Prostalex recenze

U většina mužů kolem čtyřicítky začínají problémy spojené s prostatou, což není nic příjemného, ale patří to k životu. Naštěstí jsou na trhu určité doplňky stravy, které vám pomohou problémy oddálit, anebo dokonce vyléčit.

Mezi takové produkty patří i Prostalex, ke kterému jsme si připravili recenzi. Recenzi jsem chtěl sepsat již delší dobu a myslím, že před vánocemi je na to ideální čas, protože doplňky stravy tvoří velké procento Českých vánoc.

 

Prostalex recenze

Prostata je pohlavní žláza, která se nachází pod močových měchýřem a u zdravého muže je její velikost stejná asi jako vlašský ořech. Problémy s prostatou, se řeší ve většině případech až když vás začne omezovat. Jak hodně mužů zná, tak vstávat 5x za noc a jít se vyčůrat není nic příjemného. A jaké jsou tedy všechny problémy prostaty?

zánět prostaty

zvětšení prostaty

zbytnění prostaty

rakovina prostaty

Prostalex ADVANCE doplněk stravy 60 kapslí s 30% slevou

Trápí vás tyto problémy?

Nemusíte věsit hlavu, jestliže trpíte nějakým tímto níže uvedeným problémem.

  • slabý proud moči
  • časté a přerušované močení
  • chodíte na záchod i v noci
  • nemůžete “vyvolat” močení
  • máte pocit, že nejste dostatečně vymočení
  • bolesti v podbříšku

 Prostalex je doplněk stravy, který obsahuje souhrn přírodních a účinných látek pro správnou funkci prostaty. Dále aktivně pečuje a pomáhá normální funkci močového měchýře a močových cest. Lidově řečeno budete mít menší a s trochou štěstí žádné problémy s prostatou. Jeho čtyři hlavní přísady jsou:

 

1. Pygeum africanum

Rostlina pygeum africanum (slivoň africká) se nachází v Jižní Africe a patří mezi nejúčinnější přírodní “bojovníky” za zdravou prostatu. Už v dávných dobách obyvatelé Afriky používali extrakt ze slivoně (extrakt se získává z kůry) k zlepšení funkce prostaty a močového měchýře.

 

2. Saw palmetto

Jedná se o malou palmu rostoucí na pobřeží Severní Ameriky. Stejně tak jako pygeum africanum ho využívali indiáni k zlepšení funkce prostaty a reprodukčního systému. Obsahuje řadu zdraví prospěšných látek, jako jsou fytosteroly a mastné kyseliny.

V Americe patří mezi nejvíce užívanou látku při léčbě benigní hyperplazie prostaty a při léčbě mužského a ženského vypadávání vlasů. Určitě potěší i fakt, že Saw palmetto pomáhá i v léčbě vypadávání vlasů a to jak u mužů, tak i u žen. Dále působí jako afrodisiakum a proto se s ním můžete setkat v mnoha přípravcích na podporu erekce.

 

3. Urtica dioica

Tento název vám pravděpodobně nic říkat nebude, ale když se řekne kopřiva dvoudomá, tak už budete vědět. Extrakty z této kopřivy mají také blahodárné účinky na správnou funkci prostaty. Pro léčivé účinky se využívají hlavně květy kopřivy a listy, které se dále zpracovávají na práše, anebo extrakty.

Kopřiva působí protizánětlivě a můžete ji využít jako mast, ale i ve formě čaje – vhodné pro lidi, kteří mají crohnovu chorobu.

 

4. Beta – SITOSTEROLY

Jedná se o přírodní látky, které se vyskytují v rostlinných olejích a také například v sójových bobech a burských ořechách. Z těchto zdrojů je získáván a následně využíván pro parafarmaceutické využití, jako je tomu i v případě Prostalexu. Extrakt z této látky napomáhá ke správné funkci prostaty.

 

mužský přechod

 

Jaké je dávkování a užívání?

Užívání prostalexu není nic hrozného. Doporučená je jedna tableta denně společně s jídlem a nezapomenout dostatečně zapít. Užívat může každý muž nad 18 let. Slouží i jako preventivní opatření!

 

Zkušenosti s doplňkem stravy Prostalex

Jako u většiny recenzí jsem vybral několik reálných zkušeností uživatelů.

“Zmenšení četnosti potřeby močení v noci.”

“Manžel jej používá 3 roky a je spokojen. Cenově dostupný oproti jiným produktům s tímto zaměřením.”

“Přípravek jsem si oblíbil pro jeho dobrou účinnost, jsem potěšen se zlepšujícího se stavu mé prostaty.”

“Účinnost. Složení. Zabírá rychle. Chodím méně často, hlavně noční močení skoro zmizelo.”

 

Prostalex a zkušenosti uživatelů na Heuréka.cz

prostalex zkušenosti uživatelů s Heureka.cz

Nejčastější dotazy?

1. Je Prostalex bezpečný?

Ano, všechny produkty od výrobce Advance Nutraceutics jsou naprosto bezpečné a zdraví prospěšné. Musí splňovat ty nejpřísnější normy pro výrobu doplňků stravy a navíc Prostalex má zcela přírodní složení!


2. Za jak dlouho mohu očekávat výsledky?

To je samozřejmě individuální, ale již po 1 měsíci by měl být vidět rozdíl! Záleží ale na závažnosti vašeho problému.


3. Mám celiakii, můžu i tak užívat Prostalex?

Určitě ano! Prostalex je bez lepku a tudíž je vhodný i pro celiaky.


4. Proč je Prostalex tak účinný?

Je to díky unikátnímu složení! Patří mezi produkty, které mají největší obsah účinných látek v jedné tabletě.

Tip od autora: Prostalex objednávejte na oficiálních stránkách výrobce, kde máte jistotu, že Váš produkt je originál. pouze u originálu můžeme zaručit zlepšení problémů!

5. Jaká je správná velikost prostaty?

Problémy se zvětšenou prostatou znekvalitňují život tisícům mužů po celém světě. Zvětšená prostata se projevuje častám močením a bolestí při močení. Jakou má ale velikost zdravá prostata?

Průměrná velikost prostaty přibližně 4 x 3 x 2 cm a váha 29–40 gramů.


6. Kde je prostata?

Prostatu najdete v dolních cestách močových vod pod močovým měchýřem. Zadní část se dotýký stěny konečníku.


7.  Jak probíhá léčba prostaty?

To je u každého pacienta individuální. Pokud máte pocit, že potřebujete léčbu, běžte za urologem na konzultaci.


 

Prostalex s 30% slevou

Přejít do obchodu

Naposledy aktualizováno 14 září, 2020, autorem Redakce Magazínu

5/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *