[RECENZE] Kloubní výživa FlexiMed – složení, dávkování a zkušenosti zákazníků

Rád bych Vám představil přípravek FlexiMed od pharmaceutické značky NaturaMed. Jedná se o komplexní chondroprotektivum obsahující ještě další doprovodné látky prospěšné pro naše zdraví. Firma NaturaMed je ověřena zákazníky, kdy je s touto značkou spokojeno 98% zákazníků.

Evropský úřad EFSA zdokumentoval 27 účinků tohoto produktu. Produkt sází na kvalitní norskou recepturu. FlexiMed má prokázaný účinek na kloubní chrupavky, kosti a svaly. V článku se dozvíte složení, dávkování, zkušenosti uživatelů a na závěr se můžete připojit do diskuze.

Proč užívat Naturamed Fleximed?

 • pomáhá ulevit kloubům a eliminovat bolesti kloubů
 • má přírodní složení a je bez receptu
 • vhodné na bolest kloubů a po zraněních
 • jednoduché dávkování
 • první Fleximed vzorek na zkoušku (1 celé balení)
fleximed Naturamed

Fleximed recenze – pro koho je vhodný?

Pro všechny, kteří mají vyšší nároky na výživu kloubů, jako sportovci, starší lidé, obézní lidé či osoby po prodělání úrazu a následné rekonvalescenci.

Tento produkt můžete užívat také preventivně. Změny kostní hmoty nastávají asi po 30. roce života, v tomto období se zpomaluje tvorba buněk.

Nejdramatičtější pokles kostní hmoty pak nastává v období menopauzy u žen vlivem hormonálních změn.

Pokud na sobě pozorujete změny a bolesti při každém pohybu, je vhodné zvážit užívání kloubní výživy.

30ti denní balení navíc můžete nyní získat ZDARMA, pouze za cenu poštovného.

 • sportovci a aktivní lidé
 • obézní lidé
 • starší osoby, senioři
 • prevence

Co znamená pojem chondroprotektivum?

Je to obecný pojem pro látky, které pomáhají chránit kloubní chrupavku (chondros-řec. chrupavka).

Fleximed na klouby nejenže dodává kolagen, ale podporuje i jeho samotnou produkci v lidském těle. Dále obsahuje minerály a vitamíny, které pomáhají udržet zdravý stav kostí, šlach a vazů.

Významně snižuje opotřebovávání kloubní chrupavky.

Díky svému rozmanitému složení máte hned několik účinků na své tělo v jednom produktu. Zázvor, vitamín C a D3 významně ovlivňují naši imunitu.

Hořčík působí na náš nervový systém včetně udržování psychického zdraví.

Vitamín C je také účinný antioxidant a pomáhá chránit naše buňky proti působení volných radikálů.

Volné radikály mohou způsobovat řadu nemocí, poškozují buňky, což může vést až k bujení nádorových buněk, zrychlují projevy stáří, uplatňují se v rozvoji aterosklerózy a další.

Naturamed Fleximed složení (8 klíčových látek)

Účnná látkaObsah ve 3 tabletách
Glukosamin sulfát800 mg
Kostní moučka z lososa atlantského s obsahem vápníku120 mg
Oxid hořečnatý s obsahem hořčíku250 mg
Kyselina L-askorbová (vitamín C)80 mg
Zázvor26 mg
Kolagen typu II10 mg
Mangan2 mg
Vitamín D3 (Cholekalciferol)5 μg

Fleximed účinky – proč mu dát šanci?

 • FlexiMed může mít pozitivní vliv na bolest kloubů
 • Zmírňuje projevy poškozených kloubů
 • Pomáhá na bolavé nohy
 • Pravidelné užívání vám dovolí opět sportovat
 • Látky obsažené v doplňku zmírňují bolesti při chůzi

Přípravek FlexiMed NaturaMed je navržen tak, aby působil pozitivně na pohybový aparát, imunitu, nervový systém, dále snižuje vyčerpanost, únavu a působení volných radikálů svými antioxidačními účinky.

Statistika, proč lidé užívají Fleximed

Víte, proč dát doplňku šanci? Přinášíme přehled nejčastějších důvodů, proč zákazníci volí právě Flexi med.

92% si vybere doplněk kvůli problémům s koleny (bolest nebo zranění).

89% zákazníků objednává Fleximed jako pomocníka proti obtížím se zády.

68% kvůli kyčlím.

Účinky jednotlivých látek

Glukosamin sulfát

Je jedním ze stavebních kamenů všech chondroprotektivních přípravků. Má schopnost na sebe vázat vodu a tak přispívá k pružnosti chrupavky.

Zpomaluje vývoj osteoartrózy. Glukosamin se může vyskytovat ve více formách, avšak právě ve formě sulfátu je nejúčinnější a jeho léčba artrózy je prokázána.

Také působí protizánětlivě a mírně analgeticky (proti bolesti).

Glukosamin je součástí kloubí lubrikace, která je důležitá pro bezbolestný pohyb a snížení opotřebení kloubní chrupavky.

Tři kapsle obsahují 800mg glukosaminsulfátu.

Kolagen typu II

Kolagen je nerozpustná bílkovina, nacházející se v těle v několika formách. Kolagen II je součástí hyalinní a elastické chrupavky.

Kolagenní vlákna nemají význam jen v ortopedické sféře, ale nachází se i v pokožce a pomáhá ji tak udržovat pevnou a elastickou.

Kolagenní vlákna také pomáhají fixovat naše zuby v zubním alveolu. Kolagen je součástí i stěny cév, takže jeho suplementací pomáháme zpevňovat cévy.

Vitamín C

Člověk patří spolu s některými zvířaty mezi ty, co si nedokáží sami syntetizovat vitamín C. Jsme tedy zcela závislí na jeho příjmu z potravy.

Vitamín C se přímo účastní tvorby kolagenu. Jeho dostatek tedy kromě jiných účinků působí i na pohybový aparát. Je to také účinný antioxidant.

Nedostatek vitamínů C je v dnešní době vzácný, mezi jeho symptomy patří například krvácivost dásní, snížená imunita a poruchy krvetvorby.

Námořníci trpěli tzv. Kurdějemi, nemocí z nedostatku vitamínu C.

Vápník

Vápník v tomto produktu je získáván z kostí norských lososů a má prokázanou vysokou vstřebatelnost. Tento prvek je jeden ze stavebních kamenů kostí a zubů.

Příjem vápníků je významný jako prevence osteoporózy– řídnutí kostí u starších lidí. Dále je nepostradatelný pro vznik svalového stahu.

Vitamin D3

Vitamín D významně ovlivňuje metabolismus vápníku a fosforu. Účastní se resorpce (vstřebávání) vápníku a fosforu ze střeva do krve.

Nedostatek vitamínu D působí degenerativně na vývoj kostry. Mimo účinků na kosti má i význam ve funkci imunitního systému.

Mangan

Mangan se účastní mnoha chemických reakcí v těle. Ovlivňuje metabolismus cukrů, je součástí některých enzymů a mimo-jiné působí na správnou funkci pohlavních žláz.

Mezi další jeho funkce patří zlepšování paměti, má význam pro činnost mozku, pomáhá zabezpečovat správnou strukturu kostí.

Hořčík

Hořčík je důležitý pro funkci nervového systému. Také ovlivňuje psychické zdraví.

Je nepostradatelný pro svalovou činnost.

Vyšší nároky na dotaci tohoto prvku mají hlavně sportovci a lidé co mají větší psychický nápor. Což je v dnešní hektické době téměř každý.

Zázvor

Zázvoru se připisují antibakteriální a protizánětlivé účinky. Také velmi dobře působí na žaludeční nevolnost.

Mohou za to zřejmě látky charakteru těkavých olejů, které pozitivně působí na zažívání. Ne nadarmo mají Američané tak v oblibě zázvorové pivo.

Pokud trpíte kinetózou – nevolností z cestování, zázvor je jeden z přírodních alternativ léčby. A samozřejmě pozitivně ovlivňuje imunitu, což je o něm více než známé.

Přehled kompletního složení

Glukosaminsulfát, kostní moučka z lososa atlantského (rybí výrobek) s obsahem vápníku 120 mg (15% RHP*), plnidlo mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka: stearát hořečnatý, oxid hořečnatý s obsahem hořčíku 250 mg (66% RHP), plnidlo: inulin, kyselina L-askorbová (Vitamin C) 80mg (100% RHP), protispékavé látky: fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý, zázvor mletý 25 mg, hydrolyzovaný kolagen typu II 10 mg, aroma vanilka/citron, síran manganatý s obsahem manganu 2mg (100% RHP), cholekalciferol (vitamín D3) 5μg (100% RHP), leštící látka: hydroxypropylenmethylcelulóza, barviva: oxid titaničitý, měďnatý komplex chlorofilinu.

*Referenční hodnota příjmu

Jak se zbavit bolestivosti kloubů

Bolestivost kloubů je nejčastější v případě kolenního a kyčelního kloubu.

Také bývá velmi často problematická páteř, kdy mezi obratli začínají přibývat artrotické změny a snižuje se pohyblivost a komfort. Postižen, ale může být jakýkoliv kloub v těle.

Zvýšená bolestivost snižuje kvalitu života a radost z pohybu, myslete na prevenci včas.

Užíváním tohoto přípravku můžete snížit opotřebovávání kloubů a prodloužit tak aktivní fázi Vašeho života. Zároveň léčí již nastalé změny chrupavky.

Dávkování Fleximed

 • 3 tablety/den – zapijte vodou
 • Balení obsahuje 90 tablet. Jedno balení tedy vystačí na 4 týdenní kúru.
 • Uchovávejte v suchu a temnu v teplotě do 25°C.

Před užíváním si přečtěte příbalový leták, který obdržíte společně s přípravkem v balíku.

Naturamed Fleximed zkušenosti zákazníků

Celý život se věnuji plavání. Mám na kontě 14 titulů mistra světa a 25 titulů mistra Evropy. Plavání je náročné zejména na ramena, proto jsem se rozhodl vyzkoušet váš produkt FlexiMed a musím říci, že se po něm cítím skvěle a jsem s ním maximálně spokojený. Jsem přesvědčen, že i díky FlexiMedu a jeho každodennímu užívání mohu nadále pokračovat ve své plavecké kariéře.

Rudolf Šmerda

mistr světa v plavání

Trápil mě nedostatek vitamínu. Začala jsem tedy hledat a narazila jsem na NaturaMed. Dnes už jsem dlouholetou a velmi spokojenou zákaznicí.

Jitka Honzíková

U společnosti NaturaMed jsme s manželem zákazníky asi 3, nebo 4 roky. Užíváme totiž pravidelně ještě jiný přípravek podporující udržení naší vitality a zdraví.

Jaroslava Vítovcová

Milan Gulaš zkušenosti s FLeximed

Českobudějovický rodák a odchovanec českobudějovického hokeje Milan Gulaš, je profesionálním hokejistou, který oblékal reprezentační dres českého národního týmu. Proto Vám bude jeho jméno hodně povědomé.

Pokud patříte mezi fanoušky nejvyšší české hokejové soutěže, budete vědět, že si Milan Gulaš v týmu HC Motor České Budějovice připsal velké zásluhy s vybojováním třetího místa v české extralize.

K užívání přírodního kloubního preparátu z Norska říká: „Nic nepadá z nebe samo, ani góly, ani zdraví. Musím na sobě pořád makat. Proto beru přírodní FlexiMed, abych byl pořád fit a byl pro svůj tým co nejvíc platný…

Milan Gulaš

hokejový útočník

Martina Homolková zkušenos s kloubní výživou naturamed

“Dělám už 6 let sportovní masáže a mám výborné zkušenosti s produktem Fleximed.”

Martina Homolková

sportovní masérka

Výhody a nevýhody FlexiMed

 • podporuje zdraví kloubního aparátu
 • vysoký obsah účinných látek (kolagen a glukosamin)
 • vhodný pro dlouhodobé užívání
 • bez vedlejších účinků
 • podpora od známých sportovců
 • první balení zcela ZDARMA
 • FlexiMed v lékárnách bohužel nekoupíte

Kde objednat FlexiMed?

Jak už bylo zmíněno výše, FlexiMed v lékárně nenajdete a proto musíte navštívit oficiální stránky výrobce – www.Flexi-Med.cz.

Na stránkách můžete zadat objednávku a nechat si to doručit domů, anebo do práce.

Za první balení nic neplatíte – je ZDARMA. Pouze musíte uhradit poštovné, které činí 49,-

Prodali a rozdali již přes 500 tisíc balení.

Další informace:

Společnost: NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Tel.: +420 389 005 115

E-mail: info@naturamed.cz

Jaká je cena produktu?

Cena: první balení pouze 49 ,- poštovné

V případě spokojenosti si můžete objednat Fleximed roční balení. Měsíčně to vychází na 299 Kč.

Fleximed recenze

Nejčastější dotazy a odpovědi

Má FlexiMed nežádoucí účinky?

Jaká je akce na FlexiMed?

Jaká je cena dopravy?

Nabízí Fleximed Dr Max?

Proč je Fleximed nejprodávanější kloubní výživa?

Jaké další produkty nabízí NaturaMed zdarma?

Je možné získat Fleximed zdarma?

Fleximed šmejdi – co to znamená?

Heureka FLeximed – proč tam není?

Kolik stojí Fleximed 540 tablet?

Proč objednávat u narutamed pharmaceuticals?

 • patří mezi největší české dodavatele norských doplňků
 • má dlouhou historii – na trhu je od roku 2006
 • zakladatelé mají v této oblasti více, než 30 let zkušeností
 • silné složení, vysoká účinnost jejich doplňků
 • vysoký důraz kladený na kvalitu produktů (čistota, způsob výroby)
 • přes 2 milióny spokojených zákazníků

Recenze na fleximed

Redakce PerfektniPostava.cz

Účinky doplňku Fleximed na klouby
Složení
Cena (první balení zdarma)
Rychlost doručení

Závěrečné hodnocení

Recenze ukázala, jaké má FlexiMed složení, jak se dávkuje a jaké jsou zkušenosti jiných uživatelů, i z řad sportovců. Jeho vyzkoušením vzhledem k prvnímu balení zdarma nic nezkazíte. Naopak. Máte možnost vyzkoušet přípravek na klouby od zavedené společnosti NaturaMed.

Ceníme si přehledného složení, která je navíc přírodní a nemůže způsobit žádné vážné vedlejší účinky.

Máte zkušenosti s Fleximed? Zapojte se do diskuze pod článkem a sdělte ostatním zákazníkům vaše postřehy.

4.9

Máte zkušenosti s produktem? Zapojte se do diskuze pod článkem a podělte se o své zkušenosti. Zveřejňujeme jak pozitivní, tak i negativní.

Naposledy aktualizováno 13 ledna, 2024, autorem Redakce Magazínu

4.3/5 - (25 votes)

23 Comments

 1. Jiřina Němečkovásays:

  FlexiMed mi velice pomohl, jsem už starší a mám problémy s bolestí kloubů – především v kolenech. FLexiMed jsem užívala měsíc a bolest kloubů téměř přestala.

 2. Už od mala aktivně sportuji, především vytrvalostní sporty, jako je běh a cyklistika. Ve 25 letech jsem začal pociťovat píchavou bolest v koleni a o dra roky později se přidalo i rameno. Na doporučení kamaráda jsem si objednal FlexiMed a po 2 měsících bolest přestala. Navíc první balení zdarma. Díky!

 3. Ivana Zlochovásays:

  Prosím o informaci zda mohu užívat Flexi Med když tabletky se potáhly lepkavou nahnědlou lepící hmotou?
  Mám je v původní doze t.j. v temnu a pokojové teplotě.

  1. Dobrý den, to bych nedoporučoval. Kontaktujte výrobce a on Vám sdělí, co dělat. Dle mého názoru by mělo dojít k výměně zboží. Ale záleží na způsobu skladování a kdy jste provedla objednávku (kvůli expiraci tablet).

 4. Dobrý den .Tento přípravek je opravdu dobrý ! Měl jsem bolesti kloubů a tak jsem ho vyzkoušel po měsíci po měsíci mám opravdu menší bolesti.

  1. Dobrý den Václave, nejedná se o placenou reklamu a ano, přípravek opravdu funguje. O jednotlivých látkách můžete najít mnoho informací, které potvrzují pozitivní účinky na klouby. Kloubům tak jistě pomohou, ale záleží, jaký problém vás trápí. Pamatujte na to, že to je přírodní doplněk a není to registrovaný lék. U každého uživatele je rozdíl/efekt individuální. Mnoho lidí je ale s produktem spokojeno a balení máte na vyzkoušení zdarma. Proč to tedy nezkusit?

 5. Dobrý den pane Krejčí, Flexi Med užívám již přes rok, celkově velké problemy s klouby nemám, jedině po různých pádech mne bolí ramena. Beru 3 draže/den, rozloženě 1-1-1, ale nevím, jestli je nemám brát najednou
  buď před jídlem či po jídle. Budu se těšit na odpověď.
  Jsem již postarší tj.nar. 1938. Dík Jiřina Vrkoslavová

  1. Dobrý den, paní Vrkoslavová, poskytnu Vám moji osobní zkušenost, ale doporučuji se ozvat přímo na výrobce Flexi Med.
   Osobně beru většinu doplňků jednorázově a to ráno po jídle (kdybych to měl rozdělené do celého dne, pravděpodobně bych na to často zapomínal). Pokud to ale rozdělíte do celého dne a budete na to myslet a nezapomínat, je to lepší. Účinné látky budete mít rozložené do celého dne. Snad jsem pomohl.

 6. Dobrý den,co když budu brát Fleximed jenom dvě tabletky denně? Ráno a večer. Děkuji za odpověď.Skoumal Ivo. PS:Zatím jsem bral vitamíny B,C,D,E.Mám je přestat brát?

  1. Dobrý den, v tomto užívání nevidím žádný problém. Podívejte se na u jednotlivých vitamínů, kolik jich berete (v mg). Následně přepošlete hodnoty přímo na výrobce, který Vám s užíváním poradí.

 7. Miloslava Brunerovasays:

  Zdravím,obdržela jsem zkušební balení. Chci ho nejdříve vyzkoušet. Mám problémy vše zády. Budu to moci buď objednat Za akční ceny nebo zaplatit poštovné až po měsíci.

  1. Honlová Jaroslavasays:

   Já si to rovnou koupila. Nejsem nejmlaší, určité látky díky mně mi chybí. Už to beru 3 rok a pokud budu moci, budu brát pořád. Doporučuji. Nebojte, určitě neublíží, je to jen doplněk stravy. I moje lékařka mi to schválila.

 8. Honlová Jaroslavasays:

  Beru a užívám už 3 rok. Negativní účinky nejsou. Ale celý život jsem nejedla právě to, co posiluje klouby, srdíčko.A stáří dává své. Doporučuji. Nezkoušejte, rovnou kupte celé balení, to jsem udělala i já. Od NaturalMed odebírám i OmegaMarine Forte plus, Vitamin D3, vitamin Ester-C. A už 3 rok se cítím volnější, kolena přestaly, záda tolik nebolí. Jsou to doplnky ne léky, ale asi mi to chybělo a tělo se začalo ozývat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *