Maska pilaten recenze

Pilaten maska je hitem tohoto roku a samozřejmě naší skromné redakci to neušlo. Proto jsem se také rozhodl napsat krátkou recenzi, protože se jedná o funkční (osobně vyzkoušeno) produkt proti černým tečkám. Noční můra všech žen, ale i pánů, kteří se o svůj vzhled snaží pečovat. Doporučuji jako vánoční dárek – levný, účinný a praktický.

Co je maska pilaten?

Maska pilaten je korejská pleťová maska, která se používá k odstranění černých teček po celém obličeji a to především v oblasti nosu a na čele. Maska má černou barvu a proto se můžete setkat také s názvem “black head pilaten.” Kromě odstranění černých teček se můžete těšit také na celkovou “očistu” obličeje, ucpaných pórů a zbavení všech nedokonalostí (akné, odumřelé buňky). Zlepšuje prokrvení obličeje, díky čemuž získá vaše pleť zdravější odstín. A výhoda masky pilaten? Výsledek lze pozorovat již po prvním užití! 

Jaké má maska složení?

Na úvod je třeba říct, že slupovací maska pilaten je 100% přírodní a tím nehrozí žádné riziko pro vaše zdraví. Jaké je tedy složení?

 • extrakt z ovsa
 • grapefruit
 • vitamín A
 • vitamín B5
 • vitamín E
 • extrakt z měsíčku lékařského
 • aktivní uhlí (bambusové uhlí)

 

maska pilaten recenze

 

Jak masku pilaten použít?

Masku naneste na místa, kde se nejvíce objevují černé tečky a ostatní nečistoty. Nechte působit 15-20 minut a poté pomalu a opatrně masku sloupněte od spoda nahoru (lépe se vytáhnout černé tečky, než kdyby, jste to udělali naopak). V ideálním případě využívejte pleťovou masku 1-2 krát týdně.

Shrnutí

K čemu je dobrá maska pilaten?

 • zbaví pleť černých teček, akné a odumřelých buněk
 • prokrví obličej (budete mít “zdravější” barvu”
 • 100% přírodní

Zkušenosti

“Pokud se mrknete na masku, až ji z obličeje sloupnete, můžete vidět nečistoty, které byly odstraněny z vašeho obličeje a to je super pocit! :)”

“Většinu černých teček se mi podařilo s maskou vytáhnout a zbytek skoro není vidět. Funguje, super cena a stačí využívat jednou týdně.” – moje recenze

Kde pilaten masku zakoupit?

Jeden z obchodů, kde stále prodávají černou masku je Notino.cz. Na výběr máte 1 tubu s černou hmotou na více použití, anebo 1 balení o váze 6 gramů, které je určeno pro jednorázové použití.

pilaten černá maska

Chci teď nakoupit

Naposledy aktualizováno 31 března, 2020, autorem Redakce Magazínu

Rate this post

5 Comments

 1. Masku jsem zkusila a fungovala suprově. Nevytáhlo to sice všechny černé tečky, ale tak 85-90% ano. Škoda jen, že se mi do pár dnů udělají nové. Asi se mi hodně tvoří ten maz nebo nevim… Ještěže jedna ta maska nestojí moc peněz.

 2. […] Maska pilaten, jinak také black mask, patří mezi HIT letošních Vánoc. Jedná se o přírodní korejskou masku proti černým tečkám, která má viditelné výsledky, jak můžete vidět na obrázku níže, který není nijak upravený! Mnoho „yotuberek“ natočilo video, kde zkouší masku pilaten – stačí jen hledat. Tento dárek je určen spíše pro mladé dívky a slečny do 30 let. Pro více informací se podívejte na konkrétní recenzi na masku pilaten. […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *