Listopad 11, 2016
Kategorie: Doplňky, Ostatní

Prostalex recenze

U většina mužů kolem čtyřicítky začínají problémy spojené s prostatou, což není nic příjemného, ale patří to k životu. Naštěstí jsou na trhu určité doplňky stravy, které vám pomohou problémy oddálit, anebo dokonce vyléčit. Mezi takové produkty patří i Prostalex, ke kterému jsme si připravili recenzi. Recenzi jsem chtěl sepsat již delší dobu a myslím, že před vánocemi je na to ideální čas, protože doplňky stravy tvoří velké procento českých vánoc.

Prostata – co to je?

Prostata je pohlavní žláza, která se nachází pod močových měchýřem a u zdravého muže je její velikost stejná asi jako vlašský ořech. Problémy s prostatou, se řeší ve většině případech až když vás začne omezovat. Jak hodně mužů zná, tak vstávat 5x za noc a jít se vyčůrat není nic příjemného. A jaké jsou tedy všechny problémy prostaty?

  • zánět prostaty
  • zvětšení prostaty
  • zbytnění prostaty
  • rakovina prostaty

Zakoupit produkt za zvýhodněnou cenu můžete zde.

Trápí vás tyto problémy?

Nemusíte věsit hlavu, jestliže trpíte nějakým tímto níže uvedeným problémem.

  • slabý proud moči
  • časté a přerušované močení
  • chodíte na záchod i v noci
  • nemůžete “vyvolat” močení
  • máte pocit, že nejste dostatečně vymočení

Výsledek obrázku pro prostalex

Chci teď nakoupit

Prostalex

 Prostalex je doplněk stravy, který obsahuje souhrn přírodních a účinných látek pro správnou funkci prostaty.  Dále aktivně pečuje a pomáhá normální funkci močového měchýře a močových cest. Lidově řečeno budete mít menší a s trochou štěstí žádné problémy s prostatou. Jeho čtyři hlavní přísady jsou:

Pygeum africanum

Rostlina pygeum africanum (slivoň africká) se nachází v Jižní Africe a patří mezi nejúčinnější přírodní “bojovníky” za zdravou prostatu. Už v dávných dobách obyvatelé Afriky používali extrakt ze slivoně (extrakt se získává z kůry) k zlepšení funkce prostaty a močového měchýře.

Saw palmetto

Jedná se o malou palmu rostoucí na pobřeží Severní Ameriky. Stejně tak jako pygeum africanum ho využívali indiáni k zlepšení funkce prostaty a reprodukčního systému. Obsahuje řadu zdraví prospěšných látek, jako jsou fytosteroly a mastné kyseliny.

Urtica dioica

Tento název vám pravděpodobně nic říkat nebude, ale když se řekne kopřiva dvoudomá, tak už pár lidí bude vědět. Extrakty z této kopřivy mají také blahodárné účinky na správnou funkci prostaty. Další výhodou je podpora ledvin a vylučování.

Beta – SITOSTEROLY

Jedná se o přírodní látky, které se vyskytují v rostlinných olejích a také například v sójových bobech a burských ořechách. Napomáhá k celkové vitalitě.

mužský přechod

Dávkování a užívání

Užívání prostalexu není nic hrozného. Doporučená je jedna tableta denně společně s jídlem a nezapomenout dostatečně zapít. Užívat může každý muž nad 18 let. Slouží i jako preventivní opatření!

Zkušenosti

Jako u většiny recenzí jsem vybral několik reálných zkušeností uživatelů.

“Zmenšení četnosti potřeby močení v noci.”

“Manžel jej používá 3 roky a je spokojen. Cenově dostupný oproti jiným produktům s tímto zaměřením”

“Přípravek jsem si oblíbil pro jeho dobrou účinnost, jsem potěšen se zlepšujícího se stavu mé prostaty.”

“Účinnost. Složení. Zabírá rychle. Chodím méně často, hlavně noční močení skoro zmizelo.”

Prostalex a zkušenosti uživatelů na Heuréka.cz

prostalex zkušenosti

Chci teď nakoupit

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *