodu

 

Hlavní účinky přípravku na vlasy

Možná vás překvapí, jakou sílu v sobě příroda skrývá! Šampon pečuje nejen o vlasy, ale také o pokožku. Kofein aktivuje vlasové kořínky, prokrvuje pokožku hlavy a pomáhá s rychlejším růstem vlasů.

Díky olejům a výtažku z aloe vera se pokožka nevysušuje, zůstává vyživená a také hydratovaná. Zbavíte se tak vypadávání vlasů a problémů s lupy.

Účinky se neprojeví hned a budete na ně muset chvíli počkat, až se vlasy vzpamatují ze šamponů s chemickým složením, jež jste možná používali doteď, ale konečný výsledek určitě stojí za to.

 

Složení šamponu Curapil

Přírodní tenzidy z kokosového oleje

Tenzidy neboli mycí látky jsou obsaženy v každém šamponu. Jsou to povrchově aktivní látky, které nás zbavují mastnoty a nečistot. To přeci od šamponu očekáváme. Zádrhel je ale v tom, že se ve většině případů jedná o chemické tenzidy, které sice způsobují oblíbenou pěnivost šamponů, ale mají také na svědomí vysoušení pokožky.

A to z toho důvodu, že pokožku odmastí tak agresivně, že ji vysuší. Mnohdy pak nastoupí nepříjemné svědění, které je doprovázeno nedostačující výživou vlasů, přičemž může dojít k jejich vypadávání, případně se nám snižují naděje na bohatou hustou hřívu.

Naštěstí ale existuje také přírodní cesta v podobě přírodních mycích látek, které sice nepění jako divé, ale mají stejné mycí vlastnosti s tím, že naši pokožku neochuzují, ale naopak navíc obohacují. Při používání těchto přírodních tenzidů nejsme spokojeni jen my jako lidé, ale také vodní ekosystém, který se tak nemusí vypořádávat s chemií, jež je pro něj nepřirozená.

Kokosový olej se získává z jader zralých kokosových ořechů, které rostou na kokosovníku ořechoplodém.

kokosový olej na vlasy

Nejvíce se mu daří v tropických oblastech, kde je hlavním zdrojem tuku nejen pro tamější obyvatele. Osvědčil se jako skvělý pomocník hned v několika odvětvích. Můžeme ho použít jak v kuchyni při vaření, tak v péči o tělo.

Používá se např. k ochraně pokožky před sluncem, jako balzám na rty, na bělení zubů, je skvělý na masáže i koupele a v neposlední řadě dokáže zotavit suché, poškozené a roztřepené vlasy. Dodává jim lesk, změkčuje je a uspějeme s ním také v boji proti lupům.


Kofein

Že už kofein není jen záležitostí kávy? Přesně tak. Kofein je totiž obecně látka, která povzbuzuje lidský organismus a dokáže pomoci také vlasovým kořínkům.

Při aplikování zvnějšku totiž zvyšuje mikrocirkulaci, a tudíž i přísun živin do pokožky hlavy.

Díky této látce dochází k dělení buněk ve vlasových koříncích, což podporuje růst vlasů a prodlužuje se jejich růstová fáze. Zároveň se také prokrvuje pokožka hlavy.


BIO arganový olej

Arganový olej se vyrábí z plodů argánie trnité, která roste v Maroku. V současnosti je jedním z nejžádanějších olejů v kosmetice. Má totiž hned několik účinků.

Je skvělý na pleť, pokožku i vlasy, které hydratuje, regeneruje a obnovuje jejich vitalitu.

Dokáže obnovovat, prodlužovat a zahušťovat řasy i vlasy a má účinky hluboké hydratace.


Extrakt z aloe vera

Aloe vera neboli aloe pravá je po staletí známá jako léčivá rostlina a stala se předmětem několika vědeckých studií.

Využívá se především gel nacházející se v listech rostliny, který se přikládá na popáleniny či různé odřeniny pro jeho hojivé účinky.

Hydratuje a regeneruje pokožku i vlasy, čímž zabraňuje vzniku lupů a svědění.


Nutricert hair

Jedná se o látku z rostliny jícama [chíkama]. V překladu by tento název znamenal „vodový kořen“ a jak už pojmenování napovídá, jedná se o kořenovou zeleninu, která chutná trošku jako kedluben s příchutí hrášku.

Nejlépe se jí se daří v tropických či subtropických oblastech a jako ingredience se používá v mexické kuchyni.

Své využití má i v péči o vlasy, jelikož obsahuje minerály, které vlasům dodávají lesk a hebkost.

Podporuje namáhané a odbarvované vlasy, kterým navrací jejich sílu.


Přírodní silice

Mátová, eukalyptová, rozmarýnová a grapefruitová vůně má při aplikaci šamponu uvolňující účinky. Výsledné aroma totiž není nijak dráždivé. Je to tím, že se nejedná o umělou vůni, ale že byly při výrobě požity přírodní silice.

 

Dávkování

Dávkování je vždy samozřejmě závislé na délce vlasů. Množství šamponu na jedno umytí se nijak výrazně neliší od dávkování jiných šamponů. Měli bychom mít ale na paměti, že se jedná o přírodní šampon, a ne o žádnou výrazně pěnicí chemikálii. Pokud někdo žije v přesvědčení, že šampon myje jen v případě, kdy pění, je dost možné, že to s dávkováním přežene.

Tento šampon má oproti většině produktů o trošku řidší konzistenci, což ale při aplikaci není na škodu.

Konzistence je dána použitím výše popsaných přírodních látek.

To, jak dlouho nám šampon vydrží, je dáno nejen tím, kolik jej spotřebujeme na jedno umytí, ale také tím, jak často si myjeme vlasy.

Pokud je někdo zvyklý si umývat vlasy každý den, balení bude fuč samozřejmě rychleji.

 

Cena

Jedna lahvička stojí něco málo přes 300 Kč, což se mi zdá jako přiměřená cena za zdravé a krásné vlasy. Je příjemně jednoduché si navyknout na levné ceny některých šamponů dodávaných do supermarketů.

Stačí si ale vzít do každé ruky jeden šampon a porovnat si jejich složení. Uživatelé přírodní kosmetiky razí motto, že by nepoužili takovou kosmetiku, kterou by se báli přiblížit ke svým ústům. Možná na tom něco bude…

 

Výhody a nevýhody

Abych nečerpala jen z vlastních zkušeností, našla jsem si několik recenzí a hodnocení uživatelek, jež mají s tímto výrobkem zkušenosti a poskládala jsem z těchto postřehů následující tabulku:

Výhody produktu Nevýhody produktu
Vyživené a zdravé vlasy Produkt nepění jako běžné šampony
Delší vlasy již po třech měsících užívání Vlasy jsou po umytí stále trošku mastné
Skoncování s lupy Řidší konzistence šamponu
Pevnější vlasy
Vlasy jsou po umytí nadýchané

 

Pro koho je šampon vhodný?

Šampon je vhodný především pro ty, kdo chtějí mít krásné a zdravé vlasy. Pro ty, kdo třeba už vyzkoušeli několik produktů, které slibovaly oslňující krásu vlasů, a ve výsledku byli jen zklamaní. Tento šampon je především ale určený pro ty, kdo již pochopili, že nejde mít nádherné vlasy, pokud nejsou zdravé od kořínků až po konečky.

Zalíbení si v něm také najde ten, koho trápí lupy a suchá pokožka, nebo člověk, který touží po dlouhých hustých vlasech, a přitom mu ty jeho nevyrostly za posledního půl roku ani o centimetr.

Šampon je zkrátka pro všechny, kdo si přejí mít krásnou zdravou hřívu, za kterou se budou druzí otáčet.

 

Benefity produktu

✅ Tento produkt mi přináší hned několik benefitů.

Mým primárním účelem bylo si pořídit šampon, který bude konečně plnit mé očekávání, jež zahrnovalo dlouhé a husté vlasy. Po vyzkoušení několika šamponů jsem přešla na tuto přírodní kosmetiku a doufala, že se díky ní mé vlasy zregenerují a vyživí.

obnovuje růst vlasů

Po pár měsících jsem viděla změny, které jsem očekávala, ale vlastně jsem už ani nevěřila, že je možné, že někdy vážně přijdou. Moje vlasy jsou teď delší, zdravější a zdá se mi, jako by opět získaly jakousi ztracenou svěžest.

pomáhá proti vypadávání vlasů

Nejvíce mě potěšilo, že výsledky nevidím jen já, ale několik lidí z mého okolí mi vlasy pochválilo, čehož se mi dříve dostávalo jen v případech, kdy jsem si na hlavě vykouzlila nějaký účes. S rozpuštěnými vlasy se teď cítím svá a staly se mou ozdobou.

Dalším benefitem šamponu je ten, že mi dodává dobrý pocit. Jsem zvyklá si mýt vlasy jednou za dva dny, což by znamenalo s běžnými šampony vypouštění docela velkého množství chemikálií do životního prostředí.

S tímto přírodním šamponem se můžu cítit dobře, že nijak svou potřebou líbit se sama sobě i ostatním neškodím vodnímu ekosystému.

 

Zkušenosti s produktem (recenze + Heureka)

Ukážeme si zkušenosti ostatních zákazníků se šampónem Curapil. Pokud i Vy máte zkušenosti s tímto produktem, zapojte se do diskuze pod článkem a sdělte nám svoji zkušenost.

Více zkušenosti na: www.Curapil.cz

curapil zkušenosti

zkušenosti s curapil šamponem

 

 

Kde produkt objednat

Nejjednodušší je šampon objednat přímo na stránkách značky Curapil, která se zabývá přírodní vlasovou kosmetikou a která se řídí mottem, že všechny důležité látky pro krásné vlasy lze nalézt v přírodě.

Pokud se chcete dozvědět, jaké další přírodní přípravky na vlasy se vyrábí a mohou vám pomoct, můžete se probrouzdat jejich nabídkou a třeba vás zaujme i nějaký další produkt.

curapil sampon recenze

Přejít do obchodu

Cena od 329 Kč

Doprava do 2 pracovních dnů

Spokojené zákanice

Pro nejlepší výsledky zakupte 2 až 3 šampóny

Curapil tablety znásobí účinky šampónu

 

Slevový kupón – sleva

Slevový kupón nebo kod curapil bohužel v tuto chvíli není dostupný.

 

Shrnutí na závěr

I když jsem si musela na šampon zpočátku zvyknout, stal se mým oblíbeným produktem na vlasy. Zezačátku mě nejvíce zarážel právě fakt, že moc nepění. Měla jsem totiž pocit, že mi vlasy nemůže umýt, a proto jsem pokaždé vlasy kontrolovala, zda jsou opravdu pořádně umyté a pokaždé jsem také zjistila, že jsou.

Na dotek byly navíc hebké a nadýchané. Po pár použitích jsem se proto tohoto pocitu zbavila a zhruba po dvou měsících jsem si všimla prvních výsledků, a to hustších, zdravějších, a hlavně delších vlasů, které se staly mohou předností.

Šampon bych doporučila každému, kdo si přeje mít krásné a vyživené vlasy.

TIP: Jaké jsou další přípravky na rychlý růst vlasů?

Provexin je účinný vyživují gel na růst vlasů pro muže. Zpomaluje nebo dokonce úplně zastaví padání vlasů, které je způsobené stresem nebo geneticky.

 

Alternativy

1. Provexin

Provexin je účinný vyživují gel na růst vlasů pro muže. Zpomaluje nebo dokonce úplně zastaví padání vlasů, které je způsobené stresem nebo genetickou predispozicí.

Přejít na recenzi.

5/5 - (3 votes)
Štítky:,

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *