zvýšení testosteronu přírodní cestou
Duben 28, 2017
Kategorie: Doplňky, Erekce, Hubnutí, Ostatní, Pohyb

MenActive recenze

MenActive je nový přírodní doplněk stravy pro zdravou podporu hladiny testosteronu. U mužů nad 30 let dochází k tzv. andropauze. Jedná se o mužský přechod, kdy hladina testosteronu začne přirozeně klesat. Za poklesem hladiny testosteronu se skrývá mnoho nešťastných vedlejších účinků.  Především ztráta svalové hmoty, porucha erekce, sexuální nechuť, řídnutí kostí (osteoporóza) a zvýšené ukládání tuků. U někoho se také projevují prychické problémy a nedostatek sebevědomí. 

MenActive recenze

MenActive patří mezi přírodní doplňky stravy a jeho složení 8 aktivních látek ho řadí i mezi velice úspěšné. Jako u většiny přípravků na zvýšení hladiny testosteronu zde naleznete extrakt z tribulusu terrestris a pískavice řecké seno. Pomáhá mužům obnovit, anebo alespoň zastavit úbytek testosteronu, s čímž se setká každý muž nad 30 let. MenActive je hojně využíván i v šatnách kulturistů a lidí, kteří se bojí nasadit anabolické steroidy a místo toho radši sáhnou po něčem přírodním.

S čím vám může MenActive pomoci? přirodní zvýšení testosteronu

  • Zastaví úbytek testosteronu
  • Zvýší hladinu testosteronu v krvi
  • Zvýší sexuální chtíč a libido
  • Podpoří nárůst síly a tvorbu svalové hmoty
  • Podpoří spalování a zabrání tukům v jejich ukládání
  • Zlepší erekci
  • Podpoří sebevědomí a psychiku muže
  • Zlepší celkový zdravotní stav a zabrání osteoporóze

Složení MenActive

MenActive je přírodní produkt založen na 8 látkách, která jsou po celém světe využívány pro jejich blahodárné účinky na zdraví a vliv na zvýšení hladiny testosteronu v krvi. Ve starších článcích máme recenzi na Maxulen, který má podobné složení jako tento produkt.

Kotvičník zemní

Obrázek kotvičníku
kotvičník

Kotvičník zemní, nebo-li latinským názvem Tribulus terrestris je bylina, která pochází z Číny a Japonska. Využívá se již několik staletí pro podporu obranyschopnosti a normální funkci hormonů. Dále se také uvádí, že má pozitivní vliv na podporu energie, produkci testosteronu a podporu sexuální aktivity. Nejčastěji proto bývá využíván v sportovních šatnách a u mužů, kteří se nechtějí smířit s úbytkem testosteronu. Jeho účinnost se zvyšuje v kombinaci s jinými látkami.

Pískavice řecké seno extrakt

Pískavice údajně patří mezi nejstarší kulturní rostliny a její využité je opravdu široké. Tato rostlina původem z jižní Evropy nachází uplatnění především jako krmivo pro dobytek. V léčitelství se využívají extrakty ze semen. Pískavice patří mezi silné antioxidanty, příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu a glukózy v krvi. Je bohatým zdrojem hodnotných bílkovin a oleje.

L-carnitin

Karnitin je druh aminokyseliny, která je důležitá pro transport mastných kyselin a mitochondrií. Karnitin má několik různých forem, které si dokáže tělo samo přeměňovat na jiné. Hojně se využívá především v doplňcích stravy určených k podpoře hubnutí a sportování. Přípravek obsahuje 3 různé formy karnitinu.

Extrakt z pravého ženšenu

Ženšen pravý je využíván více než 2000 let pro jeho podporu sexuálního života a celkové vitality. Má pozitivní vliv na imunitní systém, krevní oběh a snižuje únavu.

zvýšit hladinu testosteronu

Zinek

Zinek patří mezi důležité stopové prvky v našem těle. Bez zinku by nebyla možná tvorba bílkovin, nukleových kyselin a svoji úlohu má i při tvorbě insulinu. U mužů pomáhá udržet hladinu testosteronu na zdravé úrovni a podporuje správnou funkci prostaty. Určitou úlohu hraje i v reprodukci a přispívá k lepší plodnosti.

Vitamín B6

Vitamín B6 je vhodný především pro snížení únavy a vyčerpání. Podporuje normální funkci imunitního systému a jeho nedostatek se projevuje především zapomnětlivostí, nervosvalovou dráždivostí a záněty sliznice.

MenActive zkušenosti

menactive zkušenosti

Pro koho je MenActive určen?

Tento přípravek je  doporučené užívat až od 18 let. Od třicítky to je ale povinnost ! Úbytek testosteronu je pro mnoho mužů takový zásah do psychiky, že se s tím jen těžce vyrovnávají. Snížená chuť na sex a úbytek svalové hmoty patří jen mezi zlomek toho, co vás čeká. Je to příroda, ale je možné to co nejvíce oddálit.

MenActive
Přírodní doplněk stravy pro zvýšení testosteronu, nabrání svalové hmoty a zvýšení sexuálního chtíče s lepší erekcí. Seeva 30% a doprava zdarma při koupi 2 a více kusů!

přirodní zvýšení testosteronuChci teď nakoupit

 

 

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *