Erexan
29 února, 2020
Kategorie: Doplňky, Erekce

Erexan recenze, prášky na erekci (složení, zkušenosti)

Poruchy erekce jsou jedním z velmi častých problémů, se kterým se muži středního a vyššího věku potýkají. Většina z nich se za tento problém poněkud stydí, a tak o něm nechtějí příliš hovořit. Příčin poruch erekce může být mnoho. Poruchy mohou být jedním z prvních příznaků závažnějších onemocnění, jako například vysokého tlaku či cukrovky.

Zdaleka nejčastější příčinou je ale stres a dlouhodobé psychické vypětí, které má celkově na naše zdraví negativní vliv, případně nedostatek spánku kombinovaný s alkoholem či velkým množstvím kávy.

A v dnešní recenzi se podíváme na přírodní přípravek na erekci Erexan. Dozvíte se, pro koho je určený a jestli může vyřešit právě Vaše problémy.

✅ Přírodní doplněk stravy na erekci

Účinnost 9/10

Slevové kupón na 55 Kč: sleva55

Slevové kupón na 10% při nákupu nad 1300 Kč: ups10p

Na erekci má velký vliv také psychika, velmi často se tak stává, že pokud má muž pocit, že tak zvaně selhal, dojde k určitému zacyklení a on pak ze strachu, že k podobné situaci dojde opakovaně, nemyslí na nic jiného a výsledkem jsou jen další a další neúspěchy.

Naštěstí dnes existuje velké množství léků i potravinových doplňků, které mužům mohou s poruchami erekce účinně pomoci.

S čím mi může Erexan pomoc?

Erexan patří mezi známé prášky na erekci s přírodním složením. Pokud se podíváte na hlavní stránku výrobce a zároveň i prodejce, tak zjistíte, že Erexan má několik pozitivních účinků na kvalitu sexu.

prokrvuje penis a tím zlepšuje erekci a tvrdost penisu

prodlužuje pohlavní styk

zvyšuje chuť na sex

zlepšuje erekci i po požití alkoholu

funguje i ve stresových situacích

Mužské problémy a jejich řešení

Problémy s erekcí jsou sice nejčastějším sexuálním problémem mužů, ale zdaleka ne jediným. Muže trápí například i nedostatečná délka pohlavního aktu, předčasná ejakulace či ztráta libida a sexuální výkonnosti.

Mnoho těchto problémů je spojeno nejen s věkem, ale také s životním stylem, především s nadváhou, sedavým zaměstnáním a s tím související nedostatečnou fyzickou aktivitou, nezdravou stravou, kouřením či požíváním většího množství alkoholu a kávy.

Spokojený pár

Například pokud muž konzumuje příliš nasycených tuků, dochází k jejich usazování na stěnách cév a tyto usazeniny pak mohou být příčinou problémů s erekcí, neboť postupně dojde k ucpání úzkých cév, které zásobují při erekci penis krví. Se všemi těmito problémy dokáže efektivně pomoci přípravek s názvem Erexan.

Tento produkt obsahuje účinné látky, které mužům navrátí jejich sexuální výkonnost a s ní spojené sebevědomí a tím výrazně přispěje ke zkvalitnění jejich partnerských vztahů.

Auger Nutraceuticals

Výrobek je k dispozici v několika variantách, které jsou zacíleny speciálně na jednotlivé mužské potíže. Přípravek byl vyvinut zkušeným týmem odborníků z oboru farmakologie, jeho tvůrcem je společnost Auger Nutraceuticals a oficiálním distributorem těchto tablet je společnost Augeri pham.

Splňuje ty nejnáročnější výrobní procesy

Produkt splňuje přísné standardy GMP a podstoupil i laboratorní testy v České republice. Tyto zkoušky ověřily například přírodní složení přípravku, jeho kvalitu a bezpečnost.

Jaké je složení Erexanu?

V první řadě je nutné říci, že se jedná o přípravek na ryze přírodní bázi, který obsahuje pouze přírodní látky a složky. Nenajdeme v něm tak žádné chemické konzervanty či barviva. Jednou ze základních složek produktu je aminokyselina L-Arginin, která je velmi účinným prostředkem v boji s nedostatečnou erekcí a zároveň pozitivně působí na kvalitu a produkci spermií.

Tato aminokyselina funguje na principu toho, že přispívá k tvorbě oxidu dusného v mužském organismu. Tento oxid má následně za následek uvolnění hladkého svalstva, čím výrazně přispívá k lepšímu prokrvení penisu, a tedy k lepší erekci, neboť penis je mnohem lépe a více zásoben krví.

Druhou důležitou složku tohoto doplňku stravy představuje L-Citrulin, který přispívá k udržení stabilní hladiny aminokyseliny L-Arginin v buňkách. Výsledkem toho je poté dlouhodobá a stabilní erekce.

Kromě L-Argininu výrobek obsahuje ještě další aminokyselinu s názvem L-Lysin, která má pozitivní vliv na hormony, které ovlivňují čas, který je potřeba k regeneraci po pohlavním styku. V souvislosti s tím tak napomáhá lepším a častějším sexuálním výkonům.

Kromě těchto látek v produktu najdeme i výtažky z léčivých rostlin, například kotvičníku zemního, které se podílejí na zvýšení hladiny mužského pohlavního hormonu testosteronu. Ten ovlivňuje nejen fyzickou sílu a výkonnost mužů, proto se výtažky této rostliny využívají například i ve vrcholovém sportu, ale také sexuální výkonnost a erekci.

kotvičník zemní fotka

Stimulace testosteronu je navíc podpořena ještě přítomností další aminokyseliny L-Ornytin, která zároveň eliminuje potíže spojené s předčasnou ejakulací. Kromě kotvičníku zemního výrobek obsahuje také extrakty z rostliny jménem maca peruánská, která má velmi pozitivní účinky na prostatu a podporuje tvorbu spermií.

Účinky této rostliny pocházející z jihoamerických And využívali již původní indiánští obyvatelé ve druhém tisíciletí před naším letopočtem. Bulvy této rostliny byly používány také ke zmírnění příznaků menopauzy a jako životabudič. Kromě těchto látek produkty obsahují i zdraví prospěšné vitamíny, například vitamín B2, B3, B6, B12 či E, a minerální látky, zejména zinek a měď.

Různé varianty přípravku a jejich užívání

Erexan Standard

Erexan Kontrol

Erexan Stabil

1. Erexan Standard

Tyto doplňky stravy jsou v nabídce ve třech různých variantách, které byly vytvořeny speciálně na základě potřeb spojených s nejčastějšími mužskými problémy. Základním produktem je Erexan Standard, který je určen především pro muže, které trápí poruchy erekce a nedostatečné libido.

2. Erexan Kontrol

Užívá se vždy jedna až dvě tobolky přípravku přibližně hodinu před plánovaným pohlavním stykem. Základní balení výrobku obsahuje patnáct tobolek. Tento produkt není vhodný pro muže, kteří trpí kardiovaskulárními onemocněními. Druhou variantu představuje Erexan Kontrol, který pomáhá při problémech s předčasnou ejakulací. Zároveň má ale pozitivní vliv také na erekci a prodloužení pohlavního styku.

3. Erexan Stabil

Stejně jako přípravek určeny k posílení erekce se podává ve formě dvou tobolek hodinu před sexuálním stykem, základní balení obsahuje třicet tobolek. Poslední možnost představuje varianta s názvem Erexan Stabil, která je určena pro dlouhodobou podporu erekce, libida a celkové sexuální kondice.

Tento výrobek je vhodný nejen pro muže ve vyšším věku, ale vzhledem ke skutečnosti, že podporuje tvorbu testosteronu a spermií také pro muže, kteří plánují otcovství. Přípravek je určen pro dlouhodobé užívání, alespoň po dobu tří měsíců, a doporučená denní dávka jsou dvě tobolky.

Pro koho je přípravek určen?

Tento speciální doplněk stravy je určen všem mužům, kteří chtějí žít plnohodnotným sexuálním životem. Nejedná se tedy o přípravek, který je pouze pro muže, které trápí výše uvedené problémy, jako jsou poruchy erekce, snížené libido, předčasná ejakulace a podobně.

Pro každého, kdo si chce užít sex

Produkty mohou užívat i muži, kteří žádnými potížemi netrpí, ale chtějí mít lepší sexuální výkonnost, a zkvalitnit tak svůj partnerský život a zároveň se cítit silně a mužně. Mezi nejčastěji uváděné účinky muži uvádějí především tvrdší erekci, prodloužení pohlavního styku, větší chuť na sex a také silnější orgasmus.

Pro všechny muže od 18 let

Přípravek by neměli užívat muži mladší osmnácti let a také muži trpícími kardiovaskulárními chorobami. Tento doplněk stravy je možné užívat společně s běžnými léky nebo výživovými doplňky s výjimkou léků určených k léčbě kardiovaskulárních onemocnění. Vždy je však lepší poradit s lékařem o vhodnosti kombinování přípravku s léky na předpis z důvodu možného oslabení účinků.

Jaké má tento speciální doplněk stravy pro muže reference?

S výsledky užívání tohoto produktu je naprostá většina zákazníků velice spokojena. Tito muži na přípravku oceňují nejen to, že má opravdu pozitivní účinky na jejich tělo, kdy spolu s jeho užívání odezněly či se velmi zmírnily problémy s erekcí, ejakulací či nedostatečným libidem, ale také na jejich celkový psychický stav, kdy se díky lepší sexuální výkonnosti a prožitkům cítí mnohem sebevědoměji.

✅ Problémy z erekcí spíše nemám ale zkusil sem poprvé erexan tabletky před sexem a docela sem se divil. Mnel sem chut na sex a hlavně sem pocitoval určitou vnitřní vytrvalost. Přítelkyně(23let) má sex moc rada a tentokrát nechápala co se to děje. Stále sem mohl a její vzdechy stáli za to. Mé vyvrcholení v zápětí také. Vřele DOPORUČUJI.

Jestliže se o zkušenostech s tímto přípravkem chcete dozvědět více, podívejte se na recenze, jejichž prostřednictvím můžete získat cenné informace od mužů, které tento přípravek již vyzkoušeli. Pozitivní účinky látek, které výrobek obsahuje, byly navíc potvrzeny i mnoha nezávislými vědeckými studiemi.

✅ Dobrý den! Můj problém spočíval v tom, že jsem se vždy při mé přítelkyni velmi rychle udělal. Do minuty jsem byl vždy hotov, ale pak jsem na internetu našel vaši stránku a objednal jsem si. Problém je už vyřešen a jsem velmi rád, takže dík.

Výrobek je ze zdravotního hlediska zcela bezpečný a s jeho užíváním nejsou spojeny žádné nepříjemné vedlejší účinky, které se někdy vyskytují při užívání přípravků podobného druhu, jako je například bolest hlavy či zarudnutí obličeje a neostré vidění. Vzhledem ke skutečnosti, že přípravek není lékem, ale doplňkem stravy, je možné ho užívat bez lékařského předpisu a není s ním spojeno ani vytvoření případné závislosti, které by s sebou mohlo přinést možnost abstinenčních příznaků v případě ukončení jeho užívání.

✅ Byl jsem mile překvapen, že pilulky nejsou barvené a přípravek neobsahuje žádné éčka. Je to opravdu kvalitní produkt. Čas od času si u vás nakupuji zásoby.

Jaká je cena produktů a kde je lze případně zakoupit?

Pokud i vás nebo vaše blízké trápí problémy spojené s erekcí, předčasnou ejakulací či nedostatečným libidem, navštivte oficiální webové stránky distributora tohoto produktu v České republice, kde si můžete přípravek velmi snadno objednat a zakoupit – www.Erexan.eu. Erexan v lékárně nekoupíte.

Základní balení přípravku určeného pro poruchy erekce je sedm set dvacet korun za patnáct tobolek. Základní balení třiceti tobolek produktu určeného na oddálení ejakulace stojí osm set dvacet korun a základní balení devadesáti tablet pro dlouhodobou podporu erekce a libida stojí tisíc osmdesát korun.

  • Základní balení Erexanu 720 Kč za 15 tobolek
  • Erexan Kontrol 820 Kč za 90 tablet
  • Erexan Stabil 1080 Kč za 90 tobolek

Internetový obchod ale nabízí i cenově výhodnější balíčky jednotlivých produktů, které obsahují dvě, tři či čtyři základní balení. Jednotlivé produkty jsou odlišeny i barevně. Tablety určené pro podporu erekce jsou v modrém balení, tablety pro oddálení ejakulace ve žlutém balení a tablety určené k dlouhodobému užívání pro podporu erekce a zkvalitnění sexuálního života v zeleném balení.

erexan - okamžitá podpora erekce

Slevové kupón na 55 Kč: sleva55

Slevové kupón na 10% při nákupu nad 1300 Kč: ups10p

TIP: Dodatečnou slevu můžete získat při nákupu 2 a více balení

5/5 - (1 vote)
Zádný komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *