zvýšení testosteronu přírodní cestou

MenActive recenze

MenActive je nový přírodní doplněk stravy pro zdravou podporu hladiny testosteronu. U mužů nad 30 let dochází k tzv. andropauze. Jedná se o mužský přechod, kdy hladina testosteronu začne přirozeně klesat.

Produkt je od společnosti Advance Nutraceutics, která se zabývá výrobou a prodejem kvalitních doplňků stravy na území České republiky. Kvalita zpracování a vstupních surovin je na maximální možné úrovni.

přirodní zvýšení testosteronu MenActivepřírodní doplněk stravy

bez vedlejších účinků

Nyní 30% sleva – nepropásněte to!

Přejít do obchodu

 

Za poklesem hladiny testosteronu se skrývá mnoho nešťastných vedlejších účinků.Především ztráta svalové hmoty, porucha erekce, sexuální nechuť, řídnutí kostí (osteoporóza) a zvýšené ukládání tuků. U někoho se také projevují prychické problémy a nedostatek sebevědomí.

Přirozené zvýšení testosteronu

Ve fitku budete bůh

V posteli také 😈

 

MenActive recenze

MenActive patří mezi přírodní doplňky stravy a jeho složení 8 aktivních látek ho řadí i mezi velice úspěšné. Jako u většiny přípravků na zvýšení hladiny testosteronu zde naleznete extrakt z tribulusu terrestris a pískavice řecké seno. Pomáhá mužům obnovit, anebo alespoň zastavit úbytek testosteronu, s čímž se setká každý muž nad 30 let.

MenActive je hojně využíván i v šatnách kulturistů a lidí, kteří se bojí nasadit anabolické steroidy a místo toho radši sáhnou po něčem přírodním. To umožňuje nárůst síly a svalové hmoty bez vedlejších účinků. MenActive hladina testosteronu 60 kapslí

S čím vám může MenActive pomoci?

 • Zastaví úbytek testosteronu
 • Zvýší hladinu testosteronu v krvi
 • Zvýší sexuální chtíč a libido
 • Podpoří nárůst síly a tvorbu svalové hmoty
 • Podpoří spalování a zabrání tukům v jejich ukládání
 • Zlepší erekci
 • Podpoří sebevědomí a psychiku muže
 • Zlepší celkový zdravotní stav a zabrání osteoporóze

Složení MenActive

MenActive je přírodní produkt založen na 8 látkách, která jsou po celém světe využívány pro jejich blahodárné účinky na zdraví a vliv na zvýšení hladiny testosteronu v krvi. Ve starších článcích máme recenzi na Maxulen, který má podobné složení jako tento produkt.

 

Kotvičník zemní účinky

Kotvičník zemní, nebo-li latinským názvem Tribulus terrestris je bylina, která pochází z Číny a Japonska. Využívá se již několik staletí pro podporu obranyschopnosti a normální funkci hormonů. Dále se také uvádí, že má pozitivní vliv na podporu energie, produkci testosteronu a podporu sexuální aktivity.

kotvičník zemní účinky

Nejčastěji proto bývá využíván v sportovních šatnách a u mužů, kteří se nechtějí smířit s úbytkem testosteronu. Jeho účinnost se zvyšuje v kombinaci s jinými látkami.

 

Pískavice řecké seno extrakt

Pískavice údajně patří mezi nejstarší kulturní rostliny a její využité je opravdu široké. Tato rostlina původem z jižní Evropy nachází uplatnění především jako krmivo pro dobytek. V léčitelství se využívají extrakty ze semen. Pískavice patří mezi silné antioxidanty, příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu a glukózy v krvi. Je bohatým zdrojem hodnotných bílkovin a oleje.

 

L-carnitin

Karnitin je druh aminokyseliny, která je důležitá pro transport mastných kyselin a mitochondrií. Karnitin má několik různých forem, které si dokáže tělo samo přeměňovat na jiné. Hojně se využívá především v doplňcích stravy určených k podpoře hubnutí a sportování. Přípravek obsahuje 3 různé formy karnitinu.

 

Extrakt z pravého ženšenu

Ženšen pravý je využíván více než 2000 let pro jeho podporu sexuálního života a celkové vitality. Má pozitivní vliv na imunitní systém, krevní oběh a snižuje únavu. Ženšen se řadí mezi významné adaptogeny, takže benefitů nabízí ještě daleko více. Co můžete očekávat?

 • podporu erelce
 • zvýšení fyzické síly
 • podpora spánku a psychické pohody
 • kladné účinky na oběhový systém a mozkovou soustavu
 • podporu imunitního systému

 

zvýšit hladinu testosteronu

Zinek

Zinek patří mezi důležité stopové prvky v našem těle. Bez zinku by nebyla možná tvorba bílkovin, nukleových kyselin a svoji úlohu má i při tvorbě insulinu. U mužů pomáhá udržet hladinu testosteronu na zdravé úrovni a podporuje správnou funkci prostaty. Určitou úlohu hraje i v reprodukci a přispívá k lepší plodnosti.

 

Vitamín B6

Vitamín B6 je vhodný především pro snížení únavy a vyčerpání. Podporuje normální funkci imunitního systému a jeho nedostatek se projevuje především zapomnětlivostí, nervosvalovou dráždivostí a záněty sliznice.

 

MenActive zkušenosti

“S tímto produktem jsem spokojen. Neužívám ho dlouho, beru jednu tabletu denně a pociťuji celkové zlepšení zdravotního stavu. Určitě se vyplatí každému, kdo překročil střední věk, aby si to vyzkoušel.”

“Produkt který vás nakopne v pozitivním slova smyslu, jak už lepší náladou, větší chutí na sex, nebo lepšími sportovními výkony (běh, posilovna).”

menactive zkušenosti z Heureka.cz

“Po první dávce 60 kapslí mám pocit lepší nálady, na lyžích jsem cítil větší fyzičku (menší únavu po třech dnech než obvykle). Určitě si po spotřebování další dávky (mám) si objednám další. V mém věku je i lepší pocit při sportovních aktivitách vítán.”

“Koupila jsem Menactiv pro manžela, 61 let. Užívá již druhé balení. Vždy odmítal jíst jakékoliv tablety. Nyní sám uznal, že se cítí daleko lépe nejenom psychicky, ale i fyzicky. Tablety již užívá sám bez kontroly. A sám vyžaduje zakoupení dalšího balení.
Takže velká spokojenost a vřele doporučuji.”

 

Jak se užívá a jaké je dávkování?

Doporučené dávkování: užívejte 1-2 kapsle denně.
Kapsle je možné užít najednou.
Dostatečně zapijte
Balení obsahuje 60 kapslí

 

Upozornění:

Není určeno pro ženy a děti. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy.

 

Pro koho je MenActive určen?

Tento přípravek je  doporučené užívat až od 18 let. Od třicítky to je ale povinnost ! Úbytek testosteronu je pro mnoho mužů takový zásah do psychiky, že se s tím jen těžce vyrovnávají. Snížená chuť na sex a úbytek svalové hmoty patří jen mezi zlomek toho, co vás čeká. Je to příroda, ale je možné to co nejvíce

oddálit.

Kde MenActive koupit?

Přírodní doplněk stravy pro zvýšení testosteronu, nabrání svalové hmoty a zvýšení sexuálního chtíče s lepší erekcí. Objednat ho můžete na oficiálních stránkách výrobce a zároveň prodejce Advance Nutraceutics.

1 balení  = 299 ,- (doprava od 34 Kč)

2 balení = 579 ,- (doprava od 34 Kč)

3 balení = 839 ,- (doprava zdarma)

4 balení = 1079 ,- (doprava zdarma)

 

přirodní zvýšení testosteronu

Přejít do obchodu

Pokud máte osobní zkušenost s tímto produktem, tak budeme rádi, když se zapojíte do diskuze pod článkem.

3.9/5 - (8 votes)
1 komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.