1 listopadu, 2019
Kategorie: Doplňky, Pohyb, Přípravky na klouby

Recenze na kloubní výživu Flexi Med + zkušenosti, cena a diskuze

Rád bych Vám představil přípravek FlexiMed od pharmaceutické značky NaturaMed. Jedná se o komplexní chondroprotektivum obsahující ještě další doprovodné látky prospěšné pro naše zdraví. Firma NaturaMed je ověřena zákazníky, kdy je s touto značkou spokojeno 98% zákazníků.

Evropský úřad EFSA zdokumentoval 27 účinků tohoto produktu. Produkt sází na kvalitní norskou recepturu. FlexiMed má prokázaný účinek na kloubní chrupavky, kosti a svaly. V článku se dozvíte složení, dávkování, zkušenosti uživatelů a na závěr se můžete připojit do diskuze.

fleximed

Účinná kloubní výživa

Norská kvalita 

ZDARMA první balení

Objednat první balení

 

Pro koho je FlexiMed určen?

Pro všechny, kteří mají vyšší nároky na výživu kloubů, jako sportovci, starší lidé, obézní lidé či osoby po prodělání úrazu a následné rekonvalescenci.

Tento produkt můžete užívat také preventivně. Změny kostní hmoty nastávají asi po 30. roce života,v tomto období se zpomaluje tvorba buněk.

Nejdramatičtější pokles kostní hmoty pak nastává v období menopauzy u žen vlivem hormonálních změn.

sportovci a aktivní lidé

obézní lidé

starší osoby, senioři

prevence

 

Sport olympiáda

 

Co znamená pojem chondroprotektivum? Je to obecný pojem pro látky, které pomáhají chránit kloubní chrupavku. (chondros-řec. chrupavka).

Fleximed nejenže dodává kolagen, ale podporuje i jeho samotnou produkci v lidském těle. Dále obsahuje minerály a vitamíny, které pomáhají udržet zdravý stav kostí, šlach a vazů.

Významně snižuje opotřebovávání kloubní chrupavky.

Díky svému rozmanitému složení máte hned několik účinků na své tělo v jednom produktu. Zázvor, vitamín C a D3 významně ovlivňují naši imunitu.

Hořčík působí na náš nervový systém včetně udržování psychického zdraví.

Vitamín C je také účinný antioxidant a pomáhá chránit naše buňky proti působení volných radikálů. Volné radikály mohou způsobovat řadu nemocí, poškozují buňky, což může vést až k bujení nádorových buněk, zrychlují projevy stáří, uplatňují se v rozvoji aterosklerózy a další.

 

Fleximed obsahuje 8 klíčových látek :

  • Glukosamin sulfát
  • Kolagen typu II
  • Vitamín C
  • Vápník
  • Vitamín D3
  • Mangan
  • Hořčík
  • Zázvor

Objednat první balení

 

S čím mi může FlexiMed pomoc (jaké jsou jeho účinky)?

✅ FlexiMed může mít pozitivní vliv na bolest kloubů

✅ Zmírňuje projevy poškozených kloubů

✅ Na bolavé nohy

 

Účinky jednotlivých látek

Glukosamin sulfát

Je jedním ze stavebních kamenů všech chondroprotektivních přípravků. Má schopnost na sebe vázat vodu a tak přispívá k pružnosti chrupavky. Zpomaluje vývoj osteoartrózy. Glukosamin se může vyskytovat ve více formách, avšak právě ve formě sulfátu je nejúčinější a jeho léčba artrózy je prokázána.

Také působí protizánětlivě a mírně analgeticky (proti bolesti). Glukosamin je součástí kloubí lubrikace, která je důležitá pro bezbolestný pohyb a snížení opotřebení kloubní chrupavky. Tři kapsle obsahují 800mg glukosaminsulfátu.


Kolagen typu II

Kolagen je nerozpustná bílkovina, nacházející se v těle v několika formách. Kolagen II je součástí hyalinní a elastické chrupavky. Kolagenní vlákna nemají význam jen v ortopedické sféře, ale nachází se i v pokožce a pomáhá ji tak udržovat pevnou a elastickou.

Kolagenní vlákna také pomáhají fixovat naše zuby v zubním alveolu. Kolagen je součástí i stěny cév, takže jeho suplementací pomáháme zpevňovat cévy.


Vitamín C

Člověk patří spolu s některými zvířaty mezi ty, co si nedokáží sami syntetizovat vitamín C. Jsme tedy zcela závislí na jeho příjmu z potravy. Vitamín C se přímo účastní tvorby kolagenu. Jeho dostatek tedy kromě jiných účinků působí i na pohybový aparát. Je to také účinný antioxidant. Nedostatek vitamínů C je v dnešní době vzácný, mezi jeho symptomy patří například krvácivost dásní, snížená imunita a poruchy krvetvorby. Námořníci trpěli tzv. Kurdějemi, nemocí z nedostatku vitamínu C.

primulus vitamín c

 

Vápník

Vápník v tomto produktu je získáván z kostí norských lososů a má prokázanou vysokou vstřebatelnost. Tento prvek je jeden ze stavebních kamenů kostí a zubů. Příjem vápníků je významný jako prevence osteoporózy– řídnutí kostí u starších lidí. Dále je nepostradatelný pro vznik svalového stahu.


Vitamin D3

Vitamín D významně ovlivňuje metabolismus vápníku a fosforu. Účastní se resorpce (vstřebávání) vápníku a fosforu ze střeva do krve. Jeho nedostatek působí degenerativně na vývoj kostry. Mimo účinků na kosti má i význam ve funkci imunitního systému.


Mangan

Mangan se účastní mnoha chemických reakcí v těle. Ovlivňuje metabolismus cukrů, je součástí některých enzymů a mimo-jiné působí na správnou funkci pohlavních žláz. Mezi další jeho funkce patří zlepšování paměti, má význam pro činnost mozku, pomáhá zabezpečovat správnou strukturu kostí.


Hořčík

Hořčík je důležitý pro funkci nervového systému. Také ovlivňuje psychické zdraví. Je nepostradatelný pro svalovou činnost. Vyšší nároky na dotaci tohoto prvku mají hlavně sportovci a lidé co mají větší psychický nápor. Což je v dnešní hektické době téměř každý.


Zázvor

Zázvoru se připisují antibakteriální a protizánětlivé účinky. Také velmi dobře působí na žaludeční nevolnost. Mohou za to zřejmě látky charakteru těkavých olejů, které pozitivně působí na zažívání. Ne nadarmo mají američané tak v oblibě zázvorové pivo.

Pokud trpíte kinetózou – nevolností z cestování, zázvor je jeden z přírodních alternativ léčby. A samozřejmě pozitivně ovlivňuje imunitu, což je o něm více než známé.

 

Složení (3 kapsle obsahují)

Glukosaminsulfát, kostní moučka z lososa atlantského (rybí výrobek) s obsahem vápníku 120 mg (15% RHP*), plnidlo mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka: stearát hořečnatý, oxid hořečnatý s obsahem hořčíku 250 mg (66% RHP), plnidlo: inulin, kyselina L-askorbová (Vitamin C) 80mg (100% RHP), protispékavé látky: fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý, zázvor mletý 25 mg, hydrolyzovaný kolagen typu II 10 mg, aroma vanilka/citron, síran manganatý s obsahem manganu 2mg (100% RHP), cholekalciferol (vitamín D3) 5μg (100% RHP), leštící látka: hydroxypropylenmethylcelulóza, barviva: oxid titaničitý, měďnatý komplex chlorofilinu.

*Referenčn hodnota příjmu

 

Přípravek FlexiMed je navržen tak, aby působil pozitivně na pohybový aparát, imunitu, nervový systém, dále snižuje vyčerpanost, únavu a působení volných radikálů svými antioxidačními účinky.

Bolest v předloktí

 

Bolestivost kloubů je nejčastejší v případě kolenního a kyčelního kloubu. Také bývá velmi často problematická páteř, kdy mezi obratli začínají přibývat artrotické změny a snižuje se pohyblivost a komfort. Postižen, ale může být jakýkoliv kloub v těle.

Zvýšená bolestivost snižuje kvalitu života a radost z pohybu, myslete na prevenci včas. Užíváním tohoto přípravku můžete snížit opotřebovávání kloubů a prodloužit tak aktivní fázi Vašeho života. Zároveň léčí již nastalé změny chrupavky.

 

Dávkování FlexiMed

3 tablety/den

Balení obsahuje 90 tablet. Jedno balení tedy vystačí na 4 týdenní kúru.

Uchovávejte v suchu a temnu v teplotě do 25°C.

 

Zkušenosti s FlexiMed

“Celý život se věnuji plavání. Mám na kontě 14 titulů mistra světa a 25 titulů mistra Evropy. Plavání je náročné zejména na ramena, proto jsem se rozhodl vyzkoušet váš produkt FlexiMed a musím říci, že se po něm cítím skvěle a jsem s ním maximálně spokojený. Jsem přesvědčen, že i díky FlexiMedu a jeho každodennímu užívání mohu nadále pokračovat ve své plavecké kariéře.” Rudolf Šmerda, mistr světa v plavání

 

Zkušenosti s FlexiMed

 

“Od firmy používám produkt FlexiMed. Měla jsem zraněné koleno a moc mi to pomohlo. Nyní se už zase mohu pohybovat beztarostně, ale raději stále tento doplněk preventivně využívám.”

 

Výhody a nevýhody FlexiMed

👍 podporu zdraví kloubního aparátu

👍 vysoký obsah účinných látek (kolagen a glukosamin)

👍 bez vedlejších účinků

👍 vhodný pro dlouhodobé užívání

👍 podpora od známých sportovců

👍 1 balení zcela ZDARMA


👎 FlexiMed v lékárnách bohužel nekoupíte

👎 přehlednost stránek

 

Kde objednat FlexiMed?

Jak už bylo zmíněno výše, FlexiMed v lékárně nenajdete a proto musíte navštívit oficiální stránky výrobce – www.Flexi-Med.cz. Na stránkách můžete zadat objednávku a nechat si to doručit domů, anebo do práce. Za první balení nic neplatíte – je ZDARMA. Pouze musíte uhradit poštovné, které činí 49,-

 

FlexiMed cena?

Cena: první balení pouze 49 ,- poštovné

Fleximed recenze

Objednat první balení

* Pokud máte zkušenosti s přípravkem FlexiMed, zapojte se prosím do diskuze pod článkem. Pomůže tím ostatním, kteří ocení Vaše rady ohledně účinků a užívání.

4.1/5 - (15 votes)
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *